Forum
u70159
u70159
hey

Moje ime je Andrea in stara sem 13.let.Hodim v 8.razred in v šoli mi gre slabo,
ker med poukom vedno zaspim to je zato,ker ponoči vedno hodim na zabave,diske.................
Živim z mamo-Ariano,očetom-Danielom,bratcem-Paulom-sestro-Tejo in še eno sestro-Karmen.
Z sestrama se učasih ne razumemo in kričimo po celi hiši,da se nas sliši.
Nimam nobenega fanta saj še nobenega nism vidla,ki bi mi ogrel srce.
Imam pa BFF,ki mi je sošolka,soseda PA BFF.Vsak dan preživive dan skupaj.
Naslednje jutro pa ciin,ciin že zvoni budilka.Oh presneta ura zakwa me mora tok hitr zbudit???
Šla sem se stuširat,obleč in v šolo.Ko je bila ura matematike sem zaspala.
Učiteljica je prišla do mene in na ves glas rekla.Učenka Sara pred tablo,jas pa nisem vedela nič
kaj morem storit saj nisem poslušala.Šla sem pred tablo in na srečo mi je na skrivaj
potiho BFF-Sara rekla rezultat.Šla sem na mesto.Ko je bilo konec pouka sve z Saro šle v shopping
juhuuu,juhuuu!!!!!!

js Andrea:

BFF Sara:

sestra Teja:

sestra Karmen:

bratec Paulo

next???
13. maj 2012
next
13. maj 2012
u87462
u87462
njexšt
13. maj 2012
u88673
u88673
next
13. maj 2012
u70159
u70159
Nextam!Hvala vam za nexte.!Kupili sva si čudovite obleke,kratke hlače..........
Nasledni dan sem spet zaspala v šoli.Zato je učiteljica rekla naj vsi zapustijo razred
za 5 minut samo jas ne.A-jas u-učiteljica
A-zakaj pa so zapustili razred?
u-glej Andrea kaj delaš ti zvečer,da takole zaspiš kajti to ježe 2?
A-nič doma sem
u-neverjamem tako,da povej,če nočeš,da pokličem tvoje starše!
A-zvečer grem z prijateljemi na zabave in pridem zelo pozno domov ura me pa zbudi že ob 7:00
u-to vedo tvoji starši?
A-ja saj še pol nespita
u-glej,če boš jutri spet zaspala bom govorila z tvojimi straši oky?
A-naj bo ok!

Zdaj pa sedi,da grem po učence.Bila je 5 ura-odmor-Zunaj sem Sari povedala kaj je bilo
in,da žal dans ne bom morala ven.Andrea si pozabila,da je dans petek.Točno moj najbolši teden oh sorry ampak učiteljicami je vse zmešala glavo,da nism vedela,da je petek.To pa res.Naslednjo uro smo imeli slovenščino,ko je minila ta ura pa driiin,driiiiinže je zvonil šolski zvonec kar pomeni konec pouka!!! Bila sem vesela in tudi zato,ker je petek .!
Sara mi je predlagala,da greva v restauracijo in moj odgovor je bil da!!!
Šle sve in tam srečale cute fanta.: http://www.myemospace.com/images/Emo-Boy-17.jpg
Srce me je ganilo in bilo srečno kar pomeni,da sem zaljubljena vanj.Rekla sem mu ojla kdo pa si???Alejo pa ti lepotica???Andrea me veseli,da sem te spoznala Alejo Enako Andrea.!Pol pa z Saro greve domov.
Šla sem v mojo sobo in na postelji zagledam šopek rdečih in dišečih vrtnic!!!
Polek pa pismo.Odprla sem ga in prebrala!
Draga Andrea!
Spoznala sva se v restauraciji.Sem Alejo.
Rad bi te povabil na zmenek.
Pokličina to številko 041-258-890,
da se zmeniva kje se dobiva!

Že hitim po moj mobi in vtipkam (041...)
J-jas A.Alejo

A-Hallo!!
J-najprej sem poslušala ali je on
A-Andrea si ti???Javi se pol!!!
J-vedela sem,da je on zato sem povedala Hey!!
A-si dobila darilo?
J-ja in čudovito je
A-no lepo kje pa se dobiva??
J-tam kjer sva se spoznala v restauraciji prav???
A-ok se vidiva
J-ok bay!!!

Poklicala sem Saro in ji vse povedala.Rekla mi je,da naj oblečem tisto obleko,ki sve jo kupile.Ok Sara zdej pa grem se zrikrat bay

Oblekla sem:

in te čevlje:

Nato pa sem se še naličila in šla.Ko me je videl me je samo gledal in rekel čudovita si in ljubim te < 333333.!Jas pa tebe Alejo ter se poljubila.Naročila sva vsefele glavna jed pa pecivo.Na koncu sva naročila za pijačo koktelj.Ko sva vse spila in pojedla me je odpeljal domov jas pa sem vse povedala po mobiju Sari.
potrebujem 5 nextov!!!!
13. maj 2012
u88673
u88673
next next next next next
13. maj 2012
nexti!!
13. maj 2012
u70159
u70159
hvala vama za nexte ti lucija52hvala ti za 5 nextov sam sm misla od različnih oseb tko,da še zdej sam 3 nexte(različnih(.!
13. maj 2012
u91760
u91760
next
13. maj 2012
u70159
u70159
ker je šele zgodbica napisana bom zdele nextala.!
13. maj 2012
u67416
u67416
next
13. maj 2012
u70159
u70159
Naslednje jutro je bila sobota.Bil je lep in sončen dan.Vstala sem se šla umit,obleč,
počesat lase poslat posteljo nato pa k zajtrku.Za zajtrk sem imela kruh z nutello.
tako sem se oblekla:

to pa za zajtrk:

Kar je redko,da si kaj drugega naredim.Nato pa zazvoni moj mobi.Vidim,da je Sara.
Bilo mi je čudno saj je bila 8:30 ura tako zgodaj me pa nikoli ne kliče.Vseeno sem dvignila
A-Andrea S-Sara
A-Heei!Zakaj me pa tako zgodaj kličeš???
S-Hotela sem,če bi šle se kopat ampak,če nočeš pol ne.
A-Seveda hočem sam čudno mi je bilo zakaj si me tako zgodaj klicala
S-aja res sem te hitro sam sem hotela,da greve ob 10:00
A-ok se pol vidive lahk neki vprašam?
S-seveda reci
A-lahk povabim Aleja?
S-seveda saj sem ti to hotela zdele predlagat
A-ok se vidive bay
S-bay

moj mobi:

nato pa nekdo pozvoni na vrata.Odprla sem.Bil je Alejo.Vprašala sem ga kako ve kje živim?Ko sta šli domov sem vaju zasledoval.Oh srček saj ti ni trbelo saj bi ti rekla,ko bi se spet kje dobila.Vem ampak vedel sem,da ne bom zdržal brez tebe.Ah saj sm te js tudi zelo,zelo pogrešala.Ampak kaj počneš tu.Prišel sem te pogledat in greva v tvojo sobo.
Ok sam potiho,ker nočem,da naju mama vidi drgač bo hudo!!!
Ko sva odšla v mojo sobo sem mu povedala,da je prišel kot naročeni saj sem te hotela poklicat,če greš z mano in BFF Saro na kopališče???
Seveda grem komaj čakam!!Jas tudi Alejo.Začela sva se poljubljat.Nato pa je domov
šel se pripravit za kopališče.Jas isto.Šla sem po brisače,obleč kopalke,sonlno kremo,sončne očalje................
next???
13. maj 2012
u67416
u67416
next
13. maj 2012
u80132
u80132
next
13. maj 2012
u70159
u70159
nextam ju3
13. maj 2012
u88673
u88673
next
13. maj 2012
u75000
u75000
nextiii
14. maj 2012
u80132
u80132
Next.!Donss
14. maj 2012
next
14. maj 2012
u70159
u70159
Juuuu,Hvala vam za tok nextov.!Driiiin,Driiiin nekdo je potrkal na vrata.Šla sem odpret.
Bil je Alejo.Rekel je si pripravlena lepotica?Ja samo pokličem Saro,da pride sem.
Šla sem po mobi in poklicala Saro.J-jas S-Sara
J-Halooo.!
S-ja reci?
J-pridi kmeni,ker gremo pa si pripravlena?
S-ja sem
J-ok pridi,ker naju bo peljal Alejo se vidive
S-ok bay.!

Nato pa me je poljubil.Že je nekdo potrkal na vrata.Ah že je bila Sara tu.Gremo sem rekla?Ja gremo se že veselim.Usedli smo v avto in se odpeljali.Prišli smo bilo je vse polno ljudi in celo cute fanti in punce ampak vseeno je bil Alejo najlepši < 33333.!
Slekla sem se.Bila sem v kopalkah.Vsi okoli so me gledali.Alejo je pa bil brez besed.
Samo me je gledal.Nato pa me prijel za roko in rekel Sari,da naj malo počaka tu.
Odpeljal me je kjer sva bila sama ter me poljubil.Kar nekaj časa sva se poljubljala nato pa odšla k Sari saj naj mogoče išče.Ko sva prišla k njej sva jo videla kako se poljublja z nekim moškim.Sara!!!!!Sem zakričala.Potegnila sem jo k sebi in ji rekla kako se lahko poljublja z moškim kar naenkrat,če se nista predstavila.Rekla je,da je prišel samo do nje in poljubil v tistem trenutku sta pa prišla vidva.Prasec in sem šla do njega ter mu dala klofuto.Šli smo po tem jest saj smo bili lačni.Naročili smo pico ter coca-colo.
Ko smo spili in pojedli smo šli v vodo.Bila je ne mrzla ne vroča ampak glih dobra.
Bilo je pozno zato smo odšli domov.Potiho sem odšla gor v mojo sobo ampak me je tam čakala mama.Na ves glas je rekla kje si bila Andrea???.!!!!!
Mama ammm šla sem malo na pijačo.Sama???Z Saro.!Res,ker,če lažeš bo hudič.Ja.!
Začelo me je biti strah ampak ne bom nasedla maminim norčijam.

moje kopalke:

Sarine kopalke:

Naslednje jutro je že bila nedelja.Kar naenkrat je prišel v mojo sobo Alejo.
Kaj počneš tu????Prišel sem k tebi ter sva se ljubila.Nato pa naju mama videla.
Aleja je spodila z hiše meni pa dala kazen tako,da nesmem se dobivati z njim.
Ampak hujša bi bila,če ne bi smela z sobe.Ampak sem na skrivaj se oblekla v to obleko:

sam brez torbe grem k Aleju saj znam njegov naslov.Ko prispem tja
vidim ga z.......
nadaljujem za 3 nexte.!
14. maj 2012
u80132
u80132
next
14. maj 2012
u79911
u79911
NexššT..**
14. maj 2012
u75000
u75000
nextiii :*** pikica
14. maj 2012
u88673
u88673
next
14. maj 2012
u91760
u91760
next
14. maj 2012
next
14. maj 2012
u70159
u70159
Hvala vam za 6 nextv.!Videla sem ga z neko punco kako se poljubljata.Skričala sem ALEJO!!!
Mislila sem,da si mi zvest in me ne bi nikoli prevaral ter sem odšla vsa objokana domov.
Nato je čez 30 minut nekdo potrkal.Šla sem odpret.Videla sem presenečenje:

Ko to vse vidim začnem premišlevati kdo mi je prinesel.Malo sem zamižila nato pa odprla oči in videla Aleja.Takoj mi je rekel,da mi je on to prinesel in,da je bilo takolerišla je k meni nato pa me na silo poljubila in nato si prišla ti.Torej je nisi ti poljubil?Ne saj jas ljubim samo tebe in to veš.Oprosti,ker sem dvomila pa hvala ti tisočkrat za ta darila.
Nekaj ti pa moram še dati iz ljubezni.!Res???Kaj pa????
Izvoli:

Vau.!!!Hvala za rdečo vrtnico.Rada te imam.!Jas pa tebe Andrea < 33333.!
Greva Dans kam???Seveda mu odgovorim kam pa???Lahk k meni,če hočeš?
Seveda pridem ob kolkih?Lahk ob.....17h?Ja seveda ampak pridi z avtom pome ampak potiho,ker,če naju mama zaloti bo še joj.!Ok se vidiva.Ok bay ter me poljubi.
Nato sem šla k Sari in ji povedala kam grem in ji pokazala darila od Aleja.
Vau si pa srečnica.Oh hvala ti si tudi koga najdi oz.fanta.Če se mi noben ne vidi.
Jas sem ti tudi rekla,da se mi nobenne bo videl pa vidiš zdej sem vesela,srečna.......
Ja vidim ampak pusti to rajš povej kaj boš imele oblečeno???
Neven pridi zdej k meni,da mi poveš kaj naj imam ok?
Ok.!e sve prišli k meni.Šle sve v mojo sobo.Vau kok oblek maš!!!
Ja vem.Že vem kaj lahk maš.!Res kaj???
tole:

Vau simi pa res lepo zbralapa čevlje.Hvala!!!Zdej grem,da se boš lahk v miru oblekla,ker je že 16:20.!Ok ti pol povem kok je blo.!
Šla sem se stuširat,obleč,nato pa naličit za dodatek pa mal parfuma,da bom dišala.
Že je bila ura 17.Z 3 minzte je nekdo potrkal.Sigurno Alejo.Odprla sem in videla Aleja.
Bil je izredno lep.Meni pa rekel prava lepotica si ter me poljubil.Hvala lepotec.
Ti si lepša greva??Seveda.Prišla svak k njemu.Vau pripravil nama je večerjo:

mal coca-cole:

pa še veliko stvari.Ko sva vse to pojedle&spila sva šla v njegovo sobo.
Tam je dal na tla listje od vrtnic ne mislim,zelene liste ampak rdeče
kot jih ma vrtnica in to v obliki srčka.Okrog pa sveče.Bilo je lepo
z mano je bil kot kavalir še bolši nato sva se začela poljubljat in po tem me je odpeljal domov.Šel je z mano gor in naju mama videla.Začela se je dreti predem mi je hotela dati kazen sem ji šla pokazat kaj vse mi je dal.Ko je to vse videla mi je dovolila hoditi z njim ven.Juuuhuuu.!!!!Bila sva oba srečna.On pa je pol odšel domov.Sari sem po mobiju rekla kok je bilo in rekla,da je res pravi kavalir.Nato pa spat.
next???
15. maj 2012
next
15. maj 2012
u80132
u80132
Next.!
15. maj 2012
u75000
u75000
nextiii....pikica res!
15. maj 2012