Forum
Hey ;3 no tuki bom napisala še eno ljubezensko zgodbo..čeprav jih je že veliko...
hope you`ll like it ;3

Gre se o punci Skylar (16 let)..in njeni ljubezni...
_________________________________________________________________________________________

Odprla sem oči. Obraz so mi oplazili sončni žarki in me nežno pobožali. Na obraz se mi je prikradel nasmeh. Zazehala sem in vstala. Ko sem pogledala na uro pa me je zalilo kot hladen tuš, ura je bila že 7.50..šola pa se začne ob 8.05. "Šit!" Stekla sem do omare z oblačili in pograbila moje najljubše kavbojke in majico ter si jih navlekla nase. Umila sem si zobe in se hitro nadišavila s parfumom. Za zajtrk časa ni bilo zato sem pograbila jabolko in stekla skozi vrata. Pogledala sem na telefon. 1 novo sporočilo od Ally (moja najboljša prijateljica): KJE SI???! Nasmehnila sem se sama sebi in dobesedno "šprintala" v šolo. Adrenalin mi je pognalo po žilah in sploh nisem gledala pred sabo. Zaletela sem se. Ko sem se končno spet skobacala na noge sem se začela opravičevati. Fant v katerega sem se zaletela je vstal. Pogledal me je s svojimi sinje modrimi očmi in obraz mi je zalila rdečica. " Nič hudega" je prijazno rekel in se nasmehnil. Nasmehnila sem se nazaj. "Oprosti mudi se mi" sem izdavila in stekla v šolo. V klop sem priletela tik preden je zvonilo. Jessie (moj fant) se mi je nasmehnil in mi pomežiknil. Poslala sem mu poljubček. Sedela sem zreven njega. Profesorica za zgodovino ga. Roberts naju je grdo gledala ko sva si celo uro pošiljala sporočilca, vendar se za njo nisva zmenila. Ko sem se zazrla Jessiju v obraz pa sem videla "njega". Fanta v katerega sem se zaletela..nekako mi ni šel iz glave. Jessie se mi je nasmehnil, jas pa sem se mu živčno nasmehnila nazaj. Naslednjo uro pa....next??
_________________________________________________________________________________________
kaj se bo zgodilo z jessiem?
in kaj s fantom v katerega se je Skylar zaletela.

Skylar:

Fant v katerega se je Skylar zaletela:

Ally:

Jessie:

26. februar 2012
nexti

sm plissssssss prebereš pa komentiraš mojo zgodbo
link:http://www.igre123.com/forum/tema/napaka-znanstvenice-bumbar-v-ekipi-zakaj-paa-nlp-ubil-zupana-zgodba-vredna-branja/29929/
26. februar 2012
mau več komentu ;D
29. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg