Forum
Hajj.Sem Lilly Clark.Stara sem 16 let in živim v New Yorku.Imam sestro Vio.Stara je 3 leta.Živiva z mamo Ann Hebb.Jap,ati in mami sta ločena.Že 4 leta.Imam očima.Ime mu je Tom Hebb.Z mami sta poročena 2 leti.Za očeta vem da živi v nekje v Angliji,samo ne vem kje.K njemu še nisem nikoli šla, pa tudi videla ga nisem že 4 leta,odkar je odšel.Vem da mu je ime Paul Clark in da je zdravnik.Bogat in lep.Baje.Tudi mami je bogata.Pa tudi lepa je.Hodim v 2 letnik gimnazije Topson.Imam bff Tinno Harter.In zdaj jo bom pogrešala.Zakaj?Ker grem.Selim se.K očetu.V London.Ja,v London.In v Londonu so oni.Kdo do oni?To so One Direction.In še koncert imajo.In o ja.Imam karte.Jap,imam.
Jeeejjj.
***********************************************************************************************************************
Jaz:

Sestra:

Mami:

Očim:

Očka:

Bff:

One Direction:

*************************************************************************************************************************
next.......................2 nexta od različnih osebic
*piš če ti je ušeč
*piš kaj ti ni ušeč
*piš next
10. december 2012
iii kak je cute ona mala
neeeeext
10. december 2012
neeeeeeeeeeext
10. december 2012

Driiiiiiiiiiiiin,driiiiiiiiiiiiiin,driiiiiiiiiiin......Odprem oči in se še zadnjič zazrem v moje stene.Danes grem.V London.K očetu.In komaj čakam.Driiiiiin,driiiiiiiiiiin,driiiiin......udarim po budilki in vsobi zavlada tišina. Ura je osem,ob 4 pa imam let.Moram še spakirat in se dobit z Tinno.Še zadnjič.Čeprav se bova vsak dan videli na Skypeu.In verjetno bom vsak dan klicala domov.Tudi njih ne bom pogrešala.Razen mogoče Vie.''Lilly,vstani zajtrk imaš'' kliče mami.Kmalu zatem slišim lahke korake.Vrata sobe se odprejo in napade me Via.Močno me objem in pravi:''Lilly saj ne greš ne?Tu bodi!''Objamem jo in pustim na postelji,sama pa grem v kopalnico.Oblečem se in stečem po hodniku.Sobo imam spodaj,zato ni težav z stopnicami.Pojem zajtrk in vzamem fon da bi poklicala Tinno.

Budilka:

Obleka:

Zajtrk:

Kopalnica:

Soba:

Sori za kratek next sam mi je prej use zbrisal....
Bo prišu daljši
5 nextou
11. december 2012
neeeeeeext
11. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg