Forum
Ta fanfiction pišem v wordu že neki časa, tko da upam, da vam bo všeč. Začela sem ga zdaj tut prevajat v angleščino in upam, da mi bo uspelo. Drugače pa je to še en ff o naših fantih, no o enem. Tokrat gre za Louisov fanfiction. Koka sem že rekla, upam da vam bo všeč my little stars.

Christina's P.O.V.:
Rabila sem nekoga, ki me vsaj malo razume. Nočem pogovora, ampak objem. Taksi me je zapeljal pred njegovo stanovanje in kar skočila sem ven iz avta. Rabila sem ga, hotela. Dvigalo je bilo kot zanalašč zasedeno, zato sem tekla vso pot po stopnicah v njegovo nadstropje. Čakal me je naslonjen pred vrati svojega stanovanja. Takoj sem mu stekla v objem. Smejal se je, nato pa me povabil noter. Vedel je, kaj hočem in jaz sem vedela, kaj hoče on. Vedno je bilo tako, da sva se dopolnjevala. Všeč mu je bilo, da sem ga rabila. Čeprav sem ga v resnici jemala za samoumevnega. Ne ljubim ga kot on mene ne. To kar imava je bolj nepomembno, ne gre za ljubezen. Zakaj bi jo rabila? Imava drug drugega in obadva veva, kaj drugi rabi in hoče. Zaklenil je vrata, nato pa prišel za mano. Gledala sem ga, kako je hodil do mene. Njegovi še mokri lasje so lezli na vse smeri, kar je pomenilo, da je ravno prišel izpod tuša. Nasmehnila sem se mu in si popravila svoje dolge temno rjave lase, ki so bili danes skodrani. Prišel je čisto do mene in me strastno poljubil. Svoje roke sem zakopala v njegove lase, medtem ko je on svoje položil na moje boke. Vedno je bilo tako. Roke je premaknil nižje in me dvignil, sama pa sem svoje noge ovila okoli njega. Prislonil me je ob steno ter me še zmeraj poljubljal. Potem pa se je kar naenkrat odmaknil, pogledal me je s svojimi modrimi očmi. Vedela sem, da bi si me vzel v isti sekundi, če bi lahko. Rahlo sem ga poljubila na vrat, vendar me je odrinil in svoje ustnice položil nazaj na moje. Nisva se premaknila, še vedno sem bila naslonjena na steno, a njegova usta so raziskovala moj vrat. Takoj ko je našel mojo šibko točko je začel sesati. Levo roko sem premaknila na njegov vrat on pa me je odnesel v svojo posteljo. Položil me je nanjo, sam pa se je odmaknil. Ležala sem in ga gledala. Počasi se je spet sklonil k meni ter s svojo roko šel pod mojo majčko, ki je v naslednjih parih sekundah ni bilo več.Tudi sama sem segla pod njegovo majico in otipala njegove mišice. Odpela sem gumbe na njegovi srajci ter jo počasi slekla. Vedel je, da ne bom več dolgo čakala. Odpel je pas pri svojih hlačah, nato pa slekel še moje. Še vedno sem ležala na postelji, vendar le v spodnjem perilu in mu vračala strastne poljube. Rahlo me je ugriznil v ustnico, da sem usločila hrbet in mi je lahko odpel nedrček. Vrgel ga je na drugo stran sobe. Premaknil me je višje in me začel poljubljati od popka nižje. Nisva dolgo čakala, ko je prodrl vame. Dober občutek je prevzel moje telo in obadva sva se zgrudila drug zraven drugega. Glavo sem položila na njegove prsi, on pa me je z roko božal po laseh. »Všeč mi je, ko vem da me rabiš« je rekel in se mi nasmehnil. Nasmeh sem mu vrnila, nato pa nase navlekla spodnje hlačke. »Že greš?« je presenečeno vprašal, sama pa sem pokimala, nato pa rekla »Mi lahko prosim zapneš nedrček?« vstal ter ga vrgel stran. Poljubil me je na usta, vendar sem ga nežno odrinila. »Prosila sem te, da ga zapneš, ne pa odstraniš« sem rekla in ga pobrala. Zasmejal se je, vendar mi ga vseeno zapel. Oblekla sem svoje kratke hlače in njegovo srajco. Segala mi je malo nad koleni, vendar sem jo rada nosila v javnosti. On pa je rad videl da jo nosim, ker so vsi vedeli, da mu pripadam. Vsi so vedeli, da najino razmerje ni kot vsako drugo. Vendar ljubezen ni pomembna. Zapela sem si gumbe, ga poljubila in nato zapustila njegovo stanovanje. Ustavila sem prvi taksi, ki je pripeljal mimo. Povedala sem mu naslov in kmalu sem bila tam. Vstopila sem v veliko stavbo, v šolo. Sem v zadnjem letniku in čaka me le še par izpitov, da zaključim. Prosta šolska ura pomeni čas za Logana. Hodila sem po hodniku in se nisem ozirala na nikogar. Tukaj je vsak želel biti z mano, ni bilo izjeme. Danes nimam več pouka, pa tudi druge dni ga imam takrat ko ga hočem imeti. Objela sem Brittany, nato pa sva skupaj odšli. »Spet si bila pri Loganu« je rekla in se zasmejala. Pokimala sem. Bili sva si tako podobni, po drugi strani pa tako različni. Sama imam fanta, čeprav v najine razmerju lahko rečem ni ljubezni. Ona pa ima vsak dan drugega, pravi da je treba izkoristiti svojo lepoto. Z Brittany sva lahko rečem najbolj zaželeni punci tukaj naokoli. »Britt, kdo je danes na vrsti?« sem rekla med smehom, ona pa me je grdo pogledala. Ne mara, da ji namigujem na njene kratke avanturice. Ustavili sva se pred njenim avtom, potem pa sem rekla »Ne grem na zabavo« »Si zmešana? « je presenečeno zavpila Brittany, sama pa sem rekla »Britt, obljubim ti, da grem s tabo naslednji teden na tisto zabavo s slavnimi, ki jo pripravlja tvoj oče« Pokimala je, potem pa s hitrostjo speljala s parkirišča.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vem, da je začetek tak običajen, ampak zgodbica je malo bolj drugačna po parih nextih. Upam, da mi boste dal priložnost. Zdaj me pa samo zanima če vam je všeč?
14. september 2013
nnnneeexxtt
i like the start
14. september 2013
ja čimprej next!!
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
14. september 2013
neeext
14. september 2013
u149227
u149227
neext
14. september 2013
neeeeeeeeeeeeext
14. september 2013
neeext, ze ljubim to zgodbico!! In hvala, d si mi dala link :**
14. september 2013
nexxt )
14. september 2013
u149599
u149599
Omg kok sem js oresprecna da si mi dala liiink <3 Supr story Neeeeext
14. september 2013
u125625
u125625
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
14. september 2013
u146676
u146676
Neeext
-i like it
14. september 2013
neeeeeeeeeeeeext
14. september 2013
Neext
14. september 2013
super zgodba!neexxtt
14. september 2013
a je drugač to zgodba o niallu a o louisu?
14. september 2013
u113369
u113369
next
14. september 2013
u150732
u150732
neeext
14. september 2013
super! next a bi mogoče brala še moje? hvala že vnaprej http://www.igre123.com/forum/tema/1d-harry-and-katie-in-lt-33/61859/
14. september 2013
u128055
u128055
next
14. september 2013
u140056
u140056
next
14. september 2013
next
14. september 2013
next
14. september 2013
next takoj!!
14. september 2013
u142227
u142227
neeeeeeeext
14. september 2013
neeeeeeeext
14. september 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/my-heart-is-breathing-just-for-you-(1d-f.f.)/61895/1
to je moj novi f.f. in zelo bi bila srečna če bi katera pogledala.
14. september 2013
next
15. september 2013
next
15. september 2013
u126990
u126990
next
15. september 2013
neeeeeext
15. september 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani