Forum
Hj
To je moja prua zgodbica, ki govori u men, pč pred pol leta se mi je dogajalo to da sem biu stršno zatreskn v mojo sošolko pa mi ni ratau prit do nje pa ji povedat, ker je vedno mislila da sva prijatelja. Ta zgodbica bo seveda ornk prirejena in drgač. Le majhna vsebina je tudi od mojega resničnega življenja. Upam da boste brali

BB? (btw. b=boste b=brali)

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

27. maj 2011
ja
27. maj 2011
Moje življenje je prekleto. Spomini na pručke in mamin smehljaj so izginili. Le to mi še preostane da gledam v ogledalu svojo vampirsko podobo. Brrrrrrr. In kako je postalo moje življenje prekleto? Dolga zgodba. Vse se je začelo tistega dne, ko sem se kot normalen človeški dojenček igral s kockami. Mama je verovala vampirje in pred njimi vsako noč nad vrata obesila česenj. To namreč odžene vampirje. Njena vera je bila premočna in nekega dne se ji je v sanjah prikazal vampir. Povedala mi je da moramo proč, kajti če ne nas čaka huda usoda. Nisem znal govoriti, a vedel sem kaj hoče od mene. Nisem ji tudi verjel, da se ji je v sanjah res prikazal vampir, nisem veroval vanje in nisem hotel iti od doma, zato sem se skril pod mamino posteljo (očka mi je umrl 3 ure po tem ko sem se rodil) in tam čepel. Mama me je iskala po vsej hiši. Bližala se je ura in to sem nestrpno čakal. Vendar ne s strahom. A mamina vera je le priklicala to prekleto na pol mrtvo dušo iz pekla. Zaklela je mamo in s svojimi ostrimi očmi dobila tudi mene. Od tega dneva naprej je moje življenje končano. Ob polnoči se spremenim v vampirja in to traja do 6. zjutraj. Nato se spremenim nazaj v človeka. Ko sem človek, hodim zelo rad na Zemljo, kjer pohajkujem naokrog. In seveda bi kod "normalen" moški rad imel punco in bi z njo delil svoje življenje. A to o vampirjih, naj ostane skrivnost.
01. junij 2011
next?
01. junij 2011
u46062
u46062
next, dej že!!!!!!!!!!
01. junij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg