Forum
Iziv ali resnica?
Iziv.
Pejt po smejalni plin k je še ostou od zabave in ga poškrop po sobi.
Prov.
No ko hosdim po smejalni plin naj vm nejpet povem da mi je ime Esmeralda pišem pa se Alvarez in stara sem 18 let.Živim s vojimi 3 prijatelicami.Živimo v hiši na sredi Londona.Naši sosedi pa so slavni One directon.Ja zanekatere bi bla to sreča za ns pa ni ker jih sovražimo no naj vam navedem razlog ja še čisto na uačetku ko so nastali sta moja prijatelica Emma in Louis hodila amapk jo je on prevaru.No ker smo pač najboljše prijatelice smo jih tudi mi začele sovražt in to je to.In sm napol španka in napol francozinja moja starša sta pa umrla ko sem bila še čisto majhna in posvojila me je Ambrina družina,to je še ena moja prijatelica.No in ravno zdaj se igramo flašo resnice in kokr ste že ugotovil je moj izziv da pnesm smejalni plin in ga poškropim.Spet bodo sosedi norel da smo preveč glasne in ja tut tisti debili.mislm sploh ne morš vrejt pol pa oni do enih ponoč nabijajo musko pa nuben ne sme nč rečt no sej nuben tut nč ne reče razn ns.

To sem pa jz:
http://data.whicdn.com/images/12911992/tumblr_lpewdvAaxk1qaj9ofo1_500_thumb.png
Nextam?
26. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeext
29. oktober 2012
bom takoj k pridem na comp k zdle sm na fonu
29. oktober 2012
Hello sem Emma.Emma Sunshne,sem angležinja in no Esmeralda vm je že povedala kdo so nasi sosedi in vm tut navedla razlog zakaj jih sovražmo no stara sem 18 let živim v Londonu v hihši z mojimi tremi prijateljicami zelo rada tudi plešem ter igram na bobne.No zdle se igramo flašo resnice in Esmeralda more sobo poškropit z smejalnim plinom.Ojej spet bodo sosedi težil.HAHA.In da ne pozabm moji lasje morjo biti v poplnem stanju vedno no ubistvu sem obsedena z svojimi lasmi.
In to sem jaz:

29. oktober 2012
next
30. oktober 2012
Ola jz sm Amber McBig in tudi jaz sem stara 18 let zelo rada pojem in plešem.Veste že da imam 3 bff-jevke in kdo so moji sosedi in kje živim........No amapk neki pa je kar nista povedala to je pa to da zelo rada jem in to zlo velik.
No to sem pa jaz:

30. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg