Forum
u180118
u180118
Sem Sara. Stara sem 19 in obožujem modo. To je zgodba o mojem življenju, ljubezni in vsem kar počnem.
20. avgust 2015
u180118
u180118
1. del
Pripoveduje Sara:
... sem v kuhinji mojega prijatelja Mateja. Poznava se že od malega. Med nama ni8 bilo nikoli kaj drugega kot prijateljstvo. Zadnje čase pa se dogaja nekaj čudnega. Vidim da me večkrat opazuje in se še več druži z mano kot ponavadi. Čutim da sva se zel zbližala. Pravzaprav se počutim zelo čudno. Ne vem kaj se dogaja z mano. Če povem po pravici se mi zdi da sem na skrivaj zaljubljena vanj. Strah me je da bi izvedel za to in se ne bi želel več družiti z mano. No, sva torej v njegovi kuhinji med tem ko jaz razmišljam o vsem tem.
Pripoveduje Matej:
... Saro imam zelo rad in zelo dolgo sva že prijatelja. Pravzaprav zadnje čase čutim do nje nekaj več. Čeprav me je strah, da se bom osramotil sem se ji odločil to povedati. Torej, napočil je trenutek. Zajamem sam in začnem: "Sara rad te imam. Ne le kot prijateljico, rad bi nekaj več." Pogleda me globoko v oči in zavzdihne ter se obrne vstran. V navalu čustev si začnem v mislih sestavljati zgodbo. *Obrnila bi se k meni in me poljubila. Roke bi položila na moje prsi jaz pa bi z mojimi drsel od njenih stegen proti vrhu. Stopila bi za korak vstran od mene. Oh prijel bi te za roko in te potegnil k sebi. Odpel bi tvoj pas na hlačah in ti jih potegnil do kolen. Tepla bi me ampak v resnici bi uživala. Zgrabil bi te za rit in zatresla bi se kot puding. "Oh Matej" bi rekla in se vrgla na kolena..." Obrne se nazaj proti meni in reče "Tudi jaz te imam rada. Kljub temu pa bi rada še premislila. Dobro veš da imam fanta in to zame ni tako enostavno."
......................................................................................................
Se nadaljuje...
Naslednji del bo enkrat naslednji teden ker me ni doma. hvala
20. avgust 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg