Forum
u99115
u99115
Heiloou.! Sm fashion girl in to je moja prva zgodbica.. Ja v zgodbici bodo nastopali tudi 1D. Torej zgodba se bo šla o puncah Tini, Lani in Sari.
****************************************************************************************************************************
***************************Sara***************************************************************************************
Žiujoo sm Sara. Imam 2 sestri in enega brata. Stara sem 17 let in živim u Sloveniji... Čez 1 teden bom stara 18 (končnooo) Sestrama je ime Kaja in Neja bratu pa Max. Moji mami je ime Kelly in je iz Londona. Moj oči pa je iz Slo... Zazvonil mi je telefon in oglasila sem se. Na drugi strani je bila Tina.
T-tina j-jst
j: ooooo žiujoo
T: Heeei
j: In kk si.?
T: Pa supr ti.?
j: no ja sm še kr okei..
T: Ej eno uprašanje mam...
j: Jaa tell me.?
T: No sj veš da boš čez 1 tedn stara 18 in sma jst pa Lana že stari in sma mislale da bi pč čez 1 tedn ko boš že stara 18 šle skup u London..
j: Omajgaaaaš.!! Ja itaak.! omgg radatemam.! < 3
T: Veemm jst mam tut tebe.. Aja pa reč mami da bomo kr tam živele...
j: Ka pa če bo težila..?
T: Belive me ne bo ti težila vsaj tvoja mama ne k je najbol prjazna mama kar sem jih kdaj videla...
j: Okiii ji bom rekla za mau gnarjaa...
T: Ti kr jst sm se z mami že zmenla...
j: Okiii suprr.!
T: Japp..
j: Ej greem jst zto kr mamo zajtrk..
T: Čawwwww...
j: Dioo
T: RTMF
j: RTMFM
T: Čafff
j: Čawww
Počasi sem oddrsala iz svoje sobe naravnost proti stopnicam..
************************************************************************************************************************
TO je moja PRVA zgodba zato bo njbrž BW nimm jst talenta... -.-
12. julij 2012
u99115
u99115
Slikceee:

Sara:

Tina:

Lana:

Kaja and neja:

Max:

Mami in oči od sare:

12. julij 2012
u84822
u84822
next!!!!!!!!!!
12. julij 2012
u99115
u99115
************************************Sara*************************************************

Ko sem prišla v kuhinjo pa sem takoj začela temo o Londonu itd.
Pogovor.
m-mami o-oči ma-max j-jst

j: Lej mami Tina me je uprašala če bi ko bom dopolnila 18 let šla z njo in Lano u London kjer bi potem tudi živele.... Pa sem te mislala vprašati če mi bi posodila kaj denarja...
m: (Osupel obraz): Ljubicaaa... seveda ti bom posodila denar.. Kako dolgo pa bi živelaa tam?
j: ne vem še.. Mogoče vedno.. Saj veš da imam rada plesanje in petje in tam bi lahko moje želje uresničila..
ma: Hahahaha mamina zlata punčkica je že začela razmišljati kako bi se odselila..haha
o: Utihni Max.!
mgrdo pogleda maxa in mi reče) seveda te razumem pikica moja seveda ti bom dala bančno kartico z kar veliko vsoto toda pod enim pogojem...

Spet tisti mamini pogoji pa a ne more brez.! Saj sem vedela da bo kaj takšnega.. Mami ničesar ne pusti brez da bi dala kak pogoj..

j: No povej pod katerim pogojem?
m: Pod pogojem da mi boš vsak mesec napisala sporočilo kako si.. itd.
j: Ooo mami to je najmanj kar lahko storim..

Odšla sem do nje in jo močno objela... Potem pa je oči rekel "No pa gremo zajtrkovat". Vzela sem si bel kruh in nanj namazala nutello. Potem pa sem zaslišala pesem Up all night od 1D in ni mi bilo jasno kaj je to.. Potem sem se spomnila. Telefon mi je zvonil. Hitro sem letela v sobo. Bila je neznana številka. Dvignila sem.

n-neznana št. j-jst

j: Prosim?
n: Danes ob štirih u parku..
j: Ne pridem kk mam že zasedeno. Kddo si ti sploh.?
n: Boš videla če prideš...
j: Oki be happy kr ne pridm.. Ej resni morm it.. Čawčiiii

Prekinila sem. Samo razmišljala sem zakaj sem mu prekinila toda imel je tako čuden glas tako star kot da je že odrasel. Nehala sem misliti nanj in odšla nazaj v kuhinjo.
"Kdo je bil?" je prvo vprašala mama.. "Eh, Tinaaa.."... Pojedla sem kruh z nutello in odšla do Tine....
****************************************************************************************************************
NEXT.?

Sj vem da je kr neki... radavasmam < 3
12. julij 2012
u74377
u74377
nnnneexxxttt!!!!!!
pa ni kr neki!svetovno je!!!
12. julij 2012
u99115
u99115
Tenkjuu.. < 33... Čeprou noot... < 3
12. julij 2012
neeeeeeeeeeeeext! PA NI KR NEKI!!!!!
12. julij 2012
u74377
u74377
np.
12. julij 2012
u99115
u99115
OKii nooo nextam
12. julij 2012
u84822
u84822
next!!!!!!!!!
12. julij 2012
u99115
u99115
*******************************Sara*****************************************

Ko sem prišla do njene hiše sem najprej pozvonila ampak ker Tina ponavadi v svoji sobi nabija glasbo sem odšla po najinem skriunem prehodu.. Šla sem v njihovo klet in odprla loputo na tleh in ven potegnila lestev. Zaprla sem loputo in si lestev prislonila na steno. Ko sem bila blizu stropa sem odprla loputo na stropu in zlezla po stopničkah navzgor.. Ko sem odprla loputo sem se znašla v Tinini sobi pod preprogo. Zato sem zakričala.. "Tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinaaaaaaaaaaa dvign preprogoo.!!!!!!!!!" Ko jo je tina dvignila mi je pomagala zlesti ven. "In kaj ti počneš tukaj?" me je ogovorila... "Nekaj sem ti prišla povedat..." "Tell me..."

j: No pač prejle me je klicu nek čudn tip in mi je pač reku da se ob štirih dobima u parku...
T: Številka?
j: Neznana.. pč dau si je pod neznano..
T: Uff.. krutoo.. Pa sj se ne bi čudla če si pa najbl popularna med fanti in večinoma tut puncami...
j: Ja pč no.. in smi mislala da bi šla ti zroun... Pčč zarad varnostii...
T: itak da grem..! Sam faqq jst i morm še glavoo uprat...
j: Hvala enako... Kokje uraaa?
T: Pol dvanajst..
j: Oki lej jst šibam domou.. Ob pol štirih pred mojo bajto.?
t: Owkeej...
j: Čawww..
T: Čauuu.
Objele smma se in potem sem jaz že spet izginila pod loputo...
12. julij 2012
wiiiiiiiiiiiii! NEXT!
12. julij 2012
u84822
u84822
next!!!!!!
12. julij 2012
u99115
u99115
Še 1 next.
12. julij 2012
u68138
u68138
nexxxxxxxxxxxxxxt
12. julij 2012
u99115
u99115
************************************Sara*********************************

Letela sem do doma da bi ja čim hirtreje prišla. Ko sem prišla pa sem se zaprla v kopalnico in razmišljala kdo bi to lahko bil... Ko sem si oprala glavo pa sem šla malo po trgovinah za oblačila. Nisem vam še povedala ampak smo malo bolj premožni in pač živim bolj v luksuzu... Šla sem v new yorker in ugotovila da mi primankuje sončnih očal zato sem si kupila ene....

(GLEJTE OČALA)

Šla sem malo naprej in videla zelooo lepa oblačila zato sem se odločila da si bom naredila malo zaloge.. Kupila sem si:

in

in

in

(samo majica)
in

.

Potem sem se hitro odpravila domov. Ura je bila že pol dva.. "Mamiii kdaj bo kosiloo.?" sem zakričala.. Mami pa mi je zakričala nazaj "Čez pol ure ljubicaaaaa.." "okeeej." Odločila sem se da grem še na fb.. Tam me je kliknil najlepši fant na šoli Luka.

L: Heey
j: oo.. žiujoo
L: kk sii.?
j: Pa boo ti.?
L: Jst sm ajbolš zdele k so počitcee. LoL
j: Aahahaha true.!
L: In kaj kej delaš.?
j: fb, youtube pato. ti.?
L: Use po malem.. Pa razmišlam o teb..

Čaaak maauu. a je luka zdele slučajno reku da razmišla o men..???????????????

j: Ooo kook leppoo. Tut jst nekako razmišlam o teb..
L: No leeppoo..
j: Ahaa. :*
L: A maš dans kj cajtaa.?
j: Hmmm...

Nisem vedela če bi mu povedala.... Nisem imela pojma kaj naj rečem.. Luka mi je že dolgo všeč .... Ampak rada bi izvedela kdo je bil tisto... Ampak dobila sem idejoo...

j: Ja imam gaa..
L: Torej ob petih v parku..
j: Raje ob štirih.. Čaw morm it... :*
L: Adijoo..

Moja zamisel je bila od sedaj najboljša v mojem življenju...
12. julij 2012
Neext! < 33
12. julij 2012
u99115
u99115
Še trije nextii..

Mяƨ.ρıκαcнu❤ : < 33333 ;3
12. julij 2012
u84822
u84822
next!
12. julij 2012