Forum
JA TO JE PAČ MOJA TRETJA PRAULCA K JO PISM...

Ta pravlca bo govorila o punci k bom bla js in o njeni prjatlci ja ubistvu govori o prjatlstvu ljubezni zapletih....Ja men je ime Katie moji bff pa Jane. Jane je ušeč fnt u katerega sm tud js zagledana. Ja šele pol zveva da nama je ušeč isti fnt sam js sm njemu (fantu) bl ušeč in se Jane skrega z mano in se začne družt z mojimi naspronicami. To pa je Neja. Vmes pa prhaja do enih zapletov med namii...okei da nebom usga povedala podrobnosti in začetk zgodbe pa v nadeljevanju sam rabm en neext!!

Boš prebrau?!

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

06. junij 2011
neeext?!
06. junij 2011
bom kr nextala:
Heei! Katie... to sm js ja stara sm 14. Moja bff je Jane res obe skupi sva toook nori hehe najrajš se mava in sva zmer skp mam pa tud mlajšiga bratca no kmau bo str 2 leti. Danes sm se zgodi zbudila da bi lahko pelala bratca v vrtc kod ponavadi sva ga v vrtc pelale js pa Jane. Vs čs pa prepričujm Jane naj mi že pove kdo ji je took ušeč sam nevem no noče mi povedat. Tisto jutro pa se je zgodilo tole je najin pogovor :
J- jst JA- Jane

J- Heei Jane kako si?!
JA- Hoj.. dobr
J- Mi posodš mau tvoj mobitel da pokličm mami k ji morm povedat da mamo sedm ur da nou skrbela pliis
JA- ja seveda izvoli
J- (brska po moditelu) Jane je tebi ušeč Keet use njegove slike maš pa v imeniku maš pod njegovim imenom napisam LOVE ....Jane si vanga??
JA- hhh Ja no končno si ugotovila ja res sam da nebi povedalaa nobenmuu
J- Ne itak da nebom sam sam,... ahh nč

V SEB SM ČUTLA JEZO H KRATI PA PRJATLSTVO, VESELJE NISM JI UPALA REČ DA SM TUD JS VANGA..KR JE TAKRT MIM NAJU V ŠOLO ODŠEU KEET ARRRR SM SI MISLLA KAKO JE CUTIE!! neeext!? rabm en neext (usaj)..
06. junij 2011
jst:

Jane:

Keet :

06. junij 2011
I love u :*
ql
07. junij 2011
nexti pa hitr
07. junij 2011
u49695
u49695
next (:
07. junij 2011
next al kwa-ke al ka čakaš!!ŁoŁ
07. junij 2011
next
07. junij 2011
nextam:
hitr sva tamauga bratca odpelale v vrtc in tekle proti šoli da bi vidle Keeta. Nc si nisva upale kr je tm biu u družbi nekih fantov k jih midve sovražva takrt je pa pred moje oči skočila Neja in rekla Jane naš pogovor:
J- jst, N- Neja, JA- Jane

N- on je moj in pust ga prmer ne dotiki se ga jasn
JA- ti to men haha bomo še vidl čigav bo nakonc kdor se zadnji smeje se najslajše smeje haahahahah
J- haha Jane čizz prou maš bomo vidl

In pršla je ura telovadbe k jo mam najrajš igral pa smo odbojko wiii čiz vesela sm bla k bom igrala proti Neji. No pa smo začel prvo je blo 2:1 za njih po sm pa pobesnela in sm ponesreč (al pa ne) Neji tok močno zabila žogo u glavo da je kr prstala na tleh hahahahahhahaha kok sva se z Jane smejale... ampak učitl je pršu do mene in me obtožu da sm to zanalšč nardila in da bom skupi z enimi učenci med njimi je tud Jane ostala popoldne u šoli in pomivala šipe pa sm ga prašala kdo vse bo tm pa mi je nešteu: Jane, Nuša , Kaja, Jst, Denis,in Keet.... Kajjjj Keet sm rekla in pogledala Jane obe sva komi čakale konc šole in končnoo....neext?!! (rabm dva nexta) upam da je kul
07. junij 2011
u49695
u49695
next
09. junij 2011
next
02. julij 2011
next
31. julij 2011
next
31. julij 2011
next