Forum
Heiii ! Sem Ann Dicaprio. Stara sem 18 let .Po priimku lahko sklepate, da nisem Slovenka. Moj oče je Leonardo Dicaprio . Imam sestro Aleksandro,ki je odšla študirati na Dunaj .Imam mamo Taylor Swift.Mame ne maram preveč.Starša sta veliko na raznih potovanjih in snemanjih, tako da sem veliko sama doma :/. Imam pa tako kot vsaka punca 2 najboljši prijateljici,ki jima lahko vse zaupam . To sta Andy in Katy . Katy je nora na neko skupino One Direction . To je neka skupina 5.fantov . Katy je cela noooraa na nekega Louisa ,ki obožuje korenčke in zganja same norčije, da vse spravi v smeh . Pozabila sem omeniti , da ima nekega plastičnega golobčka , ki mu je ime KEVIN.Včasih se zaradi te bedne skupine tudi skregamo, ampak, ne zdržimo več kot 15 minut .Andy posluša Tokio Hotel . Jaz pa posluša vse razno ne maram pa JB in 1D !! To je dovolj o meni No,pa ZAČNIMO !
KRITIKE,POHVALE ?! Rabim5 nextov !Če še ne bo nadaljevanja se ne jezit , ker imam omejen comp Slike tudi dobite !

Boš bral/a ?!

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. februar 2013
DRINN !!! DRINN!! ah ta budilka !! Vrgla sem jo na tla in spala dalje ! Potem me je zbudil telefon . Bila je Andy.
AAndy J Jaz
A:Heii
JHeii
A:Meni je dolgčas pa rabim par stvari bi šla z mano v shoping ?!
J:jaaa valda !! Meni je tudi strašansko dolgčas Ob kolkih pa se dobiva in kje ?
Ared tvojo hišo te počakam bodi zrihtana okrog štirih !
Jk !! Bajj
Aajj ! Se vidima
Sorry ker so kratki nexti ampak mama ne dovoli več
16. februar 2013
ko je bila primerna ura sem se oblekla [img]http://ts3.mm.bing.net/th?id=H.4661440596084746&pid=15.1&H=119&W=160[/img] Potem je zazvonilo....
Odšla sem odpret pred vrati je stala Andy . Poklicala sva tudi Katy . Prišla je čez kakih 15 minut . Potem smo se odpravile proti trgovinam .
________________________V trgovini_____________________________________________
Z Andy sva odšle proti trgovini z CD-ji, ker je Andy potrebovala nek CD.Mislim,da je bil o Tokio Hotelu.Sploh je nisem poslušala,nekaj je mrmrala in spraševala trgovca.Tako sva hodile po trgovini,ko sva zaslišale krik.Zdrznila sem se in v tistem trenutku me je Andy zgrabila za roko.Pogledovali sva sem ter tja,ko sva le opazile Katy.Pritekla je k nama . Bila je zadihana,ko pa je prišla do sape pa je začela govoriti.OOOne.. Diiirectioon d-dddajejo podpise . Pridita z mano .Veš kaki cuker je Louis.Prišle smo tja in se postavile v vrsto.Čez nekaj časa smo prišle na vrsto in,ko je Katy prišla do Louisa je postala rdeča kot kuhan rak . Na zadnjem stolu pa sta sedela nek blondinček in pudeljček,ki sta se smejala in si nekaj šepetala,ko sem ga pogledala,pa potem nista nehala gledat v naju.Prišle sva do zadnjega.JUPIII !!Ko pa se je Harrya ali kako mu je že ime pa ni šlo tako gladko.Podpisal se mi je,potem pa je potegnil za roko.Hejj jaz sem Harry.MHH! Jaz sem Ann.In se mu izvila iz prijema. Odšle smo,ko mi je nekaj padlo v lase.Andy je pogledala in bil je listek. Razgrnila sem ga in videla,da so na njem napisane njihove tel. številke.
Louis: 466 983 342
Liam: 142 937 124
Zayn : 354 786 324
Niall : 987 765 432
Harry : 345 456 678 (tel. št. so izmišljene )
Jezna sem odšla domov.
______________________________DOMA_____________________________________________
Zvečer smo odšle pozno spat.Gledale smo grozljivko z naslovom Legion.Ko se je film končal sta Andy in Katy odšle spat . Jaz pa sem odšla po svoj telefon.Spomnila sem se telefonskih številk.NEEE,ne morem jih poklicati sovražim jih! KAJ NAJ ?! Ampak moram priznat,da mislim,da sem se zaljubila.Že dolgo nisem čutila nič takega od takrat,ko sva bila z Simonom še par .Solza mi je spolzela po licu.Hitro sem si jo pobrisala in si rekla : Ne smem misliti na preteklost moram živeti dalje !Potem sem odšla v svojo sobo,se zleknila na posteljo in s telefonon v roki zaspala .
Kritike pohvale ?!
17. februar 2013
Zjutraj sem se zbudila že zelo zgodaj.Andy in Katy sta še spali.Odločila sem se da grem na sprehod.Bilo je lepo sončn jutro . TO SEM OBLEKLA :http://ts2.mm.bing.net/th?id=H.4898947911386873&pid=15.1&H=160&W=120o .Sprehajala sem se in potem sem se odločila da grem še malo v mesto.Tako sem hodila ko se je začelo nebo spreminjati postajalo je vse bolj oblačno in temno.Naenkrat je začelo močno deževati.Kupila sem si časopis in si pokrila glavo.Bila sem že cela premočena začela sem teči.Med zekom sem se zaletavala v ljudi in se jim opravičevala.Zaslišala sem kako nekdo kričiOZOR UMAKNITE SE !!Bil je oni blondinček iz 1D.PAZI! Se je zadrl.Ampak prepozno.Zaletela sva se jaz sem padla in se udarila v glavo.S padcem sem tudi izgubila zavest.
________________________________NIALL_______________________________________
Ker doma nismo imeli nič dobrega za pod zob sem odšel v trgovino.Naenkrat je začelo deževati.Hitel sem ker nisem hotel biti premočen.Potem pa sem se zaletel v neko rjavo lasko,ki je prav tako tekla proti meni.Zaletela sva se.Ona je z glavo udarila ob rob pločnika in izgubila zavest.Bil sem zmeden.Sklenil sem da jo odnesem domov in to sem tudi naredil.Ko sem prišel domov so me vsi čudno pogledali.Liam je vprašal: Kaj se je zgodilo?! Tekel sem in se zaletel v to punco,ki je potem izgubila zavest.Odnesi jo v svojo sobo in jo položi na posteljo.Ampak kaj če bo ji tekla kri in potem na mojo prelepo posteljo ?!! Odnesel jo bom v Zaynovo sobo!Ni govora kar sam jo imej.Potem pa ti Louis.Kaj pa če bo pojedla moje korenčke!!!!AHHH je zavdihnil Liam.Jaz je že ne bom imel.Moram se dobro naspati,da bom lahko pametno razmišljal BOM PA JAZ se je zadrl Harry.Sigurno nas je imel že dovolj.Dal sem jo Harryu in on jo je odnesel v sobo.Potem pa je prišel dol in rekel:Fantje to je ona punca,ki sem ji dal naše tel.št.
˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝HAARRY˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝
Niall je prišel domov z nezavestno punco.Fantje so se prepirali v katero sobo jo naj dajo.Imej sem jih dovolj!Bom pa jaz odstopil posteljo.Onesel sem jo v sobo.Nekaj časa sem jo gledal.In spoznal da je to Ann,punca kateri sem dal tel. številke.Fantom sem takoj šel povedati.
Ali bosta prijateljici ZELO zaskrbljeni ?
Bo Harry poskušal osvojiti Ann ?
Ali bo Niall imel težave z novinarji ali ne ?
Vse to boste izvedeli v naslednjem nextu
Rabim 3 Nexte in nadaljujem
18. februar 2013
neeeext
18. februar 2013
nadaljujem doma mogoče bom jutri
18. februar 2013
u116300
u116300
next
18. februar 2013
Zbudila sem se in nad sabo zagledala 5 prestrašenih in zmedenih obrazov.Heii so rekli vsi v en glas.Samo na hitro sem jih pogledala in se spravila v sedeč položaj.Se spomniš česa z svojega življenja ?! Je vprašal Niall.Jaa!!No da vidimo. Tvoje ime gospodična ?! Je vprašal Louis. Ann Dicaprio.OO moj bog! so rekli vsi v en glas.Malo bolje sem pogledala in prepoznala Harrya in Nialla. Oh nee ! Vi ste ona neka slavna skupina One Direction.Vsem je zastal dih.Takoj hočem iz vaše hiše !! Najdi izhod je rekel Harry.To bo pa zanimivo je dostavil Zayn.Vstala sem se in začela brezglavo tekat po hiši in seveda vsi za mano.Smejali so se mi a jaz se nisem zmenila zanje.
18. februar 2013
neeext
18. februar 2013
Končno sem našla izhod.Razveselila sem se a prehitro.To je bila pot do bazena.Obrnila sem se in zagledala prekrasno vilo.zgledala je takole :[img]http://ts3.mm.bing.net/th?id=H.4631904093798454&pid=15.1&H=104&W=160[/img] Videla pa sem majhno luknjo v grmovju skozi katero bi lahko pobegnila.Pričela sem teči.Ampak pri tem me je Harry zgrabil za nogo.Potem sva obadva čofnila v bazen.Pod vodo se je zgodilo nekaj kar sem najmanj pričakovala poljubil me je.To je zgledalo tako:[img]http://ts4.mm.bing.net/th?id=H.4532217913149631&pid=15.1&H=99&W=160[/img] Najin poljub sta zmotila Niall in Louis,ko sta tudi ona dva skočila v vodo in naju slikala.Prišli smo z vode.Niall in Louis sta to sliko odhitela dati na Facebook in Twiter.Harry je bil zelo besen.Pomiri se Harry ! Se bova že nekako maščevala.Nekaj časa smo se še pogovarjali nato sem odšla domov.Še prej pa sem si v telefon morala shraniti njihove tel. številke.Vprašali so me če bi lahko me živele pri njih Nevem še čeprav je Katy nora na tebe Louis,midve z Andy pa ne.Jutri vas vse skupaj obiščemo in se odločimo.Adijo!Adijo !
Poklicala me je Andy,ki je bila že vsa zaskrbljena.V miru sem ji povedala da pridem domov čez 10 minut in da je z mano vse vredu.Hitro sem odložila,ker vem da bi mi Andy še čelo pot težila s vprašanji Prišla sem domov in obe dve sta mi stekle v objem. Pri tem sta viseli kako sem premočena!Rekla sem jima da bom jima vse razložila.Vsedle smo se na kavč.In jima začela razlagati.Zelo pozorna sta me poslušali.Ko pa sem prišla do tistega vprašanja pa se je zaslišal samo krik Katy in odgovori so bili ?....
Se bo Andy strinjala?
18. februar 2013
Jaaa,ja ,jaa se je drla Katy.Počakaj malo!Sem se zadrla.Andy mogoče pa boš spoznala koga ki ti je pa všeč. Dobro,no ! Za koliko časa pa?Hmm?Nevem. zvedela boš jutri .Odšle smo spat. Zjutraj me je zdudilo sonce in vonj po palačinkah. Kot majhen otrok sem stekla po stopnicah. V njej pa videla Katy kako peče palačinke . zgledale so zeelo okusno in okusno je tudi bilo. [img]http://ts4.mm.bing.net/th?id=H.4906296651221007&pid=15.1&H=106&W=160[/img] Po zajtrku smo odšle pakirat.Najele smo taksi in se odpravile na pot . Katy je celo pot čvekala o One Direction.Pa kakšna Directioonerka je pa to . Naju z Andy je odrešil prihod na cilj . Stale smo pred to prekrasno hišo in počasi smo se odpravile proti hiši . Pozvonile smo in že smo zaslišale kričanje in korake. Pričakovala sem,da bo prišel Liam in nas vljudno povabil noter. Ampak bili so vsi na kupu. Dober dan ! Sem rekla.A ste se odločile ? Boste živele pri nas !? So nas začeli napadati z vprašanji.STOP! Se je zadrla Andy ! Pri tem pa ji je pogled obstal na Niallu. Dobro vstopite ! Vstopile smo. Notranjost ni bila ravno najbolj čista,ampak se bo dalo preživeti. Odpeljali so nas v ogromno dnevno sobo in nas začeli spraševati.Ja bomo . Juhuuu ! Mi še ne vemo v kateri sobi naj katera spi. Zato bomo žrebali.Na listke smo napisali imena in jih žrebali.Prva je bila na vrsti Andy.Izžrebala je Nialla.Potem je bila na vrsti Katy.Izžrebala je Louisa.Zdaj sem bila na vrsti jas.Jaz sem izžrebala...
Kaj mislite koga ??
19. februar 2013
u116300
u116300
next
19. februar 2013
neeeext
19. februar 2013
Danes zvečer dobite še en next ker se morem učit za izpit
20. februar 2013
Liama. Punce smo znosile vso svojo prtljago v sobe potem si je Lou zaželel,da bi se igrali flašo resnice.Andy je vrtela. Resnica ali izziv? Izziv. Hmmm ?? Do konca spi pri Harryu. Kajj ?? Dobro no. Odnesla sem moje stvari v sobo.Potem smo se igrali še kakšno uro,ker je Niall izjavil,da je lačen.Prepirali smo se kdo bo kuhal.Potem sva se mi2 z Andy dogovorile da bova kuhali.Pogovarjali sva se o današnjem dnevu pa o Niallu.Nato sem zaslišala da nekdo praska po vratih.Odprla sem jih in videla fante,ki so napeto poslušali.Potem pa se naredili kakor da ni bilo nič.Kaj bo pa za večerjo?! Pizza ! Niall je poskočil od veselja.Midve z Andy pa sva naredile načrt.Ko se bodo najedli bova mi2 hitro stekle v dnevo in vzele posodo s kokicami.Ko pa bodo vstopili se bova začele dreti popcorn fight Res sva to naredile.Smejali smo se in od utrujenosti smo vsi zaspali v dnevni sobi.Zbudili smo se okrog 13:30.Potem je zazvonilo.Bil je Simon.Rekel je da si morajo fantje malo odpočiti. Zato jih pošilja na Havaje. Liam pa je rekel,da pri njih živijo tudi 3 punce in ali lahko gredo zraven.Lahko.Za kako dolgo pa ?? Za 1 mesec. Hvala in adijo.Adijo.Zelo smo se razveselili.Začeli smo pospravljati to našo včerajšnjo umazanijo.Po dveh urah se je dnevna soba kar bleščala,vsi smo bili veseli,ampak tudi zelo utrujeni. S Harryem sva naredila načrt kako se maščevati Niallu in Louisu.Zgledal je pa tako:
Harry:Reči fantom da bi se šli flašo resnice.Z vsemi se domeni da pri Louisu mormo davati izzive o korenčkih in Katy.Pri Niallu pa o hrani in Andy.
Jaz pa bom puncama to povedala in jima na nek način zagrozila da morata vse narediti.Začeli smo se igrati. Louisu sem naročila da mora poljubiti Katy,ko jo je poljubil pa je naredilo samo Klik!Mi2 s Harryem sva ju slikala.To sem hitro shranila na telefon.Louis naju je rotil,da naj tega ne naloživa na Facebook.Ampak to je bilo maščevanje.Maščevanje je sladko sem rekla.Ko sva s Harryem sedela v postelji in jaz sem bila na računalniku sem dobila eno grozilno pismo.To je moj računalnik:[img]http://ts4.mm.bing.net/th?id=H.4616115806536547&pid=15.1&H=150&W=160[/img]
Kaj je pisalo v pismu?
20. februar 2013
V pismu je pisalo:To tvoje življenje bo nočna mora Ann ! Tega nikomur ne omeni. Mislim resno drugače se lahko Harry kar poslovi od tebe.Bila sem prestrašena ampak tega nisem smela kazati!Potem sem zaspala. Zjutraj ni zbudila budilka,ampak Harry,ki je dobesedno kričal kot punčka.Ni imel več kodrov,ampak je imel popolnoma ravne lase.Harry je Louisa gledal kot da bi ga hotel ubiti z očmi Po zajtrku smo se odločili da gremo na kratek sprehod.To sem oblekla:[img]http://ts3.mm.bing.net/th?id=H.4828162617771378&pid=15.1&H=106&W=160[/img] in to obula : [img]http://ts4.mm.bing.net/th?id=H.4829665881753251&pid=15.1&H=144&W=160[/img]
Hodili smo po parku ko me je Harry nekaj vprašal.Nisem razumela,zato sem ga prosila da naj še enkrat ponovi vrašanje.
Kakšno je bilo vprašanje,ki ga bo Harry postavil Ann ?!
21. februar 2013
next
22. februar 2013
A--aa bi bla moja punca?? me je sramežljivo vprašal Harry.OMG Harry Edward Styles me resnično sprašuje če bi bila njegova punca Resnoo ?!V glavi me je odmevalo : Ne,ne in ne sovražiš ga !! V srcu pa:To je tvoja priložnost zadnje čase se kaže,da sta zaljubljena.Jaa sem tudi jaz nekam sramežljivo.A bi lahko ponovila oni poljub pod vodo? Sredi parka ?! Kaj pa novinarji?!Komaj sem dokončala stavek in že me je poljubil.POLJUB :[img]http://ts4.mm.bing.net/th?id=H.4702182647791635&pid=15.1&H=120&W=160[/img]
Ko so naju zagledali so naju samo presenečeno gledali.Bili so prav smešni.Nato pa je Liam začel teči in zraven je kričal:NOVINARJI,NOVINARJI ! Za njimi pa še cela skupina fenic.Ojoj!Tudi mi smo začeli teči.Med tekom sva se s Harryem držala za roko.To so fenice seveda opazile in nekatere so začele celo jokati.Med tekom je mene zgrabilo nekaj za nogo bila je neka punca.S Harryem sva padla jas sem padla na roko in si jo malo poškodovala.Kos o fenice hodile do Harrya so zraven včasih pohodile še mene.Končno se mi je uspelo vstati.Roka me je še zmerom peklensko bolela.Prišli so varnostniki in naju s Harryem odpeljali k ostalim.Harry me je vprašal ali je vse vredu.Mislim,da sem si a padcem poškodovala roko.Odšli smo v bolnišnico. Rekli so,da imam zlomljeno roko.Na roko so mi namestili mavec in potem sem lahko odšla domov.Doma smo gledali filme.Pogovarjali smo se o počitnicah in vsem tem kar se nam je danes pripetilo.
22. februar 2013
KAKŠNE KRITIKE IN POHVALE ?? NEXT ? na tisti sliki ni ravno poljuba,ampak dobro no
22. februar 2013
Next
24. februar 2013
Prišel je dan ko smo šli na Havaje! Jupii!Hitro smo se oblekli ker smo celo malo zamujali.Očka(Liam) je že bil zelo nervozen.Končno smo se z našimi kovčki spravili v avto.Pot je bila dolga.Sprva smo se vozili skozi sivo mesto potem pa skozi gozd.To je bilo čudovito !Na polovici poti sem zaspala.Zbudilo pa me je nekaj mokrega.Odprla sem oči in videla Nialla in fante kako se smejijo.Kaj pa je bilo zdaj to?!! Ummm..........Niall je v ovinku polil kokakolo na tebe. Niall je bil prestrašen in se je stiskal v kot.Rekla nisem nič samo vzela sem telefon in ga slikala.Bil je zelo smešen in še vedno se je držal svoje kokakole.Končno smo prispeli na letališče.Bilo je še kakšnih 5 minut do vzleta.Postavili smo kovčke na tekoči trak in s svetlobno hitrostjo poleteli na letalo.med poletom sem zaspala. Zbudil me je pilot ki je govoril da počasi pristajamo.Na letališču je bila limuzina in seveda milijone fenic.Kako mi gredo na živce mi je tiho zašepetal Harry.Kaj ne bodo nikoli spoznale da jih ne ljubim ?! Je rekel Louis.Prispeli smo do hotela.Prečudovitega hotela.Andy,jaz in Krist smo osupnile.Na recepciji pa sta bila dva receptorja bila sta mož pa žena.Že na začetku sta nekaj tečnarila potem pa sta nas končno spustila v svoje sobe.Ampak ta dva nam ne bosta zagrenila naših prelepih počitnic.
28. februar 2013
next+nova bralka
28. februar 2013
Next za ♥Claire Holt♥
Vrgla sem se na posteljo in zaspala.Zbudila me je Andy in rekla,da moramo hitro na zajtrk. Hitro sem se oblrkla in potem smo odhiteli na zajtrk.[img]http://ts2.mm.bing.net/th?id=H.4854087057082397&pid=15.1&H=160&W=80[/img] Pojedli smo v zadnji minuti in odšli na plažo.Igrali smo odbojko,potem smo se šli malo kopat.Katy je bilo zelo vroče in kar naenkrat se je zgrudila na tla. Hitro smo pritekli v hotel.Potem nas je zadržala ta vešča.S ploh je nismo poslušali samo tekli smo proti naši sobi. Položili smo jo na kavč. Nečesa sem se spomnila ! Odšla po kozarec hladne vode in jo izlila na Katy . Končno je odprla oči. Bila je zelo bleda,zato smo jo raje odpeljali v bolnišnico. Pri njej sem prebedela celo noč.Zjutraj sem se še komaj držala na nogah. S Harryem sva odšla v hotel in tam pogledala en film. Medtem sem zaspala.Mislim,da je potem zaspal tudi Harry. Ostala sva objeta in spala. Zazvonil je telefon..Bila je Andy.
Kakšne novice je sporočila Andy ??
02. marec 2013
next !!!!!!!!!!!!!
02. marec 2013
~mia:*
Z Katy je vse vredu. Danes še mora ostati v bolnici. Mi se pa zdaj vozimo domov. Pa hitro naredi nekaj za jesti,ker mi Niall že celo pot dere kako lačen je. Sedi zraven tebe ? Ann se ti meša ne !! Ampak si ne ?! Ne nikoli nisem bila in nikoli ne bom!!UUUU! Baj se vidiva doma
s Harryem sva se odločila,a bova spekla Pizzo in muffine.
03. marec 2013
next+nova brallka
03. marec 2013
MrS.ToMLinSoN
Odšla sva v kuhinjo in začela pripravljati pizzo. Ko me naenkrat zadene nekaj mehkega v glavo. Obrnem se in zagledam Harry,ki poka od smeha in kepo testa. Primem moko in mu jo rastresem po glavi. Naenkrat Harry utihne in se začnem smejati jaz. Tako sva nadaljevala dokler v hišo ni vstopila tista coprnica. Začela se je dreti name in mi prisolila eno klofuto. Seveda tega ni storila pred Harryem,ker bi sigurno ponorel. KAJ SI NORMALNA ?! ZA KAZEN BOŠ MORALA CELE POČITNICE SPATI V NAŠI NAJSLABŠI SOBI ?? IN JA, TISTI TVOJ FANT NE BO ZRAVEN!!!! Tako se je drla name,da je zraven še pljuvala. To sem povedala Harryu,ki je potem postal zelo slabe volje. Ko so se vsi vrnili domov sem se poslovila in odšla.Lou,ki je ravno jedel korenček mu je padel iz ust. Niall se je skoraj zadušil od koščka kruha. Andy in Katy pa sta začele jokati. Naj vas nič ne skrbi. Jutri se dobimo ob 9ih na plaži.Končno sem prispela do sobe.[img]http://ts4.mm.bing.net/th?id=H.4960477679911171&pid=15.1&H=160&W=134[/img] vrgla sem se na posteljo in zaspala,ko me je zbudilo trkanje...........
Kdo je bil?
04. marec 2013
Bila je ta ČAROVNICA ! Ampak prišla je z vrečko. No tukaj kot vidiš je vrečka v katero lahko zložiš vse te tvoje multimedijske igračke. No pa pohiti nimam celega dne!! Računalnik sem k sreči postila pri Harryu. Imela sem samo telefon. Odšla sem ga iskat. V resnici sem ga imela v žepu,ampak imela sem še enega starega. Ker pa tistega nisem našla sem seveda morala dati novega. Aiia pozabila sem omeniti ! Jutri ne greš na plažo ! Fak sem si mislila. Ko je ČAROVNICA odšla nisem vedela kako bi to sporočila Harryu. Odločila sem se,da bo splezala po balkonu. Začela sem plezati. Malo sem mi je spodrsnilo,ampak sem se le ujela.Še enkrat mi je spodrsnilo,takrat pa mi ni uspelo padala sem,padala in padala.Zaprla sem oči.
Se je Ann poškodovala ?!
04. marec 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg