Forum
ta zgodba se gre o punci ki se je preselila v Miami. tam spozna lušnega fanta... punci je ime Mia:

vse se je začelo ko je moj oče sklenil pogodbo z podjetjem in je moral iti v Miami. Že dolgo si jaz želim iti tja. Ko mi je oči povedal da gre v Miami sem mu zavidala in ga prosila če bi me vzel sabo.
pod enim pogojem da se ne izgubim v nakupovalnih centrih.

za dan odhoda sem si spakirala vse potrebno v kočke in verjami te imela sem kar 5 velikih kovčkov.

toraj še zadnjič sem pogledala našo staro hišo in se vsedla v avto da naju odpelje na letališče.

na letalu gledam skozi okno in razmišljam " kaj pa če bom pogrešala dom?"

Prispeli smo v........ MIAMI!!!!!!!!!!
bila sem čiz iz sebe že na letališču so imeli trgovine kaj šele v mestu.

to je najina nova hiša:

seveda si nisem rabla nositi kovčkov sama tako da mi je oči pokazal svoja novo sobo:

moja soba:

[img]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR0YPqv09x-gaiWxjdAoMnPdxheye-A7o_J52VLsz3wmo7pXYtNnw[/img]

moja kopalnica:

kuhinja:

in še dnevna soba:

takoj sem sjkočila pod tuš si umila lase in si oblekla tole oblekico:

te čevlje:

in imela sem takšno torbico:

ko sem prišla v nakupovalni center nisem mogla verjeti vse je bilo na razprodaji in kupila sem veliko stvari od čevljev vse vrste balerinke, petke, teniske, zaprti čevlji. potem oblekic da se me ne more ven videt dolge, kratke, vse različnih barv. zraven sodijo tudi dodatki in torbice.
prišla sem domov polna vrečk še moj butler je bil poun vrečk.
naslednji dan je bil že ponedeljek in morala sem v novo šolo. za prvi dan sem si oblekla to da bi naredila dobri vtis:

in prišel je usodni dan. prišla sem v učilnico in so mi vsi začeli žvižgati. hvala bogu je prišla takrat učiteljica in me predstavila. odločila se je da bo prebrala tudi da prihajam iz ZELO visoke družine.
kaj pa mi ni bilo všeč da je rekla. vsedla sem se polek edinega prostega mesta pri enemu lušnemu fantu. ime mu je bilo Austin....
________________________________________________________________________________
rabim 3 nexte za nadaljevanje
11. julij 2013
Prosim nextajte če vam je všeč
11. julij 2013
u113369
u113369
next next next
11. julij 2013
Še 2 aja če imate kakšne kritike ali predloge napišite pod komentare ali po zs
11. julij 2013
u113369
u113369
next next
11. julij 2013
_________________________________________________________________________________

Austin je bil prekrasen imel je temno rjave lase, temne oči da si lahko padel v njih.... bil je prekrasen!!!:

ko sem se usedla polek njega me je poledal in rekel "zdravo jaz sem Austin sem sem se preselil lansko leto" nisem mogla verjeti njegov glas je bil tako mehak. odgovorila sem mu "no lepo te je spoznati ime mi je Mia in očetom sem se preselila sem včeraj" oba sva se zasmejala a potiho. videla sem da je učitelj matematike skoraj spal na njegovi mizi in mi smo morali delati v učbenikih. Austina sem vprašala kaj je z učiteljem in povedal mi je da mu ni mar če se učimo on je samo razočaran ker je včeraj real zgubil proti barci (tekmo sem si izmislila).
j-jaz a-austin
a-te lahko vprašam kje živiš?
j-živim z očetom v veliki hiši na rose streetu.
a-jaz živim tam tudi a sta se preselila v belo vilo z rečo steno ki jo prekriva?
j-jaa
a-jaz živim zravem tebe!!
j-super
zazvonilo je in ura je bila končana na žalost a pri naslednji uri sva se spet vsedla drug polek drugega in se pogovarjala
j-jas a-austin u-učiteljica
j-hej kaj če bi šla danes malo po nakupih mi lahko razkažeš mesto?
a-seveda! to je dobra ideja ker sem res potreben novih oblek moji omari nekaj manjka...
oba-hahahahahah
u-USI TIHO!!!!!! da ne slišim besedice ali pa letite k ravnatelju.
ko je bilo šole konec sva se odpravila domov zelo sva se zbližala in ko sva prišla do hiš me je zunja že čakal oči.
austin je šel naprej do svoje hiše in jaz sem se morala iti stuširat in preoblečt.
oblekla sem se tako :

[img]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT4zG3gsL9D6CSbijrh97Pv3HkNqJcfgruNYKnlB8elIHTR1w[/img]

Austin me je že čakal pred hišo in ko sem prišla je rekel "hej ti pa si se zrihtala" zasmejala sem se in predlagala da greva šla sva z mojim novim avtom ki sem ga dobila pred enim meseco ko sem dopolnila 16.

ko sva se odpeljala me je vprašal "Mia a imaš fanta?"
j-jaz a-austin
j-ne zakaj?
a-samo vprašam
j-maš ti punco?
a-ne.
11. julij 2013
domu sem se spet vrnila z pounim prtljažnikom polnim vrečk od mene in od austin. povabila se ga notri. šla sva v mojo sobo in pogledala sem v omaro če imam sploh kaj prostora :

austinu sem pokazala naj se vsede in se je. pogovarjala sva se o najrazličnajših temah.
j-jaz a-austin
a-joj poglej čas pozno je že (ura je bila že 11.30) jutri je šola.
j-prav maš se vidima jutri
oba sva se vstala in spremila sem ga do naših vrat predno je šel me je poljubil na lička in rekel da se je imel zelo fajn. nasmehnila sem se mu in rekla "tudi jaz tako mislim". in sem mu vrnila poljub na lička imel je tako nežno kožo...

tako sem ga še gledala kako je odšel. ko sem prišla nazaj notri sem šla v sobo in prižgala računalnik

tykoj sem šla na fb in dodala austina. opazila sem da me je sprejel.
šla sem se stuširat in umit lase ko sem sse oblekla v svojo novo pižamo sem se odpravila spat.

komaj sem dočakala konec petka zato sem si privoščila sončenje in pitje cocktaila.

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQFlmKcqK5WDT57H1ATMmbCuELTNy6moJyfJ7VCbkaWLeheM4bj

sončila sem se približno dve uri ko sem začutila da sem vlažna gledala se okoli sebe in gledala kdo me škropi, tedaj pa sem zagledala austina in enega fanta iz našega rezreda kako sta z cevjo škropila v mene. prišla sem do ograje in oba sta zažvižgala. rekla sem "resno, hvala zdaj sem mokra!" jan pa je samo rekel(to je tisti fant iz našega razreda) "če pa izgledaš tako hot ko si mokra!!" mislila sem ga ubiti. pogledala sem austina in on je samo prikimal in mi rekel "soo hot!!"

odšla sem nazaj notri šla sem se preoblečt in takrat sem se spomnila da sem zunaj pozabila kozarec cocktaila. mislila sem "ohh god if u love me those idiots are gone!!"
jana in austin ni bilo več pobrala sem kozarec ko mi je nekaj prijelo kozarec nekaj pa dvignilo in z mano skočilo v naš bazen!!!!! priplavala sem na površje in videla jana in austina ki sta se smejala austin je biu moker ker je on skočil z mano v bazen. maskaro sem imela razmazano po vsem obrazu in bilo mi je nerodno. prišla sem iz bazena i nzačela njiju spreševat zakaj sta to naredila. mislila sta da bi mene mokro bilo videti smešno!!!! mislila sem njiju ubiti. brez besed sem odkorakala v mojo hišo in na moj status na fb napisala "sovražim fante ki delkleta mečejo v bazen na njihovih posestvih!!!

dobila sem sporočilo od jana in eno od austina oba se mi opravičujeta. napisala sem jima da se mi morata oddolžiti in me peljati v kino gledat ROMANTIČEN film. ko sta me peljala mi je jan kupil pokovko in pijačo austin pa je moral kupiti tri vstopnice...

usedli smo se v zadnjo vrsto in v kot da nas nebo nišče videl. med eno scemo ko se je fant v filmu približal dekletu sem pogledala austina in on mene. počasi se je nagnil k meni in jaz k njemu ko pa je jan to videl in naju dregnil da sem skoraj padla v austinovo naročjo oz. poljub.
bližal se je konec filma in ko smo prišli nazaj domov je pred vrati mojo starejšo sestro lucio.
11. julij 2013
Neeeext
11. julij 2013
hehehe prihaja
11. julij 2013
to je moja sestra lucia:
http://fabyoubliss.com/wp-content/uploads/2012/08/Fab-You-Bliss-Lifestyle-Blog-I-Want-Ombre-Hair...Or-Something-Like-It-06-400x600.jpg

to pa jan:

ko je jan videl lucio si ni mogel pomagati da ji nebi rekel "haj". odzdravila je in rekla da bi šle notri. ponoči sem šla malo na sveži zrak na balkonu in opazila da je v austinovi sobi luč.....
11. julij 2013
u129738
u129738
Neext + nova bralka!
11. julij 2013
NEXT NEXT NEXT PLISS NEXTAJ PA ČEPRAV JE SAMO EN NEXT!!!! + nova bralka
11. julij 2013
Ok torej zamenjala bom ime Janu, ker se mi zdi, da je boljše če imajo vsi angleška imena, če smo že na Floridi v Miamiju. Torej njegovo ime je od sedaj..... no,ja v bistvu imam par idej vendar me zanima kako vi mislite, da bi mu bilo ime. Potem pa, bom izbrala in sicer ali moje ali pa če mi bo kakšen vaš predlog všeč. Ready, steady, go!!
11. julij 2013
lohk bi bil Kevi al pa Jack
11. julij 2013
u129738
u129738
Michael
11. julij 2013
Predlogi z moje strani: George, Logan, Nathaniel 'Nate', Ian, Christian, Aaron, Eric, Damon,
11. julij 2013
No skupaj z mojo sestro sva se odločile(vem da je bilo kratko in sladko ampak) torej "drumroll" Nathaniel z vzdevkom Nate!!!!! Hvala za ideje tho. Meni je sicer tudi Jack bilo všeč ampak je bila sestra odločno proti
11. julij 2013
ok
nextaj
11. julij 2013
Že pišem
11. julij 2013
Mia Sophie Campbell
starost: 16
višina: 168cm
teža: 53kg
+ zabavna, razumevajoča, dobra prijateljica, prijazna, priljubljena,
- lena, opravljiva, zahtevna, malce drzna
likes: zabave, obleke, nakupovanje, fante, špagete, sestro, živali, filme, glasbo
dislikes: ljudi, ki smrdijo; šole, matematike, suši, kače, Anne,
hobiji: deskanje, nakupovanje, plesanje, petje
naj film: indentity thief
naj glasba: austin mahone
strah: višina
želja: imeti fanta
kaj si drugi mislijo;
Lucia: no, moja mala sestrica. malce predivja, ne misli vnaprej. vendar uživa v življenju. lahko bi se malce umirila
Nate: zabavna, prijazna
Austin: hawwwt, zabavna, precej mi je všeč
Anne: $%$***%&$&%%$#%$&%&%#&*** @

Lucia Rose Campbell
starost: 17
višina: 169cm
teža: 47kg
+ resna, odrasla, odgovorna, genij, ambiciozna, odločna, vztrajna, zabavna, prijazna
- ne zna se sprostiti, pod stresom, odrezava, ne zanimajo je življenja drugih, malce strašljiva
likes: knjige, filme predvsem grozljivke, glasba, računalništvo (programiranje, photoshop), samoto, mir
dislikes: prepolne prostore, gnečo, romantične filme, solzavost, neumne in naivne ljudi
hobiji: branje, pisanje, photoshop, programiranje, petje, ritmična gimnastika, eseji
naj film: too many of 'em
naj glasba: the pretty reckless, ac/dc, little mix, union j, nirvana, evanescence, james arthur
strah: da mi ne bi uspelo v življenju
želja: uspešno diplomirati
kaj si drugi mislijo;
Mia: je zabavna, včasih zelo tečna, še posebej pred testi.... zelo dobra sestra
Austin: ne poznam je dobro, deluje kot piflarka
Nate: ne poznam je dobro ampak zelo cute in deluje zabavno

Austin Chris Baxter
starost: 16
višina: 180cm
teža: 67kg
+ zabaven, prijazen, očarljiv, nadarjen, priljubljen
- nezvest, drzen, neresen
likes: dekleta, zabave, nakupovanje, videoigre, filme, glasbo
dislikes: suši, težakov, resnih ljudi, piflarjev
naj film: transformers
naj glasba: eminem, 2pac
strah: duhovi
želja: uspeh
kaj si drugi mislijo:
Mia: hot, lep, zelo zabaven, uživam v njegovi družbi
Lucia: ah, ne poznam ga, deluje kot ženskar
Nate: super prijatelj, čeprav sva precej različna

Nathaniel 'Nate' Ian Adneys
starost: 18
višina: 182cm
teža: 67kg
+ prijazen, zvest, odgovoren, sramežljiv, šaljiv, priljubljen
- včasih malce otročji (pranks), egoist, zaprt vase, težko se koncentrira
likes: knjige, šale, prijatelje, pico, filme, glasbo, igranje kitare in klavirja
dislikes: dekleta, ki se mečejo vanj, prestroge ljudi, glasno glasbo
naj film: joj, ali res morem izbrati?
naj glasba: eminem, the pretty reckless
strah: klavstrofobija
želja: biti bolj odprt, se zabavati
kaj si drugi mislijo;
Austin: mai buddy!!! zelo v redu oseba, vedno pripravljen na vse
Mia: zabaven, malce neresen
Lucia: zanimiv, nekaj drugačnega je na njem
11. julij 2013
to je luciina soba+ njen laptop:

njena kopalnica:

11. julij 2013
u129738
u129738
Next!
11. julij 2013
Prihaja
11. julij 2013
prišel je ponedeljek in ko sem vstala sem se šla stuširat in oblečt:
obleka:
http://www.polyvore.com/me_looks/set?id=89120826

ko sem prišla pred hišo je tam nepričakovano stal austin in rekel je "dobro jutro bi šla z mano v šolo?" "seveda" sem mu odvrnila in ga pogledala imel je skinny jeans in karirasto srajco. usedla sva se v moj avto in se odpeljala v šolo tam me je na moje začudenje prijel za roko in odpeljal k moji omarici kjer so bila že dekleta ki so hotela biti moje prijateljice. nasmehnila sem se, saj si nisem mislila, da bo šlo skozi tako preprosto. bila sem vesela, da bom lahko imela vse girly nights in najboljšo prijateljico, ki sem jo na žalost morala pustiti v New Yorku. Saj jo bom pogrešala, a nič ni nenadomestljivo. Malce smo klepetale, potem pa je že zazvonil zvonec. Ko sva z Austinom hodila do učilnice, me je vprašal zakaj sem bila tako vesela, ko sem zagledala Lucio. "No, veš Lucia je zelo pametna. Malce prepametna včasih. In zgodilo se je, da je prej zaključila šolo in na Oxfordu so jo povabili na ogled kampusa. Že leto dni je v Oxfordu, sedaj pa bo nekaj časa doma. Svoje šolanje jemlje zelo resno." Austin je pokimal, vendar sem videla neodobravanje v njegovih očeh. Ni maral pametnih ljudi. Piflarjev z drugo besedo. Prišla sva v učilnico, se usedla ter se namrdnila. Nihče ne mara matematike, ali učitelja tega predmeta. In kar je še lepše, dobili smo goro naloge. Res prekrasno. No, torej do konca pouka sem že organizirala spoznavni večer. Oziroma zabavo. Kar nekaj ljudi naj bi prišlo. Po pouku sem pripravila stvari ter obvestila svojo sestro. Ni bila precej navdušena.
11. julij 2013
u129738
u129738
Next!
12. julij 2013
u113369
u113369
cool next
12. julij 2013
next...???
12. julij 2013
Probala sem jo prepričati ampak je njen odgovor bil še vedno NE!!
Počasi je začela popuščati in na koncu mi je dovolila. Takoj sem poslala sms Austinu in Natu in še nekaj punc iz našega razreda. Najprej sem poskrbela za pijačo. Večina je bila brezalkoholna, našlo pa se je tudi nekaj alkoholnih cocktailov. Prigrizki so bili različni krekerji, čips, pecivo kot so mafini, piškoti... Za kakšen bolj konkreten obrok pa sem poskrbela tudi, da so se kosi pice znašli na mizi. Umaknila sem krhke stvair ter prižgala stereo sistem. Hitro sem povezala USB, na katerem sem imela glasbo. Najnovejši hiti, seveda. Saj želim, da se ljudje zabavajo in plešejo. KO sem končala s pripravami sem pogledala na uro ter ugotovila, da mi je ostalo le še nekaj minut. Toliko da se preoblečem. Prva sta prišla Austin in Nate. Ko sta pozvonila sem se še preoblačila, tako da jima je odprla namrščena ter nezadovoljna Lucia. Celotne zadeve ni odobravala, a je vedela da tako-ali-tako nima smisla, da se upira. Za njima je prišlo še nekaj punc. Zabava se lahko začne!!
Oblekla sem se takole:
http://www.polyvore.com/cgi/set?id=89200752
In Lucia se je takole:
http://www.polyvore.com/cgi/set?id=80830641
Vsi so si prinesli zraven kopalke, ker so vedeli da imamo bazen. Tako smo se preoblekli in se začeli zabavati v bazenu. Ena od punc je predlagala, če bi se šli resnica ali iziv? Vsi smo bili za.
moje kopalke:

Austin je prvi izbral žrtev za resnico ali iziv in ker sem bila gostiteljica je izbral mene!!
j-jaz a-austin
a-izberem Mio, ker je gostiteljica in ker je moja soseda
j-šit!
a-resnica ali iziv
j-iziv
a-vsak od nas te mora potunkati tri-krat
Mislila sem, da se mu je zmešalo!!! Ko so končali z tunkanjem, je Nate dobil besedo,da me vpraša iziv ali resnico
j.jaz n-nate
n-resnica ali iziv
j-resnica, ker mislim, da bi iziv bil usoden
n-ali bi se poljubila z Austinom?
j-IZIV!!!
n-iziv je, da moraš odgovoriti na to vprašanje!
j-ummmmmmm...... mogoče?
n-to pomeni ja ali ne
j-ja bi ga poljubila
mislila sem zemlja odpri se, postala sem rdeča kot kuhan rak. kmalu je bilo zabave konec in punce so odšle. tako smo ostali samo mi štirje (Nate, Lucia, Austin in jaz)
Lucija je spremila Nata do njihove hiše midva pa sva ostala sama....
Austin me je vprašal "resno misliš, da bi me rada poljubila?" "mogoče" "potem pa i bom pomaga to željo izpolniti":
[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSwg5oxaUR_RITjYI-bvWJU_XvQVpoM7NBN8lt7232GLN0YGpiY0w[/img]
Naslednji dan sem se spomnila, da sem se poljubljala z Austinom. Takoj sem skočila v omaro. "O, šit kaj si naj oblečem? šit"

________________________________________________________________________________
Potrebujem tri nexte za nadaljevanje pa hvala vsem, ki berete!!
12. julij 2013
u129738
u129738
Next!
12. julij 2013
next in next
12. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg