Forum
Sem Annie. Kmalu bom dopolnila 15 let. Naslednje šolsko leto grem v srednjo šolo. Malo me je strah, saj ne bom nobenega poznala in nevem kako se bom vključila v družbo.
Moji najboljši prijateljici je ime Yanie. Sva nerazdružljivi in si vse zaupava. Sem vedno polna energije, hkrati pa sem zelo čustvena in zelo zaljubljena. No dovolj o meni. Čez celo zgodbo boste izvedeli dovolj o mojem življenju.Zjutraj sem vstala, spet polna energije, saj je bil petek. Vsi najstniki preprosto obožujemo petek. S Yanie greve danes zvečer ven na žur. Zato sem si že zjutraj pripravila lepo obleko za zvečer. Umila sem si obraz, uredila make-up, pričesko, pojedla zajtrk in šla v šolo. V šoli me je vsa vesela pričakala Tjaša. Zavpila je '' Nina, pridi sem, nekoga ti bom predstavila! '' Šle sem tja in mirno odgovorila '' Koga pa? '' Yanie se je oglasila '' Poglej, to je moj novi sosed. '' Bil je tako huud, da kar nemoreš verjeti!'' Živjo, ime mi je Alex. '' Stegnil je roko pobližje k meni in segla sem mu vanjo. Takoj se mi je prikazal nasmeh na obraz. '' Meni je ime Annie '' Sem komaj izdahnila. Zazvonil je zvonec in morali smo k pouku. Cel pouk sem mislila samo nanj... Potem pa vidim, kako se objema z barbiko. Barbika smo ji pravili zato, ker je mislila, da je popolna in najlepša. Ime ji je bilo Kristina. No saj je bila lepa ampak..... no ja dovolj o njej!Bila sem čisto razočarana in potrta. To sem povedala Yanie. Ona pa je takoj vzkliknila : '' Kaaaj? Z njo se je objemal? Verjemi on ni dovolj dober zate, če jo je ocenil tako po zunanjosti.Pa tako ali tako, samo en dan si ga poznala.'' Takoj sem bila boljše volje, saj me Yanie vedno potolaži. Zvečer smo šli na zabavo. Tam smo se imeli noro dobro. V soboto se nisem ničesar spomnila. S Tjašo sva ležale sredi sobe, čisto utrujeni in imeli sva mačka. Še dobro, da je bila sobota.

Nadaljujem?*

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

02. junij 2011
Jst Annie!

https://static.igre123.com/slike/43019-12588/brookelle-bones.jpg
02. junij 2011
Moja BFF Yanie !(kopirajte si za ogled slik!)

http://www.studentsoftheworld.info/sites/misc/img/28098_emo-hair-1.jpg
02. junij 2011
Alex
02. junij 2011
http://www.myemospace.com/images/Emo-Boy-17.jpg
02. junij 2011
Nadaljujem?*
02. junij 2011
next next next.!!
02. junij 2011
NEXT!
02. junij 2011
next
02. junij 2011
u45627
u45627
next
02. junij 2011
next!!!!!!!!!!!!
02. junij 2011
ok
02. junij 2011
u43956
u43956
neextttttttttttttttttttt
02. junij 2011
Zjutraj sploh nisem mogla v šolo,mami mi je napisala opravičilo.Na telefon me je klical Alex
in me vprašal kje sem ,ker danes pišemo kontrolko(ene vrste test)JOJ!sem si rekla.Ampak on mi je rekel da je cele dneve bruhals :7.Učila sem se geografijo saj bom naslednji dan šla v šolo!(več bom napisala jutri)
02. junij 2011
nato se bo šlo o mojem rojstnem dnevu 15 let!
02. junij 2011
Tako danes sem zdrava.Pogledam na kolendar in..... !!!!!!!moj rostni dan je!!!!!!!!!!
ko pridem iz šole,bom čez 1-2uri praznovala rojstni dan povabila jih bom 49.Yanie,Alex,Tjaša,Nejc,Blaž,Jack,Tilen,Tamara,Urška,Jernej,Maix,Tinca,ßłeeßłe ,BeŁŁa ...najprej si oblečem obleko nato....(zvoni telefon)Yanie)
(y-Yanie,a-Annie)
y-heiii!
a-zdravo!
y-vse najboljše!
a-hwala!a prideš?
y-vem da boš razočarana ampak ne morem.
a-zakaj?*
y-v bolnišnici sem.
a-KAJ?!?!?!!!!!!!!!
y-kristina mi je lestev prevrgla.
a-kdaj?,zakaj?
y-ko sem brala češnje mi je samo tkkkk,pa je blo
a-okey pridem te gledat!
y-ok ,bye!
a-bye!

mislila semsi:ne annie ne boš praznovala!ne ne ne za tvojo najboljšo friendico gre!!!!!!!!nenenenenenene in pika.
pokličem vse prijatle jim povem kaj se je zgodilo.vsi smo na isto uro pršli v bolnišnico jo obiskovat.Roko ima spotreto in levo nogo.

nextammmmmm?*
02. junij 2011
next
03. junij 2011
u43956
u43956
neeexxxxxxxxxxxxxxxtttttttt
03. junij 2011
NeXt!!KUUUJ!
03. junij 2011
Heiii,ji rečem.nato pride Alex ga vprašam če je slučajno videl,kar se je zgodilo.najprej je jecljal nato pa rekel.........ja! zakaj pa nisi bežalk njej ?njeni starši so prišli(govori alex)pa se nisme hotel vmešavati da bi mislili da sem kriv!
2 nexta za nadaljevanje!
03. junij 2011
neeext
03. junij 2011
u45627
u45627
next
03. junij 2011
next!
03. junij 2011
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
03. junij 2011
vdarim ga po licu mu rečem:naj gre takoj domov!!!!!!!!!1Yanie pa rečem:videl je vse !
nexxxttttttaaaammmm?
04. junij 2011
neext
04. junij 2011
Jap. Naprej TaKoJ!!
04. junij 2011
vi mi pomagajte!!!!!!!pliiis na sporočilaj! sporočilah!!!!!!11
04. junij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg