Forum
hi, sem Vanessa in to bo moj.. drugi ff. upam da vam bo všeč.

"Ashley WiIlson,vstani že enkrat!!Samo še malo Sam, prosim..." "Niti sekunde več kaj pa šola... " "Ja... že grem. pohiti imava celih...petnajst minut." Zavila sem z očmi in leno vstala ter se odpravila do kuhinje.

After 15min...

Odpravila sem se do svoje omarice in odprla. Vzela sem zvezke in učbenike ter se odpravila do učilnice za matematiko. Nekaj časa za tem je pozvonilo in usedla sem v predzadnjo klop kjer po navadi sedim. Celo uro sem se dolgočasila in risala po zvezku.Končno je zvonilo in odšla sem na hodnik. "Ash!"se je slišalo za mano.Obrnila sem se in za mano je prišel Harry. Oh kako ga sovražim. Njegova punca Rose in on se cel čas norčujeta iz mene. "Kaj bi že spet rad?! Samo opravičil bi se zaradi včeraj. Ti... se...meni opravičuješ." čudno sem ga pogledala in odšla dalje. "Ne... res mi je žal. No vredu je in kako to da si se mi opravičil? Z Rose sva končala ker je zelo zagledana vase. No pa imaš vseeno nekaj pameti." Odšla sem na prej po hodniku in zagledala svojega fanta Justina. Pritekel je do mene in skupaj z Sam ki se nama je pravkar pridružila smo se odpravili do učilnice za petje." No učenci kot že veste bomo danes dodelili vloge za musical." Res sem si želela, da bi vsaj enkrat dobila vlogo čeprav še nihče ne ve kaj bomo sploh igrali. "No... ta musical govori o punci in dekletu, ki sta popolna sovražnika vendar ju prijatelji spravijo skupaj. Najprej začnimo z glavnimi vlogami...

Ash:

Sam:

Harry:

26. december 2013
next
26. december 2013
u128055
u128055
http://www.igre123.com/forum/tema/~prepoved-za-vedno~/65225/3 sori ker oglašujem bi kdo bral??
26. december 2013
u69203
u69203
next!!!!!!
26. december 2013
u153052
u153052
next
26. december 2013
u115658
u115658
Next!
26. december 2013
neeeext
26. december 2013
Glavno vlogo za fanta dobi... Harry. Harry je odšel na oder medtem pa je učitelj poklical punco. Glavno vlogo dobi Samantha. srečnica je lahko pravzaprav sem vesela za njo po drugi strani pa bo morala igrati z kretenom. Dodelili so še stranske vloge in spet nisem bila izbrana. Celo uro sem samo poslušala kako morejo govoriti. Po koncu pouka smo odšli domov. Poklicala me je Sam. Cel čas sem poslušala kako ji je všeč Harry in kako je srečna da ima glavno vlogo. ta dan je hitro minil in začel se je novi. Šla sem v šolo in na avtobusu ni bilo več prostora zato sem se usedla zraven Harrya. "kako si?" me je vprašal jaz pa sem samo skomignila z rameni in čakala da bom videla šolo.
Ko smo končno prispeli pred šolo smo vsi mogli zbrati v telovadnici. Tako učenci čez dva dni imate nastop in šli bomo v LA. Bili smo kar navdušeni najboljše pa je bilo to da imamo dva dni prosto. po drugi šolski uri smo lahko odšli domov. Čakali smo na avtobusni postaji na avtobus. In končno je prispel na avtobusu se je zraven mene usedel Harry. "no zakaj se ne po
26. december 2013
Glavno vlogo za fanta dobi... Harry. Harry je odšel na oder medtem pa je učitelj poklical punco. Glavno vlogo dobi Samantha. srečnica je lahko pravzaprav sem vesela za njo po drugi strani pa bo morala igrati z kretenom. Dodelili so še stranske vloge in spet nisem bila izbrana. Celo uro sem samo poslušala kako morejo govoriti. Po koncu pouka smo odšli domov. Poklicala me je Sam. Cel čas sem poslušala kako ji je všeč Harry in kako je srečna da ima glavno vlogo. ta dan je hitro minil in začel se je novi. Šla sem v šolo in na avtobusu ni bilo več prostora zato sem se usedla zraven Harrya. "kako si?" me je vprašal jaz pa sem samo skomignila z rameni in čakala da bom videla šolo.
Ko smo končno prispeli pred šolo smo vsi mogli zbrati v telovadnici. Tako učenci čez dva tedna imate nastop in šli bomo v LA. Bili smo kar navdušeni najboljše pa je bilo to da imamo dva dni prosto. po drugi šolski uri smo lahko odšli domov. Čakali smo na avtobusni postaji na avtobus. In končno je prispel na avtobusu se je zraven mene usedel Harry. "no zakaj se ne pogovarjaš z mano?" me je vprašal. "saj se. no ni videti kaj če bi bila prijatelja? no prav ampak samo prijatelja." prikimal je in odšla sem iz avtobusa.

after 1 week

Prispela sem v šolo z avtobusem in odšla sem do svoje omarice. Za mano je prišel Harry in me objel okrog bokov. Na hitro sem ga poljubila tako da ni nihče videl. ja kot vidite je zdaj moj fant. Za to še nihče ne ve in nočem da kdo zve. Kako sva pravzaprav postala par. No tistega dne...
26. december 2013
u69203
u69203
next!!!!!
26. december 2013
next
27. december 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!
27. december 2013
u150899
u150899
Next super je!!!
27. december 2013
next
27. december 2013
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT ČIMPREJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
30. december 2013
u155895
u155895
neext
31. december 2013
u150899
u150899
Next hitr
01. januar 2014
u155250
u155250
Next the best storie Ever.
01. januar 2014
neext
+ nova bralka
++ http://www.igre123.com/forum/tema/perfect-life-*.-*-in-lt-3-(one-direction)/66410/
nova zgodbica prosim berte! <3
08. januar 2014
next
09. januar 2014
neext
17. januar 2014
next
10. februar 2014
neext
05. april 2014
Next+nova bralka
08. junij 2014