Forum
Vem da je teh FF je poun ampak nisem se mogla upret in napisala bom svojega.
""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
Naj se vam predstavim sem Nia Horan Bieber. Stara sem 17 let. Živim na Irskem. Živim z svojo mami Mauro in očijem Lucasom. Imam sestro Lio ter brata Justina in Nialla.Mami je stara 40 let, oči 42, in Lia je 17(dvojčici) Justin pa 20 Niall je 19. Imam fanta Luka 17 let. Sem Directionerka.
Me:

Lia:

Niall, mami in Oči:

Justin:

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::NE DAY IN SEPTEMBER 2013:::::::::::::::::::::::::::::::::::::
"Nia! Pridi Niall je prišel!" je zaklicala mami. Kajjjjjjjj? Omg my bro is here! Stekla sem po stopnicah kar v pižami:

Za njim je bil Jus. Stekla sem jima v objem. "siss jutri pa 18 let aa pa lepa pižama " je rekel Nialler. Nasmehnila sem se in pokimala.
10. april 2014
Next
11. april 2014
Next
11. april 2014
Niall mi je povedal da grem z njim v London. O bog spet bom v bližini Harry-ja

*FLASH BACK~ x-FACTOR 2010*
"Harry jaz te ljubim" sem rekla Harry-ju. "Nia! Jaz pa te sovražim!" je zakričal in mi strl srce. Tisti dan sem zatrla svoja čustva. O
11. april 2014
ups pregitro sem poslala.
################################################
Niall mi je povedal da grem z njim v London. O bog spet bom v bližini Harry-ja

*FLASH BACK~ x-FACTOR 2010*
"Harry jaz te ljubim" sem rekla Harry-ju. "Nia! Jaz pa te sovražim!" je zakričal in mi strl srce. Tisti dan sem zatrla svoja čustva. Od tistega dne ga sovražim.
*END OF FLASH BACK~x-FACTOR2010!*
Prišel je moj BD. Niall mi je podal škatlico ovito z vijoličnim papirjem in temno pentljo. Odprla sem jo. Noter je bil bel telefon, znamke APPLE:
"Sis pojdi se obleči!" je zakričal Justin. Z Lio sma odšli v najini sobi. Lia je oblekla belo majico, amerika krilo, rdečo kapo, sončna očala, jakno ter bele čevlje:
bova živeli pri 1D fantih. Lia mi je poslala sporočilo "A ima Louis punco?" Pogledalo sem jo z pogledom 'A si v njega?' Pokimala je jaz pa sem se počila po glavi. Lia je dobila zlatega Iphona jaz pa belega. Kull. Kmalu smo se ostavili pred prelepo vilo.
11. april 2014
kratko je ker nekej zajebava pa še na fonu sem paIphone nekaj zajebava na 123
11. april 2014
Next
11. april 2014
Next
11. april 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg