Forum
u73295
u73295
Že pred petimi minutami je bilo moje življenje kot v pravljici. Imela sem vse ljubečo družino,najboljšo prijateljico in popolnega fanta. Vse se je zgodilo zaradi tako imenovanega "popolnega" fanta.

Odšla sem do parka,kjer sem bila dogovorjena z mojim fantom Ericom. Čakala sem ga dolgo časa. Nato pa sem se odločila,da grem domov. In doživela sem najhujši šok v mojem življenju!Eric se je poljubljal z mojo najhujšo sovražnico Liso!

Bila sem prizadeta in nisem vedela,kaj storiti.Kako je mogel?Po 10 mesecih najine zveze. Seveda je zatrjeval,da ga je Lisa sama poljubila,vendar sem naredila konec. Lisi sem prisolila klofuto in se razšla z Erickom!

Živjo,ime mi je Blair in dobrodošli v mojem uničenem življenju!

Blair Campbell,17 let,London

Alex Campbell,20 let(Blairin brat)

Stella Richardson,17 let(Blairina bff)

Eric White,18 let(Blairin eks)

Lisa Porter-Olson,17 let(Blairina najhujša sovražnica)

21. maj 2012
neext
21. maj 2012
u73295
u73295
Še 1 next
21. maj 2012
Next!!
21. maj 2012
neext
21. maj 2012
u73295
u73295
Odšla sem domov in bila sem uničena. Kako je to mogoče?Po 10 mesecih,ki sva jih preživela.
Po vseh teh trenutkih. Sovražim ga!Sovražim ga!

Obrisala sem si solze in poklicala Stello. Samo ona mi lahko pomaga. Poslala sem ji sporočilo:
Čez pol ure pri meni. Nujno!
Blair

Vedela sem,da bo prišla. Seveda nima pojma,kaj se je zgodilo. Mislim,da bo razočarana nad Ericom,saj naju je ona predstavila. Dobro se spomnim. Bilo je pred enim letom na neki zabavi. In mislila sem,da je pravi. Ta njegov nasmeh in poljubi. Zmrazilo me je,še vedno mislim nanj. Na tega ničvredneža!

Še dobro,da je pozvonilo. Seveda je Stella!Stekla sem ji objem in spet sem jokala.

»Blair!Zakaj jokaš?« »No, …«

Next?
21. maj 2012
neeext
21. maj 2012
neext
21. maj 2012
next
21. maj 2012
next
21. maj 2012
Next!!
21. maj 2012
neextt!!!!!!!!
21. maj 2012
next
21. maj 2012
u73295
u73295
»No,zapustila sem Erica. Prevaral me je. Z Liso.«sem ji rekla. »Ta ničvrednež!Kako je mogel?In ravno z Liso. Res oprosti. Nikoli ti ga ne bi smela predstaviti.«mi je rekla in me objela. Spet sem jokala. Mislim,da stotič.

»Saj bo bolje. Prebolela ga boš in spet bo vse po starem. Medtem pa lahko greva v shoping!«mi je dejala in jaz sem hitro vprašala mamo,če lahko grem. Seveda mi je dovolila.

mama

Odpravili sva se proti nakupovalnemu središču in kupili veliko stvari.
Nekatere od stvari,ki sem jih kupila:

Mudilo se mi je domov,saj sem imela čez eno uro balet. Ja,treniram balet že devet let.

Ko pa se mi mudi,sem res pravi štor. Nisem bila pazljiva,zato nisem videla fanta. In na mojo nesrečo sva se zaletela. Pristala sem na tleh in on tudi. Imel je kapuco in očala,zato nisem videla njegovega obraza .Poskusila sem vstati,vendar nisem mogla. Fant je vstal in mi pomagal. Nato pa mi je nekaj dal v roko in izginil stran. Bila sem malce šokirana,saj mi je pomagal popolni neznanec. Stella je prišla do mene in me vprašala,kdo je bil ta fant.

»Pojma nimam.«sem dejala. Srce mi je še vedno bilo in spomnila sem se,da imam v roki list. In ne boste verjeli, na listku je bila napisana telefonska številka.
next
22. maj 2012
next
22. maj 2012
u73295
u73295
Kdo bi mi dal telefonsko številko? Seveda ne bom poklicala,saj ga sploh ne poznam. Listek sem zmečkala in ga vrgla v koš.

Pripravila sem stvari za balet in se naredila figo na vrhu glave.

Počasi sem hodila do baletne šole,saj ni daleč stran od mojega doma. Preoblekla sem se in si obula baletne čevlje. Začeli smo z ogrevanjem. Nato pa nam je učiteljica pokazala plesne korake. Vsaj malo sem pozabila na razočaranje.

Po baletu sem hitro odšla domov in se začela učiti,saj naj bi jutri pisali fiziko. V fiziki pa ne blestim. Odprla sem učbenik,a nisem ničesar znala. Električni tok-koga briga kaj je to? Dolgčas.

Učila sem se in se spomnila na tisti listek. Ali naj pokličem ali ne?

Oklevala sem,saj se mi ni zdelo pametni poklicati neznanca.Pa saj ne more biti nič narobe. Vzela sem listek in poklicala. Dolgo časa se nihče ni oglasil,zato sem skoraj obupala. "Halo?"
next
23. maj 2012
Next!!
23. maj 2012
u80842
u80842
next!!!!!!!!!!!
23. maj 2012
next
23. maj 2012
neeext
23. maj 2012
neextt!!!!
23. maj 2012
u73295
u73295
»Halo?«se je oglasil fantovski glas. »Emm,… Živijo, moje ime je Blair. Tista iz nakupovalnega središča. Dal si mi številko.«sem mu rekla. Na drugi strani pa sem zaslišala smeh. Kaj to pomeni?Ali se norčuje?

J(jaz),F(fant)

J: Ali lahko vprašam,kaj je tako smešnega?
F: Nič, nič. Samo nisem mislil,da me boš poklicala.
J: Tudi jaz ne. In kako je ime tebi?
F: Imam ime,vendar ti ga ne povem. Izvedela ga boš,če prideš jutri ob 16.00 v Hyde Park.
J: Prosim?Jaz sem ti povedala svoj ime, ti pa zahtevaš,da pridem jutri v park. Sploh te ne poznam!

Še preden sem lahko do konca povedala,je prekinil. Kakšen neotesanec! Prekine sredi pogovora. Vendar sem imela večje težave. Pogovarjala sem se z popolnim neznancem in privolila da pridem. Trapa,zakaj ne premislim,preden kaj storim.

Bila sem živčna,saj se mi je v tem dnevu zgodilo tako veliko. Kot v kakšni telenoveli.
Doživela sem razočaranje in ko že omenim razočaranje. Odločila sem se,da bom uničila vse spomine na Erica. Raztrgala sem najine fotografije,ga izbrisala iz imenika,spremenila status na facebooku in ga odstranila iz skupine prijateljev.

Ko sem to naredila sem se počutila mnogo bolje. Preprosto bom pozabila na preteklost. Bilo boleče,ampak bom se trudila,da pozabim. Seveda,to ne pomeni,da mu bom oprostila.

Next.?
25. maj 2012
neeexttt!!!!!!!
lahko še danes prosim????
25. maj 2012
Next!!
Ja danes prooosim??
25. maj 2012
neext
25. maj 2012
u73295
u73295