Forum
Jz bi pisala zgodbico vem da jih je že ful sam jz tut no bom k zažela
___________________________________________________________________________________________
Ime mi je Lissy. Stara sem 14 let. Živim v Braziliji v Rio De Janeiro.

To je moja hiša. Jaz ima dolge rjave lase,imam modre oči ter se vedno ravnam po modi. Vsak v moji šoli me ima rad in vsak fant hoče hoditi z mano. Sem suha ter visoka približni 1,75 m.
To sem jaz:

Nimam še fanta ker še nisem našla pravega. Želim si fanta, ki me bo imel rad takšno kakor sem, z mojimi problemi ter težavami. Želim si enega, ki hoče biti z mano zaradi tega, ker sem priljubljena. Upam da ima rjave lase vse ostalo mi je vseeno.
________________________________________________________________________________________
02. april 2013
u126608
u126608
next
02. april 2013
u100342
u100342
next
02. april 2013
__________________________________________________________________________________
Zdaj bi vam rada povedala nekaj o moji družini. Moja mama je Angelina Rainbow. Po poklicu je igralka ter manekenka. Moj oče je modni oblikovalec. Ime mu je Tom Rainbow.
Imam tudi sestro Any Rainbow ter brata Riki Rainbow. Brat je star 18 let sestra pa 16.
Mum:

Dad:

Any:

Riki:

Any in Riki imata že vbadva punco oz. fanta. Any ga ima že 6 let Riki pa šele 3. Any ni imela nikoli toliko problemov kakor jaz saj ni bila nikoli tako popularna. Anyn fant Luk je star tudi šestnajst let Rikova punca Sarah pa šele 15.
To je Luk:

To pa je Sarah:

Moji najbolši prijateljici je ime Jennifer a jaz jo kličem kar Jenny. Jenny tudi že ima fanta. Ne še tako dolgo. Ima ga šele 6 mesecev. Ime mu je Ray.
Ray:

03. april 2013
u113280
u113280
next
04. april 2013
u127447
u127447
next
07. april 2013
nextam
________________________________________________________________________________
Moja soba je ogromna. Imam zelo veliko posteljo, ki je desajnarski.
Moja postelja:
https://2.bp.blogspot.com/-ux1kqd7FuGI/TzwT3tZ8LBI/AAAAAAAAAS4/VTiLnswfKKY/s1600/round-bed.jpg
V moji so še različne omare,mize,...
Imam tudi sobo z oblekami. Imam 1o.ooo omar samo z oblekami.
To je ena omara(vse so enake):

Na desni strani imam sobo s čevlji ter na levi sobo z nakitom,šminkami,...
Imam tudi ogromno kopalnico.
To je moja soba:
https://3.bp.blogspot.com/-6Og2yT91FeA/TaaNCQOx_iI/AAAAAAAAAJQ/TVpq1h1-wlA/s1600/my-future-bedroom.jpg
moja kopalnica:

Obožujem glasbo,ples in vse kar ima kar v zvezi z modo.
Moj najljubši stil je ta:

Zdaj pa bom povedala zgodbo moje življenja...
________________________________________________________________________________
Nextam po vsaj 2 nextih
07. april 2013
u127447
u127447
next
07. april 2013
u127447
u127447
next
07. april 2013
haha ne mislem 2 osebi lahko pa oglasuješ(bi ti bla zlo hvaležna)
07. april 2013
next
08. april 2013
nextam
To je bil zadnji stavek preden sem šla v šolo. Bil je prvi šolski dan, no ja prvo leto gimnazije. OMG ful se mi ne da. No ja vsaj Jenny gre z mano na isto. Grem na Modno gimnazijo. No ja vsaj kej doberga. Pridem v šolo in vidm... Grem v razred. O ful hudo to je bil najlepši razred, ki sem ga kdaj videla. Tam je bilo toliko blaga mislem to je za znoret. Vse od svile do bombaža. To je blo najbolš v celem dnevu najprej smo mell dve uri striženja oblek kjer so nm razlagal kaj bomo delali pri tem pouku. Učili se bomo o različnih vrstah blaga. Naredili bomo tudi svoje obleke.

No to je moj urnik. Vsak ma svojga saj smo mal zmšano. Midve z Jenny imava skupaj telovadbo,matematiko,angleščino,kemijo fizikoter razredno uro.Dober sam je prvi september torek. No ja. Najboljš na šoli pa je bilo da nerabimo zvezkov ampak mamo prenosni računalnik kjer mamo vse programe naštimane, ki jih potrebujemo. No ja pa dones smo mel kemijo, fizko pa anglo. Pridem dam in grem pisat SMS z Jenny. Najin pogovor je potekal približno tako:
L: In kako so bli pr teb.
J: Ful hudo. Nikol ne boš ugotovila kdo ima uro Postanimo manekenke.
L: No kdo?
J: Dej ugan.
L: Hmmmmmmm…
J: No?
L: Jz? Ne štos.
J: Pa dej nehi ti no povej.
L: Nimam pojma.
J: Glej 1 uro na teden ma Emma Watson,1 uro Heidi Klum tretjo pa….
L: Hmmmmmmmmmmmmmmmm……
J: MIRANDA KEER a ni to hudo. Mislem to je pa tko hudo. Mi smo mel dones Emmo. Veš kok je prjazna. OOOožujemo jo. No ja mislem kdo jo pa ne.
L: O hudo jz mam pa ju3 Heidi Klum zadnjo uro.
J: No jz pa predzadnjo.
L: Coool. No ja se vidmo ju3. Veš morem ŽE nalogo delat dc.
J: No čawčy.
L: Čaw
Mislem kdo si pa ne želi it na tako šolo?
u127447
u127447
nexxxxxxt
08. april 2013
nextam
O hudo-pogledam na urnik-dones je prva ura prosta lahko spim. No ja sam žol sem se že zbudila ob 6h. Mislem šola pa se mi šele začne ob 9.00h. Mislem kaj nej počnem. No ja kaj nej počenm to sem si mislila. Na koncu sem se odločila da si bom izbrala obleke, čevlje ter se našminkala.
Tako sem se oblekla:

Joj šele 7.30h Ok no bom poklicala Jenny. Jenny je bila že zdavnaj budna saj ima drugačen urnik. A Jenny me je pritisnila stran. Pa kaj je sto budalo sem si mislila. No ja grem pa poklicat………….. Any-sestra. Hmmmm Any je lih na počitncicah v Indiji kakšno uro majo zdej? No sej je vseen. Pokličem Any in ji rečem:
L: Any!
A: O Lisy(tako me včasih kliče).
L: A te lah mal govorim.
A: A je kej narobe, a si ok?
L: No ja….
A: Pa dej no Lissy!
L: Jenny sem poklicala pa se kr stran me da.
A: O Lissy mogoče pa ma kašen oseben razlog. Vpraši jo v šoli.
L: Tenxič An. Kdaj prideš?
A: Čez 1 mesec.
L: Kaj?
A: Sorčy. No se vidmo Čawčy.
L: No čawčy grem nazaj spat.
No in to je bilo to. Upam, da bo z Jenny vse vredu. 8.0 Pa kaj nej počenm. Doma je največji dolgčas. O šit pozabla sms pokat torbo kje mam računalnik a kle ga mam no šit. Čist sem zmedena zarad Jenny. Jenny prosim dej nej bo vse ok. Oh končno grem lah v šolo. 9.00h šolo jupi. No vem da je to mal prizadet sam vseen mislem to je res cool šola pa še dones mam HEIDI KLUM!!!!!!!! Mislem to je noro. Ups pa dones mamo naš stil(DC),jej pol je pa še ena prosta ura. O šit pol je pa matka,angla,francoščina(tuji jezik),sanski poklic-hmmmmm…kaj pa bom jz- ter postanimo manekenke. Joj no. Pridem do učilnice naš stil. O hudo kera učilnica. Pa mislm to je neverjetno to so ble obleke od vseh stilov to je res tko hudo. Pol pa pride učiteljica pa reče: Dober dan učenci, ime mi je Ariana Neo. Joj tta učiteljica je tko prjazna pa lepa… Govorila je o vseh stilih in probali so ugotoviti kakšen stil ima vsak od nas. Men je rekla da imam zelo modern stil. Pol pa prosta ura. No Jenny jo je tut mela tko da sva šle skup v knjižnico in jz sem jo vprašala zakaj me je dala stran in odgovorila mi je:
'Sorčy sam Ray je oblubu da bo policu sej veš k on je na drugi sredni šoli(sredna pevska šola) in nisem hotela da mi lih pokliče takrt k se s tabo pogovarjam. Štekaš?' 'ok tnx da si mi povedala'. No in tako sej je vse razščistilo. Nato sva šle skupi na matko. OOOOOO to je blo pa tko DC. Mislem ta učitelca je ful stroga pa nesramna. Pol pa na anglo no ja dost vredu učitelca prjazna sam dolgčas. Pol pa franzoščina kok hudo. Učiteljica je prjazna dela zanimivo sam težko… No ja pol pa na sanski poklic. Najprej smo se pogovarjali kaj bi rad bil kdo jaz sem rekla da hočem nadeljevati dadiyevo firmo. Dobra no kočno pa zadna ura. VIDM HEIDI KLUM. To je tko gromozansko. Kok je prjazna. Najprej nm je razložila kaj bobmo pr tej uri delal. Pol smo se mal smejal pol je blo po konc. Pridem domov in začnem z domačo nalogo.
nextttttt
09. april 2013
u113280
u113280
next
10. april 2013
aj prosim povejte menje da vem kaj nej nrdim-
popravek
10. april 2013
u127447
u127447
Nexxxxxttt
10. april 2013
nextam
Pridem domov in začnem z domačo nalogo. Za nalogo smo imeli:
Naš stil:
- napisati kaj o našem stil
Matematika:
- UČ str. 10/1,2,3
Angleščina:
- Po Abecedi napiši vse besede, ki jih poznaš
Francoščina:
- nič!!!!!!
Sanjski poklic:
- opisati poklic šivilje
Postanimo manekenke:
- spis kaj mora delati manekenka.
Tako sem naredila nalogo:

Naš stil
Moj stil je moderen stil. Oblačim se po novejših stilih. To delam verjetno zato, ker je moj dad modni oblikovalec mum pa manekenka. Nisem sto procenta ampak mislim, da je to. Včasih imam tudi obleke znanih modnih oblikovalcev, ki jih dobim za rojstni dan ali kaj podobnega. Moj dad mi tudi včasih naredi obleko, ki je noben drug nima.. Mislem, da je to vse kar se more vedeti o tem kako se oblačim.

No to sem naredila za nalogo drugo pa sem že naredila prej. Pokličem Jenny in se pogovarjava.
L: Oila!
J: Oi.
L: Kaj kej delaš.
J: Pa nč no mal sem razmišljala če grem v trgovino po nove obleke. A greš z mano?
L: Ja itak sam morem najprej mum pregovorit, da dobim novo sobo z oblekami k mam sam še dve omare prosti.
J: No sam mislem vseen greš lah z mano.
L: Itak. Sam še vzamen denar,se peoblečem v lažje obleke, pa rečem mum, da grem v Shooping City.
J: Ok a prideš do mene.
L: Jp se vidva čez 10 min.
J: BB.
L: BB.
Tako vsa zaključili jaz pa sem mum rekla: »ej mum grem v Shooping city« »Ok, sam kok maš še prostora v omarah« » Sam še dve mam. Mum a lahko dobim tisto sobo k je še na mojem nadstropju itak je nobeden ne uporablja.« »Ja sam kaj pa k se bo ta napovenla« »Sej pol bom mela že velik premajhnih oblek pa bom mela spet prostor« »Ok! No adijo. Mej se lepo« »Enako.Čaw« in grem se preoblečt. Ko se preoblečem grem do JEnny in po 2 min pridem do Jenny.
Tako sem se oblekla:

To je njena hiša:

Jenny me že čaka. Ona se je tudi preoblekla. Greva peš do tja saj imava samo 10 minut.
Tako sej je oblekla:

next
11. april 2013
prosim da kej tut rečte če kej ni vredu da lahko popravim
ne bom jezna če kritizirate
11. april 2013
u55216
u55216
next
11. april 2013
takoj sam izmislem si kaj nej napišem
11. april 2013