Forum
Hei jaz bom pisala zgodbo o Tari ki ima najbolšo prijateljico Emo in se knjej odpravi zapoletne počitnice na podeželje,ker Tarini starši imajopreveč dela se odloči da bo preživelapočitnice pri Emi.
Opis:
Tara:rjavi lase do konca prsi,oči rjave,postava suha (ne preveč),rada bere,jaha konja pleše hip-hop in ima psičko Lolo maltežan,živi v mestu ............
Ema:rjavi lase do ramen,oči zeleno-modre,ima psa haskija pasme haski živi napodeželju , je navijačica in rada ima živali.................
1-DEL
bil je zadnji šolski dan in odpravila sem seponakupih da kupim stvari za na počitnice,ter stvari za lolo (psičko) ko sem kupila vse stvari sem se odpravila z vlakom da Eme na vlak so me pospremili starši,peljalasemse 3 ure,ko sem prispela me je že čakala Ema tako se me je razveselila dala semm ji svoje darilo ki sem ga danes kupila bile so šminke.Potem sve se z Emo odpravile k njejjj domov kjer so me čakali že njeni starši bili so me zelo veseeeeli z Emo sva odšli do njene sobe kjer sem se razpakirala.Zvečer sve peljali kužka na sprehod potem smo imeli večerjo in z Emo sva sešli tuširat,in potem spat.Naslednji dan sva se odpravile do trgovine do nje je bilo5km ila je najbližja trgovina sredi gozda,odpravile sva se z kolesi ko sve prispele sva pustili kolesi vzunaj v tttrogovini sva kupile ,sok in kruh . Ko sve stopili vn izz trgovine ni bilo večnajinih koles iskali sva jihpovsod naenkrat pa sem zagledala hišico na drevesu pred drevesom pa najini kolesi prosila sem Emo naj greve pogledat u hiško ,,komaj sem jo prepričala............................prosim če želišnadeljevanje napiši next,naprej ali dalje !!!!!!!!!!!!!!!!!hval
12. oktober 2012
u30718
u30718
next!
12. oktober 2012
u95154
u95154
next
12. oktober 2012
hvala prosim vsaj še 1 next!!!!!!!!!!
12. oktober 2012
u95154
u95154
next
12. oktober 2012
next
12. oktober 2012
next!
12. oktober 2012
hvala za nexte
2-DEL
šli sva po stopnicah in prišle v hiško tam ni bilo nikaogar hiška je bila kr velika ima je dva kavča na njih so bili povštri in deka,en mali štedilnik miza 4 stoli in omara hiška je bila zelo razmetana kot da bi v njej žživelo deset fantoslišali sva da nekdo prihaja skrili sva se v omaro,prišla sta dva fanta dvojčka mogoče kako leto starejša od naju ločil siju po tem da je bil en bol debel in nesramen drug pa suh in prijazen ta suhi je rekel in a si kaj ukradel "ja 2 soka in kos tortevse sta si razdelila potem pa je ima kihnilain opazila sta naju odprla sta omaro ta suh naji je zvezal za roki ta debili pa naju je slekel do gat in modrca oba sta se smejala in rekla dobra roba booooodo te obleke za prodat .............................................next? in oprostite za napake komp malo nagaja!!
12. oktober 2012
u95154
u95154
next
12. oktober 2012
next!
12. oktober 2012
next
12. oktober 2012
hvala za nexte,jutri bom nadeljevala ali pa zvečer,ker zdaj nimam časa,ker grem vn z prijetli pa tud slike bodo ...
12. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg