Forum
Heej sem Katy in bom probala pisati cim bolj slovnicno,to bo resnicna zgodba samo slike ne in imena.
Hej sem Isa in sem edinka.Imam bff Leo,ki mi vedno stoji ob strani in seveda fanta Alexa.
Me:

Lea:

Alex:

27. junij 2012
Bil je 1. dan sole in Lea je spala pri meni saj vete frizura,nakupovanje,make up in drugo.
3o. avgusta sva šle kupovati obleke in drugo,kar sem naštela zgoraj.
Jaz sem si kupila:

Lea pa to:

Ko sma se zbudili...
2 nexta
27. junij 2012
u83210
u83210
next
27. junij 2012
Drugo jutrome je Lea zbudila ob 05.30 saj sva morali urediti najini frizuri in make up;*
Ko sma koncale je bila ura 06.10,kar hitro sma koncale in obe sva izgledale popovni za 1. solski dan:

Ta leva je Lea desna pa jaz.
Obe sva nore na Justina Bieberja in imava od njega torbi.Moj fant je mao ljubusumen...
Ampak seveda jih nimava za v solo.
Imava enako JB torbi:

In najini torbi:

Imava enaki torbi.Ko sma pes hodili v solo je bila ura 06.55.Vete midve sva v soli rade prve.Ko sma prispeli sva videli kako se Alex poljublja z drugo.
Sla sem do njega ter ga udarila.
Potem...
2 nexta;*
27. junij 2012
u56210
u56210
next
28. junij 2012
Potem sem stekla domov ja prav ste slisali stekla sem domov.Lea je tekla za menoj.Ko sem prispela sem stekla domov v svojo sobo in jokala.Prisla je Lea me objela,mi obrisala sovze in nasmehnila sem se.

Potem sva z roko v roki odsle v solo aja se prej me je objela

Best friens forever;*
Prispele sma v solo in ura je bila 07.59.Glih je zazvonilo,ko sma se usedile skupaj.Ponavadi sem sedela z Alexom no saj poznate zgodbo.
Prisla je uciteljica.Imeli smo najbolso ucitelji g.Samastur:

Povedala nam je,da dobimo dva nova ucenca.Prispela sta noter in aaaaa!!
V razred je prisel Justin Bieber in njegov prijatel.Ena Katja je omdlela(v resnici n prisel JB ampak en lep fant samo da bo zgodba bolj zanimiva).
Katja:

28. junij 2012
Neeeext
30. junij 2012
Ko je prispel nas je pozdravil:hello im justin bieber and this is my friend.

Pliss imagine im a normal kid
Osedel se je zraven mene in me vprasal kako mi je ime in odgovorila sem mu,da sem Katy uprasal je tudi Le0.Videti je bilo,da je Nicolas tako je bilo ime prijatelju usec Lea.
Po koncanem oouko sta naju vprasala ce gremo skupaj v kino.Odgovorila sma: jaaa;*
Hitro sma stekle domov saj je bila ura 14.00 dobimo se pa ob treh!!
Hitro sma se nalicili in ful lepo oblekli:

Ko sma prispeli sta naju zi cakali.Justin je oprasal mene ce bi zraven njega...
2 nexta pikice;*
30. junij 2012
Neext
30. junij 2012
Ko sma prispeli sta naju zi cakali.Justin je oprasal mene ce bi zraven njega sedela seveda sem mu rekla.Bila je grozljivka zato sem se enkrat stisnila k njemu in on me je nezno poljubil na ustnice:

02. julij 2012
next
02. julij 2012
Next!
02. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg