Forum
Odločla se se dabom pisala svojo zgodbico.
Bom kar začela.
Hej, sem Ana Parker sam prijatli me kličejo An. Stara sem 17 let in obiskujem 3. letnik umetniške gimnazije. Živim v Sloveniji. Očeta nimam saj mi je takrat ko sem se rodila umrl v prometni nesreči-vsaj tako pravi mama. Imam pa enega zeloooooooo nadležnega starejšega brata Maxa, ki je star 20 let. Imam tudi najboljšo prijateljico Ally kateri lahko vse zaupam. Ally ima pa mlajšega bratca a ima mamo IN očeta-srečnica. Fčasih ji kar malo zavidam a ne preveč. In ne, da ne boste mislili, ne poslušam 1D ampak jih tudi ne hejtam. Ally je nora na njih. OK, na hitro sem se vam predstavila zdaj pa gremo v real life. »Ana, ustani!!!!!!!!!!!!!!!« se je drl Max. Mame ni doma saj je v službi (pa cele dneve dela in je na različnih sestankih) zato me zjutraj budi on -.-. Sovražim ga! Ko je prišel do moje sobe in se začel še glasneje dreti, sem pograbila blazino in jo pognala vanj. »Auuuč.« je zamomljal Max. Vstala sem, ga potisnila iz sobe in zaloputnila vrata. Šla sem do omare, jo odprla in se popraskal po razkuštrani glavi. »Fak, ničesar nimam za obleč. Pa ravno danes«……. »Daj no sam še ene hlačke pa majčka« sem godrnjala in iskala stvari po sobi. Danes je petek končno. Ko sem končno našla neke kavbojke in majico z kratkimi rokavi sem odšla v kopalnico. Na hitro sem se počesala in si umila zobe. Pozvonilo je pri vratih »Ja kdo za vraga pa je zdaj? Max, pojdi odpret!« Ko sem zaslišala Ally, sem pogledala na uro »Pa kaj se res to mora dogajati meni!?« ura je kazala 7.55. Hitro sem stekla dol v dnevno sobo, pograbila torbo, se ubula in z Ally sva stekle v šolo. Prispeli sva zadnjo sekundo. »Super zdaj pa še zgodovina prvo uro-.-« je rekla Ally potiho. »Še ena ura spanja.« sem ji odgovorila nazaj. Ojoj ta stara guba naju je pogledala. »To ni nič dobrega« sem si mislila. Prišla je do mene in začela govoriti »Še zadnje opzorilo gdč. Parker potem pa k ravnatelju« Medtem ko je govorila je prav pljuvala vame. Imelo me je da bi ju plunila nazaj a sem se zadržala. Nekaj trenutkov za tem me je v glavo zadel nek papirček. Pisalo je: »Kaj Ana, bi šla rada k ravnatelju ??? hahahahahahahaha« Bilo je od Mije. Sovražim jo. Misli da je nekaj več kot drugi in misli da je kul-.-. Listek sem hotela pokazati Ally a se je v tistem trenutku učiteljica obrnila in me zagledala. »Gdč. Parker!« Jaz pa sem vztala in rekla »Ja gospa. Vem kje je ravnateljeva pisarna.« Ko sem šla iz razreda sem učiteljici pokazala piss in ji pomežiknila. Ona je le jezno zmajala z glavo ostali pa so se začeli smejati kot nori. Iz žepa sem potegnila telefon in začela igrati igrice. Kmalu pa se je vame zaletel ne piflarček. »Oprosti nisem te videl.« Se je začel opravičevati. »Ja, ja vredu je« sem odvrnila in odšla dalje. Mislim halo: Kako se lahk en piflar zaleti vame? Ko sem prišla do ravnateljeve pisarne sem potrkala na vrata. »Naprej« je dejal moški glas. Ko sem vztopila pa sem rekla »Dober dan gospod ravnatelj. Učiteljica me je poslala k vam, ker pridno sodelujem pri pouku.« Ravnatelj mi je pred nos pomolil veliko čokolado. Vzela sem jo in odšla do razreda. Pred vrati sem počakala do odmora saj sem vedela da mi bo Ally prinesla torbo. V odmoru sva z Ally pojedle pol čokolade ostalo pa sem shranila za pozneje. Naslednjih nekaj ur je minilo kar hitro. Po pouku sva se dobili pred šolo. »Ally, maš kaj keša?« sem jo vprašala. Iz torbe je potegnila denarnico in začela brskati po njej. 10 centov, 20 centov in spet 10 centov…….. u glej, Ally je našla 2eura. Še jaz sem pobrskala po denarnici. Ko sva zbrali dovol denarja sva se odpravili v bližnjo pekarno in si kupili 2 rogljička. Nato sva se šli domvo. Medtem ko sem hodila sem vneto jedla svoj rogljiček saj sem bila že pošteno lačna. Nekaj časa sva tako hodili nato pa ……………….

Boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

23. maj 2013
jaz:

Max:

Ally:

Mia: (tista ki ima rjavelase)

23. maj 2013
Neeeeeeeeeeext!!!!
23. maj 2013
neext
23. maj 2013
next
23. maj 2013
200000000 nextov kulll za brat
23. maj 2013
naslednji next pride vrjetno ju3
pa hvala vam da berete
23. maj 2013
next!! ful dobra zgodba <3 love it
23. maj 2013
hvala
23. maj 2013
u137891
u137891
neeeeeeeeeeeeeext
23. maj 2013
Neeext
24. maj 2013
rada bi se vsem zahvalila ker berete mojo zgodbico zdaj pa naslednji next
»AUUUUA!« se zaderem. Ne boste vrjeli ampak zaletela sem se v ulično svetilko! To se lahko zgodi samo meni-.- . Sem pač najbolj nor človek na tem planetu. Ally mi je pomagala vstati. Vso pot do moje hiše nisva spregovorili nič. Ko pa sva se ustavili je Ally spregovorila »An, lahko čez vikend spim pri tebi?« Kako naj ji rečem ˝ne˝, ko pa je nardila tako cute obrazek. »Seveda lahko!« se zaderem in ji skočim v objem. Nato je ona odšla domov po stvari, jaz pa sem se odločila da bom malo pospravila svojo sobo. Ker mi to delo ne gre najbolj od rok sem najela čistilko Maxa. Sicer sem mu morala plačat 5 evrov ampak ok. Čez pol ure je bilo vse pripravljeno. Šla sem v kuhinjo in pripravila prigrizke. V eno skledo sem dala čips, v drugo smoki, v tretjo bombone, v četrto pokovko, vzela sem dva kozarca, sok, cocacolo in vodo z okusom ter vse to dala na pladenj. Onesla sem v svojo sobo in odložila na pisalno mizo. Odtihotapila sem se do hladilnika in vzela šampanjec. Hitro sem tudi to odnesla v sobo in skrila v omaro z oblekami. V tistem trenutku pa se je oglasil hišni zvonec. Tako sen se prestrašila da mi je kup lepo zloženih oblek s katerimi se hotela pokriti šampanjec padel na tla. Zvonec je kar zvonil in zvonil. Hitro sem šla do vrat in jih odprla. Pred vrati pa sem zagledala Ally, ki je še komaj dihala. Pokazala mi je proti njeni hiši. Videla sem majhnega psa, kako se žene proti nama. Pograbila sem metlo, ki je bila tam blizu in se postavila v bojni položaj. Pes se je prestrašil, zabremzal, se obrnil ter odkorakal nazaj. »Tega pa nisem pričakovala« sem presenečeno rekla Ally. Nato sem jo še vprašala »Kaj sem tako grozna, da se me še pes prestraši?« Ally se je samo zarežala nato pa sva odšli noter-v mojo sobo.zu7
Najprej sva vzeli računalnik in malo pogledale na facebook. Ker ni bilo nič zanimivega sva se odločili da se bova malo pogovarjali. »Ally, nekaj ti moram povedati« Sem dejala, ona pa me je zaskrbljeno pogledala. »Včeraj mi je nekdo poslal sms naj ga pokličem« »Pokaži mi ga« mi je takoj rekla nazaj. Pokazala sem ji sms ona pa je postala cela bleda v obraz. »Ally, je kaj narobe?« Pod nos mi je pomolila njen telefon na katerem je bilo čisto isto sporočilo. Odločile sva se da bova poklicale to osebo. Dala sem na zvočnik. »Živjo. Vidim da si me le poklicala. Sem Timi,« se je slišalo iz telefona. »Timi Ross?« sem vprašala vsa presenečena Ally pa se je nasmehnila. (Timi je najin sošolec. Vse punce na šoli so zstreskane vanj) »Ampak ampak kako si dobil mojo številko???« »Medtem ko sta bili z Ally na wc-ju sem vzel vajina mobitela in pogledal vajini številki« Ok, cela šola vrejetno ima že mojo številko. »Koliko ljudem si pa po možnosti dal najino številko?« se je pozanimala Ally. »Nič skrbet, to ve sam naš razred in 2 polovici naše šole« ko sem to slišala sem skoraj telefon pognala v steno a me je Ally zadržala. Spet sem zaslišala Timija: »hahahaha hecam se, nikomur nisem povedal hahaha« »To še najmanj ni smešno!!!!!« Sem se zadrla v telefon. Nato pa je Ally rekla, da morava iti zato sem prekinila. »An, ti se sploh ne zavedaš, da naju je klical najbolj hot tip na šoli!!!!!!« se mi je kmalu zatem zadrla na uho. »Kaj pa tvoji one direction, oni niso več ˝hot˝??« sem se ji zadrla nazaj. »Vem da so ti všeč samo nočeš priznati. No povej kateri se ti zdi najbolj luštkan« Ko mi je Ally to povedala se je začela 1. svetovna vojna obmetavanja z blazinami. Skoraj pol ure sva se tako obmetavali ko pa je v sobo stopil moj nadležni bratec. »Kaj bi rad?« sem ga ˝pozdravila˝. »Punci zabavajta se, jaz grem v kino z svojimi frendi« je rekel in že ga ni bilo več. Ker nama je obmetavanje z blazinami postalo dolgočasno sem vzela dvd neke grozljivke in začeli sva jo gledati. Med filmom sva jedle kokice in pile kokakolo. Bilo je skoraj tako kt v kinu. Potem pa je kar sredi niča nekaj zelo glasno počilo in skozi okno sem zagledala plamene. Hitro sem stekla pred našo hišo in videla, da sosedova hiša gori. Ally je poklicala gasilce jaz pa Maxa. Gasilci so čez kakšno minutko ali dve že gasili ogenj. »Kaj misliš, kaj je povzročilo požar?« Sem Ally vprašala ko je prišla k meni. A ona žal ni vadela. Nekaj časa sva jih tako gledali kako gasijo (gasilce) nato pa sva se odpravili spat. Sanjala sem da so se sem preselili neki ljudje in da so nama nekaj omenjali tiste 1D………………
24. maj 2013
dobra neeexxxxt 3000005005050505050 nexxt
24. maj 2013
se opravičujem Timi
24. maj 2013
moja soba: (običajno je bolj razmetana)

24. maj 2013
a je to resnicna zgodba
24. maj 2013
ne
24. maj 2013
aaaaaaa
24. maj 2013
naša hiša:

24. maj 2013
a so osebe in hise in sobe resnicne
24. maj 2013
ne nič ni resnično
jaz bi bla tko srečna če bi meli tako hišo
24. maj 2013
vsak bi bil
24. maj 2013
neeeeeext
24. maj 2013
neeext
24. maj 2013
u131714
u131714
neeext ko je full caaarsk
24. maj 2013
Neeeeext Ines jaz bi bla tud vesela če bi blo vse resnično
24. maj 2013
nova bralka
neeeeeeeeeeeext
25. maj 2013
u82298
u82298
°for ever yang° in gymnasticsgirl saj skoro vsaka zgodba ima tako hišo, več zgodb je neresničnih,malo pa je takih ki so resnične.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.