Forum
Odliočila sem se da bom začela pisati zgodbico. Zčetek je bol butast v nadejevanju pa obljubim da bolj zanimivo!

Sen Emeli, prijatelji pa me kličejo kar Em. Stara sem 17. let in imam sestro Spencer, ki je eno leto mlajša od mene. Mojemu psu je ime Roon. Oče in mama veliko potunjeta zaradi službe in zato sma z sestro velikokrat same doma. Moja najboljša prijateljica je Aliso jas jo kar kličem Ali. Z njo preživim veliko časa in kar naprej govorima o 1D. Meni je tako všeč Harry njej pa Naill.
Bil je zadnji šolski dan in z Ali sva komaj čakale da odzvoni zadnja ura. Po šoli sma odšle k meni domou ker bo Ali prespala pri meni. Doma sma si naredile sendviče in odšle v mojo sobo na twitter. Pogledale sma članke, ki so jih objavilo od 1D. ,,AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA,, sma zakričale v en glas, jas pa sem še enkrat naglas začela barati...

Upam da bo gdo bal
Next?
26. september 2013
Neeeeeeeext!!!!!!!
26. september 2013
neeeeeeeext!!!!!!!
26. september 2013
Neeeeeeext
27. september 2013
next takoj
27. september 2013
next
27. september 2013
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA,, sma zakričale v en glas, jas pa sem še enkrat naglas začela barati...
,,Obuževalke 1D tokrat bo skupina odpotovala na koncert na Irsko, kjer bodo imeli koncrt. Karte so že ve prodaji. Koncert bo potekau 25.8. na stdion Croke Park. Tam bodo preživeli tutdi nekaj časa.,,
Z Ali sva skakali od sreče in norele po hiši! Sestra je prišla v sobo in nama govorila da sama nore, midve pa se nisma zmenle za njo. Takoj sma morale kupiti karte, na internetu sma jih naročile in in se zabvali pozno v popoudne. Zvečer sva z Roonom odšle na sprehod in pop pizzo za večerjo.

TEDEN PRED KONCERTOM
Mama in oče sta se že vrnila iz potovanja zato sem jima morala povedati za koncer, polek tega pa mi bosta pustila v to sem prepričana. Pri kosilu sem jima omenila za koncert vendar oče se je razjeziu in rekel da sem premala in da ne morem iti sam na koncert. Jas sem ga prepričevala da gre zraven tutdi Ali in da ne bom sama polek tega pa bodo še tam tudi druge directionerke! Probala sem ga prepričati a mi ni uspela. :'( Stekla sem v sobo in začela jokati, is sobe nisem prišla niti za večerjo, potem pa je prišla mama v mojo sobo in rekla da morem nekaj pojesti in da bo probala prepričati očeta da lahko grem. Za večerjo nisem pojedla veliko ko pa je prišel oče sem samo šla v svojo sobo in spet začela jokati. Vsouzah sem zaspala. Zbudil me je galsen pogovor očeta in mame, odšla sem pogladat ko pa sem vstopila v dneuno sta kar utihnila. Oče je dajeu ,, nekaj to morama povedat... lahko greš na koncert če Alini starši pustijo Ali da lahko gre in če boš pridna in ne boš več jokala ker te nemorem več gledati kako moja hčerkica joče in je jezna name. Ooo pa še to če bo Spencer šla zvama!,, Jas sem od veselja začela skakati in plesti po celi sobi!!! Bil je dan koncerta in Ali je prišla k meni da se zrihtava in odpravima na koncert seveda je Spencermorala iti z anma kar pa mi niti malo ni bilo všeč ker bo spet kaj zakuhala in bo spet vse narobe. Že po autonu je bila tečna in nama ežila zakaj mora iti zraven na ta butast koncert a midve se nisma zmenile zanjo in se zabavali!!!

Next?? + Kaj mislite da se bo zgodilo na koncertu?
27. september 2013
next
27. september 2013
next
27. september 2013
neeeeeeeeeeeeextttttttttttt!!!
27. september 2013
next
28. september 2013
Neeext
28. september 2013
Že po automobilo je bila tečna in nama tžila zakaj mora iti zraven na ta butast koncert a midve se nisma zmenile zanjo in se zabavali!!! Ko smo prispeli je bilo ogromnoo dekliet za napisi I LOVE YOU 1D in tako naprej! Tudi midve sma imeli plakate in ko sma istopile so deklelta zeačele kričati, ne vem zakaj. Komaj sva se prerinile noter in ker sma bile skoraj med prvimi sma bile čisto blizo odra. Sploh nisem opazila da Spencer ni znama ko jo je Ali omenila. Jas pa sem vedela da nekaj naklepa in začelo me je skrbeti. Na sredini koncerta pa sem jo opatila nekaj korakou bek kako zaljublejno opazuje Liama. Na srečo ni ničesar ušpičila in jas sm bila zelo vesela da mi ni pokvarila nalepšega trenutka v življenju. Z Ali sva je zelo zabavali in ob koncu koncetra sva celoo dobile njihove podpise in jas sem se slikala z Harryem :$$. Nekaj časa sva samo strmela drug v drugega ko naju so obuževalke zmotile. Ko smo prišle domov smo bile vse zelo utrujene. Ali je seveda prispala pri meni. Hitro sva šli v posteljo, vendar se še dougo v noč pogovarjali in jas sem ji vse povedala kako sva se z Herryem gledle in kako mi je bilo žau da ga nisem ogovorila. Povedalasem ji tutdi kako je moja sestra zaljublje na v Liama in se krohotale še dougo v noč na njen račun. Zjutraj sva spale do desetih in ko sva pirišle is sobe je bil že čas kosila. Z Roonom sva pospremila domol Ali in nato se še šla malo sprehajati v park. V paru sva se zabavala in zganjala norčije. Roon pa me kar naenkrat ni hotel več obogati. Zbežal je proč. ,,Roon počakaj!!!,, stekla sem zanjim. Ustavil se je pri nekem fantu ko pa sem prišla bižje čisto zadihana sem ga zagledala fanta svojih san, z najlepšimi očkami na svetu, bil je tako popoun. To je bil moj Herry! Vprašal me je če je to moj pes jas pa sem komaj odgovorila ja. Šele čes čas sem dojela da stojim zraven njega in da se pogovarjam z nim. Vsedla sva se na klopco in se pogovarjala. Ohhhh kako mi je všeč najraje bi ga pojedla. Vprašala sem ga kako dolgo bodo ostali tukaj in odgovoril mi je da nekaj tednou in potem se vrnejo nazaj v Anglijo. Povabil me ja na piajačo in odšla sva v bližnjo kavarno.
28. september 2013
Next?
28. september 2013
Neexxttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
28. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxt!!!!!! hitr!!
28. september 2013
Ta next je posvečen Neži (I Loove 1D <3

Povabil me ja na piajačo in odšla sva v bližnjo kavarno. Pogovarjala sva se ko se mi je zazru globoko v oči in jas sem mu poglet vrnila karneenkrat pa so se najine ustnice zbližale. Bile so tako privlačne da se nisem morala opreti! Poljubila sva se. Poljub je bil kot okušanje najslajšega sadja. Nato pa sem se odmaknila (J- jaz, H-Heery)
J-Oprosti nemorem
H- Saj te razumem ne poznaš me in...
Pogledala sem ga in mu povedala da mi je zelo všeč in da mi je žau za poljub.
J- Nebi smela tega storiti.
Odšla sem in zunaj pobrala Roona. V parku je Herry prileteu zamenoj in mi rekel
H- Ali... všeč si mi...si prvo dekle do katere res nekaj čutim in... rad bi da postaneš moje dekle, vem da je še prezgodaj ker sva se šele spoznala in da noevem kaj dosto o tebi vendar... zaljubiu sem se vate na prvi pogled!!!
Najprej nisem morela verjet in malo sem podvomila kaj če se samo norčuje iz mene, nato pa sem videla njegou resen obraz in iskrice v očeh.
J- Ja!!!
in mu padla v objem in on me je poljubil bilo je tako resnično in njegove ustnice... Bila sem tako vesea, celo popudne sem preživela z njim. Sprehajala sva se po parku, se poljubljala, deržala za roke. Bilo je tako romantično!!! Zvečer me je pospremil domol! na vhodu sva se poslovila in poljubil me je komaj sem se istrgala iz njegovega objema!!!
H- Povabim te na večerjo, jutri ob sedmih! Pidem pote in obleči nekaj elagantnega!
J-Velja!
Poljubila sem ga in odšla v hišo! Zagledala sem očka kako me grdo gleda in...

Next?
28. september 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeext nujno! Hvala za posvečen next!
28. september 2013
neeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!
28. september 2013
next
29. september 2013
Neeext
29. september 2013
Odločila sem se da bom zgodbo pisala naprej pa čeprav je malo bralk! Nemorem vs pustiti na cedilu in nehat pisat zgodbbice. HVALA ker berete!!

Zagledala se čka ksko me grdo gleda in in napadel me je z vprašanji kot do gdo je ta fant in zakaj te je pospremil in zakaj si ga polubila?? očkaa nič ne skrbi to je samo moj fant. OOOO in od kdaj ti lahko imaš fanta?? Ahh očka dovol sem odrasla da lahko imam fanta in polek tega je Heery je dober fant z dobrimi nameni!!! Ne razburaj se ker jas bom imela fanta če ti je prau ali pa ne!!! Odvihrala sem v sobo in se uemerila. Po petih sekundah sem se pomirila in od veselja ker še kar nisem morala vrejti da imam fanta njaboll popularne skupine na svetu in da se je ob toliko obuževalkami zaljubiu rauno vame!!! Morala sem poklicati Ali in ko sem ji povedala novicoo jr zakričala v telefon tako da se je slišalo po celi ulici! še dolgo sma se pogovarjale saj sem ji morala povedati vse podrobnosti! Zjutraj me je prebudil pisk telefona in bil je Heery moja ljubezen! zmenila sva se da se dobima danes zvečer pri njemu doma! Namig kako se obleči dobim kmalo. Zelo me je zanimalo. Odšla sem v kuhinjo si pripravila zajterk ter odšla v dneuno sobo ko je zazvonil zvonec. Nisem vedela gdoje saj danes nikogar ne pričakujem. Pred vrati je bi najlepši šopek.

Zraven je bil dodan listek in škatlica. Pisalo je: Tukaj je tvoj namig in prosil bi te ča tole ogrlico nosiš na najinem srečanju. Z ljubeznijo Heery. Bila sem zelo vesela in komaj sem čakala na nocojšni večer imela sem občutek da ga nič ne more pokvariti. v šaktli je bila najlepša ogrlica kar sem jih gdaj videla.

Namig sem zastopila kot nekaj elegantnega hitro sem stekla v sobo in gledala katera obleka bi bila najbolša a nažalost sem ugotovila da nimam nobene pametne obleke. Vrnila sem se v kuhinjo kjer sem srečala Spencer ki je šarila po rečeh. Samo smejala se mi je in začela zbadati! Jas sem pobrala šopek in odšla v svojo sobo. Ševedno sem se obadala s tem kaj naj oblečem. Spomnila sem se na Ali in poklicala sem jo. Zveseljem mi je priskočila na pomoč in odšli sma nakupovati.
06. oktober 2013
next?
06. oktober 2013
next
06. oktober 2013
neeext!!!!!
06. oktober 2013
Neeeeeeeext!!!
06. oktober 2013
Neeext
06. oktober 2013
next