Forum
No odločila sem se napisat še eno zgodbo imam tudi že dve ki jih pišem ok upam da vam bo ušeč
................................................................................................................................
No moje ime je Marlena Stone stara sem 17 let in hodim v šolo v Londonu tam sem tudi doma ampak na žalost sem se poškodovala zelo hudo v prometni nesreči in zato ostala slepa. Zelo hudo je biti slep ne vidiš ničesar ampak imam prečudovitega fanta z imenom Harry in je pevec v skupini 1D ( ONE DIRECTION).
Jas:

Harry Styles:

no kako se je vse začelo no šla sem na zabavo z kolegicami in nato smo se zabavale in šle ven tam smo spoznale huidga tipa in kolegica se je zatreskala v njega šla sem ga nagovorit in nato je me začel otipavat in poljubljat in kolegica je odšla zelo je bila jezna zato sem ga proinila vstran in mu rekla naj pojde vstran nato sem odšla domov vzela ključe in šla se zapeljala iskat Liso mojo kolegico pač in nato sem zaradi prevelike hitrosti izgubila nadzor in se zaletela direkt v kislino ki jo je prevažal in name se je vlila kislina in jas sem postala od tega trnutka SLEPA.
Fant:

Lisa:

hočete da nadaljujem in boste brali ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

13. februar 2013
Neext
13. februar 2013
u28319
u28319
Neeeext.!
14. februar 2013
u27814
u27814
Neeeext
14. februar 2013
Jas sem bila na tleh nisem več mogla videla sem temo ko sem se zbudila v bolnišnici Harry me je prijel za roko in rekel ej tu sem jas Harry in zamrmal ter mislim da zajokal.
Bil je na tleh no vsaj mislim ker ne morem nič videti. Harry me je prijel za roko poljubil na čelo in dejal, glej če bi rada šla na operacijo ti jo lahko plačam pa pa še videla boš in preživela jo boš ker verjamem oki ? Jas sem rekla Harry nevem strah me je slepa sem slepa vse kar se spomnim je nesreča in tisti fant z imenom Niall Horan in takrat je Harry se prijel za glavo in zakričal kot nor rekel je da mora iti in da bodo straši z menoj ostali.

Moja mama Marie:

Oči Nikola:

nisem vedela kam je šel in nato sta se starša usedla zraven mene in mi je oči dejal veš kaj ljubica šla boš na operacijo imava veliko proizvodnjo oblačič to je FASHION in ti lahko lepo prispevava denar za to operacijo in jas sem bila nočem ali hočem moram ker hočem že spet videti. Nato sem uprašala kje je Lisa? Mama je rekla aja Lisa je .... mmmmmmm pač no kaj je! Sem zakričala in mama je dokončala stavek ki je bil UMRLA.
KAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJ ?
sem kričajoče uprašala. Ja ljubica pomiri se ne jokaj prosim te tako je bilo stopila je v prepad in se hudo poškodavala inzaradi hudih poškodb umrla danes ob 8:10 oprosti.
Jas sem bila v sramoti kako sem lahko to dopustila.

Prosim za 6 nextov !
14. februar 2013
Neeext
14. februar 2013
u28319
u28319
Neeeeext.!
14. februar 2013
ok še 4 nexti
14. februar 2013
u27814
u27814
neext
14. februar 2013
še 3 nexte in tnx
14. februar 2013
neeeeext
15. februar 2013
u113639
u113639
neeeeeeeeeeeeeeeeext
15. februar 2013
neeeeeeeex
15. februar 2013
tt
15. februar 2013
hvala za nexte in tuki je nou
....................................................................................................................
Jas sem jokala bila sem nemočna kot še nikoli nisem si mogla pomagat ko sem to slišala bila sem na tleh ugotovila sem da sem izgubila del mojega srca zaradi Lise. Mami me je pomirjala in oči tud ampak nič ni pomagalo. Ko sta mi kaj govorila sem samo rekla pojdita da vaju več ne vidim pojdita ven prosim. Naenkrat sgta odšla in se odpravila domou noter pa je prišel zdravnik čeprav jas nisem vedela. Prisedel je in rekel Jas sem zdravnik a si za operacijo in da mu je žal za Liso. Jas sem rekla ja sem hočem že spet videti prosiiiiiiim pozdravite me ampak koliko je možnosti da preživim ? On pa je rekel ok bomo naredili ja je 90 % možnosti žal ni 100 % za preživetje. Moje mišljenje v glavi pa je švigalo kot raketa ko zleti v zrak.

Zdravnik mi je priporočal naj se odločim za operacijo mogoče pa bom le preživela in kaj če ne bom sem ga uprašala ? Potem pa je rekel boš verjamem vate in prosim odloči se zato in me poljubil strastno in jas sem uživala lol :/

bila sem tako tiho kot miška. Ampak nisem vedela da naju je opazoval...
Potrebujem 5 nextov !
18. februar 2013
u27814
u27814
Next
18. februar 2013
u113639
u113639
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
18. februar 2013
hvala in potrebujem še 3 nexte
18. februar 2013
neeeeeeext
18. februar 2013
hvala rtm vseee in še samo 2 nexta
18. februar 2013
u113639
u113639
neeeeeeeeeeeeeeeeext
18. februar 2013
u113639
u113639
neeeeeeeeeeeeeext
18. februar 2013
samo enega upošštevam od vsake
18. februar 2013
Neext
Harry ju je videl
20. februar 2013
evo hvala za nexte in ja Lolipop pravilno je
....................................................................................................................
Ampak nisem vedela da naju je opazoval Harry in nato je doktor videl in rekel oh ne Harry potem pa sem rekla o ne Harry naju je videl o fuck prosim pojdi po njega znorel bo. Doktor je šel in ga ustavil nato ga je Harry udaril da je doktor padel dol in šel k meni se usedel in rekel Niall ni vcedel da si ti moja punca vse je uredu in udaril sem ga in doktorja tudi ampak zakaj si ga poljubljala, on me je poljubil na silo in ti si Nialla udaril in doktorja kaaaaaaaaaj ? Harry ti nisi normalen sem rekla. Harry je rekel ne nisem ko sem to naredil nisem mogel verjet kaj sem naredil.
[img]http://data.whicdn.com/images/40462225/images_thumb.[/img]
Harry je odšel in doktor je prišel k meni in rekel ej jas sem doktor in polsušaj me šla boš na operacijo in vidla boš kako bo use bolše in nato me je še enkrat poljubil in me polegel na posteljo in še dodal ko te poljubljam sem še bolj močen. Ko sva ležala na postelji me je začel otipavat in poljubljal po vratu.

Imela sva seks in zaspala in se zbudila skupaj objeta in nato sem bila na tleh oh neeee Harrya sem prevarala kaj sem mislila in se skoraj ubila ko sem naju vidla skupaj objeta.

20. februar 2013
potrebujem 5 nextov
20. februar 2013
u113639
u113639
OMG nesramna si da veš . hahaha hecam se ampak vseeno kak mu je lahko to nardila

neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
20. februar 2013
neext
ta doktor je taka svija!!!če bi jaz bla Harry bi ga v jajca vsekala
20. februar 2013
u113639
u113639
jaz tud samo ona je tut kriva ker mu je pustila da sta s*****
20. februar 2013
u27814
u27814
neeeeext