Forum
Kot ponavadi sem se zbudila v deževno jutro.Pozabila sem,da je ponedeljek, a sem se nato le spomnila.Bila sem stara 13 let in sem hodila v 8 razred.Saj namreč sem končala 7 razred.Ime mi je pa Maja a vsi me kličejo majču,majč...Trenutno še nimam fanta,a sem noro zaljubljena v Nejca.On hodi v 8.a , jaz sem pa 8.b ... Kot zmeraj sem odšla peš v šolo,saj avtobus sem zamudila,ker sem zaspala,saj sem pozabila da je ponedeljek.().Končno sem prišla do šole.Saj namreč nimam veliko m do šole in ker sem pač lena,hodim z avtobusom a od danes naprej sem se odločila,da bom hodila peš,saj je zelo zabavno! Prvo uro smo imeli matematiko..Bedaaa..Učitelj je samo nekaj blefiral in se samo drl,tako da ga nisem ničesar razumela.Končno smo imeli odmor in odšla sem z Pio na wc.Ko sem odšla iz wc-ja pa se je zgodila mora... Namreč,hodila sem po hodniku s Pio in se popomotoma zaletela v Nejca. tako sem izgledala.
07. februar 2013
u114344
u114344
next
07. februar 2013
Postala sem zelo rdeča,kot kuhan rakec in Pia me vpraša:" Majč,kaj se dogaja z tabo? Zelo rdeča si postala.." Nejc se ustavi in me pogleda v oči.Piji sem samo z roko nakazala nanga in takoj je vedel zakaj se gre.Rekla mi je,da naj grem k nejcu in se mu opravičim.Skratka,bilo me je sram a sem le vzela pogum in odšla do njega
07. februar 2013
u114344
u114344
next
07. februar 2013
ko sem prišla do njega sem imela v želondcu vse polno metuljev. v prsih me je zbadalo a sem se opogumila in se mu odšla opravičit. ko sem prišla do njega sem izrekla prvo črko, nato pa sem začela jeclat. pia se je pa začela smejat, kar še me je bolj vznemirilo.... končno sem se mu opravičila, a njemu je bilo vseeno. pogledal me je v oči in se mi nasmehnil....... kot vedno se vse lepo konča s šolkim zvoncem. zvonec je zazvonil in odšla sva vsak v svoj razred.....
07. februar 2013
u114344
u114344
next
07. februar 2013
next
07. februar 2013
šolska vrata so imala na sredini okno. ko je minilo 15 minut je na vrata potrkal nejc in učitelju je rekel, da me kliče profesorica mihaela. jaz sem odšla. ko sem prišla ven sva z nejcem se poljubila. bilo je zanimivo.....
07. februar 2013
u117381
u117381
~heej;3
~dve prijateljici pišeta nepozabno zgodbico:33333
~boš taki piki in boš prebral?
~Hvala v njunem imenuu<333333
http://www.igre123.com/forum/tema/when-hearts-combine.*ff.-one-direction*/48753/1
10. februar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg