Forum
Žiuu! no zdei pišem eno zgodbico o ljubezni bla bla bla ane?! haha no vem da je že ful velik love štorij , sam ta bo usai za pikico drgačna od ostalih. Upam da vam bo ušeč!!

Čaučii!!

Ali boš bral/a to zgodbo??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

11. oktober 2012
Jaz sem Ajda Linndić (ni resnična zgodba!).

Stara sem 20 let in še vedno hodim v srednjo šolo (2. f letnik). Moja simpatija je Gašper Avdič. Je blond in visok(2. f letnik).Star je 19 let.

Moji mami je ime Mimi Linndić(41 let),mojemu očetu pa Denis Linndić(42 let).

Še vedno živim pri starših. Sem samska. Imam mlajšega brata Timija(7 let).
Nimam nobenega dedija,imam dve babici in eno prababico.
Nismo ravno bogati,a tudi revni nismo.
Živimo v enostanovanjski hiši.

1 next pliss.
11. oktober 2012
u108454
u108454
nextyy!!
11. oktober 2012
next (:
11. oktober 2012
okeei zdle next potlej morm pa it!
Zjutraj sem se zbudila. Šla sem v šolo s Timijem. On ima OŠ zraven moje SŠ. No in srečala sem Gašperja.Navajena sem bila,da ga srečujem,pa vseeno srce hrepeni po njegovih ustnicah vsakič ko ga zagledam.Prvo uro smo imeli SLO. Beda. Imeli smo volkarco.na naši šoli je veliko ''Volkarc'',ampak nas pa samo ena Volkarca uči.Med uro ona blebeta o naših ocenah v prejšnem letu,mi pa mečemo povsod papirnate aviončke, papirčke, žvižgamo, tulimo, se pogovarjamo itd. A učiteljico to nič ne moti.Nekaj sem slišala med uro,da bo v testih napisala vprašanja,kakšne ocene smo imeli lani pri SLO. Vse si moral znati na pamet.Učiteljica je samo blebetala,saj je vedela,da si bomo sami krivi ,če je ne bomo poslušali in če bomo dobili slabe ocene.Zvonec je zvonil.K meni je prišla moja BFF Nataša Koželj.

Imela je fanta Andraža Biserja. ja vem,smešen priimek,ampak njegov priimek sploh ni Biser, ampak Biserja.Vprašala me je,ali res hodiva z Anžetom Kilučarjem(največji piflar na svetu). Jaz pa sem ji jasno in glasno odgovorilaz OMG!!!! NE!!!!!

11. oktober 2012
2. nexta pliss. jutr nadaljujem! tnx bralcem!
11. oktober 2012
OMG HAHAHAHAHA KAK JE TA ANŽE OMG HAHAHAHAHAHAHA
nextttt
11. oktober 2012
hahaha anede še en next pliss
12. oktober 2012
next....
12. oktober 2012
ker so se tko govorice širile,je mislila da midva hodiva !! aja pa živim doma no in naslednja ura je bila TJA (ANG) . jst mam ful rada angleščino,ker sm ful dobra u njej in z Natašo se učasih pogovarjave anglešk. odmor je minil in učitlca je prišla v razred.navajeni smo bli,da pri njej usi ustanemo ko pride u razred.no in glih takrt me je Gašper prijel za rit . pozabla sem,da pri ANG sedi zraven mene. Pogledala sem ga in se zahihitala.potlej smo rekli helou in se usedli.dons sm bla uprašana. nč se nism učila,kaj pa zdej?! me je zgrabla panika. učitlca me je poklicala k tabli.žiučna sm bla fuul.in potem me je neki sprašvala o glavnih mestih držav,usi so na pouno šepetal,usak je drgač reku in sm bla pol še bol žiučna. in na konc sm dobla 4. jeeej . ure je blo konc k je še dva sošolca uprašala. pol so pa rekli,de je kr konc pouka. CARSKO!! z gašperjem sva se zmenla,da bova šla skupi domov. skoos me je neki objemou pa stiskou za rit pa take.ful noro,sm si misnla.on je drgač štiri hiše stran od mene.

3 nexte pliss.
12. oktober 2012
pa Andraž Biserja (fnt od Nataše) je takle:

12. oktober 2012
pa moj brat Timi:

12. oktober 2012
next
12. oktober 2012
u82298
u82298
next
12. oktober 2012