Forum
Osladno se nasmiham ob mrščenju gospe Hunter. "Ne vem...." reče. "Kako to?" Daj no! sprejeta moram biti na to šolo. "Sredi leta smo..." Nestrpno tlesknem z jezikom. Nestrpnost sicer ni v moji naravi. Vraga, saj sem čakala tudi 100x dlje. Ne, na to šolo ne HOČEM, ampak MORAM! Tu je namreč bistevna razlika. Sem me nekaj čudno vleče, nekaj moram očitno videti ali izkusiti.... Ne bi bilo prvič. "Žal mi je," reče gospa Hunter in mi izroči moj življenjepis. Zavzdihnem. "Če ne gre drugače," rečem naveličano, se udobneje namestim in se ji zastrmim v oči. Tega ne maram delati, a očitno je nujno. Osredotočim se na njeno podzavest. Zdrzne se, potem pa se sprosti in samo sedi tam- ne zaveda se kaj delam. Vsak ima v podzavesti nekakšno srečno točko.... Srečni kotiček.... Nasprotje Pandorine skrinjice. S svojimi mislimi sežem proti njeni srečni skrinjici (tako sem jo jaz poimenovala) in dreznem. Še enkrat se zdrzne potem pa ji obraz preprlavi bebav nasmešek. Dosegla sem svoje- če ti uspe odpreti srečno skrinjico potem lahko osebo pripraviš do česarkoli. "No, naj še enkarat premislim," reče in se dela, da premišljuje, a že vem, da je bitka dobljena. "Ahh, pa naj bo.... Naj te odpeljem k tvoji učilnici?" me vpraša in se mi čudaško nasmehne. "Ne se bom sama znašla," rečem, ji pomaham in se odpravim proti vratom. "Očarljiva oseba si Akyra Keenan. Zelo očarljiva," reče in plane v jok... Okej, morda sem njeno podzavest vendarle malo preveč podrezala... Ompak s tem se lahko ukvarjam kasneje. "Adijo," rečem, še enkrat pomaha in izginem skozi vrata...

A nextam??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

15. maj 2011
u43132
u43132
NEXT 999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999 %
mislm kr ∞ %
15. maj 2011
next
15. maj 2011
nextt
15. maj 2011
next
16. maj 2011
neeeeeeeeext...pišeš supermegafantastično!!!
16. maj 2011
u43132
u43132
arr če ne nextaš ti odrežem med spanjam roko pol pa še nohte na nogah in rokah in pol ti izcver oči.VSE TO SAMO ČE NE NEXTAŠ
16. maj 2011
pa zky mi usi grozite d mi boste med spanjem roko odrezali?? I'ts not funny xDD
16. maj 2011
u43132
u43132
ja pa je
pod pogojem če nočeš nextat )
16. maj 2011
u43132
u43132
xD
16. maj 2011
hahah XD ... LOL
Next
16. maj 2011
Potrkam na vrata učilnice umetnostne zgodovine in vstopim. Vsi osupnejo. "Pozdrav," rečem in se očarljivo nasmehnem. "Gospodične, ste zašla v napačno učilnico?" Odkimam. "Saj je to umetnostna zgodovina?" sumničavo me pogleda, ko ji izročim dokumente. Zamisli se. "Ahh.... Sedi tja.... k..... Meggan." Črnolasa lepotiza zavzdihne. "Kolikokrat moram še reči? Megg! Ne Meggan! Ne Meggy! Megg!" učitlejica jo prebode s pogledom, meni pa nezaupljivo pokima. Napotim se k čednemu dekletu in se ji nasmehnem. Zdolgočaseno se zazre v moje oči in otrpne. "Imaš leče?" šepne. Odkimam. Moje skoraj srebrne oči vedno vzbudijo tak odziv. "Genetska napaka," To vedno deluje. K meni se nagne blond tip in se mi nasmehne. "Kul oči.... 'Maš leče?" "Ne, genetska napaka," odgovori Megg. "Hey, sem Megg," me navdušeno pozdravi."ja, sem pogrunatala," rečem in se nasmehnem. "Jaz pa Tim," reče tip na moji desni. Pokimam. "Akyra," spet se nasemhnem. "Kakšno ime je to?" me zgroženo vpraša Tim. "Meni je všeč," zasanjano dahne Megg, "nenavadno...." Moje ime je res nenavadno.... Še posebej za čas in kraj od koder izhajam. Moja starša sta trdila, d aje to edini način, s katerim izražato svoje prepričanje. Moj oči je bil alkimist- prav tako mama. Ukvarjala sta se tudi z veliko bolj zapleteno in skrivnostno obrtjo, a mi je nista hotela izdati, dokler ne bom stara 18. To se ni zgodilo. In se tudi ne bo. Ko sem dopolnila 16 let mi je oči vtetviral lunin krajec- za desno ramo. Potem so me zaradi čudnih oči (ja, že takrat sem imela čudne oči) ugrabili- starše pa ubili. Tako sem dobila še dve tetovaži. Okostnjaka- da sem ena izmed prvih (kasneje izveste kaj), potem, ko je bil neverjetno boleč postopek končan pa še eno tetovažo- Oroborus- simbol nesmrtnosti in večnega življenja.V krog zvita kača, ki žre svoj rep. Zadnji dve bi najraje odstranila- a to ni mogoče- napolnjeni sta z bog ve kakšno magijo. Tudi lunin krajec na mojem ramenu je- a tega nočem izbrisati. Okostnjak in oroborus sta me naredila tisto kar sem- nesmrtno ali mrtvo- kakor vzameš. Ne, nisem vampirka. In ne, ne pijem krvi. Jem normalno hrano. Amapk na posebnem mestu krivam knjigo- napolnjeno s očetovimi alkimističnimi zapiski in kopico urokov. Sama sem jo naredila. Med uroki, je tudi ta, ki me je naredl kar sem. "Halo? Zemlja kliče Akyro?" zašepeta Tim in se nagne k meni. Megg se radostno zahihita. "Lepo je, da si si tako kmalu našla prijatelje, zdaj pa raje utihnite tam zadaj!" se skoraj zadere učiteljica, medtem ko komaj zadržujem smeh...
NEXT???
16. maj 2011
evo doug next! zdeii pa pomojmu loh obdržim roko xDD
16. maj 2011
roko ja če pa ne nextaš boš izgubila nogo
16. maj 2011
next
16. maj 2011
ostali pridjo pole sprotoma..... še en koment pa nextm xPP
17. maj 2011
Nexti (Nesmrtni?)
17. maj 2011
Mhm^^
Potem smo imeli še eno uro ločeno (mislim jaz sem imela angleščino, Megg francoščino in in Tim eno uro evropske zgodovine). In nato kosilo. Nikoli si ne bi mislila, da bom kdaj deležna take pozornosti. Ravno se približujem mizi ko.... "Živjo miška," se nekdo oglasi. Tisho zastokam in se obrnem. Okej ni tako slabo videti. Nek kar hud tip vame upira svoj pogled, a take poznam- že veliko, res veliko sem jih srečala. "Na, pa je šla mimo," je otožno rekel Tim za mizo, jaz pa sem se osladno nasmehnila. "Pozdravljen sladkorček! Ti lahko nekaj povem?" rečem s sladkim glasom. "Ja, ljubica?" mi zadovoljno odvrne. Nadaljjum s prav tako sladkim glasom in od Megine in Timove mize se zasliši žalostno zavzdihovanje. Nasmeh se mi še bolj razpotegne čez obraz. "Medvede, če mi še ekrat rečeš ljubica ali miška ali kar koli takega, ti bom svojo nogo zabila tako globoko v trebuh, da jo boš lahko uporabljal kot strelno lino. Okej?" Osupne. Potem se nasmehne in se umakne. "Glas sladek kot med, besed ostre in strupene ko nož in strup," se zlobno nasmehne. Ko sedem za 'našo' mizo me Megg in Tim šokirano gledata. Ne zmenim se zanju. "Nadležnež," rečem in se jima nasmehnem. "Ravnokar si zavrnila edino možnost da postaneš popularna," je reklo dekle, ki je prej nisem videla, poleg nje pa še en tip. "Ohh, sem Jen in to je Matt," reče in mi poda roko. "Akyra," odvrnem. "A ni totalno kulska!" vzklikne Tim. "Ja, sva vama rekla!" vzklikne še Megg. "Le čakaj, da jo Jared vidi!" se je veselila. "Kaj je tvoja skrivnost?" me vpraša Jen. "Ha?" jo zmedeno vprašam. "Te tvoje oči.... pa..... kako si lahko tako lepa?" vpraša in sumničavo strmi vame....
NEXT???
17. maj 2011
lihkar berem 3 del ... me ni tako pritegnil, kot prva dva, vendar je useeno uredu
p.s.: NeXti
17. maj 2011
next
17. maj 2011
next!!!
18. maj 2011
u43132
u43132
next
18. maj 2011
neeext!!
19. maj 2011
Privzdignem obrv. "J pč taka.... A n?" je rekel Matt, Jen pa je zavila z očmi. "Ne govori kot kmet!" je razdraženo vzkliknila. "Akyri j gvišn ušeč," reče in mi pomežikne. Jasno mi je, da je to raredil samo, da bi živciral Jenn- kar pa mu je tudi uspelo. "Okej, dovolj tega," je še rekel in začel govoriti kot človeško bitje brez možganske motnje. "Ja, res..... Kaj je s tvojimi očmi?" "Genetska napaka," odgovorijo vsi. Zasmejejo se in kmalu ugotovim, da lahko med njihovimi razločim svoj smeh. Tu je odlično! Sploh mi ni treba govoriti! "A, ta je 'tista nova'," zaslišim za seboj.Obrnem se in ga osuplo pogledam. Opravičujoče se mi nasmehne. "Cela šola govori o tebi," sede poleg mene. "Sem Jared," se mi predstavi. Megg zardi. Odprem usta, da bi mu odgovorila. "Akyra, ne?" se zareži in si razmrši lase...
NEXT???
19. maj 2011
next
19. maj 2011
Nexti!
19. maj 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg