Forum
u162662
u162662
Hej!

Odločila sem se, da bom napisala svojo zgodbo. Zgodbo sem pisala že prej, vendar mi je zmanjkalo bralcev. Upam, da pri tej zgodbici ne bo tako in da boste brali!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
1.DEL

To je bil moj najhujši dan v življenju! Vedela sem, da bo prišlo do tega! Svarila me je tudi moja najboljša prijateljica! Kako sem lahko tako slepa? Potrebovala sem samoto. Amy moje najboljše prijateljice ta trenutek nisem hotela obremenjevati s tem. Kako sem bila tako neumna! Zlorabil me je! Ne mislim spolno! Kar rekel mi je v obraz, da si je našel drugo in da z mano ni več srečen. To je bil moja najhujši dan v življenju. Pa tako sem ga ljubila, on pa me je izigral!

Tekla sem na moj najljubši kraj. Čisto samotno od vrveža na ulicah najbolj dimnega mesta na svetu New Yorka. Tekla sem na samo pod zapuščen pomol. Tu se je vsaj laho dihal svež morski zrak. Mami se v tem trenutku tudi nisem morala zaupati. Amy bi nakopala le še dodatne skrbi, druge prijatejice pa nisem niti imela. Ko sem tako premišljevala sem začela metati kamne v morje in razmišljala, kar vse se mi je zgodilo danes. Bil je drugi dan poletnih počitnic in končala sem komaj osnovno šolo. Danes me je moj fant Michael zapustil. V parku mi je kar rekel "Našel sem si drugo. Žal mi je Emma, ampak žal tako je." Kako mu je lahko žal! Prekleti prasec!
Nato sem še nekaj časa razmišljala in odšla domov. Mamo je zagotovo srkbelo. Ni je še bilo doma bila je v službi. Njenega avta ni bilo pred ulico. Odklenila sem vrata več stanovanske hiše in začela premišljevati kaj naj naredim. On prasec mi je zasral cele poletne počitnice! Emma ne misli nato, sem si prigovarjala. Ampak ni šlo. Spet sem začela jokati. "Sploh mu ni bilo žal!" sem hlipala. Naredila sem si malico in pogledala na telefon. Le sporočilo od Amy, če imam kakšwn načrt. Ni se mi dalo odgovarjat. Zato sem mobitel le nekam vrgla in začela z muko jesti kruh in nutello. Nekaj sem morala spraviti v sebe.
Na vratih je pozvonilo. Bila je seveda mama. Odklenila sem ji. Čimprej sem se ji morala zaupati. To je videla takoj po mojem obrazu. "Hej ljubica!" me je pozdravila. "Hej mami!" sem naivno rekla. "Kaj pa je?" me je vprašala. Odšli sva ji v jedilico in tam sem ji vse povedala.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
J-jaz, M-mami
J: Sploh mu ni bilo žal!
M: Tak pač je. Življenje je kruto Emma.
J: Ja vem. Samo ta prekleti prasec me je izigral.
M: Vem kako je. Tudi jaz sem bila mlada veš.
Le hlastala sem za zrakom in hlipala od joka.
J: To je bil moj najhujši dna v mojem življenju.
M: Nekaj imam kar te bo spravilo v dobro voljo.
J: Kaj me lahko še danes spravi v boljšo voljo?
Iz žepa je potegnila... Nekakšne karte?
J: Kaj je to?
M: To Emma je darilo za tvoj 15 rojstni dan.
J: Karte kaj sploh piše gor...
A sem bila slepa!
J: Kaj?! Karte za v London! Moje najsko mesto in to za 2 meseca?!
Končno se bom znebila tega New Yorka!
M: Ja in še Amy lahko vzamema zraven.
J: Jooj! To je moj najslabši in najboljši dan v življenju!
Najslabši zaradi Michaela, najboljši pa zaradi tega.
Mama se je le zasmejala moji duhovitosti jaz pa sem jo dušila.
M: In to še ni vse...
Iz žepa je potegnila še ene karte. Tokrat le dve.
M: To je drugi del presenečenja.
J: Kaj pa piše na njih?
M: Saj imaš zelo rada 1D?
J: Moja najljubša skupina so!
Ne... Ni bilo možno, da bi res bila karte od njih.
A mama mi je le pomahala pred očmi z njimi. Res...
J: KARTE ZA NASTOP ZA 1D IN TO Z AMY!
Začela sem se dreti kot še nikoli. Oblivala so me različna čustva.
J: Mama ti si najboljša mama na svetu 4ever!
M: Ja, ja priliznjenka! Zdaj pa povej Amy veselo novico. V nedeljo že gremo.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Danes je pa bil petek. Ufff, bo pakiranja!
Odirjala sem v svojo sobo in razmišljala v vsem kar se mi je zgodilo danes. Res velik šok! Po razhodu z Michaelom in vesela novica, da grem v London z mami in Amy in z Amy na koncert od One Direction! Moje srce res ni moglo več prenašati tega. Kakšna novica me bo še kaj šokirala sem si mislila? Verjetno ni boljše novice od tega in ne niti slabše zaradi razhoda. Ko sem bila takole zatopljena sem čisto pozabila poklicati Amy. Odklenila sem mobitel vtipkala Amy-ino številko. Že po prvem zvonenju je dvignila...

To sem jaz Emma:

Vem, da je za začetek full beden! Ampak upam, da vam je všeč in da boste brali!
Sej bo boljše. Samo zdaj je še bolj tako. Potem pa obljubim!

Nextam?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

17. januar 2014
next
18. januar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg