Forum
u73295
u73295
»Niall,spet si pojedel vse piškote!«sem jezno dejala in gledala v prazno škatlo. Spekla sem jih za svojo prijateljico iz Francije. Vedela sem, kako so ji všeč. Čez nekaj dni bom šla nazaj v Francijo študirat. V drugi letnik univerze Sorbona. Tam sem spoznala še eno dobro prijateljico Sophie Laurent. Seveda nisem pozabila na Em,Stello in Amy. V bistvu jih ne vidim več toliko kot včasih,ker smo vse na drugih univerzah. Izjema je Em,ki je Alexovo dekle. In seveda še Eleanor,Perrie in Alice. Ja,veliko prijateljic. Zdaj pa moram iti iskati nekoga,ki preveč poje. »Niall?«sem rekla in pregledala sem vso dnevno sobo. Kje je ta človek. Namesto njega sem srečala Liama,ki me je objel. »Ljubica,koga pa iščeš?«je rekel in se mi nasmehnil. »Kradljivca piškotov.«sem dejala in ga poljubila. »Mislim,da ga ni več v najini hiši.«se je nasmehnil.

»Naslednjič mi ne bo ušel.«sem v smehu rekla in sedla na kavč. »Zakaj se sploh razburjaš zaradi piškotov?«je rekel Liam. Ogledovala sem si svoj zaročni prstan in še vedno nisem dojela,da sem zaročena z Liamom. »Pozabi. Čez nekaj dni moram nazaj v Francijo.«sem žalostno zavzdihnila in ga pogledala v oči. »Vem. Nam pa se začne turneja.«je rekel in me poljubil.

Blair Campbell

Liam Payne

In ostali člani One direction(Niall Horan,Zayn Malik,Louis Tomlinson&Harry Styles)

Sophie Laurent

Alex Campbell

Em (Emilia) Hernandez
20. avgust 2012
u73295
u73295
To je nadaljevanje moje zgodbice. Link do 1.dela:

http://www.igre123.com/forum/tema/love-isn-t-for-me-1d-vkjuceni/34382/
20. avgust 2012
neeeeeeeeeeeeeeeexttttttt
20. avgust 2012
Neeeeeext!
20. avgust 2012
neeeeeeeeext!!
20. avgust 2012
u90327
u90327
nexti že na delu
20. avgust 2012
u73295
u73295
bom jutri nextala
20. avgust 2012
Next!
20. avgust 2012
next
20. avgust 2012
u15266
u15266
neext
21. avgust 2012
next
21. avgust 2012
u93404
u93404
next!
21. avgust 2012
u73295
u73295
Kovčki so že bili v Liamovem avtu. Imela sem samo še nekaj stvari. »Ali imaš že vse v kovčkih?«je vprašal Liam,ko je vstopil v sobo. »Samo še nekaj stvari.«sem rekla in vzela manjši kovček. »Ali rečem Gloriji naj jih prinese?« »Ne,hvala. Bom že sama.«sem dejala. Čez nekaj minut sem bila že preoblečena in sedela sem v avtu.

»Blair,ali se ne bi od nekoga poslovila?«je rekel Liam. Ob avtu so stali fantje in Alex. »Seveda nisem pozabila nato.«sem rekla in prvo sem objela svojega starejšega brata. Nato je sledil Harry,ki se je skoraj začel jokati. Pa kaj je z vsemi,saj ne grem za večno. Videli me bodo za praznike in za moj rojstni dan. Nato pa me je objel Lou in še Zayn. Nialla sem objela in mu rekla: »Adijo bratec. A tisti piškoti …« Zardel je in pogledal v tla: »Če te pomiri bili so slastni. Se vidiva,Blair.« »Adijo. Pozdravi Alice v mojem imenu.« Ravno sem hotela stopiti,ko se je prikazala še Eleanor. »Ne pozabi name.«je rekla. »Ne bom. Adijo vsi!«sem rekla in se ji nasmehnila. Na letališče sem prišla pravočasno. Kovčki so bili na tekočem traku,midva pa sva čakala za prihod letala. »Pogrešal te bom.«je rekel. »Jaz tudi tebe. Ljubim te.«sem rekla in mu namenila dolg poljub. »Se vidiva. Želim ti uspešno leto. Same desetke.«je v smehu rekel. »Hvala. Tebi in fantom,da bo turneja uspela.«sem rekla in ga še zadnjič poljubila. »Pozivamo potnike za polet v Pariz. Pozivamo potnike za polet v Pariz.«je rekla uslužbenka letališča. Pomahala sem Liamu in pokazala letalsko karto varnostniku. Spustil me je mimo in še enkrat sem se ozrla proti Liamu.

Na letalu sem poiskala svoj sedež. Skoraj vso letalo je bilo prazno. To mi je všeč,saj nisem imela volje sedeti pri kakšnem zoprnem poslovnežu. Poslušala sem glasbo,da je let hitreje minil. Ravno je prišel na vrsto Liamov del pri pesmi I want,ko so nam povedali,da bomo pristali čez deset minut. Pospravila sem Mp3 player in se pripravila na pristanek. Čez dvajset minut so moji kovčki že bili v taksiju in me peljali do stanovanje. V francoščini sem povedala naslov. Ne živim v študentskem domu,ampak sva si s Sophie kupili stanovanje približno pet minut oddaljeno od univerze. »Merci.(Hvala)«sem rekla taksistu in plačala. Kovčke sem nekako znesla pred stanovanje. Odklenila sem vrata in rekla: »Bonjour Sophie!Je kdo doma?« »Blair!«je rekla Sophie s svojim tipičnim francoskim naglasom. »Živjo. Ali mi pomagaš znesti kovčke?«sem rekla in pokazala na svojo prtljago. »Seveda.«je rekla. Ko sva končali me je sumničavo gledala. »Ali je to kar mislim,da je?«je rekla in pokazala na prstan. »Qui. Ja,to je moj zaročni prstan.«sem dejala. »In kdaj bo poroka?« Skomignila sem z rameni. Najraje bi se poročila za novo leto ali pa spomladi. »Nisva še določila datuma. Prva izveš,ko ga določiva. Raje mi povej,kako si preživela počitnice.«sem rekla. In Sophie je začela razlagati,kako je doživela počitnice. Po v francoščini in pol v angleščini.

Stanovanje:

21. avgust 2012
u93404
u93404
NNNext!
21. avgust 2012
next
21. avgust 2012
neeeeeeeeeeeextttttt
21. avgust 2012
next
21. avgust 2012
Neeeeeeext!
21. avgust 2012
u90327
u90327
next
21. avgust 2012
next
21. avgust 2012
neeext
21. avgust 2012
Next!
21. avgust 2012
next
nova bralka sem
prebrala sem tvojo prejšno zgodbico in je carska
tko kot bo ta
stoposto
21. avgust 2012
u15266
u15266
Neext
21. avgust 2012
next
21. avgust 2012
next nujnooo !!
21. avgust 2012
u73295
u73295
Naslednji next dobite šele v nedeljo,ker grem jutri v toplice. In ne smem sabo vzet prenosnika. Še enkrat hvala,da berete zgodbico.

Nina
21. avgust 2012
Ko lahko kdo drug piše namesto tebe dokler te ne bo?
21. avgust 2012
neeext
21. avgust 2012
u15266
u15266
uživi Neext
22. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg