Forum
Hej odločila sem se, da bom napisala zgodbo v OSMIH delih

Sedel sem v razredu in strmel v fanta poleg mene. Bil je moj najboljši prijatelj. Gledala sem njegove dolge lase in zamišljen obraz. Želela sem si da bi bila moj fant. Ampak on me nikoli ni gledal na tak način. Po predavanju se je obrnil nazaj k meni in me prosil za zapiske, ker ga prejšnji dan ni bilo v šolo. Posodila sem mu zapiske, ki smo si jih zapisali. Rekel je "hvala" in me poljubil na lice. Hotela sem mu povedati, da nočem biti le njena dobra prijateljica- Hotela sem nekaj več, ampak sem se preveč bala, da bi ji to povedala in še zdaj ne vem zakaj.

Če dobim usaj 3 mexte nadaljujem;*

Ti je ušeč ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

05. november 2011
u54035
u54035
Ql
05. november 2011
next
05. november 2011
next
05. november 2011
u59143
u59143
nekšti ;3
05. november 2011
u53184
u53184
next;3
05. november 2011
next : )
05. november 2011
Nextam ;3
05. november 2011
.....Nekaj mesecev kasneje.... Telefon zvoni. Ko se oglasim je na drugi strani on, v joku mi je razlagal kako ji je njena punca zlomila srce. Vprašal me je, če bi prišla k njemu, ker noče biti sam doma in tako sem prišla. Sedela sva na kavču, jedla čips in gledala romantične filme. Gledala sem njegov žalostni obraz in kljub žalosti je bil tako lep. Želela sem si da bi bil moj. Ampak on me nikoli ni gledal na tak način in tega sem se zavedala. Potem je rekl, da bi šou rad spat, poslovila sva se, pogledal me je v oči, mi rekel "hvala" ker sem prišla in me poljubil na lice. Hotela sem mu povedati, da ga imam rada ampak me je bilo preveč strah in še zdaj ne vem zakaj.............

Usaj 4 nextze rabim, da nadaljujem ;P
05. november 2011
u32306
u32306
next
05. november 2011
next
05. november 2011
next
05. november 2011
next
05. november 2011
Nextam ;P
05. november 2011
Naslednje leto smo imeli ples. Dan pred slavnostnim večerom je prišel k meni in mi povedal, da je njegova soplesalka zbolela. Tudi jaz nisem imela soplesalca in zato sva se odločila da bova šla skupaj kot najboljša prijatelja. Ko je bilo čudovitega in čarobnega večera konec sva stala na njenem pragu. Gledala sem ga, ko se mi je nasmehnil in me pogledal s tistimi prelepimi modrimi oči, sem se zaljubila vanj. Želela sem si da bi bil moj ampak on name nikoli ni mislil tako kot jaz nanj in tega sem se tudi močno zavedala. Potem mi je rekl "hvala, imela sem se čudovito" in me poljubil na lice. Hotela sem mu povedat, da nočem biti le njegova najbolša prijateljica, ker hočem biti nekaj več, hotela sem mu povedati da ga ljubim ampak preveč sem se mu bala povedati, da ga ljubim in še zdaj ne vem zakaj.
05. november 2011
NADALJUJEM JUTER, ČE DOBIM USAJ 4 NEXTE! sE SPRAŠUJETE ZAKAJ JUTRI, vAM BOM POVEDALA ZATO, KER ZDAJ NIMAM NITI MALO ČASA;* SAJ VETE HMALU BO TA MUTAVA ŠOLA! hVALA KER BERETE IN TO MI ZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELO VELIKO POMENI, DA IMAM TOLIKO VELIKO BRALCEEEV, UPAM, DA BOSTE ŠE NAPREJ BRALI IN PREDVSE UŽIVALI V BRAANJU ZGODBIC, KI JIH JAZ ZEL0 RADA PIŠEM IN NEVEM, ZAKAJ. HVALA, KER BERETE, čAAAU :* :$
05. november 2011
Next!
05. november 2011
juter ;P še tri nexte rabm ;P
05. november 2011
u32306
u32306
next!!!!
05. november 2011
še 2 nexta in nadaljujem ;P
06. november 2011
u61550
u61550
next
06. november 2011
next
06. november 2011
next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,
06. november 2011
...
06. november 2011
okeeej ;P
07. november 2011
Potem je minil dan, mesec in kar naenkrat je bil dan ko smo diplomirali. Gledala sem kako se je povzpel na oder, da bi prejel svojo diplomo. Bil je tako zelo lep. Želela sem si, da bi bila moj ampak zavedala sem se, da me on nikoli ni opazil na tak način. Preden smo se odpravili domov je prišl k meni, jokal je in jaz sem ga objela. Nato se je dvignil obraz, pogled in rekl "Ti si moja najboljša prijateljica, hvala, da si to kar si" in me poljubil na lice. Hotela sem mu povedati da nočem biti le njena prijateljica, hotela sem, da ve, hotela sem mu povedati da ga ljubim ampak bilo me je preveč strah in še zdaj ne vem zakaj.!

Nadaljujem če bojo usaj 3-je nexti
07. november 2011
next
07. november 2011
u59143
u59143
next
07. november 2011
u20311
u20311
next
07. november 2011