Forum
u124455
u124455
Hey! Pisala bom o sebi in nekemu fantu po imenu Liam. Upam da ti bo všeč!!!! Aja ....pa vsaj 5 nextov da bom nadaljevala zgodbo Nisem cele dneve na Igrah123 zato me mogoče kdaj ne bo in ne bom morala napisati nadaljevanja.....Oprostite

Ali boš brala mojo zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

18. maj 2013
neeext
18. maj 2013
u124455
u124455
No za začetek ne rabim "nextov" zato bom kar začela. PS: Oprostite za napake ki bojo mogoče,aja pa zgodba je izmišljena....
Nekega dne je moj oče prišel v mojo sobo in me vrgel s postelje in mi rekel:"ŠOLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA" Jaz pa sem mu samo odgovorila "KAKO? ČE JE NIII" Mislila sem da so počitnice, potem pa mi oče samo reče "ljubica počitnic je konec!" Resnično sem se zjokala in skoraj znorela in se spraševala: KAKO DA SO TAKO HITRO MIMO, KAKO, KAKO?!? Hitro sem se oblekla! Ura je bila že 8:00 ob 8:30 pa se mi začne pouk! Oče me ni hotel peljati do šole zato sem morala iti peš! Do šole je bila saj 1 ura hoje! Zato sem hitro tekla in pravočasno prispela v šolo uh.....Seveda sem 20 sekund zamudila, zato me je učiteljica kregala in mi dala podpis! Najrajše bi jo zadavila -.-" Nato pa je takoj za mano prišel nov učenec po imenu Liam....Njega sploh ni ukregala, ni mu dala podpisa dala mu je samo en lep pozdrav: Dobrodošel!" !!! Jaz sem skoraj znorelaa! Meni da podpis in njemu ne -.-"? Tudi če je nov ne sme tako ravnati! Bila je malica. Vsedla sem se za mizo. Nikoli nisem imela resnične prijateljice nato pa je k meni pristopilo prijazno dekle po imenu Amber in mi reklo "Lahko prisedim?" Seveda sem odgovorila "Da lahko!" Postali sva najboljši prijateljici! Ampak malica ni bila ravno odlična....Ko sem vstala me je Liam polil s sokom! Na sebi pa sem imela najlepšo majico! Še na istem mestu bi ga ubila! -.-" Ampak me je Amber potegnila nazaj in rekla da naj greva v kopalnici pa se preoblečem....Preoblekla sem se....Liam je potem prišel in se mi opravičil nato pa me je še podrl! Z obeskoma sva se zapletla in oba sva padla na tla! Med nama je zavladala iskrica....
Kaj meniš ....kaj se bo zgodilo? Vsaj 5 nextov in nadaljujem ... Lahko nočkoo
18. maj 2013
Menim, da se bosta zaljubila. next, enako!
18. maj 2013
u129354
u129354
next+isto kot My Lolli Pop...
19. maj 2013
u113053
u113053
next
19. maj 2013
u124455
u124455
še 2 .....
19. maj 2013
u113053
u113053
next
19. maj 2013
u124455
u124455
Še 1 hahaha
19. maj 2013
u113053
u113053
NEXTTTTTTTTIIIIIII ŽEEEE ENKRAT
19. maj 2013
u124455
u124455
Hahahaha okey čeprou ni po pravilih
Takoj sem ga odrinila s sebe in odhitela domov....Doma sem ves čas razmišljala o njem: Kok je lep! Kok je kjuttt *-* sem ti pravila ves čas! Nato pa sem pomislila: KAJ SE MI DOGAJA!?!?! Potem pa mi je mama rekla: Ljubica zaljubila si se... ZNORELA SEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kaj, kako, kdaj, zakaj se mi je to zgodilo!?! Sem se spraševala!Naslednji dan je bilo slikanje s sošolci in sošolkami ....Uredila sem se.SI dala zelooo lep makeup in se naličila ter oblekla v zelo lepo obleko! Ko sem stopila v avto sem zagledala Liama kako je šel od sosedove hiše....Nato sem pomislila: JE SLUČAJNO MOJ SOSED!?! Očetu sem rekla naj TAKOJ odpelje!!! Odpeljal je jaz pa sem bila mirna. Prišla sva do šole. Takoj sem stekla k Amber....Ona pa mi je samo rekla: OMG! Prečudovita oblekaa! Jaz pa sem ji odgovorila: Enako!!! Odšli smo se slikat. Pri slikanju sem spotaknila Liama in se smejala: Hahahaha! Na sliki sem izpadla grda ampak sem se pa dobro nasmejala Liam me je pri malici spet zvrnil dol in se smejal -.-" Tako sva si vrnila! Na koncu sva se oba smejala. Liam me je vprašal če imam danes kaj časa da bi šla v kino, odgovorila sem: Lahko! In tako je bila, šla sva v kino in gledala groznooo grozljivko! Stisnila sem se k njemu, saj me je bilo strah ....Nato pa me je Liam poljubil. Mislila sem da sem bila v nebesih....Ta njegov poljub je bil nebeški!!! Postala sva par....Ampak naslednji dan pa sem ga videla v kotu pri omaricah kako se poljubljau z mojo najboljšo prijateljico Amber! Bila sem tako jezna da bi ju ubila! >,< Amber mi je pravila: NISEM JAZ KRIVA PRISEŽEM NA SILO ME JE POLJUBIL! Nato pa sem jo samo udarila in objokana odhitela domov!
Kaj sledi? Kaj misliš? 3 nexte in grem naprej. Lep dan še naprej
19. maj 2013
u113053
u113053
nexttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
19. maj 2013
u113053
u113053
next
19. maj 2013
u113053
u113053
nextttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
19. maj 2013
u124455
u124455
Hahaha! A dej no komi sem napisala! hahaha
19. maj 2013
u113053
u113053
ja pa piš zasproti
19. maj 2013
u124455
u124455
Hahahaha
19. maj 2013
Nimam pojma, kaj sledi. Next & enako!
19. maj 2013
u124455
u124455
Okey nextam:
Doma sem jokala da me je kap! Mama je izginila nikogar nisem imela! Bila sem vžaljena, prizadeta in presenečena! Kako mi je Amber lahko kaj takega naredila!?! Zelo sem bila žalostna! K meni je prišel moj prejšnji fant ...Pila sva in nato sva postala pijana...Jaxon (moj prejšnji fant) me je samo izkoristil za spolne odnose z mano!!! Šla sem na policijo in to vse poročala čeprav me je bilo zelo sram. Na policiji sem videla svojo mamo vso potolčeno in sramežljivo kakor da mi izgubila spomin...In res ga je. Mama se me ni spominjala, sploh ni vedela kdo sem! Bila sem čisto sama! OSAMLJENA!!!!!! Ker sem bila stara je 19 sem takoj spakirala in se preselila od tega mesta ki prinaša samo nesrečo!! Preselila sem se v Florido k svoji sestri ki prej sploh še nisem vedela da obstaja....Odšli sva na morje kjer je Emma (sestra) skočila v morje in utonila. Na mizici pa mi je pustila sporočilo na katerem je pisalo: Draga sestra ne zmorem več. Adijo za vedno...! Ker sva bili dvojčici in sva bile čisto enaki sem prevzela njeno inditeto. Vsi so mislili da sem ona. Ampak tudi jaz nisem vedela v kaj vse je vpletena Emma. Vpletena je bila v umor!!! Spet sem se spremenila v sebe! Ampak lopovi ki so hoteli ubiti Emmo niso vedeli da sem njena dvojčica. Ugrabili so me in me skoraj ubili, ampak sem se na srečo rešila in pobegnila na otok po imenu "Kraljica". Na otoku sem bila samo jaz, saj pridvidevam. Otok je bil čisto osamljen....
3 nexte za naprej
19. maj 2013
NEEEEXT NEEEEXT NEEEEX + nova bralka <3
19. maj 2013
neeeeext
19. maj 2013
u113053
u113053
NEXTT
19. maj 2013
u124455
u124455
Mislila sem da sem sama, ampak je bilo drugače....na otoku je bil LIAM!!!!!!!!!! Kako je lahko pobegnil iz zapora sem si mislila!?! On me ni videl.....KAKŠNA SREČA! Pobegnila sem z otoka in šla na policijo vendar so me prej ujeli lopovi! Odpeljali so me v njihov avto in me tam ubili....KONEC hahahaha
19. maj 2013
u124455
u124455
Vem kratka zgodba ...sam saj neki
19. maj 2013
u129354
u129354
a je ze konec?next
19. maj 2013
u124455
u124455
Konec je Haha vem ja beda sam se mi ne da nakladat pišm novo zgodbo ....
19. maj 2013
u124455
u124455
Okey.....zadnega nexta ne brat ni konc

Ves čas sem hodila po otoku in si pravila: Saj se bom rešila saj se bom!!!!! In šele pozneje sem opazila da se ene morem -_- Nato sem cele tri ure jokala in se spraševala....Zakaj sem se preselila k sestri zakaj! Nato pa je nekdo prišel.....Bil je Taylor (od moje mame prijateljičin sin) Čudila sem se saj ga že dolgo nisem videla. Nato pa mi je rekel: Si se tudi ti izgubila a?Haha....Prišla je noč in Taylor me je močno stisnil k sebi. Mislila sem si da je Liam in tako lažje zaspala.Naslednje jutro sem se zbudila Taylorja pa od nikod! Bila sem prestrašena in razburjena! Zaplavala sem in prišla do nekega čolna....Ta čoln je bil policija! Mislim KONČNO! Pomagali so mi in mi rekli da naj jim povem kaj se je zgodilo. Seveda jih nisem povedala po resnici. Odpeljali so me nazaj k mojemu domu. Seveda v Slovenijo <3 . Drugo jutro sem se zbudila in si pripravila zajtrk. Za zajtrk so bile palačinke Mmmmm....!!! Pogledala sem čez okno ter opazila Liama. V rokah je držal napis na katerem je pisalo: Ljubim te!! Ampak mu vseno nisem odpustila. Preprosto mu nisem mogla! Zatekla sem se k prejšnjemu fantu Jaxsonu. Rekel mi je naj greva na otok kjer naju nikoli ne bojo našli. Rekla sem NE dosti mi je bilo ...Nato pa je mimo prišel Liam....

Kaj misliš kaj se bo zgodilo? Vsaj ti nexte <3
11. julij 2013
u124455
u124455
Aja pa potrebujem pomočnika za pisanje naj se mi kdo PROSIM javi
11. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg