Forum
Ta zgodba je resnična, ker se je dogajala meni. Upam, da boste brali. Moje ime, njegovo ime in ime od mojih staršev in brata so realni, drugače so popačeni, ker jih ne smem izdajati zaradi pravic ljudi. Večino bo bilo čisto resnično, samo čisto vsega se ne spomnim.

******************************************************1.DEL******************************************************
Izstopila sem iz avta in zajel me je svež morski zrak. Globoko sem ga vdihnila zrak in stekla na prostor kjer imamo vsako leto šotor. Pogledala sem na desno in ugotovila, da sta Jack in Marie že prišla. Mami in oči sta tudi izstopila iz avta in odšla proti prikolici.
"Jack, Marie!" smo rekli vsi trije in jih pozdravili. Rok -moj brat- je izsopil iz avta in z nasmehom odšel do niju.
"Rok kako si zrastel!" je rekla Marie navdušeno in nam ponodila piškote.
Približno urico ali dve smo pozdrvljali dobesedno cel kamp. Večina jih bo še pišlo še v roku enega tedna.
Okoli petih sem začela skakati okoli staršev in jima težiti:"Lahko postavimo šotor?"
Ko smo ga po nekaj minutak prepričevanja začeli postavljati me je že minilo. Sicer bom bila vesela, ko bo BILO postavljeno. Ne maram pa ravno tistega dela, ko ga še postavljaš.
Na vse načine sem se poskušala se izogniti. Na WC sem odšla, trikrat sem odšla pogledati, če so Willsonovi že prišli-pa čeprav sem vedela, da pridejo pet dni za mano- in bila sem še enkart po vsem kampu, da sem še enkarat 'pozdravila' ljudi.
"Pomagaj in se nehaj sprehajati po kampu!" je name zakričal Rok. Skoraj sem padla od strahu, ko je zakričal.
"V redu noo..." sem rekla in se postavila ob njemu. Čakala sem, da kdo kaj reče kaj naj naredim.
"Tam drži!" je zakričal oči. Hitro sem stekla taj in držala del šotora.
Po eni uri mučenja in skakanja okoli je šotor že stal. Izmučeni smo se vsedli k Marie in Jacku.
"Boste kaj pili, jedli?" je Marie prijazno vprašala in ponudila celo večerjo. Ker kuhinja še ni bila postavljena smo nekaj morali jesti.
Najdela sme se piškotov in napila soka. S polnim trebuhom-mogoče s celo prepolnim-sem se vlegla v šotoru. Druga polovica je bila prazna. Rok je odšel k Leonardotu. Njegov 'naj' prijatelj je na morju. Že tako je bila ura enjast, od njega se pa preičakuje, da bo prišel velikoo bolj pozno.
Utrujena od devet urne vožnje na morje sem zaspala zvita na napihnjeni blazini.
***********************************************************************************************************
Vem, da je bedno, samo začetek je in rabim nekje začeti.

Vam je všeč in ali boste brali?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

27. januar 2013
u116361
u116361
neext
27. januar 2013
u114352
u114352
neeeeeeeext <333333
27. januar 2013
u121128
u121128
nextt < 3333
27. januar 2013
u84822
u84822
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
27. januar 2013
u91970
u91970
next:3
27. januar 2013
u103001
u103001
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
27. januar 2013
neeeeeeeexxxxxxxxt
27. januar 2013
nextttt
27. januar 2013
u117381
u117381
NEEEXT!!!«33
27. januar 2013
u115042
u115042
neeext<3
27. januar 2013
u112307
u112307
neeeeeeeeeeeeeeext! ;D
27. januar 2013
u25153
u25153
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.!!!!!
27. januar 2013
piši, riši, kar hočeš. ampak to ob prostem cajti, k trenutno maš delo: next.!!
27. januar 2013
Okeeeej hwala vseeem! Bom nadeljevala danes bolj proti večeru!
28. januar 2013
Okej tukeej je next. Uglavnem nekej časa njega še nou notri, ko pa pride bo pa večinoma skorej sam v njemu!
****************************************************2.DEL****************************************************
Sama od sebe sem vstala. Pretegnila sem se in s pogledom usmerila na naphnjeno blazino, ki je ležala ob meni. Rok je spal in se komaj kaj premikal. Previdno sem vstala in odšla iz šotora.
"Dobro jutro!" je zaklicala mami iz sosednje parcele. Spet sta bila pri Jacku in Marie. Lahko sem videla kuhinjo, ki še ni bila sestavljena. No na pol je bila, ravno toliko, da si imel omaro, za kuhati štedilnika pa ne.
"Dobro jutro!" sem rekla in zazehala. Vzunaj je bilo vroče-kot vedno. Marie je imela okoli telesa ovito brisačo in se učitno odpravljala na vsako jutranjo namakanje v morju.
"Se grem lahko tudi jaz kopati?"čeraj sem se namreč hotela, sem vzkliknila. Včeraj sem se namreč hotel kopati, a še nič ni bilo razpakirano. Ne brisače ne kopalke. Zdaj je vbistvu že bilo, a ne vse.
"Ja, ja," je rekla mami in jaz sem z nasmehom se zapodila k 'trugi' kjer so bile kopalke in brisača.
Hitro sem se v šotoru oblekla in nato odšla skupaj z Marie proti plaži. Brisačo sem spostila in se vrgla v svežo vodo. Bila je osvežajoča malčna in po dolgih šestih mesecih je prav pasala. Nekaj minut sem se potapljala in plavala okoli boj, a sem ko je Marie odšla nehala.
Odločena sme bila, da se bom to leto sončila. No nisem ravno bleda ampk vseeno. Vlegla sem se in hitro mi je postalo dolgčas. Stekla sem nazaj v kamp in vzel aknjigo. S sabo sem jih imela za cel kovček. Odobno sem se namestila na pesek in začela brati knjigo(Nevem točno kero sem brala. Sem jih velik prebrala na morju!xđ).
Pol ure sem se sončila dokler nisme zaslišala drvenja kolesa. Prihajal je nad mano in dvignila sem pogled. Rok je sedel na kolesu, zraven njega pa sta bila še Leonardo in Lucy.Nista brat in sestra ampak pač dva, ki ju poznamo.
"Kosilo je. Pejt gor," je rekel in zavil s kolesom proti stopnicam nasproti plaže. Vsi trije so nesli kolesa nazaj gor in odšli do našega mesta. Naša 'parcela' je bila nekako 'srednja' točka kampa.
Vstala sem, pospravila za sabo stvari in odšla proti šotoru. Najboljša hrana, ki ji lahko ješ tukaj je piza iz picarije nekaj kilometrov daleč. Doma lahko narediš najboljšo juho. Juho iz vrečke. Svatovsko juho. In ponavadi smo zraven jedli še špagete in omako kupjeno tu. Kakor danes.
Po kosilu je pogovor našel na pomivanje posode. Vsakoletno prepiranje.
"Ti jo boš pomivala!" je rekel Rok in se zarežal.
"Ne vsak jo bo en dan!" sem mu zasikala nazaj. Spačil je obraz. Že res, da je star skoraj 18, a vseeno je kdaj rees nadležen.
"Ne samo ti jo boš! Star bom bil 18 zato mi ne bo treba!" je ponovno zasikal in me važno pogledal.
"Dovolj! Vsak bo eden dan. Midva ne bova nič, ker kuhava!" je rekel oče in obadva sva utihnila. Že sem hotela ogovarjati a sem dobila tisti pogled od očeta. Zastrašajoč.
"Veter piha!" je vzkliknil oči in odšel k trugi. Sama sem morala pomiti posodo, Rok in oči pa sta začela sestavljati jadra. Ja srfamo-vsi razen mami. Ta kamp je polen srfačev in vbistvu smo mi sem začeli hoditi le zaradi vetra. Amapk ne srfamo na valovih. Huh ne to je beda. Srfamo z jadri. Čeprav mi ne gre nevem kaj dobro, a vseeno kadar se učim, resnično uživam.
Rok in oči sta odšla srfat jaz pa sme odšla k našim družinskim prijateljem in moji sošoli na desni konec kampa.
************************************************************************************************
Nextam?
Kdaj in kako ga bo zbodila?
Predlogi, kritike?
28. januar 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeext< 33 ful dobr
28. januar 2013
Hwalaa! Bo še kdoo sploh bral?:c
28. januar 2013
neeext
28. januar 2013
u117381
u117381
Neext!!
Ne vem
Sam pohvalee:33
28. januar 2013
next.! <33
28. januar 2013
Hwalaa vseem!< 33
28. januar 2013
nexttt ;** zgodbica mi je všeččč
28. januar 2013
u82298
u82298
Ja nexti
Ne vem
Pohvale
++++++++
Nova
bralka
28. januar 2013
Hwalaaaaaaaaaa obemaaa! Ju3 next!
28. januar 2013
u82298
u82298
oooooooooo Škoda

Ne, zdaj nexti KER JE SVETOVNA ZGODBICA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
28. januar 2013
u25153
u25153
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.!!
28. januar 2013
u120200
u120200
next
28. januar 2013
next
28. januar 2013
Next
28. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg