Forum
u90832
u90832
S T O P ! Preden klikneš <------ na prejšnjo stran vsaj preberi začetek zgodbe. Mogoče ti bo všeč!
ČE SI SE ODLOČIL ZA DRUGO, DA BOŠ KLIKNIL <-- Potem dobrodošel v svetu hinavcev. Ampak za tiste, ki ste se odločili, da boste tole zgodbico prebrali do konca vas ne bom razočarala. VAM PA POVEM:
~ ČE V 1 MESECU NE DOBIM 2 NEXTA Bom ADMINU REKLA naj zgodbo ZBRIŠE in je ne bom nikoli več napisala.
N E P R I M E R N E komente O B D R Ž I zase !
----------------------------------------------------------------------------------------------
" Jasmine, Jasmine," je iz kuhinje tulila moja mami. "Pridi mi pomagati in se že enkrat odklopi od facebooka." Prikimala sem si. "Kdaj mi bo ta ženska dala mir?," sem se vprašala. "Verjetno nikoli." Torej komaj sem oči odlepila od računalnika so se že prilimale na drugo stvar. Na moja vrata. Torej vstala sem in odšla v kuhinjo. "Pospravi in pomij tole mizo, ter pomij te krožnike. Ko boš to opravila pojdi v svojo sobo in ugasni računalnik. Ko to storiš, greš malo telovadit. Saj si se zredila za pol kilograma," je tarnala mami. "Daj no. Stara sem 14 let in imam točno 40kg, kaj še češ?," sem jo vprašala in odšla na delo.!

Čeprav sem popularna na šoli, mojo mami ne moti, da se jezim nanjo in na tiste, ki hočejo prevzeti mojo vlogo. A počakajmo s tem. Imam BFF Catherine (Cate) in se razumeva že od malih nog. Sva kot dvojčici. Rodili sva se na isti dan, 1 minuto narazen. Sem starejša od nnje za eno minuto, a se obnašava, kot da sva sestri. Ostali nama zavidajo, ker zmeraj (skoraj zmeraj) tičiva skupaj.

(to je ona, zgoraj sem jaz. A si nisva podobni? )
30. november 2012
next
30. november 2012
u103087
u103087
next
01. december 2012
u103164
u103164
next
01. december 2012
next
01. december 2012
u111200
u111200
next
01. december 2012
next
01. december 2012
u90832
u90832
OMG! HVALA ZA TOLIKO NEXTOV! NEXTAM SAMO ZA VAS!
------------------------------------------------------------------------------------
"drιnn,drιn" мι je zvonιla вυdιlĸa. nι ѕe мι ljυвιlo vѕтaтι, aмpaĸ ĸer je šola ѕeм ѕe мorala poтrυdιтι. odšla ѕeм v ĸopalnιco, še prej pa v мojι groмozanѕĸι oмarι (zaradι velιĸo oвleĸ) poιѕĸala najlepšo oвleĸo za daneѕ. тorej v ĸopalnιcι ѕeм вιla pol υre. najprej ѕeм ѕι υмιla laѕe, naтo ѕeм ѕe celιн 10 мιnυт мaтrala, da вι šaмpon ѕprala ιz ѕeвe, ĸer ѕeм na ĸožo υlιla celo ĸιlo. ĸo ѕeм ѕ тeм ĸončala ѕeм ѕe oвleĸla počeѕala ιn ѕι naredιla lepo ғιgo. odšla ѕeм na zajтerĸ ιn pograвιla тιѕтo, ĸar je вιlo na мιzι. daneѕ je вιla za ѕpeмeмвo nυтella, ĸer jo je мaмι ĸončno ĸυpιla. jaz jo naмreč zмeraj jeм ιn мι jo je prejšnι тeden мzмanjĸalo. caтe мe je že čaĸala pred vraтι. "žιvjo, caтe," мe je pozdravιla ιn ѕe 'prιjaтeljѕĸo oвjelι. "нelloυ," ѕeм jo pozdravιla še jaz. "ĸaj мιѕlιš, вoš daneѕ doвιla jacĸa v ѕvoje roĸe?," мe je vprašala. "jacĸa?," ѕeм jo vprašala. "ĸaĸšnega jacĸa?"

(klikni)
вιla ѕeм zelo preѕenečena. nιѕeм vedela, da ve ĸdo мι je všeč, pa čeprav мι je všeč ĸoмaj 18 υr. "vѕe zveм," ѕe je pošalιla ιn мe pogledala z njenιмι мodrιмι υčĸι.
01. december 2012
next
01. december 2012
aja pa a lahko plis normalne črke?
01. december 2012
u103087
u103087
next
01. december 2012
u90832
u90832
še 2 nexta!