Forum
https://www.igre123.com/forum/tema/*ideas-for-fanfiction*/184566/1 - Kagome.

To idejo sem kupila iz teme *Ideas For FanFiction*- by Kagome. Kmalu pride nazaj! I can wait. Upam, da vam bo všeč.❝❞
_________________________________________________________________________________

__________________________________________________________________________________
IGRALSKA ZASEDBA:
Ariana Grande as Abigail Collins
Camereon Dallas as himself

PROLOG:

Vsak dan sem mu pisala. Vsak dan stala pred nabiralnikom in čakala, kdaj bo poštar prinesel pismo naslovljeno name. A na moje zadnje pismo ni bilo odgovora.
___________________________________________________________________________________
Minilo je že mesece, odkar sem mu poslala zadnje pismo. Vsak dan, sem se zbudila pred prihodom poštarja, ga vprašala... ampak vedno poklapano odšla nazaj v hišo. Po teh mesecih čakanja... še vedno ne pozabim kaj in kako sem napisala pismo. Preden sem bila stara eno leto, sem bila obljubljena NJEMU, pa vendar ni nobenega odgovora. Naj obupam? Ne, nisem bila taka oseba, da bi obupala, kar tako. Je mogoče našel drugo? Res je mogel obupati po teh letih? Vsak, dan so prihajala pisma, le-te stvari sem se zelo veselila. Me je prizadelo? Da, vsak dan sem počasi izgubljala upanje. Nisem bila razjarjena, vendar potrta. Vsak dan sem prebrala, ta pisma. Nisem niti vedela, kje živi saj starša zame nista imela dokaj veliko časa. Oče je uspešni podjetnik, ki mora vsak dan razpolagati urnike, mama pa slavna manekenka in igralka, ki je malokrat doma. Nisem imela, dekliških pogovorov, pravih prijateljev, prijateljev, ki me ne bi hoteli v družbi samo zaradi tega, ker sem hči uspešnega podjetnika, ter uspešne manekenke in igralka. Ne. To ni bilo nikakor med mojimi pogoji. Bila sem sama, ampak mi je ugajalo, nisem hotela prevelike pozornosti, kadar sem samo stopila iz vile.
Oblekla sem si kopalke, in kakor hitro se, da šla za hišo. Bilo je toplo jutro, malo sem zaplavala, sončila. Ura je odbila dvanajst, ko mi je v želodcu zakrulilo. Poklicala sem restavracijo najboljših pizz. Čakala sem... in čakala. Odšla sem v kuhinjo in pogledala, če je v hladilniku ali omaricah, kaj užitnega. Prijela sem za vrečko lešnikov in jo dala nazaj saj sem nanje alergična. No, vsaj na to firmo. Zatem sem prijela sem za vrečko čokoladnega smokija in jo vzela. Če si lačen, je vse dobro, sem si rekla in jo odprla. V resnici nisem ravno oboževalka čokoladnega smokija, razen če govorimo samo o smokiju posebaj in o čokoladi. Oče pride šele ob 23. uri. Zunaj sem zaslišala kričanje, zato sem se odpravila ven. Zunaj je bilo polno paparazijev in novinarjev. Sovražim to, opazila sem dostavljalca pizze. Komaj se je prerinil skozi to gručo. V roke sem mu dala 20$ in rekla naj obdrži drobiž. Zahvalil se je in zavzdihnil, saj se bo že spet moral prerivati skozi gručo. Zasmilil se mi je saj, so ga prej skoraj spravili na tla.
❝Počakaj, pridi noter in počakaj, da gredo,❞ sem rekla, ko je taknil za kljuko črne, varnostne ograje. Pokimal je in počasi stekel notri. Ko je pojeknil večer so paparaziji so kmalu odšli, za tem pa tudi novinarji in ostalo osebje. Kmalu za tem sem spustila ven dostavljalca in pogledala naokoli. Obrnila sem se, da bi odšla notri. Nekdo se je dotaknil moje rame, obrnila sem se...
_____________________________________________________________________________________
Next?
Mnenja, teorije?
Kakšen se vam zdi začetek?
Upam, da vam je všeč, in da uživate v branju
Oprostite, če se vam zdi začetek prekratek, ampak sem se potrudila po najboljših močeh.
11. avgust 2016
Next.
Odličen začetek
11. avgust 2016
Hvala <3
11. avgust 2016
Next
Dobr zi zacela
11. avgust 2016
u215354
u215354
Next!!!!!! Super začetek!!!!!
11. avgust 2016
Next
11. avgust 2016
Neext!
11. avgust 2016
u214828
u214828
Odličen začetwk ;3
Komaj čakam nadaljevanje.
Aja Alja is back ane cx
Neeeeeeeeeext
11. avgust 2016
Hvala usm ♡♡♡
11. avgust 2016
Nexxt
11. avgust 2016
Še kakšen Next?
Aja pa Next bo juzri
11. avgust 2016
Kdo mislite, da se je dotaknil njene rame?
11. avgust 2016
Neexxtt!!
12. avgust 2016
u215362
u215362
Next for hakunamatataboy
12. avgust 2016
Haha hvala usm k berete ♡
12. avgust 2016
Še kakšen Next?
12. avgust 2016
Next ze komaj cakam
12. avgust 2016
u215362
u215362
Me too
12. avgust 2016
Next
12. avgust 2016
Pride okol 2-3 oki haha :'***
12. avgust 2016
nextttt
12. avgust 2016
Grem pisat
12. avgust 2016
Hwalla, vam za vse nexte <3 Zelo mi pomenijo. Hvala vsem, ki ste prebrali in boste brali še naprej :*

♥Love letters♥
❝Mami,...❞ sem vzdihnila, po licu mi je spolzela solza, ❝Abi...❞. Njen glas se mi je zdel drugačen, ampak sem jo kljub temu objela. Pozabila sem njen glas, njen poseben parfum, ki ni dišal po kemikalijah, ampak po vrtnici. Več kot pol leta je ni bilo, ker je odšla snemati neki film, za katerega naslova nisem poznala. Odšli sva v notranjost hiše, oblečena je bila v dolg plašč, škornje z visoko peto in nežno rozo obleko, ki je segala nekje do kolen. Tipična mami. Na sredi našega 'predverja' sem se ustavila. Odšla je v kuhinjo in me kmalu za tem poklicala, ❝Abi, pridi upam, da ti bo všeč moje darilo,❞ je rekla. Prišla sem v kuhinjo, na kuhinjskem pultu je bilo polno vrečk, od razno raznih trgovin. ❝Hvala, ampak ne bi bilo treba. Za koliko časa si prišla...❞ pri zadnjem stavku ji je na ustnicah izginil njen poseben nasmešek. Minilo me je vse veselje. Zakaj je potem sploh prišla? Saj ve, da to najbolj sovražim, da pride samo za par dni. Zakaj je vsaj pol leta ni doma? ❝Ljubica, moraš razumeti...❞ je še rekla, jaz pa sem stekla v sobo. Zakaj imam tako, bedno življenje? Po cele dneve sem sama doma, pravih prijateljev nimam, samo zaradi tega, ker sem hči NJIJU, saj sta samo človeka, ki opravljata svoje delo. Še zunaj se ne morem, velikokrat pokazati, kaj šele sama iti v trgovski center. Po cele dneve sama, zaprta v hiši, pišem svoj dnevnik, poslušam pesmi, zaprem se vase. Ja, to je moj vsakdan. No, ja ugaja mi, da sem sama. Zakaj, si vsaka najstnica želi biti vsaj za 1 dan jaz? Vsi mislijo, da če si bogat, da imaš popolno življenje, ampak temu ni tako. Prosila, sem tudi vsaj za ljubljenčka, ki bi krajšal čas... ampak, samo, ko sem hotela pobožati psička, prejšnji teden v Franciji, me je oče potegnil k sebi in rekel, da lahko staknem kakšno bolezen. Ja, ja, vem, da ga skrbi zame, ampak menim,da je preveč zaščitniški. Niti, besede ne smem več reči...
❝Abi, oprosti ampak to je moje delo,❞ me je iz razmišljanja prebudila mami. Potrkala je in vstopila, ❝Mami... težko mi je, zakaj bi vsi bili prijatelji z mano, samo zaradi tega ker sem vajina hči?❞ sem previdno rekla, ❝Poglej, kmalu bomo že spet skupaj, samo ta film posnamem.❞ to, reče vsakič, njen izgovor. Nato pa jo že spet zaprosijo, če bi igrala v tem filmu, če pa ni film je pa mora iti na drug konec sveta, zaradi manekenstva. Pogledala sem jo. Strmela je v belo preprogo, nato pa me pogledala z njenimi nebeškimi svetlo modrimi očmi. Pogledala sem stran in zavzdihnila, nekaj časa sva bile še v sobi nato pa odšle saj je prišel oči. Stekla sem mu v objem, mami pa se je kmalu pridružila družinskemu objemu. ❝Gremo večerjat v restavracijo,❞ je vprašal oči, ter me pogledal, skomignila sem z rameni, nato pa je pogledal mami, ❝Oprostita, ampak sem utrujena od poti,❞ povečerjali smo špagete z ribo, nato pa sem odšla v posteljo. Spomnila sem se, da sem pozabila v dnevni pozabila telefon. Ker je bila zraven kuhinje, sem slišala, da se pogovarjata, ❝Torej greš že čez dva dni, spet?❞ je vprašal oči, ❝Ja... prosim ne povej, ji ničesar. Pa še to, prej sva se pogovarjali o tem kako sovraži biti po cele dneve zaprta v hiši. Kaj meniš, da gremo jutri pogledati...❞ zadnjih besed nisem prav razumela. Izmuznila sem se, da me nista videla, potiho sem zaprla vrata sobe. ❝Pogledati... kaj?❞ sem se vprašala. Malo sem bila zaskrbljena, kaj je s tem mislila...
Next?!
Hoče kdo posvečeno?
12. avgust 2016
Hwalla, vam za vse nexte <3 Zelo mi pomenijo. Hvala vsem, ki ste prebrali in boste brali še naprej :*

♥Love letters♥
❝Mami,...❞ sem vzdihnila, po licu mi je spolzela solza, ❝Abi...❞. Njen glas se mi je zdel drugačen, ampak sem jo kljub temu objela. Pozabila sem njen glas, njen poseben parfum, ki ni dišal po kemikalijah, ampak po vrtnici. Več kot pol leta je ni bilo, ker je odšla snemati neki film, za katerega naslova nisem poznala. Odšli sva v notranjost hiše, oblečena je bila v dolg plašč, škornje z visoko peto in nežno rozo obleko, ki je segala nekje do kolen. Tipična mami. Na sredi našega 'predverja' sem se ustavila. Odšla je v kuhinjo in me kmalu za tem poklicala, ❝Abi, pridi upam, da ti bo všeč moje darilo,❞ je rekla. Prišla sem v kuhinjo, na kuhinjskem pultu je bilo polno vrečk, od razno raznih trgovin. ❝Hvala, ampak ne bi bilo treba. Za koliko časa si prišla...❞ pri zadnjem stavku ji je na ustnicah izginil njen poseben nasmešek. Minilo me je vse veselje. Zakaj je potem sploh prišla? Saj ve, da to najbolj sovražim, da pride samo za par dni. Zakaj je vsaj pol leta ni doma? ❝Ljubica, moraš razumeti...❞ je še rekla, jaz pa sem stekla v sobo. Zakaj imam tako, bedno življenje? Po cele dneve sem sama doma, pravih prijateljev nimam, samo zaradi tega, ker sem hči NJIJU, saj sta samo človeka, ki opravljata svoje delo. Še zunaj se ne morem, velikokrat pokazati, kaj šele sama iti v trgovski center. Po cele dneve sama, zaprta v hiši, pišem svoj dnevnik, poslušam pesmi, zaprem se vase. Ja, to je moj vsakdan. No, ja ugaja mi, da sem sama. Zakaj, si vsaka najstnica želi biti vsaj za 1 dan jaz? Vsi mislijo, da če si bogat, da imaš popolno življenje, ampak temu ni tako. Prosila, sem tudi vsaj za ljubljenčka, ki bi krajšal čas... ampak, samo, ko sem hotela pobožati psička, prejšnji teden v Franciji, me je oče potegnil k sebi in rekel, da lahko staknem kakšno bolezen. Ja, ja, vem, da ga skrbi zame, ampak menim,da je preveč zaščitniški. Niti, besede ne smem več reči...
❝Abi, oprosti ampak to je moje delo,❞ me je iz razmišljanja prebudila mami. Potrkala je in vstopila, ❝Mami... težko mi je, zakaj bi vsi bili prijatelji z mano, samo zaradi tega ker sem vajina hči?❞ sem previdno rekla, ❝Poglej, kmalu bomo že spet skupaj, samo ta film posnamem.❞ to, reče vsakič, njen izgovor. Nato pa jo že spet zaprosijo, če bi igrala v tem filmu, če pa ni film je pa mora iti na drug konec sveta, zaradi manekenstva. Pogledala sem jo. Strmela je v belo preprogo, nato pa me pogledala z njenimi nebeškimi svetlo modrimi očmi. Pogledala sem stran in zavzdihnila, nekaj časa sva bile še v sobi nato pa odšle saj je prišel oči. Stekla sem mu v objem, mami pa se je kmalu pridružila družinskemu objemu. ❝Gremo večerjat v restavracijo,❞ je vprašal oči, ter me pogledal, skomignila sem z rameni, nato pa je pogledal mami, ❝Oprostita, ampak sem utrujena od poti,❞ povečerjali smo špagete z ribo, nato pa sem odšla v posteljo. Spomnila sem se, da sem pozabila v dnevni pozabila telefon. Ker je bila zraven kuhinje, sem slišala, da se pogovarjata, ❝Torej greš že čez dva dni, spet?❞ je vprašal oči, ❝Ja... prosim ne povej, ji ničesar. Pa še to, prej sva se pogovarjali o tem kako sovraži biti po cele dneve zaprta v hiši. Kaj meniš, da gremo jutri pogledati...❞ zadnjih besed nisem prav razumela. Izmuznila sem se, da me nista videla, potiho sem zaprla vrata sobe. ❝Pogledati... kaj?❞ sem se vprašala. Malo sem bila zaskrbljena, kaj je s tem mislila...
Next?!
Hoče kdo posvečeno?
12. avgust 2016
PONESREČI SEM POSLALA 2X!
12. avgust 2016
u214828
u214828
Odlično je
Abigailse mi smili. Pa sem sama ustvarila okolje za ta lik cx
kakorkoli.
Verjetno gredo pozdraviti njenega zaročenca. Ona pa se bo na njega spravla pretepla potem pa ga vprašala zakaj ji ni ta peder odpisal cx ups sori za izbor besed cx
Neeeeext
Komaj čakam na nadaljevanje
12. avgust 2016
Haha, ne bom še vključila zaročenca
Kmalu se ti ne bo smilila... mogoče, že v naslednjem nextu.
Že spet bo kmalu srečna, da bodo sedaj vse punce hotele biti ona
12. avgust 2016
u214828
u214828
O ne. Ne mi tega delat no cx
Me malo skrbi kaj bo naredila
12. avgust 2016
Haha cx
12. avgust 2016
Mogoce gre na kaksen pregled ker ma mogoce njena mama kaksno bolezn al neki
Pa nextttt *O*
12. avgust 2016