Forum
No pač pisala bom zgodbico , ki pa še nevem naslova ;D. Vsakič bom napisala en del zgodbe , če vam bo zgodba ušeč napišite pod komentar NEXT ! Upam da bo uredu. ...
20. februar 2012
Začela bom pisat še danes ! ; )
20. februar 2012
Naslov je : ZAČARANA LJUBEZEN :3.
21. februar 2012
Pogledala sem ga naravnost v oči in si za trenutek zaželela da mu tega ne bi bilo treba povedati »Gregor, nekaj ti morem povedati« sem rekla in globoko zavzdihnila. Vedela sem da ga bo moja novica pretresla, zato sem ves teden čakala na primeren trenutek, da mu povem. Danes je že minil ves teden in sedaj ni bilo več izgovorov, moram s besedami na dan »saj veš da sta se starša ločila« sem rekla in se začela igrati z njegovimi lasmi, ki so mu lezli na obraz »vem« je prikimal in me močno stisnil k sebi, vedel je da me je to močno prizadelo in pred bolečino me je hotel zaščititi. »Veš mami se bo odselila« sem rekla in pogledala v tla »in ti boš ostala tukaj« je vprašal z tistim kančkom upanja, ki je še ostal. »Ne« odkimam »drugi teden se selim« sem dodala in si živčno začela gristi ustnico, vedela sem da ga bom prizadela toda drugega mi ni preostalo, niti v sanjah ne bi morala živeti z očetom in njegovo novo ljubico.
21. februar 2012
NEXT ? *:
21. februar 2012
u18462
u18462
next. ;D
21. februar 2012
u77884
u77884
neeeeeext ! :'3
21. februar 2012
next:3
21. februar 2012
neeext
21. februar 2012
u73393
u73393
next
21. februar 2012
»Razumem« je prikimal »toda kaj bo med nama« je rekel in me poljubil na ustnice »ne vem« sem odkimala »želim si da nama bi uspelo« sem odvrnila »uspelo kaj? Prenesti da sva ločena drug od drugega« je odvrnil in solza mu je spolzela po licu. Vedela sem da bo oba prizadelo »tri leta sva bila skupaj« je nadaljeval »vem« sem prikimala »vem, da naju bo prizadelo, toda jaz ne morem ostati tukaj« sem zašepetala in solze so mi spolzele po licu. »Bolje da je konec sedaj kot pa da si dajava lažno upanje« je odvrnil in odšel. Gledala sem kako je odhajal iz naše hiše in se odpeljal z avtom, solze so mi močno polzele po licu. Zavedala sem se da je najine triletne zveze konec, za vedno... v sobo je stopila mama »Mija je vse v redu« je vprašala in se usedla na postelj »mami povedala sem mu da odhajam« sem rekla in se stisnila k njej v objem »mislim, da ni najbolje odreagiral« je mama globoko zavzdihnila »ni« odkimam »konec je mami« sem rekla žalostno in v srcu me je dušilo, na to sem bila pripravljena toda sedaj ko je res konec sem vedela da tega ne zmorem, Gregorja sem preveč ljubila. »Žal mi je da je najina ločitev z očetom ločila tudi tebe od tvoje ljubezni« je rekla mama in me pobožala po obrazu »ne mami« sem odkimala in jo komaj pogledala v oči, če bi Gregor hotel bi ostal z mano, to je bila njegova odločitev sem zavzdihnila in se ji nežno nasmehnila. Nisem hotela da se mama počuti kriva za najino razhod. »Najbolje, da odpotujeva kar jutri« sem dodala in jo resno pogledala »misliš resno« me je pogledala »seveda, stanovanje imava in tukaj ne morem več gledati določenih ljudi« sem dodala in se ji nasmehnila. Bila sem odločena da že jutri ubežim staremu življenju in začnem popolnoma novega... NEXT ? *:
21. februar 2012
u77884
u77884
next ! :33
21. februar 2012
u18462
u18462
next. ;D
21. februar 2012
next
21. februar 2012
dej žeee!!
21. februar 2012
Zjutraj sem vstala zelo zgodaj, celo noč nisem morala spati saj sem v sebi čutila bolečino, toda vedela sem da se moram pobrati in iti dalje. Vstala sem se iz postelje in se pogledala v ogledalo. Oči sem imela rdeče od joka in moj obraz je bil bled. Zaprla sem oči in odšla v kopalnico. Hitro sem se oblekla in se umila. »Dobro jutro ljubica« me je pozdravila mami in se mi nežno nasmehnila. »Dobro jutro« sem odvrnila in zaspano zazehala »kako si spala« je vprašala in mi nalila kavo v skodelico. »Slabo« sem odvrnila in naredila požirek kave, pred mamo mi nikoli ni bilo treba lagati saj sva se zelo dobro razumeli »tudi jaz nisem dobro spala« je odkimala »ves čas sem razmišljala o tebi« je zavzdihnila »mama, komaj čakam da se odseliva« sem rekla in jo prijela za roko »dobro veš, da bo obema koristilo« sem dodala še preden je kaj rekla. »Torej greva danes« je vprašal. »Greva« sem prikimala in brez besed stekla v sobo. Pograbila sem kovček in v njega zmetala vse stvari, sesedla sem se na posteljo in brez moči zajokala. Vedela sem da ga nikoli več ne bom videla zato sem vse njegove slike na katerih sva bila skupaj raztrgala na drobne koščke in jih vrgla v koš. »Tako Gregor pripravljena sem na novo življenje« sem skomignila z rameni in vzela kovček.
21. februar 2012
NEXT ? *:
21. februar 2012
u73393
u73393
neeeext
21. februar 2012
Next:*
21. februar 2012
u77307
u77307
Neext ! :3
21. februar 2012
u79542
u79542
Neext < 333
21. februar 2012
u78108
u78108
super zgodba:3
nextaj< 3
21. februar 2012
neext :'3
fajna zgodba
23. februar 2012
next.!
omg....bolše zgodbe še nism brala:* < 333 !!
next, next, NEXT :* !!
14. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg