Forum
Bil je torek. Zunaj je naletavalo listje, bila je jesen. Opazovala sem pisan gozd, ki se je razprostiral ob naši veliki hiši. Začela se je že šola in s tem tudi učenje. Ime mi je Eva in stara sem 17 let.

Moja mama je odvetnica, moj oče pa kirurg, zaradi prenatrpanega urnika nikoli ne najdeta časa zame. Tako je bilo, že odkar sem bila majhna in do sedaj sem se tega že navadila. V veliki hiši živim poleg Marte naše gospodinje, ki mi je kakor mama in jo imam zelo rada.

Prosti čas pa zapolnjujem z branjem in z druženjem s svojimi prijatelji. Ker sem iz bogate družine so vsi v šoli prijazni do mene in upajo, da jih bom kdaj povabila k sebi domov. Toda jaz se držim svojih prijateljev, s katerimi se poznamo že z otroštva. Vsi prihajamo iz bogatih družin in naši starši so prijatelji že dolgo časa. Pred dvema letoma sem hodila z Janom. Janov in moj oče sta najboljša prijatelja in bila sta zelo vesela ko sta izvedela da sva z Janom par. Jan je dve leti starejši od mene in njegov oče ga sili v šolo. Za svojega sina je izbral poklic odvetnika in noče odstopiti od tega. Jan je moral pred dvema letoma oditi v Italijo na študij in od takrat naprej sva se odločila, da bova začasno prekinila najino zvezo. Toda ko je Jan odšel, sem bila samo še kot kup nesreče, nihče drug me ni mogel nasmejati tako kot on in zelo sem ga pogrešala. Tako zelo sem ga ljubila, da nisem želela za fanta nikogar drugega in sem nestrpno čakala kdaj se bo vrnil. Bila sem najbolj popularno dekle na šoli in vsak fant je hotel hoditi z mano. Nekaj časa so poizkušali, nato pa so videli da iz tega ne bo nič. Bolj sem se posvetila študiju in se odločila narediti nekaj iz sebe. Namreč želela sem si postati to kot moj oče. Moj oče mi je bil že od malih nog vzornik in želela sem si postati točno to kot on, želela sem reševati življenja.

Kako se vam zdi za začetek?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

14. junij 2012
u75172
u75172
next
14. junij 2012
NEXT
14. junij 2012
u93827
u93827
Omg NEXT.!!< 33333333333333
14. junij 2012
NEEXTTT
14. junij 2012
next!!
14. junij 2012
Grace in jaz sva bili najboljši prijateljici. Skupaj sva hodili v šolo, skopaj počeli vse! Grace je imela fanta Klemena, vedno nasmejanega rjavolasca. Vsako jutro sva z mojim šoferjem pobrala Grace in Klemena na poti v šolo. Mlada golobčka sta se stiskala na zadnjem sedežu, jaz pa sem razmišljala o Janu.

Le kaj počne, ali me kaj pogreša, ali ima že drugo?...vse to se mi je podilo po glavi. Zbudil me je glas »Gospodična Miller prispeli smo« bil je šofer Nik. Izstopili smo iz avta in se napotili proti šoli. Ko smo vstopili so vsi naredili prostor, da smo lahko šli skozi. Ne vem kako sem sploh postala popularna, najbrž je bil kriv denar. Ljudje gledajo samo na to. Meni je vseeno če si reven ali ne, samo da imaš nekoga , ki te ima rad. Jaz sem v tem primeru na izgubi. Šla sem do svoje šolske omarice in iz nje vzela knjige za prvo uro. Prvo uro je bila matematika, najslabši predmet vseh časov! Po končani uri me je na hodniku ustavila Grace »Eva ne morem te več gledati takšno!« »Kakšno?« »Saj veš! Tako poklapano, brez življenja! Jan gotovo ne bi hotel da bi bila takšna!« »Grace, ti ne veš kako je to ko ne moreš biti ob ljubljeni osebi!« »Pa poizkusi za nekaj časa hoditi s kom drugim in če ti ne bo všeč prekini! Na primer, lahko začneš z Mikom, le poglej kako te požira z očmi. Pojdi do njega in ga ogovori!« Nisem imela časa, da bi kaj rekla, saj me je Grace potisnila k Miku. »Hay!« »Hay Eva. Kaj pa ti tukaj?« »Zanimalo me je ali imaš danes popoldne kaj časa?« »Danes? Oprosti, toda nimam časa imam trening za nogomet!« »Aja, jaz sem pa mislila da bi lahko šla na pijačo! Potem pa nič!« »Počakaj! Kaj pa če me prideš gledat, nato pa greva ven po treningu?« »Ok, super ideja!« »Adijo Mike!« »Adijo Eva , se že veselim!« Ko je Grace videla, da nisem več pri Miku je prihitela do mene »No kaj je bilo?« »Popoldne imava zmenek!« »Super, upam da ti bo všeč! In ne boš več kot kup nesreče!«

Golobčka!! ;3
14. junij 2012
u84822
u84822
next!
14. junij 2012
next!!!
14. junij 2012
neeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttt
14. junij 2012
next
14. junij 2012
Po pouku me je Nik pobral v šoli in me odpeljal domov. Ko sem stekla v hišo sem v pozdrav zaklicala Marti. Hitro sem pojedla kosilo in Marta me je vprašala »Kam se ti pa danes tako mudi?« »Popoldne imam zmenek z Mikom in ne vem kaj naj oblečem!« »Oh, že razumem. Zelo sem vesela da si začela znova hoditi na zmenke in upam da se boš danes imela lepo. Ali potrebuješ pomoč pri izbiri obleke?« »Bom videla. Če te bom potrebovala te bom poklicala!« »Super, jaz bom spodaj!« »OK, grem jaz se mi mudi.« Stekla sem po stopnicah in zaloputnila z velikimi masivnimi vrati.

Vstopila sem v svojo perfektno sobico. To je bil edini prostor, ki nisem hotela da bi bil razkošen. V svoji sobi sem se hotela počutiti kot vse ostale najstnice po svetu. Torej stekla sem do gromozanske omare in začela brskati za kakšnimi dobrimi oblekami. Po dolgem iskanju sem se končno odločila za preprost mladostniški videz.

Ko sem zaključila z urejanjem sem se zavrtela pred Marto »Super si!« mi je rekla. Nato pa sem skočila v avto. »Kam pa se odpravljate gospodična Miller tako lepo oblečeni?« me je vprašal Nik. »Zmenek imam, ali me lahko zapelješ pred šolo?« »Kakor ukažete!« Zasmejala sem se »Hvala Nik!« »Gospodična vam na uslugo!« Preostanek poti sva preždela v tišini. »Lepo se imejte gospodična Miler!« »Hvala Nik!« sva se poslovila in že je bel avto odpeljal iz dovoza. Sprehodila sem se do telovadnice, v kateri se je že od daleč zaslišalo vzklikanje in letanje. Ko sem vstopila je Mike sedel na klopi in ko me je zagledal je pritekel do mene »Waw čudovita si!« me je pohvalil. »Hvala!« Ker ga je trener vpoklical v igro sva se morala za nekaj časa posloviti. Usedla sem se na klop in opazovala trening. Mike je resnično dobro obvladoval žogo. Vsi ostali so me začudeno gledali in dva, ki sta se pogovarjala sem slišala da sta rekla »Kaj pa bogatašica dela v tej luknji?« Tega sem bila navajena in ni me vrglo s tira.
Next??
14. junij 2012
u84822
u84822
next
14. junij 2012
nexxxt
15. junij 2012
nextt in to hitroo
15. junij 2012
u37905
u37905
Neeext!!
15. junij 2012
nnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxttttttt
15. junij 2012
Po treningu mi je Mike rekel "Takoj bom nazaj, samo oprhat se grem, saj sem prepoten kot prašič!" Ko ni bilo nikogar več v telovadnici sem se potiho zasmejala. Ja Mike je bil prvi po Janovem odhodu, ki mi je uspel spraviti nasmeh na obraz.

Čez nekaj časa sva se z Mikom že sprehajala. Ni mi želel povedati, kam me bo odpeljal in prepustila sem se svoji usodi. Mislila sem, da me bo odpeljal v kino, ali pa na pijačo kot me je ponavadi Jan. Toda pošteno sem se zmotila. Odpeljal me je tja, kamor nikoli ne bi pričakovala. Usedla sva se na avtobus in se peljala daleč stran od mesta. Avtobus naju je odložil na zadnji postaji in to nekje ob enem travniku. "Vem, da nisi navajena pešačiti, toda drugače ne moreva priti do tja". Ko pa sem videla kam me je Mike pripeljal nisem nič več bila jezna zaradi dolge hoje in vožnje. Pogled je bil osupljiv.Mike me je peljal na piknik na plažo. Bilo je prečudovito. "Potem lahko po naju pride Nik če si za to!" "Ja, super si bom prihranil denar"Poklicala sem Nika in mu rekla kam naj pride po mene čez dve uri. Med tem časom je Mike pripravil piknik.

Pogovarjala sva se, jedla hrano in uživala ob toplem soncu. Na koncu sva se šla še malo poškropit in se zabavat v slano morje. Že dolgo časa se nisem imela tako lepo in se tako velikokrat nasmejala. Začel se je že sončni zahod in kmalu se je znočilo. Začelo me je zebsti. "Ali te zebe?" me je vprašal Mike, kot da bi bral moje misli. "Ja, malo" "Pridi k meni, da te zagrejem". Najprej sem oklevala, toda premagal me je mraz. Kmalu po tistem pa se je že začelo hupanje na vrhu pečine. Bil je Nik. Pobrala sva svoje stvari in stekla do avtomobila. Celo vožnjo sva se pogovarjala in pogovarjala. Čas mi je minil tako hitro in res sem se imela super kot nikoli! Ko pa smo prispeli k meni domov sem Mika povabila noter. Ni se mogel nagledati naše velike hiše. "Waw Eva, lahko si srečna da imaš tako bogate starše!" "Meni pa to ni najbolj po volji!" Marta nama je prinesla osvežilno pijačo in kmalu po tistem je Mike oznanil, da mora domov. Pospremila sem ga do vrat in mu v slovo dala poljubčka na lička. Oba sva zardela. Ponoči sem sanjala o Miku in meni kako sediva na plaži in podoživljala dogodke. Z Mikom sva bila ravno sredi poljuba, ko je do naju stopil ves razjarjeni Jan in se začel tepsti z Mikom. Na koncu sem se od strahu, da bo Jan kaj naredil Miku zbudila in začela kričati. V mojo sobo je prihitela Marta in me začela miriti "Samo nočna mora je bila. Kar naprej zaspij!" Tisto noč sem poizkušala zaspati, toda ni in ni šlo. Vsakič ko sem bila tik pred spancem sem se spomnila na Jana kako buta v Mika, ki je ves krvav.

Next?? ;33
15. junij 2012
Pa hvala vsem da berete!!
15. junij 2012
u62337
u62337
next< 3333333333333
15. junij 2012
še 4 nexti pa nextam!
15. junij 2012
u37905
u37905
neeext!!!
15. junij 2012
neeeeeeext!!
če bi morali ocenit to zgodbico od 1 do 10% bi jo jaz ocenla z 100.000%
16. junij 2012
jaz tudii
16. junij 2012
Hehe hvala ;3
16. junij 2012
nnnnnneeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttt
16. junij 2012
Zjutraj v šoli sem se izogibala Mika, saj me je bilo zelo strah, da se bodo moje sanje uresničile. Grace me je le začudeno gledala, saj je mislila da mi je Mike všeč. Ponoči, ko sem prišla domov in prižgala računalnik, je bil na omrežju tudi Jan. Oklevala sem s tem, ali naj ga kliknem ali ne, toda on me je prihitel. Da ne bi mislil, da je kaj narobe z mano sem mu raje odpisala s kratkim »Hey!« On je bil ves presrečen, opisal mi je vse kar se mu dogaja v Italiji, kaj vse delajo z njegovimi prijatelji, kako veliko se ima za učiti ipd. Bil je ves razvnet in pisal poljubčke in da me ima rad in da me ne more pozabiti. Pekla me je vest saj sem ga za eno popoldne prevarala in šla na zmenek z drugim fantom. Toda ni se zgodilo nič in tako bo tudi ostalo. Trdno sem bila prepričana, da bom Mika za vse večne čase ignorirala. Naslednji dan je do mene prihitel Mike in me vprašal če imam ponoči kaj časa. Toda zavrnila sem ga in bil je ves žalosten. V sebi sem vedela, da bi bili vsi na izgubi če bi lagali drug drugemu, ko pa ga sploh nimam rada.

. Ležala sem na ležalniku in brala knjigo. Okrog mene je vsa vesela skakala Kika-moja psička. Ravno sem se želela iti okopat v bazen, ko je do mene prišla Marta in rekla, da imam obisk. Bila sem vsa presrečna, saj sem mislila da mi je na obisk prišla Grace in mi ne bo več tako dolgčas kot mi je bilo do sedaj! Marta pa je rekla da je prišel en fant. Marti sem rekla, naj mu reče da me ni doma toda ona mu je že povedala da sem doma. Oblekla sem bi kopalni plašč in se sprehodila do sprejemnice.

Next??
16. junij 2012
u47197
u47197
ηєєχт؟
16. junij 2012
u37905
u37905
Neeext!!!
16. junij 2012
nnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttt
17. junij 2012