Forum
Ime mi je Eva in napisala bom izmišljeno zgodbo

OSEBE :
Kaja - 13 let , normalna punca ki obiskuje šolo
Alex - njena BFF 13 letna punca normalna ki obiskuje enako šolo v ljubljani
Tia - 13 let , obiskuje enako šolo in je Kajina in Alexina sovražnica.
Lars - 13 let fant od Kaje in obiskuje enako šolo kot Kaja

Pa bom začela samo najprej bi kakšen komentrar.
Slike :
Kaja :

Alex njena BFF :

Tia , njuna sovražnica :

Lars , Tejin fant :

Naj pišem ? Napišite 1 next !

nextam ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

07. april 2011
1 KoM€Nt !
07. april 2011
u33561
u33561
next!!
07. april 2011
nexti!!!
07. april 2011
ok bom
07. april 2011
Bilo je lepo sončno jutro in Teja je oblekla kratke sexy hlače. Oblekla je tudi lepo majico brez naramnic in čevlje z peto. Odločila se je , da se sprehodi po mestu . V mestu je srečala njenega fanta Larsa . Poljubila sta se , nato pa skupaj odšla v kafeterijo na zajtrk. Vsak sta si naročila po en čokoladen keks - donat v Mcdonnalsu. Potem sta še spila Sprite in se sprehodilla do parka. Teja se vedno dolgočasi , če ob njej ni njene BFF Alex. Zato je vzela telefon , odhitela za tobogan in poklicala Alex. Pogovor : T - teja A - alex

A - teyy♥ Kako kaj ?
T - vredu. DC mi je pa sem mislila če bi šli jas , ti in Lars na bazen ???
A - OK to sem razmišljala tudi jas. Kje se dobima ?
T - ob 12:00 pred mojo hišo ! Se vidima !
Ker je bila ura komaj 10:00 sta imela z Larsom še veliko časa zase. Lars jo je poljubil in objel. Potem sta se pogovarjala. Ker je bilo že 11:00 sta Lars in Teja odhitela vsak k svoji hiši in spakirala potrebne stvari . Ko je Teja spakirala , je poklicala še Larsa. Kmalu za tem je pozvonilo in bila je Alex. Sedaj so se odpravili na bazen v terme . Tam pa jih ni čakalo nič lepega. Tam je bila namreč Tia...ki je skoraj vse pokvarila
Pogovor : T- tia A - alex Te - teja
T - haha kaj pa je ? Kaj bi spet radi vidivi kozi neumni ?
A - raje pazi kaj govoriš to si sama.
Te - tako je !Nerabiš nam pokvarit dneva !
Pridi Lars , grema se kopat. Je še rekla Teja in ga povlekla za roko.Prihitela je tudi Alex in šli so na tobogan. Tam pa ....
07. april 2011
next ? to je bil 1 del
07. april 2011
1 next al pa 2
07. april 2011
u33561
u33561
next next next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
07. april 2011
ok nextam zdej
07. april 2011
Tam pa jih je čakalo spet grozno razočaranje. Gori so bile BFF on Tie in spet so se norčevale. Same niso bile nič boljše. Ko so se 1 uro kopali , so sklenili , da grejo na kosilo saj so bili lačni. Odhiteli so v bližnjo okrepčevalnico in si tam naročili pečeno ribo , sladoled in pommes. Takoj ko so se najedli , so prebrali na plakatu da je danes zvečer tukaj zabava in vodne igre. Odločili so se , da grejo tudi oni. Tako so odšli domov , da se malo spočijejo. Prižgali so TV in si ogledali lep film pri Teji - bil je romantičen. Lars in Teja sta se seveda poljubljala Alex pa se je počutila osamljeno. Alex se je odločila , da se še pred večerom malo sprehodi po mestu. Tako se je sprehajala in zagledala lepega fanta : F - fant A - alex

A - hey lep si.
F - hey enako.
A - kako ti je pa ime ?
F - ime mi je Nik. Pa tebi ?
A - aja saj res - jas sem Alex .
F - zdiš se mi res simpatična..
A - hvala. a bi danes šla skupaj na pijačo ? Po oni igri vodi zvečer saj verjetno veš..
F - ne nevem še . Mi poveš ? (mu pove ) Grema skupaj ?
A - OK po tem pa še na pijačo. Ok tu maš fonsko od mene : (pove fonsko ) bay se vidima
F - OK se vidima. (tudi on ji je dal fonsko )
Alex je vsa happy odšla do Teje in ji vse povedala. Za večer je izbrala lepo oblekico , ki jo bo krasila na vodni zabavi in sabo je vzela tudi kopalke , če jo bodo slučajno izbrali za sodelovanje pri igri. Zvečer je Alex poklicala Nika in prišel je pred Tejino hišo. Tam so bili vsi tudi Lars , Teja in Alex pa še Nik. Nato so se odpravili tja - vsi so imeli kopalke saj bodo očitno vsi tam morali biti v bazenu.

To je oblekica od Alex :

pa še Nik :

07. april 2011
next ?
07. april 2011
no nerabiš devat glih slik znanh oseb
07. april 2011
drgač pa je fajna
07. april 2011
u33561
u33561
next
07. april 2011
hvala XD

bom ja še 1 next xd
07. april 2011
ajde 1 next še
07. april 2011
u29484
u29484
next
07. april 2011
malo še da pojem pa bom xd
08. april 2011
zdaj pišem next
08. april 2011
Na enkrat je Nik izginil. Napovedovalec je rekel da imamo danes še posebnega gosta za neko dekle in poklical Alex na oder. Potem je iz zaoderja prišel Nik in prinesel Alex vrtnice. Vprašal jo je , če bi bila njegova punca. Alex je skoraj padla skupaj ampak pristala je . Potem ji je nik začel peti I Love You in bila je srečna. Tudi midva z mojim sma bila OK . Naslednji dan sem vstala že zgodaj zjutraj saj sem hotela presenetiti z kosilom - pico. A ko sem se odpravila ven , je tam bila Pia.
P - greš spet po pico bajsa ?
J - kaj bi pa ti rada..pustime in kupi si lajf !
P - tiho bodi bajsa. Grem otroček.
Čeprav nisem bila debela - velika 168 cm in imela sem 45 kg kvečjemu presuha. Ko sem prišla z pico domov , sta bila Alex in moj že budna. Bila sta zelo vesela pice in z veseljem sta jo začela jesti.. Potem smo prižgali TV in gledali nek noro dober film romantičen je bil. Čez nekaj časa je pa vstopil Nik in se kar vsedel k Alex. Alex je bilo malo nerodno....

next ?
08. april 2011
2 nexta
08. april 2011
ajde
08. april 2011
Nik ji je nato spet izpovedal ljubezen in ji rekel da jo ljubi.Potem sma ju pustila sama. Tudi midva sma rabila svoj čas. Čez nekaj časa je potrkalo po vratih , bil je neznani moški. Z ostrim glasom je vpil , naj ga spustimo noter. Postalo nas je resnično strah , zaprli smo se v likalno sobo , potegnili vse rolete in zavese zagrnili , vrata pa zaklenili. Bilo nas je resnično strah. Potem je spet butkal po vratih. Malo pred tem sem naročila pico in dala naslov. Postalo me je še bolj strah. A šla sem . Ko sem odprla , sem vidla totalno mokrega moškega z 3 picami v roki. No končno je zmučen rekel in se oddahnil. Menda se me niste ustrašili , samo pico dovažam. Začela sem se smejati in posstalo mi je nerodno. To sem povedala tudi Alex. KO je odšel , smo odhiteli na toplo in se začeli basati z pico....3 nexti
08. april 2011
3 nexti
08. april 2011
a bo kej
09. april 2011
u39401
u39401
nextiii
09. april 2011
še 1 al 2 xd
09. april 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani