Forum
to zgobico bom pisala medtem ko pišem še eno drugo zgodbico ki jo tud lahko kdo bere:https://www.igre123.com/forum/tema/.-.-./63311/
Na tej temi se ne smeglaševat
pisala bom o eni punci k se je mogla iz londona preselt na hawaje ...Ne bom vsega povedala zato bo kar treba brat.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
no jaz sem stephanie (steph) in živim v londonu.ker smo mi ena izmed najbogatejših družin tam imam na šoli kar nekaj prijateljev ter prijateljic.vendar imam samo dve pravi BFF ki to nista zaradi našega denarja vendar zaradi moje osebnosti.

to sem jaz:

to je 1. moja prava BFF sarah:

to pa 2.prava BFF abigail(abby):

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
za nadaljevanje rabim vsaj 3 nexte
28. oktober 2013
nexttttttttttttttttttttttttttttt
28. oktober 2013
še 2
28. oktober 2013
next
28. oktober 2013
na tej temi lahko oglašuje samo tisti ki me na zs vpraša
28. oktober 2013
next lahko napišeš samo enkrat
28. oktober 2013
alpa bom kr začela pisat
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
no in enkrat ko sem bla s starši pri kosilu me je klicala abby če lohka kej k men prideta rekla sem da lahk.ko smo pojedel sta prišle abby in sarah in šle smo v mojo sobo:

in začele smo se pogovarjat o tem katere so naše najljubše države.jaz sem rekla da so moja najlubša država hawaii,od sarah je najljubša država anglija,od abby pa amerika.in poj mene mami pokliče v dnevno sobo:

in mi reče da gremo na hawaje in jaz res tko stečem v sobo in to povem abby in sarah in vse smo zlo vesele in poj sarah pokliče njena mami in ji reče da more nujno it domov im poj se enak zgodi še pri abby.po eni uri mi abby in sarah napišeta da gresta tud onidve na hawaje.jaz grem mami vprašat kdaj gremo na hawaje in za koliko časa in ona mi reče da gremo pojutrinšem pa da bomo tam ostali za vedno.jaz stečem gor in to povem abby in sarah na skype in onidve rečeta da bosta starše vprašali enako stvar.ko prideta nazaj na skype mi povesta da so jima starši enako odgovoril.poj smo se še nekej časa pogovarjale potem pa sem jaz zaspala.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
mnenje o zgodbici?
next?
28. oktober 2013
dobr
nexttttttttttttt
29. oktober 2013
a bo še kdo?
02. januar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg