Forum
u15323
u15323
heii! moje ime je Sara in stara sem 14 let. imam dve bff Lejo in Sašo. hodimo v isti razred. kaj še naj povem o sebi? živim v Ljubljani in hodim v 9. razred osnovne šole. nimam fanta in tudi zaljubljena nisem. v naši šoli je polno piflarjev, ki se za punce ne menijo, še tisto nekaj lepih fantov pa hodi z najbolj priljubljenimi puncami! No vsekakor pa se je moje življenje pred nekaj tedni čisto spremenilo...
12. avgust 2010
u15323
u15323
slike:
12. avgust 2010
u15323
u15323

Sara
12. avgust 2010
u15323
u15323
[img]https://t0.gstatic.com/images?q=tbnVk8clnRO7r6QM:https://emostyle-trends.com/wp-content/uploads/2009/02/danielle.jpg&t=1[/img]
leja
12. avgust 2010
u15323
u15323
[img]https://t0.gstatic.com/images?q=tbnVk8clnRO7r6QM:https://emostyle-trends.com/wp-content/uploads/2009/02/danielle.jpg&t=1[/img]
Leja
12. avgust 2010
u15323
u15323

Saša
12. avgust 2010
u15323
u15323

Leja
12. avgust 2010
u15323
u15323
zjutraj sem se zbudila in se odpravila v šolo... ko sem prečkala prehod za pešce, je naravnost pred mene zapeljal velik bel kombi! samo še nekaj centimetrov bi se premaknil in bi me ubil! voznik kombija je piskal in mahal z roko jaz pa sem mu pokazala sredinca in stekla do šole. vsa zadihana sem prišla do šolskega dvorišča kjer sta me pričakali Saša in Leja. "hej stara!" me je pozdravila Leja in mi skočila v objem. Saša je izgledala precej slabo. "živjo! Saša je kaj narobe?" sem vprašala. "Miha jo je pustil" je namesto Saše odgovorila Leja. Miha je bil Sašin fant, no zdaj bivši fant. "zakaj te je pustil?" sem vprašala. "zaradi tebe!" je zakričala Saša in stekla stran.
12. avgust 2010
u15323
u15323
jaz sem samo gledala zanjo in se spraševala kaj sem naredila narobe. "kaj je bilo pa to?" sem vprašala Lejo. "Miha se je zaljubil vate. Saši je rekel da te ima preveč rad in ne more biti več z njo." mi je pojasnila. "on je zaljubljen vame?" sem bila presenečena. Leja je samo pokimala z glavo in tako se je najin pogovor končal. med poukom sem razmišljala o Mihatu in Saši. Miha mi sploh ni bil ušeč! Saši bom morala pojasniti da ga nimam rada, če bo sploh še govorila z mano...
12. avgust 2010
u15323
u15323

Miha
12. avgust 2010
next ful cool
12. avgust 2010
u15323
u15323
next???
12. avgust 2010
u15323
u15323
Po malici smo imeli športno vzgojo. Punce smo igrale odbojko. Saša mi je žogo vrgla v glavo in se nasmehnila »ups.« je rekla in igra se je nadaljevala. Izgubila sem najboljšo prijateljico in bilo mi je hudo. Saša mi je celotno uro metala žogo v glavo, trebuh, hrbet in to zmeraj po nesreči (itakk!) imela sem jo dovolj zato sem ji žogo vrgla v nos. Učiteljica se je ravno takrat obrnila k meni in videla kaj sem naredila. Za kazen sem morala ostati eno uro po pouku. (Super!). Saša se mi je smejala in me zafrkavala »koza!« se je drla name. Počasi sem jo začenjala sovražiti. Ko sem prišla domov je bila ura 15:00. mami še ni bilo doma oči pa je bil na službenem potovanju. Šla sem na računalnik in brskala po internetu... v sobo je prišla moja mlajša sestra Liza. Stara je bila 12 let. Ker je bila v hudi puberteti mi je težila cele dneve. »kaj delaš? Se pogovrajaš s fanti?« je nasmejnao vprašala. »ne, ampak z babico iz prekmurja!« sem ji grobo rekla in jo napodila iz sobe. Še naprej sem brskala po internetu in se dolgočasila. Vpisala sem se na Facebook. Dobila sem novo prošnjo za prijatelstvo. Bila je od nekega fanta. Ker se mi ni dalo gledati njegovega profila sem prošnjo zavrnila. Izklopila sem računalnik in se vsedla na okensko polico. Pogledala sem skozi okno in videla...
12. avgust 2010
u15323
u15323

Liza (lol)
12. avgust 2010
u15323
u15323
cumentirite proosmm
12. avgust 2010
u15323
u15323
še en del bom napisala zdele
12. avgust 2010
u15323
u15323
Pogledala sem skozi okno in videla dva fanta. Nikoli prej ju še nisem videla vendar sta se mi zdela lepša od vseh fantov kar sem jih kdaj spoznala. Fant, ki je imel svetlejše lase se je obrnil k meni in semi zazrl v oči. Hitro sem se odmaknila od okna in globoko vzdihnila »o moj bog.« sem rekla. še nikoli nisem bila zaljubljena, vendar bi lahko rekla da je bila to ljubezen na prvi pogled. Še enkrat sem se počasi ozrla skozi okno in zdaj sta vame gledala oba fanta. Drugi je imel temnejše lase in prečudovit nasmeh, vendar je bil prvi še zmeraj lepši od njega. Fant s svetlejšimi lasmi se mi je nasmehnil in videla sem njegove bele zobe. Imel je najpopolnejši nasmeh in čudovit obraz. Kar zavtelo se mi je. Nasmehnila sem se nazaj nato pa se odmaknila od okna. Najraje bi odšla k njemu, vendar nevem kaj bi rekla. vrgla sem se na posteljo in se zasmejala. Bila sem srečna kot še nikoli. Kmalu sem odšla spat in drugo jutro me je čakalo presenečenje...
12. avgust 2010
next
12. avgust 2010
u15323
u15323
Bila je sobota in padal je dež... šla sem do hladilnika da bi si pripravila zajtrk. Na hladilniku je bil manjši listek in na njem je pisalo:

Sara!
Včeraj zvečer me je klicala tvoja babica. Z njo je zelo slabo in je v bolnici. Nekaj tednov bom ostala pri njej in pozneje jo lahko obiščeš tudi ti. Hrana je v hladilniku. Za seboj pospravljaj in bodi pridna!
Tvoja mami.

Moja babica je živela v Avstriji zato je ne bom morala obiskati, ker nimam prevoza. Upam da se bo kmalu pozdravila... ko sem pojedla zajtrk sem šla na računalnik. Na facebooku je bila vpisana Leja. Kliknila sem jo za pogovor
L- leja J-js

J- heloo
L- dobro jutro
13. avgust 2010
u15323
u15323
J- kako si?
L- slabooo. Te kličm zdle ti mam neki za povedat 
J- ookk
Mobitel mi je zazvonil. Oglasila sem se in Leja je govorila s žalostnim glasom.

J- Leiči kaj je?
L- Saša je u bolnici! Včeri zvečer jo je en moški z nožem napadu. V nezavesti je in ne vejo če se bo še kdaj zbudila!
J- kaj??? Takoj morm k njej!
L- js tut. Se dubiva pri vodnjaku v parku, ok?
J- ja!
Solze so mi stopile v oči in začela sem hlipati. Oblekla sem se v prve cote, ki sme jih našla in se odpravila ven...
13. avgust 2010
u15323
u15323
itak nuben ne bere
13. avgust 2010
next
13. avgust 2010
u15323
u15323
Leja me je čakala pri vodnjaku in jokala. V roki je držala mobitel. Ko me je zagledala je stekla do mene in me objela. Hitro sva stekli do bolnišnice. Medicinsko sestro smo vprašale kje je Saša Breznikar in povedala nama je da v tretjem nadstropju v drugi sobi desno. Hitro sva šli po stopnicah do njene sobe. Ko sem odprla vrata sem se pošteno vstrašila. Na postelji je ležalo bledo dekle, ki niti malo ni bilo podobno Saši. Izgledala je grozno. Nakoncu sem ugotovila da je to vendarle Saša in jo objela. Oči je imela zaprte in ležala je čisto negibno. Izgledala je kot mrlič... naprava ki je kar naprej piskala je dokazovala da je še zmeraj živa... z Lejo sva se pogovarjale nato pa je naprava začela hitreje piskati, kar naenkrat pa je sprožila samo še en dolg piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii... hitro sva vstale in stekle po zdravnika. Medicinska sestra naju je napodila iz sobe in zaprla vrata. Čez pol ure je iz sobe stopil zdravnik in povedal najslabšo novico, kar sem jih slišala. »Saša je doživela srčni zastoj in umrla.« je rekel. Sesedla sem se na stol in zajokala. Saša ni imela staršev. Njeni sorodniki so živeli v Ameriki in so ji vsak mesec pošiljali denar da se je preživela... »obvestili bomo njene sorodnike.« je še dodal zdravnik nato pa odšel. Z Lejo sva bili neutolažljivi. Čez nekaj dni so sorodniki prišli po Sašo da jo odpeljejo v Ameriko in tam pokopljejo. Medve nisva smeli zraven, vendar nisva vedeli zakaj. Moje življenje je postajalo vse slabše dokler nisem nekega dne hodila po parku in zagledala njega...
13. avgust 2010
u18082
u18082
next jstt beremm pa _Vixie_
16. avgust 2010
u25512
u25512
N
NE
NEX
NEXT
NEXTI
NEXTII
NEXTI
NEXT
NEX
NE
N
18. avgust 2010
mony545: Ja midve berema in nama je zelo zanimivo a ne?

Next
18. avgust 2010
u27176
u27176
jst tut berem.

Nextttt
24. avgust 2010
u27176
u27176
miha je še kr cutie...
24. avgust 2010
u27176