Forum
Holly Elisabeth Keller

Samo še tri mesece samo še tri mesece in potem lahko grem. Samo še tri mesece Holly to ni nič takega. Dvignila sem robček, da bi videla, če mi kri še teče. Še bolj je lila. Groza. Stekla sem proti reki. Pa ne, da zdaj hočem narediti samomor! Roko sem pomočila v reko in podrgnila po rani. Saj vem, da ne bo boljše… Potegnila sem roko in robec z vso močjo pritisnila roko, da bi skoraj zakričala tako je bolelo. Naj se vam medtem, ko zaustavljam krvavitev predstavim.

Moje ime je Holly Elisabeth Keller, za p0irjatelje Holly, El, Lisa, Elisa, Elouise in ne vem kaj vse bi se še našlo. Živim v Londonu. Stara sem 17 let čez tri mesece bom 18. Živim samo z očkom, ki pa ni kaj prida saj vsak dan dobim najmanj tri udarce s pasom kar v brezveze. Vedno reče, da sem kriva za mamino smrt. Sploh ni res. Naj vam razložim kako je moja mama umrla. Padla je z drevesa. Zakaj? Jaz sem bila na njem in si nisem upala dol, ker sem bila zelo visoko. Takrat sem bila stara nekje 7 let. Priplezala je čisto do mene nato pa se ji je zlomila veja in… saj veste kaj je bilo potem. No zelo rada plešem. Treniram hip hop že od 10 leta. Poleg tega tudi obožujem šport. Najbolj pa rada igram nogomet. Čez tri mesece, ko bom stara 18 se nameravam preseliti v svoje stanovanje. Imela sem eno prijateljico Brittanie ampak je lani umrla v prometni nesreči. Ona je bila edina, ki mi je vedno priskočila na pomoč. Fanta pa nimam in ga tudi ne nameravam imeti. Od očka sem se naučila, da so navadni prasci! O in ja glede nato, da me doma pretepajo bi verjetno mislili, da sem kakšno depresivno dekle. O nee. Zelo rada se zabavam. Včasih sva šle u Britt vsako sobot na zabavo ampak zdaj grem samo še včasih. Ampak še vseeno rada poskakujem po ulicah in se smejim!

Kri je končno nehala teči. Vstala sem in robec zatlačila v žep kjer pa sem začutila tudi nekaj mrzlega. Prijela sem za tisto in potegnila iz žepa. Denar! Zdaj pa lahko grem v Starbucks na kavo. Frapuchino!! Stekla sem čez cesto proti Starbucksu in vstopila. Dobesedno zletela sem skozi vrata in ponesreči podrla neko dekle. ''Ups oprosti!'' sem rekla in ji ponudila roko, da bi ji pomagala vstati…
22. december 2012
u116488
u116488
Neeeeeeext! HARRY JE BIL! HARRY!
22. december 2012
nahhh ni bil
22. december 2012
neeext
22. december 2012
JUICE NAUČI SE BRT! Napisala smda je podrla neko dekle! a harry jee dekle'???
22. december 2012
lily jeno una k bo ona zanjo pisala
22. december 2012
u106935
u106935
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
Hahahah Harry je dekle!Omj
22. december 2012
hahah ne jst se pa res nism u nobeno holly zaletela! še nikol u lajfu! umm, nika zkej sm jst pozabla ime svoje punčke, kr grem zdej pisat
23. december 2012
fak alo, nika, sma so ble blizu haha kr harriet pa je res bla
23. december 2012
hahahaaha sam res lilly
23. december 2012
u116630
u116630
een velikk nekšt,omg od kdaj je harry dekle
23. december 2012
Harriet Skylar Fuller

Spet ena in ista pesem...
No, še preden se začnem pritoževati, se vam bom predstavila.
Sem Harriet. Harriet Skylar Fuller. Stara sem 18 let, in sem le še ena prebivalka slavnega mesta v Angliji; London-a, seveda. Igram kitaro, živim pa sama v majhnem stanovanju, katerega si delim z psičkom Lex-om, kateri je bernski planšar. Staršev več nimam, ker sta umrla v prometni nesreči, pred dvema letoma. Socialna me ni vzela, saj so bili mnenja, da sem dovolj velika, da skrbim sama zase. In imeli so prav. No, ter še moja največja skrivnost. Občasno se režem. Ampak upam, da zdaj niste spremenili mnenja o meni,

No torej, ena *pip* me je z vrati zadela, da sem zletela po tleh. ''Ups oprosti!'' Je mi rekla in mi ponudila roko, da bi mi pomagal vstati. Sprejela sem jo, in potegnila me je na noge. ''Res oprosti.'' Se je še enkrat opravičila. ''Je že vredu.'' Sem odvrnila, saj po predsodku ni bila *pip*, ki bi odšla samo mimo brez opravičila. ''Hmm, a ti lahko častim Starbucks-a, v zameno?'' Je vprašala. Pokimala sem, čeprav neznancem ne zaupam najbolje, a ta neznanec, ali bolje rečeno, neznanka, je bila dokaj prijetna, in imela sem dober občutek. ''Kaj boš?'' Je vprašala. ''Mocha Cookie.'' Sem odvrnila, medtem ko si je ona naročila Frappucino. ''Pridi, sedi.'' Me je povabila in usedli sva se k oknu. ''Jaz sem Holly. Holly Elizabeth Keller.'' Se mi je predstavila ter se mi nasmehnila. ''Jaz pa sem Harriet Skylar Fuller. Kliči me kar Sky. In lepo ime, mimogrede.'' Sem ji podarila skromen kompliment. ''Hvala, tudi tvoje je...'' Je dejala in rahlo sem zardela, ter se nasmehnila...
23. december 2012
u116630
u116630
nexty,fuŁ dobro pišeta
23. december 2012
hvalaa;**
23. december 2012
jaz sem *pip* jaz sem *pip* jaz sem *pip* mede mi

Cute_MonŠter hvalaa :Đ
23. december 2012
u116630
u116630
ni za kej ;***
23. december 2012
next
23. december 2012
u106935
u106935
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
*pip* tole *pip* ahahahahhah
24. december 2012
Holly

Nekaj časa sva se pogovarjali nato pa sva se odločili, da greva skupaj v klub. Zagotovo bova zelo dobri prijateljici. No kakorkoli odšli sva klub kjer sva veliko plesali in pili. Meni se je namreč kar močno vrtelo. Kar naenkrat se je v mene zaletel nek tip. Oba sva pada po tla. Mislim jaz na tla on pa name. Neki tip in Sky sta naju skušala začeti pobirat pa sta se še onadva vsa pijana zvrnila drug na drugega in v naslednjem trenutku sta se že žvalila. Pogledala sem tipa, ki je ležal na meni in bil je sexi hot! OMG POPOLN JE BIL! Približal se mi je in tudi midva sva se začela poljubljat. Čez nekaj trenutkov sva se odlepila kar je bilo še težje, ker sva se še bolj držala kot bi naju držalo uhu lepilo. Vstal je in me potegnil za sabo in spet sva se začela poljubljati. Sky in tisti drugi sta še vedno ležala na tleh zato sem ju brcnila, da sta vstala. Že v naslednjem trenutku smo bili vsi nekje v taksiju in nato v neki hiši in nato v spalnici (pa vsak v svoji da ne bo kdo mislu da smo v šteroje! ) in nato sva s tistim lepotcem že ležala na postelji…

KHM KHM KHM

<-naslednje jutro ->

Oh kako sovražim mačka moja glava gorii! Nikoli več ne pijem nikoli več! Godrnjajoče sem se obrnila in v nekoga zaletela. Dobesedno vrglo me je v zrak. Ob sebi sem zagledala nekega tipčka. Uuu ta pa je hot pa gol tudi…. ČAKAJ GOL JE AAA! Pogledala sem okoli in zagledala oblačila na tleh. Šit šit šit. Hitro sem se oblekla in s čevlji v roki tiho stekla iz sobe. Po resnici povedano sem se počutila kot kakšna kurba. Tiho sem odprla naslednja vrata in v sobi sem zagledala še nekega tipčka s črnimi lasmi. Ne tisti včeraj je bil blonti. PA JE JE NJEGOVA SOBA NO! Odprla sem naslednja vrata in soba je bila prazna. V naslednji sobi sem končno našla Sky in tistega blondinčka. In ležala sta kar na tleh misli a se nista mogla za 5metrov premaknit na posteljo. Stekla sem k Sky in jo stresla, da se je zbudila. ''Pusti me pri miru no!'' ''SKY!'' sem tiho zašepetala in ona je odprla v oči. ''Kaj?'' ''Oditi morava iz te hiše!'' sem rekla ona pa je le presenečeno sedla, ko pa je zagledala blondinca je dobesedno skočila pokonci in se začela oblačit. Ko je bila oblečena sva s čevlji v rokah stekli dol po stopnicah odprli prvo okno in šle skozi. Nisva hoteli tvegati, da bi naju kdo videl pa še preden bi našli vrata Ta hiša je bila namreč grad ne hiša. Stekli sva k meni domov, kjer sva se preoblekli nato pa sva se odšli sprehajat po mestu in kleti sami sebe. Na koncu, ko je bilo že popoldne sva se odločili iti v Starbucks. Naročili sva isto kot včeraj in počasi sva pili in gledali okoli. Kar naenkrat sem pred vrati zagledala njega/njiju/njih bilo jih je pet ampak jaz sem 'poznala' samo dva. Prebledela sem. ''Kaj pa je?'' je presenečeno vprašala Sky jaz pa sem ji pomignila proti vratom. Tudi ona je prebledela.
27. december 2012
Harriet

''Holy SHIT!'' Sem vzkliknila ter pred sebe postavila velikanski časopis. ''Zakrij se.'' Sem siknila proti Holly, katera je glavo nagnila na desno, da se nebi videla. Pokukala sem izza časopisa. Šit! ''Holly...eden je pogledal sem in...sem prihaja!'' Sem tiho siknila ter se delala kot, da berem. Tedaj pa se je moj časopis nagnil in vame je pogledala blont glava z modrimi očmi in skoraj me je kap. ''Te mogoče poznam?'' Je vprašal, jaz pa sem nemo odkimala. ''Helou.'' Je pozdravil še kodrolasec ter pogledal Holly, ki si je močno prizadevala, da bi se zakrila in pri tem je še zardela. ''Ne, res, znani se mi zdita...'' Je zamrmral blondinec. ''Jaz sem Niall.'' ''Jaz pa Harry.'' Je še dodal kodrolasec. ''A bi zavezal, prosim?'' Ga je osorno napadel Niall. ''Am...ne, nisva vaju še videli, razen na plakatih in internetu.'' Je zajecljala Holly. ''Sicer pa sem Holly.'' Je zamomljala in Harry se ji je nasmehnil, ona pa je pri tem močno zardela. ''Jaz sem...am, Harriet.'' Sem tiho zamomljala, Niall pa se je zasmejal, ter pogledal Harry-a. ''Hej.'' So tedaj pozdravili še trije drugi fantje. Liam, Louis/Lou in Zayn. O super!

Harriet;

27. december 2012
next!
27. december 2012
u106935
u106935
Neeeeeeeeeeeeeeeeeext
27. december 2012
Holly

Ubila se bom ubila se bom. ''Lahko prisedemo?''je vprašal Harry. NE! ''Seveda!'' je rekla Sky jaz pa bi jo najraje ubila. Vseh pet se je usedlo in ravno poleg mene se je moral usesti Harry. Poleg Sky pa je bil Niall. Nekaj smo se pogovarjali Niall pa je ves čas buljil v Sky. ''PA KAJ BULJIŠ?'' je vprašala čez nekaj časa. ''Nič samo spomniti se hočem od kje te poznam!'' ''NE POZNAŠ ME!'' je hitro rekla Sky jaz pa sem dobesedno pogoltnila svoj Frapuchino. '' Am Sky a greva?'' sem hitro vprašala ter vstala. ''Ja !'' je živčno rekla in vstala. ''Am adijo!'' sem rekla nato pa sem Sky potegnila za roko in stekli sva ven. Stekli sva k reki in se usedli na breg. ''OMG!'' sem olajšano rekla. ''Še dobro, da naju nista ugotovila!'' je rekla Sky jaz pa sem prikimala. Nekaj č asa sva tiho sedeli in gledali v reko. Kar naenkrat je nekdo Sky potipal za ramo in presenečeno se je obrnila jaz pa tudi. Zagledala sem Nialla, ki se je dobesedno prisesal nanjo. Sky je presenečeno izbuljila oči nato pa mu je kar začela vračat poljube. Norica. Jaz sem samo buljila v njiju. Odlepila sta se in Niall se je nasmehnil. ''Sem vedel, da si ti!'' ''Am ne nisem ne poznaš me!'' je rekla Sky. ''Ja pa te! Ti si bila včeraj v klubu! In ti tudi!'' je rekel in pokazal name. ''NE NISVA BILE!'' sva hitro rekle s Sky. Tedaj so prišli še fantje. ''Kaj se dogaja?'' je vprašal Harry. ''Harry onidve sta bile! Te dve sta bili sinoči v baru. Z Sky sva začeli zgroženo odkimovati. ''Sem vedel, da te poznam!'' je rekel Harry in se mi nasmehnil. Zardela sem. Nastala je tišina in s Sky sva se spogledali. Namenila mi je pogled *KAJ PA ZDAJ?* jaz pa njej *NIMAM POJMA!* Obrnili sva se nazaj k fantom. Louis Liam in Zayn so bili zmedeni Niall in Harry pa sta naju pričakujoče gledala. ''FUCK IT midve sva bile ja!'' je kar naenkrat rekla Sky jaz pa sem jo jezno pogledala. ''SEM VEDEL!'' je rekel Niall in se kar naenkrat spet prisesal na Sky. Zgroženo sem ju pogledala nato pa sem pogledala Harryja. ''Če misliš narediti isto si mrtev!'' sem rekla on pa je le nedolžno dvignil roke. ''Amm mislim, da bi bilo bolje, če bi šli k nam!'' je rekel Liam. ''Prav!'' sem rekla in začela vleči Sky, ki se kar ni hotela odlepit od Nialla. ''Sky!'' sem jezno rekla ona pa se je oprijela Nialla. Zavila sem z očmi Niall pa je prijel Sky in jo začel nositi proti taksiju, ki ga je ustavil Liam. ''Pridi!'' je rekel Harry in sledila sem mu do taksija. Stisnili smo se na zadnje sedeže samo Zayn je sedel spredaj. Ko smo prišli do hiše sta Niall in Sky kar izginila v spalnico. Presenečeno sem buljila za njima fantje pa so se mi začeli režati. ''To ni smešno! Morala bi biti moja prijateljica!'' sem rekla oni pa so se spet začeli krohotati. PF! ''Pridi!'' je rekel Liam in sledila sem jim v dnevno sobo. Počutila sem se skrajno neprijetno. ''Boš kaj pila?'' je vprašal Zayn jaz pa sem samo prikimala. Že v naslednjem trenutku je bil pred mano sok. ''Hvala!'' sem rekla. ''Kje je Harry?'' je vprašal Louis. Pogledala sem naokoli in nikjer ga ni bilo. ''Prisluškuje pri Sky in Niallu!'' sem rekla in vsi so planili v smeh. ''Ali pa delajo kar v troje!'' sem dodala in Louis se je začel valjati po tleh. ''Hey kaj se dogaja?'' smo zaslišali za sabo. Obrnila sem se in zagledala Harryja. ''Kje si bil?'' je vprašal Zayn. ''V sobi!'' ''V čigavi?'' je vprašal Liam. ''Svoji!'' je rekel Harry in nas presenečeno gledal fantje pa so spet bruhnili v smeh. Tudi sama sem se nasmehnila. Harry se je usedel poleg mene. ''Am tole se zjutraj pozabila!'' je rekel in mi pokazal tisto kar je držal v roki. ''Moja zapestnica!'' sem rekla in si jo hitra nadela na roke. ''Hvala!'' sem rekla in se nasmehnila.
27. december 2012
Harriet/Skylar

To ni bilo kar tako! Spet se počutila pijano! Le da so mi je očitno zdaj v glavo stopil Mocha Cookie iz Starbucks-a! Ali pa rumove kroglice, ki sem jih jedla prejšnji teden, in so pokazale učinek šele zdaj! O bog, vedela sem, da jim je potekel rok trajanja, čeprav ga sploh nimajo.
Prebudila sem se v zatohlo jutro. Oh, saj sploh ni jutro! Điiiiiiiiiiz, ne že spet! Ista soba, le da sem na postelji in...preverila sem so-igralca. Jap, isti blontni so-igralec. Zavzdihnila sem ter se vrgla nazaj na blazino. O groza, preklete naj bodo rumove kroglice brez roka trajanja ki ježe potekel od prejšnjega tedna. Preklete naj bodo.
Zatisnila sem oči, in kot bi mignil, se je nekaj premaknilo. Blondi se je čisto nag skobacal iz postelje...O KAKŠEN RAZGLED...in se odpravil v svojo kopalnico. O bogec. O jezušček. O jezerček. ''NIALLUS!'' Se je tedaj zaslišalo izza vrat in hitro sem se pokrila ter se delala kot, da spim. ''O la la.'' Je nekdo zažvižgal. ''Zayn, spokaj se ven.'' Je tedaj zarenčal Niall. ''Ti pa imaš zabavo že dve noči.'' Se je zarežal Zayn. ''Aha, in jo bom tudi imel še naprej...medtem ko ti...'' Se je tedaj zasmejal Niall. ''Utihni.'' Je tedaj dejal Zayn in zaprl vrata za sabo...
27. december 2012
next!
28. december 2012
Holly

Nekaj časa smo se pogovarjali nato pa je Zayn šel gor. ''Pa omg kaj vsi tukaj v troje hočete fukat?'' sem pretreseno vprašala oni pa so spet padli v smeh. Groza. ''TO JE RESNO!'' sem rekla takrat pa je dol prišel Zayn. ''Kaj sta že končala in se jima nisi mogel pridružit?'' sem zdolgočaseno vprašala osali pa so se dobesedno valili po tleh. ''ŠADAP!'' je rekel jaz pa semle skomignila z rameni. ''Ammm fantje pojdite še v kuhinjo tam je več prahu za obrisat!'' sem rekla in zdaj sem po stopnicah zaslišala Sky. ''O poglej kdo je tukaj!'' sem rekla. ''Nikoli več ne jem rumovih kroglic!'' je rekla jaz pa sem jo čudno pogledala. Sesedla se je zraven mene. ''Kaj pa je a ni bil dovolj dober?'' sem rekla ona pa me je jezno pogledala. ''Okej tiho sem!'' sem rekla fantje pa so se končno nehali smejati. ''Končno! Se lahko zdaj še usedete?'' sem vprašala. ''Se gremo flašo resnice?'' je vprašal Louis, kot da me ni slišal. ''Prav!'' so rekli vsi fantje vključno z Niallom, ki je ravno prišel dol. V ternutku so ieli steklenico in vsi so sedeli v krogu samo midve z Sky sva bili še na kavču. ''e greva se!'' sva rekla hkrati Harry in Niall pa sta se spogledala nato pa vstala. ''NE!!'' sem zavpila Sky pa je skočila čez kav v pozo ninđe (-,.,- al neki tazga a ne lilly ) Niall se je pognal za njo ona pa je kriknila in zbežala neznano kam. Pogledala sem Harryja. ''Don't touch me!'' sem jezno rekla on pa me je hotel prijeti. Odskočila sem in začela teči v tri pisane on pa za mano. ''AAAAA!'' sem vpila po celi hiš, ko me je ujel sm ga pa celo klofnila. Pa ni pomagalo tako, da sva s Sky na koncu vseeno pristali v krogu. ''Jaz prvi!'' je rekel Louis in zavrtel.
28. december 2012
Skylar/Harriet

''Ne, pusti me!'' Sem vzkliknila ko sem tekla po stopnicah navzgor ter se spotaknila, ko me je Niall prijel za nogo in me povlekel k sebi. ''Gremo.'' Je dejal ko me je v naročju nesel nazaj na zofo. Dobesedno vrgel me je! ''Jaz prvi!'' Je vzkliknil Louis in zavrtel steklenico. Pristala je na Niall-u ,in ta je pogoltnil slino. ''Izziv.'' Je bleknil Lou pa se je hudobno zarežal. ''Kiss Skylar. Oziroma Harriet. Ali kako ti je že ime?'' Je vprašal ter me pogledal. ''Oboje.'' Sem odvrnila, Lou pa je odprl usta da bi nekaj rekel, a je potem utihnil in se zamislil. ''Ja, no pač, poljubi jo.'' Je odvrnil, Niall pa je zavil z očmi, se sklonil ter me poljubil. Poljub je postajal vse bolj strasten, dokler se ni oglasil Liam. ''O daj nehajta! Ali si pa najemita sobo!'' Odmaknila sem se in najverjetneje zardela. Naslednji je vrtel Niall in steklenica je pokazala na Harry-a. ''Izziv.'' Je le ta rekel ponosno, Niall pa se je nasmehnil. Pogledala sem Holly, ki je nemočno pogoltnila slino. Niall se je sklonil k Harry-u ter mu nekaj zašepetal na uho. Ko se je umaknil, je Harry takoj pokimal. Vstal je, pobral Holly ter si jo vrgel čez ramo kot cunjo in izginil navzgor. ''Kaj si mu dal za izziv?'' Je vprašal Zayn. Niall ga je po strani pogledal, češ *saj veš!* in potem smo vsi planili v smeh.
In tako smo se 'igrali naprej'. Niall je od takrat naprej vedno imel le resnico, jaz pa tudi, dokler si niso fantje izmislili, da moram enkrat imeti izziv. ''No prav!'' Sem vzkliknila, Zayn, kateri pa je zavrtel steklenico, pa se je veselo nasmehnil. Pogledal je Niall-u, ta pa je odkimal. ''To je za zasebno življenje, in ne bom delil z vama.'' Je navrgel, Liam, Louis in Zayn pa so se zarežali. ''Skylar...hm, pizdo...'' Je zaklel Zayn. ''Ja imam jo ja.'' Sem odvrnila, fantje pa so se zasmejali. ''Ne resno...Lou pomagaj.'' Je potarnal Zayn, jaz pa sem zgroženo odkimala. ''Da nebi!'' Sem še dodala, Lou pa se je hudobno nasmehnil ter Zayn-u nekaj zašepetal na uho. Zayn ga je pogledal ter pokimal. O Bogec, le kaj imata za bregom...?
28. december 2012
u106935
u106935
Hahahahahah pizda
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
28. december 2012
en mini next da ne bo lilly kaj neprimernega napisala
-------------------------------------------------------------------
Holly

Harry me je zvlekel v sobo in jo zaklenil. ''Kaj pa misliš zdaj?'' sem vprašala on pa me je začel poljubljati. ''NE NE NE!''' sem zavpila in se odmaknila v kot stran od njega, Oprosti izziv je!'' ''IZZIV SI DOBIL IN ME BOŠ POSIL!??'' sem vprašala on pa je skomignil. ''AAA!'' sem zavpila in stekla v kopalnico ter se zaklenila! ''Okej okej pridi ven saj ne bom!'' ''Ne verjamem!'' ''Obljubim!'' previdno sem odklenila vrata in stopila ven. Sedel je na postelji in me mirno gledal. Stopila sem k vratom in jih odklenila in ostala pri njih, če bi si kaj izmislil. ''Greva jih pretentat!'' ''Kako?'' sem presenečeno vprašala. ''Delaš zvoke, ki jih delaš pri tistem kar bi morala počet in vsi bojo mislili, da sva in nato lahko greva nazaj dol!'' ''Prav!'' sem rekla in nato sva nekaj minut počakala nato pa začela spuščat glasove. (omg režim se ko nora ) priznam iz gledalo je smešno. In na koncu sva se oba smejala. Nato sva še nekaj minut počakala ter stekla dol. ''Sta bila pa glasna!'' je rekel Louis midva s Harryjem pa sva se rahlo nasmehnila zraven pa sva se delala, da sva še vedno malo zadihana….
28. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg