Forum
heila....
zgodba se dogaja okoli Mie in njenega ljubezenskega življenja....
09. september 2012
Heila....
prvo sory ker je bil tak kratki opis samo tedaj se nisem nič spomnila....
---------------------------------------------------------------------------------------MIA--------------------
"okey,okey vse je vredu.ti se samo pomiri"sem si celi čas govorila pres šolskimi vrati(na prvi šolski dan)."omg ne, jas grem,kak naj pričakujejo da taki ljudje kot sem jas,
vstopijo v 1.gimnazijo?".Vrata so se odprla in skozenj je pogledala dekliška glava in ko se je obrnila sem takoj vedela kdo je;Nicolle(moja B.F.F-ejevka)."Heila,kaj si tak za
svetom al je svet pred tabo da ne veš da se je pouk že začel?".Šele ko sem ugotovila kaj mi je rekla sem končno odreagirala.Takoj sem stopila v stavbo,katero naj bi mi
imenovali srednja šola.Takoj na hodniku je na prvih vratih pisalo na veliko -1.B-. moj razred.Ko sem stopila so vsa pričakovanja in vsa moja radovednost šla po GOBE
(dobesedno).Ker v mojem razredu so bile totalne budale.V prvi klopi so biliiflar,in na njegovi mizi je pisalo ime MIHA,potem je bil nekako požrešen obilen fant(al kaj je bilo
to) po imenu NEJC,in še punca ki je bila mozoljasta kakor KRASTAČA ampak za njo ne vem točno ime(se pa mi zdi da ji je ime SABINA).V drugi klopi so biliožansko lepi
na prvi pogled fant katerumu je bilo ime ALEX (imel je plave očke )...in še moja zlata Nicolle.Saj jih je bilo več ampak se mi ni dalo vseh spoznavati.Takoj se stopila k
prikupnemu fantu."Hei,sem Mia...in ti?(neumo vprašanje saj se vedela kdo je)."Hei sem Alex,mislim v resnici mi je ime Alexander ampak vsi me že od malega kličejo Alex."
Šele tedaj sem ugotovila da ima v očeh prav poseben žar.Bilo je kot da bi se v njegovih očeh svetlikalo na milijone majhnih kresničk.Ne vemm ali sem to opazila ker mi je
bil v resnici všeč.

Neext?
10. september 2012
neext! takooi zdaai!!!
10. september 2012
of course honey
10. september 2012
Ko sem se zarla v njegove oči se mi je zdelo da v očeh vidim celo vesolje."mislim da sem se zaljubila" sem si rekla sama pri sebi."prosim? kaj si rekla" me je vprašak moj
lepi fant s vesoljskimi očmi."Oprosti samo na glas sem razmišljala".sem mu odgovorila s milim skoraj zaljubljenim glasom."a oprosti nisem hotel te motiti pri tvojem
"Glasnem" razmišlanju" mi je rekel ter pogledal me s takim milim pogledom kot kakšen majhen kužen ki bi nujno potreboval objem.Saj najraje bi ga objela ampak sem se
zavedala da takšen božanski fant sigurno mora imeti punco.O,saj res.Saj ga sploh vprašala nisem če ima punco."E....vem da bo malo zvenelo čudno.....er...ampak...mislila
sem te vprašati če....eeee.....imaš....mogoče.."dalje nisem mogla nadaljevati ker sem jecljala kot da bi bila otročiček ki se uči govoriti."Si mislila reči če imam punco?",
me je vprašal saj je verjetno čutil da sem v zadregi."Ja...ampak nikakor nisem mogla dokončati stavka."Pogledal me je in se nasmejel in nato sma planila v takšen smeh
da so naju verjetno oba kasneje bolele ličnice."Ampak še vedno mi nisi odgovoril na vprašanje..." in ga po pomoti prijela za roko (sploh ni bila pomota,zanalašč sem se
ga dotaknila samo da bi čutila njegovo toplino)."Ja..mislim ne....mislim.....nekdo mi je všeč." se mu je zatikalo ko mi je odgovarjal.Šele čez nekaj časa sem ugotovila
da sploh ni izmaknil roke.Ko sem se dotikala njegove roke se mi je zdelo kot da sem v 9.nebesih.Predstavljala sem si kako bi bilo če bi me poljubiligurno bi čutila
ognjemet v mojih ustih.
"Zdaj pa ti bom jas zastavil eno vprašanje....heh" in mi namenil radoveden a hkrati omehčen pogled."ja ti kar saj imama na voljo več kot uro časa" sem se nasmejala.
"okey....in vprašanje se glasi..." se je tudi on nasmehnil:"JA?"....."no in vprašanje se glasi....čakaj zdaj pa sem pozabil"."Pa daj" in ga boksnila v ramo."okey...mislil
sem te samo vprašati kako si?".....Kakšen prisrčen lepi mislim prelepi bedakec sem si mislila.In kar naenkrat je zazvonil zvonec.Sploh nisem mogla verjeti da je konec
ure,saj je bila ura pred kratkim 8.00 zjutraj zdaj pa je kar naenkrat ura 12.popoldan.Šele ko sem pogledala po učilnici sem ugotovila da mojega mislim Alexa ni več v
razredu."kakšna krava sem,saj ga sploh nisem vprašala za telefonsko" sem si rekla ter se udarila po glavi."Kdo je pozabljivček?" se je slišalo iz druge klopi.Šele tedaj
sem spoznala da je Nicolle bila ves čas v učilnici."Kaj si čisto pozabila name ,ali si se mogoče zaljubila....?" so sledila vprašanja ki sem jih že poslušala od petega razreda
naprej (saj sva bile od 5.razreda naprej najboljši prijateljci)."okey zaj pa me malo poslušaj..." in že sem ji nakladala o moji novi ljubezni in o vsem o čemer sma se
pogovarjala.In niti ene podrobnosti nisem izpustila.
Pot domov še nikoli ni bila lepša saj sem pres svojimi očmi videla le še njegov popoln obraz in si ob tem pela namišljeno pesem ki sem si izmišlaja sproti.Ko sem prišla
domov mi je mama namenila takšen pogled kot da bi hotela reči s tem pogledom "Daj mala vzemi tablete al so ti spet pupostile?".....tudi jas sem ji namenla pogled
ampak ta pogled bi lahko poimenovali ljubezenski pogled."Oh ,mama nikar me ne glej tako...to je pogled zaljubljene odraščujoče najstnice." sem jo nekak bi lahko
rekli zaljubljeno nadrla."Saj ti nisem nič rekla.....o....raje pojdi v sobo ker te puberteta tak meče da si zadnje čase namogoča....oh,če bi ti vedela kakšno ž....." sem jo
prekinila ter nadaljevala njen stavek;"Ja,mami moja zlata....saj vem da si imela zelo teško življenje ko si bila majhna...ampak ne pozabi da so sedaj drugačni časi in da
bi mogla pozabiti na preteklost...".Še preden sem pa jas dokončala stavek me je mama prekinala amapak ne s besedami tako kot sem jas njo ampak me je prekinila
s solzami.Ko sem jo pogledala sem v njenih očeh videla solze,ki so bile kakor največje slonje solze.Vedela sem da je mami težko ker je pred 8 leti umrl naš ljubljeni očka.
Ampak mislila sem da je moja mama po tolikih letih pozabila na očka.A vseeno se je izkazalo da ja zanjo to preboleča bolečina.Stopila sem do nje in jo poljubila na lice in
zbežala v sobo saj ko sem zagledala njeno trpljenje nisem več zdržala.Ko sem končno (ja končno) prišla v mojo sobo sem takoj pred mojim obrazom zagledala njegov
obraz.Ker sem bila še "kar" dobra slikarka oz. risarka sem se odločila da narišem njegov ANGELSKI obraz.
Po končanem delu sem še bila kar zadovoljna s svojim delom.Takoj sem pograbila lepilo in škarje.Tam kjer je bila postelja sem si polek stene na omaro prilepila njegov
srčkan narisan obraz.Saj sem vedela da ni nikar tako popoln narisan kot je v resnici.Ko sem se ulegla na posteljo sem sama pri sebi se spraševla če je to sploh normalno
da norim dobeseno norim za fantom ki sploh ne vem kako se piše.Pogledala sem na uro in skoraj omedlela,Ura je bila že polnoći.Saj sploh nisem mogla verjeti ampak raje
sem se spravila na delo.Prvo sem se stuširala s svojim najljubšim šamponom s vonjem vanilije,kasneje sem si še umila zobe
ter si pokrtačila lase.Ko sem se pogledala v ogledalo sem bila še kar zadovoljna s svojim izgledom.Pogleda sem še v omaro ter se pol ure odločala kaj bi si oblekla.Ko
sem si končno oblekla sem ugotovila da imam v teh kavbojkah katere sem imela gor, veliko rit.Seveda sem mogla takoj zamenjati hlače in se tako spet oblačila pol ure.In
tako naprej je potekalo dokler ni budilka zazvonila 6.00.In tako je napočil nov dan ter novo soočenje s očmi moje ljubezni ob katerih so moja kolena postala mehka.
Sedaj se pre vrati šole moje noge niso več tresle.Zdaj sem vstopila pugumna in odločna nova zaljubljena MIA.Odločila sem se da bom mojo ljubezen osvojila.Takoj na
hodniku sem takoj zagledala Nicolle."Vsaj enkrat ko naša Mia ni zamudila" se je namuznila in me objela."Živio,kakšen lep sprejem" sem se tudi jas namuznila in jo objela.
"Ha ha...res smešno....raje pojdiva v razred da boš ugledala luč svojega sveta in boš končno spoznala da je tvoj srček totalni hrček" se je nasmehnila ter ob tem kazala
na Alexa ter oponašala njegove hrčkaste zobe (v resnici zobje sploh niso bili hrčkasti ampak njena najljubša žival je bila hrček in vse kar je bilo LEPO je moralo biti
hrčkasto.)."Daj no,saj se ti vidi da še nikoli nisi bila zaljubljena...ampak saj boš videla.Ljubezen doleti vsakega" sem ji to po odvetniško razložila ter takoj prasnila v smeh.

"HeI" se je zaslišalo za mojim hrbtom.Ko sem zagledala njegov obraz sem se morala takoj nasmejati saj je bil ves popisan."Oprosti,ampak ni bil pust že
februarja?" sem se zasmejala.Sploh mu nisem hotela izkazati vsaj malo mojih čustev.Mislila sem si kaj se je zgodilo s zjutrajšnjo odločno Mio."Haha" mi je rekel s grenkim
priglasom."Oprosti nisem te hotela užaliti...samo ni mi jasno zakaj si tako popisan." in ga premerila od glave do nog."Zgleda da še nisi slišala za FAZANE...no,to je ko si
1.letnik....mislim" zatikalo se mu je in to je bilo meni tako srčkano.Njegovo na lep način zmedeno zatikanje bi lahko puslušala cel dan."No,....tedaj te vsi starejši...mislim..
te pač popišejo s alkoholci....saj boč videla da bodo tebe tudi popisali...saj take lepe punce kot si ti vedno popišejo...in to seveda najbolj popularni fantje na šoli:".Rekel
mi je da sem lepa.Nisem mogla verjeti.Rekel mi je lepa.Samo to še mi je šlo po glavi."Ja ampak nekaj si se zmotil..."."Kaj?" me je začudeno pogledal,"veš da jas sploh
nisem lepa,tako da jas sploh nebom popisana:".Samo zasmejal se je ter pogledal proti razredu."Mislim da se je pouk že začel" pogledala sem na uro ter tudi jas odhitala v
razred.Vsedla sem se poleg Nicolle ker seveda ni bilo pametno.Prvo uro smo imeli matematiko in še preden sem sploh pomislila kakšnega učitelja ali učiteljico imamo so
se že odpirala vrata.Vsi smo se vstali.Že s pogledom bi jo lahko ocenilaila je huda ali hudobna ali pa kar oboje.Sploh ni imela več svojih zob temveč protezo in to je
seveda bilo prvo kar sem opazila."Oh,ne tako pa letos ne boste sedeli".Vsi smo se spogledali ter pričakovali najhuje še posebaj jas ker nisem hotela sedeti polek kakšnega
Miheja.Po razredu se je samo slišalo "TI TJA,NE TI TJA".Bila je ukazovalna kar se je videlo oz. slišalo že na začetku.Potem pa je prst pokazala name."Ti pa tja k temu
fantu ki naj bi mu bilo ime Alex..." ter pokazala prst na mojega srčka.Ko sem pogledala proti njemu sem čutila da moje srce bije kot da bi mi hotelo skočiti skozi prsi.
Sama molila sem da ne bo opazil na veliko napisano njegovo ime v notranjosti moje peresnice.Ampak za to je bilo veliko možnosti.Samo predstavljam si kako bo ko ga bom
pogledala v oči in omedlela.
,Nexxxt,pikiji?
11. september 2012
neext! <3
12. september 2012
neeeext
12. september 2012
next
12. september 2012
Neeeext pikica moja! Nisem vedla da tak svetovno pišeš Dejči! A bi me razsvetlila z nextom prosim?
13. september 2012
neeeeext Dejaa!!!!!
16. september 2012
u70391
u70391
Next
16. september 2012
sory,lubekki da nisem nextala....
because....
ammm,misla sem da nebedn nea bere pa nisem nič gor hodla.....
AMPAK OBLJUBIM DA BO V TOTEM TEDNU NEXT..

rada vas mam,pikii moiji
08. oktober 2012
jaš pa mam tebe lada < 3
neext < 3
08. oktober 2012
neeext
08. oktober 2012
Minevale so minute in minute,ampak edino česar sem se zavedala je bil moj trebuh.Občutek sem imela kot da imam v trebuhu na miljone majhnih metulčkov.Nisem
niti vedela kako naj to razumem.Kot ljubezen ali kot zmedenost.Saj sploh ne morem pričakovati da sem mu jas všeč.Ampak samo nekaj mi je jasno.In to je to da ga osvojim.
Vem da bo malo mislim zelo težko ampak vredno je poskusiti.Samo nekaj mi še dela težave,in to seveda je:

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTmg6SYCNv87j3iNJzO16Pyvpe5FITr-7NC_KgXfqjXbVnDm92lbw

Njeno ime je bilo Clarrisa.Bila je khm(nekak kot PROSTITUTKA).Na svetu verjetno ni bilo fanta ki ga ta punca ne bi osvojila.Imela je že vse nogometne igralce v osnovni šoli.No,vsaj tako so mi povedali.Ampak jas jim verjamem.Ampak vseeno me je strah.Kako naj osvojim svojegega vesoljca.(vesoljskimi očkami).

Sory,za bolj kratek nexxxt samo časa mi zmankuje.
Rada vas mam
08. oktober 2012
neeext pikica moja < 3
08. oktober 2012
next
09. oktober 2012
Bilo je konec pouka(končno!!!!).Pospravila sem svoje stvari ter se ozrla po mojem "prismuknjenem" razredu.OMG!!.Naenkrat mi je postalo kar žal da sem sploh pogledala za Alexom.Bil je z njo! Z njo! Si lahko predstavljate,s njo! S Clarriso.Gledala ga je kot ta pes:

http://www.youtube.com/watch?v=sp_WV91jx8E

Ravno ga je tako rekoč požirala s njenimi očmi.Nisem prenesla njenega pogleda na mojega,MOJEGA Alexa.Samo zmajala sem z glavo ter skušala zadržati zelo veliko solzo.
Nisem mogla več gledati samo v tla sem še zijala.In že skušam priti skozi vrata ko na enkrat......BOOOOOOOOOOM.Bil je eden "burek" ki si je upal zaleteti z mano.
"Oprosti,oprosti,oprosti,oprosti......." se mi je skušal opravičevati.Jas pa samo "Alex"
WTF!? Kako sem si upala reči Alex.Še vedno sem strmala v tla kot kakšna koza ki si ne upa
pogledati fantu v obraz.Ampak vseeno sem zbrala pogum ter le pogledala proti fantu,ki je tako imenovan Burek;ker vsi bureki so tako nerodni kot ta.
Ampak ko sem ozzrla ta obraz,sem trznila.Bil je tako:

Tako imenovan Burek;
http://userserve-ak.last.fm/serve/_/72813762/Zayn+Malik+302295_264182806952467_2494120.jpg

"Hei sory...ampak ime mi ni Alex..." je izgovoril tistih nekaj besed ter naredil takšen obraz z njegovimi okicami:

http://www.youtube.com/watch?v=Uttc2ffl7G4

Zakaj jas vedno palim na okice!? To mi nikakor ni šlo v glavo.
"Oprosti....samo...jas..." sem mu poskušala pojasniti."Saj je vredu....me veseli,sem Zayn..." se mi je predstavil ta BUREK."a...A...A..a...." sem samo spravila iz sebe."Vidim da ti ni za pogovor....No,jas pa tako ali tako moram iti." in že ga ni bilo več!

Neeeext?
09. oktober 2012
neeeext < 3
09. oktober 2012
Neeext!!!
Žakaj mi ne noben povedu da si nextala sunce moje žarko!
09. oktober 2012
Neeeeext!!
09. oktober 2012
neext prosiiim DEJA!!!!!!
17. oktober 2012
Neeeexti piiki :$$
03. maj 2013
next
03. maj 2013
Halo? Tebi govorim ahahah :$ NeKsTaJ!! <33
07. maj 2013
Neeext <33