Forum
u197807
u197807
Zdravo!
Pisala bom zgodbico o punci Brynn, ki obožuje ljubezen. Vsebovala bo malo (no prav, kar veliko) sexa.
Najprej rabim tri nexte
02. julij 2016
u186827
u186827
Next
03. julij 2016
u209548
u209548
Next
03. julij 2016
u193768
u193768
Next
03. julij 2016
u197807
u197807
Hej!
Sem Brynn in sem stara 19 let. Obožujem ljubezen (sploh pa ljubljenje in sex). Vedno sem imela srečo v ljubezni. Imam fanta Lukasa. Danes se dobiva na plaži.

Ravno tja sem šla. Ko sem v najbolj sexy kopalkah in oblekici hitela na plažo, sem razmišljala ali bova danes z Lukasom sexala ali ne. Bilo bi mi zelo všeč če bi. Ko sem prispela na plažo, sem poiskala Lukasa. Aha, tamle je. Pristopila sem k njemu. "Imaš kaj prostora na brisači?" sem vprašala. Zasmejal se je. "Zate vedno lepotička" Ko sem se mu pridružila, mi je slekel oblekico in me poljubil. Mmmm, obožujem njegove poljube. Z eno roko mi je stisnil ritko. Zacvilila sem. Skozi poljub je vprašal: "Greva kam bolj na samo?" Samo pokimala sem in si oblekla nazaj oblekico. Hmm, očitno lahko danes pričakujem sex. Vso pot do njegovega stanovanja sva se lizala. Stiskal me je za ritko, kar mi je bilo zelo všeč. Odprl je vrata in vstopila sva. V spalnici me je kar vrgel na posteljo in se ulegel zraven mene. Slekel mi je zgornji del kopalk in v eno roko prijel eno mojo joško. Mečkal jo je, drugo pa je obdelal z jezikom. Nato pa je zamenjal. Potem se je z jezikom spustil nižje, do hlačk. Potem me je poljubil, z roko pa je zlezel v moje hlačke. Zvila sem se od ugodja. Potem je dal počasi en prst not in ga potem polizal, nato pabje še meni dal da poližem. Potem mi je slekel hlačke in mi polizal muco. Naenkrat sem imela v luknjici tri prste. Potem pa me je začel še z jezikom dobesedno sexati, porival je svoj jezik v mojo luknjico, dokler nisem doživela orgazma. V njegova usta. Nato sem bila na vrsti jaz. Slekla sem mu hlače in je vstal, jaz pa sem šla na kolena. Prijela sem njegovega prijatelja v roke in ga začela mečkati. Postajal je vedno bolj trd, zato sem ga vzela v usta. Najprej počasi nato pa vedno hitreje sem mu ga fafala. Začel je nabijati v moja usta in se tja noter tudi izpraznil. Potem sva šla v 69 in se rajcala do orgazma. Potem ko sva oba doživela orgazem, sva se zalizala.

Koliko nextov lahko zberem?
03. julij 2016
u186827
u186827
Next
03. julij 2016
u193768
u193768
Next
03. julij 2016
u193768
u193768
http://www.igre123.com/forum/tema/vojna/186257/
Ja oglašujem, ampak z dovoljenjem pisatlejice! Osebe proti katerim se "borimo" so me spravile v depresijo. Lahko samo glasujete prosim?
03. julij 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg