Forum
нeι! jѕ ѕм ѕe poɴovɴo odločιlα zαčeтι pιѕαт zɢodвιco=) мoje prejšɴje ɴιѕo вle ɢlιн ɴeĸι υѕpešɴe υpαм dα вo υѕαj тα=)
ɴeхтι вodo večιɴoмα prιнαjαlι zα vιĸeɴde, ĸer ѕe мorм мed тedɴo večιɴoмα υčιт!<33 нwαlα če вoѕтe вrαlι<3
********************************************************************************************************************

"driiin, driiiin, driiin" je zazvonila moja trapasta budilka. dvignila sem se iz postelje in se postavila pred omaro. tako kot vsak dan, ne vem kaj bi oblekla. potem sem le nekaj našla in odšla v kopalnico. zaklenila sem se, se uredila in opravila vse jutranje obveznosti.
moja oblačila:

nato pa sem odšla v kuhinjo, kjer me je že čakala mama, oče, brat Mike in sestra Jenny. usedla sem se za mizo, ter brez besed pojedla zajtrk. naša družina je zelo čudna. vsi smo si zelo različni, skoraj nikoli ne govorimo, vsak član v družini vse naredi sam, da poskrbi zase. mama vedno skuha kosilo (danes je za spremembo naredila tudi zajtrk), oči večino časa dela, ponavadi ga vidim samo pri zajtrku. v šolo se vozim z avtobusom. ko sem bila mlajša je bila naša družina enotna, vedno zabavna in sedaj ne vem kaj se je zgodilo, da smo postali brezvezna, vase zaprta družina. Mike je star 18 let, ima punco Stello, večino časa je z njo v svoji sobi, z njo zunaj, ali pa pri njej doma, ali pa se v sobi uči.
Mike:

Jenny je stara 13. cele dneve je doma v sobi, se uči, posluša glasbo, gleda v poster od Harry-a Stylesa, ali pa je s prijateljicami.
Jenny:

Jaz (Emily) pa sem stara 16 let, večinoma sem zunaj z mojim psom Jacobom, se družim s prijateljicami ali pa preprosto hodim po mestu. nisem prav veliko doma, ker je itak brezveze, saj se nikoli nič ne dogaja.
Jaz:

Danes je petek, v šoli je zadnji dan pred poletnimi počitnicami. s odlično oceno sem končala drugi letnik, in v ponedeljek bomo z družino odšli na morje. večina otrok, sošolk, prijateljeu se veseli, da gredo s starši na počitnice, meni pa dejansko dol visi za te počitnice. vsak bo hodil po svoje tako kot vsako leto. prav bedno je že.
pojedla sem zajtrk, se obula ter odšla na avtobusno postajo. kmalu je prišel avtobus in odpeljala sem se do šole.
**************************************************************************************************************
prosim odgovorite na vprašanja!
a) kako se vam zdi? (začetek zgodbe)
b) vam je uredu način pisanja?
c) ali sem dala preveč slik?
č) ali naj sploh nadaljujem?
d) next?
13. marec 2014
a) kako se vam zdi? (začetek zgodbe): Odlično!
b) vam je uredu način pisanja? Joup<3
c) ali sem dala preveč slik? Nee! Lahk še več
č) ali naj sploh nadaljujem? JAA!!
d) next? SEVEDA!
NEEEEEXT!
13. marec 2014
OMFG! hwala<333
še 2 nexta pa bom nadaljevala ko bom imela čas<333 (vrjetno v ponedeljek, maybe v nedeljo<33)
13. marec 2014
a) kako se vam zdi? (začetek zgodbe) vredu
b) vam je uredu način pisanja? ja
c) ali sem dala preveč slik? ne
č) ali naj sploh nadaljujem? ja
d) next? neext
13. marec 2014
še 1!<3
13. marec 2014
u142722
u142722
a)Odlično!
b)JA
c)NE!Lahko daš še kakšno več ne bo škodilo
č)JAAAAAAAAAAAAAAA!
d)JA ITAK!!!!!
NEXXTTTTTTTTTTTT
14. marec 2014
u166765
u166765
a) kako se vam zdi? (začetek zgodbe); kull je
b) vam je uredu način pisanja? ja
c) ali sem dala preveč slik? ne
č) ali naj sploh nadaljujem? ja
d) next? NUJNO

Pa oprosti ker oglašujem..mm..bi mogoče kdo bral? http://www.igre123.com/forum/tema/i-never-forget/69027/
14. marec 2014
hwalaa<33
nextam k bom lahko=) (vrjetno v nedeljo)
pa prosim ne oglašuj več! oglašuj na zs!!!!
14. marec 2014
Next
14. marec 2014
okej hwala za use nexte<33 love you all<33
v šoli sem se usedla v klop tako kot ponavadi. ponovno sem bila med prvimi v šoli, poleg mene sta bila edino še 2 fanta. Luke in Jace. onedva sta nekako posebneža v razredu. vedno se držita zase, imata svoje fore. nikoli nisem govorila z njima, čeprav se mi zdi, da sta oba zelo prijetna in nadarjena. Luke zelo rad govorno nastopa, vedno ima zanimive točke, da se vsi smejimo, Jace pa ima zelo dobre ocene v šoli. skoraj use ima 5, tako kot jaz. nihče od njiju ni preveč rad v družbi, zato sta vedno v ozadju.
Jace:

Luke:

kmalu so prišli tudi drugi, in kmalu je tudi v razred stopil naš razrednik in začel na dougo in na široko govoriti, da je konec leta in da bo naslednje leto še težje. na koncu nam je zaželel lepe počitnice in lahko smo odšli. pred šolo smo se usi objeli in nato odšli vsak v svojo smer. odpeljala sem se do mesta, ter šla malo na okoli po Californii. ja nisem omenila, v Californii živim že od rojstva. to mesto mi je ušeč, saj je vedno lepo toplo. sovražim dž. malo sem hodila po trgovinah. saj sem se danes odločila, da si bom kupila nekaj stvari za poletje. kupila sem si kar nekaj kratkih hlač, majic, oblek, čevljev, in raznih dodatkou. stala sem na avtobusni postaji in čakala na avtobus. kmalu je prišel in odšla sem domov. ko sem prišla sem si naredila nutello, in se odšla stuširat. kmalu sem tudi zaspala, saj sem bila utrujena.
**********************************************************************************
malo krajši next za danes. bom videla kdaj bom lahko nadaljevala<33 hwala ker berete!<3
1. kako se vam zdi?
2. next?
14. marec 2014
1. kako se vam zdi? super
2. next? neeext
14. marec 2014
u142722
u142722
1.PRFEKT!
2.JA ITAK D NEXTTTTTTTTTTTT
14. marec 2014
Next!
15. marec 2014
1. kako se vam zdi? Super<3
2. next? Seveda
NEEEEEXT!
15. marec 2014
hwalaa<333 mogoče bom jutri nextala, ampak ne vem kr se morm učit. drgač pa res hwala<33
15. marec 2014
1. super
NEXT
15. marec 2014
1. kako se vam zdi? najbolš
2. next? nextttt
15. marec 2014
Neext
16. marec 2014
hwalaaa vrjetno bom dons nextala, drgač pa res hwala<3
16. marec 2014
next
16. marec 2014
u165567
u165567
Do zdaj je super
vrjetno bo bilo tudi tako naprej
Pa še 1 velik neeeeexxxxt
16. marec 2014
hwalaa<333 nextam dons al pa jutr)
16. marec 2014
hwalaaaaa za useee nexte!<333 i hope u like it!<3
*sobota je minila zelo počasi, ves čas sem bila na računalniku, ali pa sem brala knjigo!*

danes je nedelja. zbudilo me je jutranje sonce, ki je sijalo skozi moje okno. "shit" sem si rekla v glavi, "spet sem pozabila spustiti rolete". vedno pozabim. ura je 11.15. no saj sem dolgo spala, tako da je uredu. oblekla sem se, ter odšla v kuhinjo. pojedla sem nutello na kruhu, ter odšla nazaj v svojo sobo. čez nekaj časa je v mojo sobo stopil Mike. čudno sem se obrnila in ga začudeno pogledala. brez besed se je usedel na posteljo in me pogledal. meni je bilo verjetno enako čudno kot njemu. ne vem če je bil v 5 letih sploh kaj v moji sobi.

nato je začel:

M- am a imaš mogoče čas?
j- amm ja, zakaj?
M- te lahko nekaj prosim?
j. amm ja.
M- no Stella ima čez 2 dni (torek), rojstni dan. skupaj gremo na morje, saj veš, da bo tudi ona z nami. no rad bi ji nekaj kupil.
j- ja in? kaj ima to vezo z mano?
M- ja, ti si punca
j- bravo, kdaj si pa to ugotovil?
M- dej no, rabim pomoč pri izbiri darila, nimam pojma kaj bi ji kupil. in ker si punca, sem mislil da veš kaj je vam ušeč.
j- ja. lej usaka punca ma različno. Stelle ne poznam, povej mi kakšna je in pomagala ti bom.
M- boš res?
j- ja seveda.
M- hwala. mislil sem da ne boš hotela.
j- zakaj nebi hotela?
M- ja zato, ker se v 5 letih nismo skoraj nič pogovarjali. ane?
j- vem. kaj se je sploh zgodilo? včasih smo bili res povezana družina. pogrešam to.
M- ja jaz tudi. pogrešam skupinske večerje, skupinske nakupe, itd... čeprav sem jih sovražil so bili zabavni.
j- ja...res je bilo zabavno.
M- pozabiva, greva v mesto?
j- lahko ja. čez 20 minut spodaj pred vrati. ok?
M- jap.

uredila sem se, vzela torbico, ter čez točno 20 minut stala pred vrati. odšla sva na avtobusno postajo in se odpeljala v mesto. šla sva v trgovino z oblačili, ničesar posebnega nisva našla. pregledala sva kar nekaj trgovin vendar ni bilo ničesar. nato pa sva šla v drogerijo, ter kupila parfum Justina Bieberja. ja Stella je belieberka, to še jaz vem. vedela sva da ji bo to ušeč. nato pa sva se zmenila, da bova na morju kupila še vrtnico in bo. odšla sva nazaj domov. in ravno ko sva prišla je bila ura 19.03. vsak posebej sva odšla spakirat stvari za 1 mesec. na morju imamo svoj vikend. to je super, skoraj čisto ob morju smo. ko sem končala s pakrianjem je bila ura 22.00. in odšla sem se stuširat nato pa sem kmalu zaspala. zbudila me je budila ob 9.00. saj čez eno uro gremo z avtom na letališče. oblekla sem se in se uredila, nato pa smo odšli. kmalu je tudi vzletelo letalo. na Bahamih imamo hiško. moja teta je bila zelo premožna in ker je umrla zaradi starosti (stara je bila 92 let) nam jo je zapustila. prispeli smo. odšli smo v našo hiško ter se razpakirali. vsak ima svojo sobo, pa čeprav so majhne je bolše kot da bi imeli eno skupaj.
**********************************************************************************
a) kako se vam zdi?
b) next?

nextam k bom lahko. hwala vm kr berete. love you all<333
17. marec 2014
a) kako se vam zdi? super
b) next? jaa
neeeext
17. marec 2014
a) super
b) ja
next
17. marec 2014
A)super
B)afkors
17. marec 2014
hejla! zelo dobra zgodbica, pa tud ti pišeš dobr, nekak mi je všeč tvoj stil pisanja.
PS: a bi se prjavla na tekmovanje v pisanju kratkih zgodbic? če se hočeš maš tuki link, pa next!
http://www.igre123.com/forum/tema/tekmovanje-v-pisanju-zgodbic/69160/1
17. marec 2014
u165567
u165567
a)Zdi se mi zakon
b)komaj čakam
NNNeeeeeeexxxxxxxxttt
17. marec 2014
hwalaaa<33 nextam za vikend vrjetno. dvomim da kaj prej kr se morm učit<33
18. marec 2014
next
18. marec 2014