Forum
u82955
u82955
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Hejla!
Napisala bom zgodbico, k ni čist resnična, govori pa o ljubezni. Plis berte ker je to moja 4. zgodbica, ampak druge zgodbice niso bral. Lahko mi kdo pomaga, pa kr vm ni všeč napište pod komenarje, da bo tko, da vm bo všeč.
Pa k zgodbici.
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Hello.
Sm Adrijana, frendice me kličejo Adri. Mam svojo najboljšo frendico Špelo, k jo kličejo Špelčq. Mam fanta Roka, str je 17 let, js pa 16 let in hodim v gimnazijo. Mam 1 mlajšo sestrco, pa 2 starejše sestre. Mam očka, k dela v športnem centru, in mamo, ki je učiteljica. V šol nism prljubljena vendar pa imamo nek krog. Notri nas je šest punc: Js, Špelčq, Amadeja(Ama), JoJo(skos je z jojoti povsod), Brina(Bri) in Diana(Didi).
Js:

Špelčq:

Ama:

JoJo:

Bri:

Didi:

Rok

Nextam?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

04. maj 2012
next
06. maj 2012
next !!!!!!!pa roka si pozabla. drgač pa svetovna zgodbic!!!!!!!!!
06. maj 2012
u82955
u82955
roka takoj dam sam da najdem pa nxtala bom, hvala ker bereta
06. maj 2012
next
06. maj 2012
u82955
u82955
Rok:

(pa na fotki je res on s fotoaparotom)
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
''Driiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnn, Viiiiiiiiiiiiiuuuuuuuuuuuuuuu'' moja budilka, zazvoni ob 6 zjutr, pa mamo šolo pač u pol osmh...... o šittt..... ne vem kaj nj oblečem.... ''Aha! Že vem kaj bom oblekla.

in hitro sem se naličila, malo maskare, puder, šminka in pa malo senčila. V šolo sem šla z vlakom, saj živim daleč od šole. Na tretji postaji je pristopil Rok in pa Špečq. Začeli smo se pogovarjat in vprašala sm ju če sta se kaj naučila oz. če sta kaj ponovila za test ki ga pišemo. Rekla sta''Seveda =D'' Pišemo slovo kar pa nas uči moja mami. Pišemo takoj po malici, kar pomeni po telovadbi. Prvo uro nas bodo mučili z neenačbami in enačbami.... Neeee..... V šoli sem hitro skočila še na wc in pogledala če zgledam v redu. Popravila sem frizuro in odšla v razred.
3 nexte pa nextam...
06. maj 2012
next
06. maj 2012
u82955
u82955
še 2 nexta
06. maj 2012
next!!!!
06. maj 2012
u61948
u61948
next!!!!
06. maj 2012
u82955
u82955
še 1 next
06. maj 2012
u82955
u82955
ok nextam...
V razred pa je pred mano vstopila Nina, k je glavna v razredu. Že od vsega začetka mi je zavidala, saj sem jas imela fanta ona pa ne. Bila je edinka, zato je vedno dobila kar je hotela ponavadi tudi v šoli. No žal je v razred prišla zatežena gospa Algerba in nama z Nino rekla naj se takoj usedeva, sicer se to ne bo dobro končalo. Usedli sva see, in na moji mizi je bil listek s srčkom, in takoj sem vedela da je od Roka, nisem pa vedela, kdo mi je dal sporočilo. Prebrala sem in pisalo je:
Danes po pouku za šolo, love Rok
Nasmehnila sem se in gospa Algerba me je poklicala k tabli in morala sem rešit enačbo 31254879:3=x
V pol minute sem že zadovoljna sedela v klopi, saj me je Nina gledala, kot da sem padla z marsa.Ne da bi se hvalila vendar matematika mi je vedno šla dobro od rok. zazvonil je zvonec in odhitela sem na telovadbi, saj imajo oni pred nam telovadbo potem pa slovo in jo pišejo. Rok me je kot vedno počakal in mi dal hitre cmoke po licu, ustih in vratu. Odšel je, saj moja mami, ne odobruje zamujanja, niti od telovadbe. Pomahala sem Roku, nato pa mi je.......
4 Nexte plis
06. maj 2012
nexxt
06. maj 2012
http://www.igre123.com/forum/tema/top-model-na-plazi/33604/1 a se kdo prjav??? vrnem uslugo
06. maj 2012
u82955
u82955
še 3 next
06. maj 2012
neext
06. maj 2012
NEXXT
06. maj 2012
u82955
u82955
se en next
06. maj 2012
NEXT
08. maj 2012
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
14. maj 2012
u82955
u82955
po šoli(sm na rač.)
15. maj 2012
u82955
u82955
sori, sm bla nro zasedena, pa nism mela ideje
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Ntao pa mi je za hrbet stopila Špelčq in me ustrašila. Vsi so začeli buljiti vame, saj sem zacvilila, in jo malo udarila. Hitro sva šle na telovadbo. Preden sem odšla sem si poravila šop, saj sem imela dolge lase. Nekdo me je poklical........... in bla je moja mt. Rekla je, da če ne pišem pozitivno, se ne smem videvati z Rokm Vsaj do konc šole..... Rekla sm ''ja ja mami sj vem.....'' Edine, ki me razumejo so pač moje Bff. Ker smo bolj pri koncu šolskega leta, smo pri telovadbi igrali fuzbal in kot vedno smo punce zmagale. To je bila naša predzadnja ura, saj pišemo še slovo. Preoblekla sem se, in odšla k slovi, potem pa ven, saj je bil odmor za kosilo......

Po odmor sem odhitela in na mizi našla.....................................................
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
6 nextov, pa nextam
19. maj 2012
u92590
u92590
next next next next next next
nextiii
plizz
19. maj 2012
next
19. maj 2012
u82955
u82955
mogoč mal bl poj.......
20. maj 2012
u82955
u82955
oprostite k ne nextam, sam se mi preveč dogaja, pa sm slabe vole........ sorite..... lahko kdo pomaga, nj napiše na sporočila
02. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg