Forum
u108672
u108672
нeej нooj. veм dα je že 1000000 тαĸιн zɢodвιc αмpĸ poɢlej še eɴα ɴe вo odveč αɴɴ.? υpαм dα jo вoтe вrαlι pα dα vαм вo υšeeč.. oĸeej ɴe вoм več ɴαĸlαdαlαα zαтo oĸej тυle je υvod:
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●Ι.∂єℓ●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
"A res moreeem.?" "Ja moraš.!" "oh.!" sem zavzdihnila nato pa se odpravila po stopnišču v svojo sobo. No pa naj se vam nekako.. Predstavim.? Dobro:

Sem Vanessa Cowell za prijatelje Vany. Stara sem 16 okeej čez 3 dni bom 17 in obiskujem zasebno šolo v Londonu in imam veliko prijateljic. Seveda vem da jih pou ni pravih ampak leej jebeš. Kar naj se plazijo za mano tako ali tako mi je dejansko useeno. Imam pa 1 pravo prijateljico z katero sva bff že 7 let se pravi še preden je moj oči postal slaven. Zato vem da je moja prava prijateljica. In ja res ji zelo zaupam. In aja ime ji je Kate. Obe sva iz zelo premožne družine.

Jaz:

Kate:

"Ljubicaa.. Ali greš z mamo.?" "Oči.. saj veš da bi šla pa nemorem anee.?" "Ja ljubica. Grem jaz zdaj..." "Upam da boš imel srečo..!" rečem ter ga objamem. Ja oči me veliko bolje razume kot mama okej saj se z mamo tudi razumeva in sva v dobrih odnosih toda oči je nevem.. popustljiv.? Uglavnem vse mi pusti. Oči je odšel iz moje sobe in zaslišala sem kako se je poslovil od mami in Alli. Alli je moja mlajša sestrica. Ja prav ste slišali v hiši imamo 1 nadlogo ki mi poskuša uničiti življenje pa čeprav je stara šele 3 mesece. Oh sovražim joo. Komaj je oči zaloputnil z vrati že je prišla mami z Alli in začela...

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
ooĸeej тole je вιυ prvι deυ ιɴ veм dα je ғαĸιɴɢ dc ιɴ υѕee.. ѕαм α вι ѕe υѕeeɴ poтrυdlι ɴι вrαlιι.?;**
oĸeej.
ɴeeхт.? ;**
03. oktober 2012
u108552
u108552
neeext
03. oktober 2012
u108672
u108672
oĸeej ĸr мι je тĸo ғαĸιɴɢ dc вoм.. ɴeхтαlαα..?♥
тoorej pιšeeм.. ♥
03. oktober 2012
u108672
u108672
тαlee preleepι ɴeхтeĸ je zα мojo мαjo (ѕтrαɴ od ɴje ĸ je мojα ĸαpιιιš.??) υɢlαυɴeeм jαα oĸeeej:

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●2.∂єℓ●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
**Komaj je oči zaloputnil z vrati že je prišla mami z Alli in začela...**

"Vanny saj veš da imam delo ane.?" "Amm.. ja.?" "Noo prosim pelji Alli na sprehod." že sem hotela ugovarjati ko me je prekinila "In ajaa.. brez ugovarjanja..." je rekla ter se mi nasmejala. Nasmeh sem ji vrnila iz same vljudnosti. Nato sem vzela Alli v roke in jo položila (mislim rečt skor vrgla ann) v voziček. Nato sem se poslovila od mami in ravno ko sem bila pri izhodu me je mami poklicala: "In aja Vanny... Ni je treba ubiti prav...? in ni ji treba kazati stvari ki še niso zanjo. ok.?" "jaa itaak.."

Un zadnji stavek česa ji ni treba kazat je rekla samo zato, ker sem jo enkrat peljala na sprehod in me je Brandon poljubu in je tamala pol skos mami lupčkalaa.. haha. Uglavnem z Alli sva se odpravili na sprehod.

Alli:

Mami:

Oči:

Brandon:

Odšli sva do parka prej pa sem Brandonu poslala sms:

нeej lυpčeeĸ.. α prιdeš zdele υ pαrĸ ѕej veš ѕ тαмαlo ѕм ɴα ѕpreнodυυ.?
ljυвιм тee..♥ ;*

Odpisal mi je:

olαα pιĸιcαα..♥
jα ѕevedα prιdeeм αмpαĸ вovα ɴαjprej počαĸαlα dα вo zαѕpαlα dα вovα lαнĸα мιdvα ĸj drυɢɢɢα počelα αɴɴ.?
ljυвιм тe še вolj ;*** ♥

Samo nasmejala sem se in se vsedla na najbližno klopco. Voziček sem malo zibala in Alli je takoj zaspala. Samo nasmejala sem se in gledala njen nedolžen obrazek kako spi. Nato sem pomislila kakšna sem bila jaz ko sem bila majhna.? Ok morm priznat da mam kr bujno domišljijo zato si lahko predstaulate ane.? haha.. Nasmehnila sem se sama sebi nato pa se je od nekod prikazal Brandon in me objel. Objela sem ga nazaj nato pa mu namenila doolg strasten poljub.

Ko sva se umaknila sem se samo nasmejala in ga pogledala. Pogledal me je nazaj in me še enkrat poljubil nato pa me je vprašal če grema na sladoled. In ja seveda sem privolila najrajši na svetu imam sladoled (poleg Brandona in Kate). Odšla sva na sladoled. Brandon je moral na wc. Kar naenkrat pa...
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
нααнα.. тoтαlɴo вrez ιdej αɴɴ.. ĸα ѕe je poтeм zɢodιlo.?
;****
ιɴ αjαα ѕorιι ĸ je вedɴoo ѕαм υѕeeɴ..
ɴeeхт.? ♥♥♥ :З
03. oktober 2012
u108552
u108552
superr je.....dj hitr nexti da zvem kaj se je potem zgodil.....
neeeeeeeeeeextt
03. oktober 2012
u108672
u108672
вwαнαнα.. lυвιcαα αveš ĸααj
še 4 ɴeхтee..

мojαα ѕιι♥
03. oktober 2012
u70925
u70925
Neeext :3:3
03. oktober 2012
u108672
u108672
нαнα lυвιjι мojιι..
še З ɴeхтee..♥
03. oktober 2012
next
03. oktober 2012
next
03. oktober 2012
next
03. oktober 2012
neeeeext
03. oktober 2012
u108672
u108672
нαнα pιĸιcee мojeee.. še 1 ɴeхт.!♥♥
03. oktober 2012
u77833
u77833
next
next
next
evo 3 nexte maš :'D
dej zdej hitr plis enga zame k sm novaa tukeej c: haha < 3
03. oktober 2012
u108672
u108672
нαнα мαšααα. lυвι мoj.♥
pιĸιcα ĸ ѕι lιн тι вoм ɴeхтαlααα zαтeвee rιɢнт lυвι.? ;**
♥♥♥ :З
03. oktober 2012
u77833
u77833
okeej < 3
03. oktober 2012
neeeeeeext
03. oktober 2012
u108673
u108673
neeeeeeeeeeeeeeeeeeekšt!!!!!!!!!!
03. oktober 2012
u106617
u106617
nextejj!!!
03. oktober 2012
u103373
u103373
next
03. oktober 2012
u108672
u108672
тαle ɴeхт je zα ѕαααм мojo мαšoo.. ej pιĸιcα ɴe dαм тe oĸej. ιɴ jα тαle ɴeхт je ѕαм zα тeвe ĸ мι reѕɴo ɴαjveč poмeɴιš ĸαpιιιš.? ιɴ αjαα вαcĸ oғғ вιтcнeѕ ѕнe ιѕ мιɴe.!!!

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●З.∂єℓ●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
**Kar naenkrat pa...**
...se je v slaščičarno usulo stotine najstnikov in seveda so zbudili Alli. Tako sem se razjezila saj Alli res ni bilo lahko uspavati da sem zakričala "Pa kaj vam je foolk.!!!!!???? Misliim niste edini na svetuu.! Eni smo se pou ure trudli da smo uspavali majhnega hudiča u temu vozičku a vi ga morte zbudiit alkaa.!?? Faak offf.!!!" vsi so me malo čudno pogledali potem pa je do mene stopil nek kraužlček.

Kraužlček:

Nasmehnil se mi je nato pa začel "Jaz.. khm meni in mojim prijateljem je žal. Mislim nismo hoteli zbuditi princeske.." to je rekel tako lepo da me je skoraj pobralo. "Am.. saj je ureduu.." nasmehnila sem se mu nato pa je dodal "mimogrede.. jaz sem Harry Styles iz skupine 1D in ti si.?" malo sem razmišljala kje sem že slišala za ta 1D... Odločila sem se da je dejansko useeno. "Ja khm.. lepo noo.. jaz sem Vanessa McParker. Krajše Vanny." sem rekla ter se mu nasmehnila. Nasmeh mi je vrnil "No Vanny to so moji prijatelji in sopevci iz skupine 1D." je rekel Harry in pokazal na njih. Oboževalke so me samo nevoščljivo gledale jaz pa sem jim vračala hudobne poglede. Nato so spregovorili. Blondinec je rekel "jaz sem Niall." ter se mi zasmejal. Nek tip v črtasti majici je rekel "Jaz sem Louis." še en tip z rjavimi lasmi je rekel "Jaz sem Liam." in še en tip z črnimi lasmi je rekel "In jaz sem Zayn." nasmejali so se mi jaz pa sem jim nasmeh vrnila.

Oni:

Nato sem jim rekla "Amm. mislim da bi morala iti..." "Z veseljem bi te pospremil." je rekel Harry. Harry me je iz čiste šale prijel pod roko nato pa rekel "Pa pojdimo." nasmejala sem se in v tistem trenutku je iz wc-ja priletel Brandon...
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
lυвιcee veм dα je тoтαlɴα вedα тαle мojα zɢodвιcα αɴɴ.. ѕαм oĸeej recмo.. ιɴ αjαα вαcĸ oғғ od мoje мαšee.♥

ɴeeхт.? :З
03. oktober 2012
u77833
u77833
neeext
03. oktober 2012
neeeeeeeext
03. oktober 2012
u108672
u108672
lυвιjιι мoojιιι..
še 4 ɴeхтeee..♥
03. oktober 2012
neeeeeeeeeeeext
03. oktober 2012
u108672
u108672
lυвιjιι мoojιιι..
še 3 ɴeхтeee..♥
03. oktober 2012
u77833
u77833
neext
03. oktober 2012
NEEEXT
03. oktober 2012
NEEEEEXT TKO PA MAŠ 3 NEXTE
03. oktober 2012
u108672
u108672
haha nee še 3 nexee.. sj veeš ti si že 1 krt napisala inmaša e že enkrt napisala.♥
03. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg