Forum
No, nameravam napisat svojo prvo zgodbico. Ko bosta vsaj dva sodelovala v anketi ali komentirala, začnem!

Hf.:*

Naj napišem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

15. januar 2011
nekst
15. januar 2011
u32554
u32554
NexT.^^
15. januar 2011
ok, začnem:

Osebe:

Tea, 13 let
Katja, Teina bff, 13 let
Andreja, Teina mami, 34 let
Tim, Katjin bratranec, 14 let
Mark, prijatelj Katjinega bratranca, 14 let

Heii. Js sem Tea. Kličte me Tejč al pa Tejčola. Bo kr kul tko. Imam bff. To je Katja. Kličem jo Katy ali Katuš. Hodim v 8.b. Mam dve sovražnici; Klaro in Evo. Grr! Sovražim ju! -.-' Moja mami dela kot frizerka v dve ulici oddaljenem salonu, oči pa je po poklicu ključavnjičar, zato je včasih na delovni poti. Sedaj ga ni štiri dni. Upam, da sem se vsaj približno dobro opisala xD. Zdej pa začnimo. Wiii.
Zbudila sem se v sončno jutro. Bil je ponedeljek, prvi dan dvotedenskih počitnic. Šla sem v kuhinjo, da bi si naredla müslije, ko je v moj mobi priletel sms. Bila je Katja, seveda.
"Heu, pikc. Pridem k teb al ti prideš h men?. Odpiš. iLu.♥"
Seveda bi raje prišla k njej, a nisem mogla. Mama je bila v salonu in morala sem pazit na Leona. Leon je moj mlajši bratec. Star je tri leta in večkrat ga moram čuvat. -.-'
No, torej odpisala sem ji:
"Heuu. Lahk ti prideš k men? Leona morem pazit. Čez pol ure?. Ly.:* ČauBau."
Pospravla sem mizo, se nahitro umila in se naličila. Oblekla sem se v mojo majčko iz New Yorkerja in zbudila Leona. Ravno sem mu hotela dati hrano za dojenčke, ko je na vratih pozvonilo.
"Katja, a lahk mal počakaš?"
"Jaa." se je zaslišal pridušen vzdih.
Zaprla sem flaško z hranp in poletela proti vratom. Tam me je že čakala Tea, oblečena v novo super majčko in kapri hlače.
"Hej, kak si? Pomagaš pazit na Leona?"
"Ma ok. Super novico mam za tebe!"
Spustila sem jo v hišo, kjer sva se usedli k računalniku. Leona sem dala v posteljico, saj je zaspal s flaško v roki. x] Tea mi je hitela razlagat:
"A veš, da mam js bratranca v Murski Soboti? No, zdej veš. Naslednji teden pride k nam na obisk, ker maj oni en teden zamika pri počitnicah. Iin. S seboj bo pripeljal tudi svojega prijaatelja, nekega Marka. A te kej zanima?."
''Ma, nevem. Morem ju še mal videt. Vseeno bo pa super zabava!"
Skupaj sva šli še na fb. Imela sem novo prošnjo. Bil je Katjin bratranec. Očitno mu je že povedala zame.
Bil je ravno dosegljiv, zato sem ga kliknila...

next?
15. januar 2011
hrano*
15. januar 2011
Tea(js):

Katja:

ostale osebe sproti.
15. januar 2011
u33794
u33794
NeexšTuuj :]
15. januar 2011
next
15. januar 2011
... Odpisal mi je hitrej kot sem pričakovala. Katja ob meni je kar našpičila ušesa(xD).
pogovor:
T ~ Tea, Ti ~ Tim.
T ~ Heii.
Ti ~ Heej.
T ~ Kak si?
Ti ~ Ma kul, ti?.
T ~ Tut. Ej, slišala sm da prideš enkrat k Katji na obisk.
Ti ~ Jaa. Ti je to Katja povedala?
T ~ Ja.
Ti ~ Eej. Morm it by.
Oseba Tim ni več prijavljen/a.
"Hitr se je posloviu."
Katja, ki se je tačas igrala z Leonom je dvignila pogled.
"Aa? Najbrž se je mogu kej učit al pa kej."
"Ja, prov maš."
Pogledala je na svojo ročno uro in vzkliknila.
"Sranje! Mami sem rekla da bom doma pred kosilom. No, bežim pikc. ČauBau."
"Poklič me pa jutr pridem js k teb. Čauč."
Ostala sem sama doma. Nekaj časa sem se igrala z Leonom, a postalo mi je dc. Sovražim take popoldneve. -.-'
Zato sem odšla k mami v salon. Pograbila sem mobitel in ključe in odšla. Na poti sem si požvižgavala in komaj čakala da grem naslednji dan h Katji.
Medtem sem že prišla do salona Andreja's beauty. Moji mami je ime Andreja. Vstopila sem skozi zadnja vrata in prišla v shrambo salona. Tam je bilo nekaj barv za lase, glavnikov in krtač ter raznih šamponov. Pogledala sem skozi zastekljena vrata in ugotovila da se je mama ravnokar poslovila od neke stranke. Vstopila sem.
"O, kaj pa ti tukaj?"
"Ma nč, dc mi je blo pa sm mal prišla."
"Ravno grem domov. Te peljem?"
"Ja, ok."
Med vožnjo sva bili večinoma tiho.
Doma sem si sezula čevlje in dala kuhat špagete.

naxt? napište, če vam je ušeč. :]
15. januar 2011
u33794
u33794
Neeešteeej mii ^^ =)
Meeen je fuuul ušeeeč :]
Komiii čakaaam next!
15. januar 2011
u33794
u33794
*NeeeexšTeeeej mi ^^ =)
15. januar 2011
NexT. sam zakua je souražnica gLih KLara?
Drgač je pa FUL DOBR.
15. januar 2011
ja, hmal boom! :*
15. januar 2011
Aja, Klara sori. Sam glih Klara mi je pršla na misel pa ne zarat tebe.
15. januar 2011
3. del
Ko so bili kuhani, sem pogrnila mizo. Z mamo sva se pogovarjali, Leon pa je medtem pacal po hrani.
"No, kaj bosta za pusta?"
Ojoj, čisto sem pozabla; naslednji teden je pust! In takrat imamo izjemoma pouk, ko se bomo lahko našemili.
"Nevem še, najbrž vampirka."
Vampirke so mi res všeč!
Leon je seveda takoj začel vpiti:
"Gusal, gusal!"
Tako vneto je govoril, da mu je vsa omaka bruhnila iz ust, špageti pa so se lepili na mizo. Mama je bila takoj nesrečna.
"Še najesti se ne morem v miru! Jooj."
"Bom jaz, mami."
Odpeljala sem Leona v spalnico in ga preoblekla in obrisala.
Moj mobi je zavibriral. Dobila sem sporočilo od Katy.
"Hej, nč nimam za delat! Prideš k men? Lu."
Nič ji nisem odpisala, poslovila sem se in oblekla svoje allstarke.
Šla sem k Katy. Hodila sem in gledala številke. Ulica Mateja Gubca 12. Obstala sem pred veliko rumeno hišo. Pozvonila sem. Odprl mi je Katjin oči, oblečen v pišamo, ki jo je najbrž hitro navlekel nase, ko sem pršla. Dela namreč ponoči, zato popoldne spi.
"Hej, Tea. Katja bo takoj prišla."
In res. Čez tri minute je Katja že stala pri vratih.
"Grema v park?"
"Ok."
Hodili sva v park. Ugotovila sem, da Mark in Tim prideta že jutri.
Najini starši so nama dovolili, da sva Tima in Marka sprejeli in ju popeljali na ogled po mestu. Najprej smo si kupili hitro hrano v McDonaldsu, potem pa v trgovine z oblekami. Kupila sem si kratke hlače za poleti, verižico peace in zapestnico. Tim in Mark sta dobila vsak svojo kapico in kravato. Kaja si je kupila še preveč oblek.
Šele ko smo prišli domov, sem si ju dobro ogledala. Tim je bil preprosto popoln! Modre oči, rjavi lasje. Tudi Mark ni bil slab, vendar mi je bil Tim bolj všeč. Mark je imel zelene oči in svetlo rjave lase.
Katy pa se je očitno bolj zanimala za Marka.
Zvečer, ko smo se dobile na naši terasi smo se še nekaj časa pogovarjale.
"A ni Mark cute? Bolj kot Tim."
"Meni, je pa Tim lepši!"
"No, ok se vsaj nebova tepli za fante!"
"Jaa.♥"
...
15. januar 2011
next
15. januar 2011
fanti(nebojo ravno ''pravi'' - modre oči, zelene oči, rjavi lasje..):
Mark:

Tim:

15. januar 2011
faq, spet emiči?
aj sej je kul.
nejtaj !_!
15. januar 2011
če nobenih drugih ludi nism našla za slike.
sej se nebojo obnašal ko emiči.
Sam Tim ~ Oli Sykes. ♥
15. januar 2011
:OOOO Neext.!! (:
15. januar 2011
NexT. no sj kuL. sam de ni zrT mene! [:
15. januar 2011
tenkju, MoniiSykes..:'3
če češ lahk spremenim ime od sovražnce..
15. januar 2011
u33794
u33794
NeexšTej
16. januar 2011
nekštam:
4. del
Zjutraj sem se zbudila šele ob desetih. Katja mi je pustila najmanj 10 neodgovorjenih klicev. Oblekla sem se in umila ter peljala mojo psičko Neli na sprehod po parku. Leona je medtem, čuvala mami.
Kot bi mignil je bilo popoldne in kmalu naslednji in še naslednji dan. Prišlo je torkovo jutro. Pust!
Leon je že od šestih paradiral po hiši v gusarski opravi. Tudi v vrtcu se lahko našemijo.
Jaz sem nase nanesla bel puder, temne oči, ogrinjalo in zašiljene zobe. Vampirka da te kap! Dvajset čez sedem sem pospremila Leona v vrtec in odšla v šolo. Mama je delala od sedmih.
V šoli je bila prava norišnica. Skoraj vsi so bili našemljeni. Katje skoraj nisem našla, saj je bila v svojem kostumu vragca neprepoznavna. Imela je rdeče ogrinjalo, rep v obliki puščice, roge in poslikan obraz.
Tega dne smo se zares zabaval. Najprej smo gledal film o zgodovini pusta, potem pa smo meli 2 uri prosti. Zadnjo uro smo imeli razrednikovo uro, kjer smo se pogovarjali o nasilju in podobnem..
Popoldne smo Katja, Leon, Mark, Tim in jaz šli po hišah. Vsak je zaslužil nekaj. Jeej. Spet bomo šli nakupovat! x]
16. januar 2011
NexTi.
16. januar 2011
u33794
u33794
NeešTuj ^^ =]
16. januar 2011
u33794
u33794
*NexšTuj ^^ =]
16. januar 2011
huda zgodbica.. neeeeeeeeeeeeeeeext