Forum
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!
Ful dobr zacetek
22. januar 2014
u28319
u28319
Neeeeeext:3
22. januar 2014
neeeeexxttt<3333
23. januar 2014
neeeeeext.!<3
23. januar 2014
omg umirraaam neeeeeeexxttttttt šupr pišeš
23. januar 2014
No kdaj bo next??????????
23. januar 2014
neeeeeeext......
23. januar 2014
u153451
u153451
Mal je trajal ja sam evo tuki je nov next. Hvala useeem za tuk nextou res waau *w* fuul hvala usem za to. Upam da bo zgodbica še naprej tko brana al neki xP no uglavnem tuki je nou del ki pa je posvečen usem <333

~Alexandra Nia Stewart~

Beg. Najboljše kar lahko človek naredi ko mu gre vse narobe. To sem storila tudi jaz pred dvemi leti. Zbežala sem staršema. Mami ki ji ni bilo mar zame in očetu ki me je pretepal. Morala sem stran. Bila sem naključen otrok. Nikoli si ga nista želela. Ne vem zakaj sta me nekaj let ohranjala pri življenju ampak pravtako mi je vseeno. Pobeg ni bil težak. Tako Sem spoznala Crystal.
Crystal je imela velike težave. Dokler se seveda nisva spoznali po srednji šoli na letališču. Ona je bila namenjena v Avstralijo in jaz prav tako. Povedala je da beži od starega življenja. Na letalu sva se bolje spoznali in zaupala mi je bolj kot mi je moja lastna mati. Jaz sem prizam ali ne zelo vplivala nanjo. Moj stil je kmalu postal tudi njen stil in da ne govorim o obnašanju. Kot da bi se me nalezla. Šele ko sem jo gledala kako se obnaša sem se zavedla da sem to jaz. Očitno nama je bilo namenjeno se srečati. Najini dnevi so se prelevili v noči. Večino dni sva namreč prespali ponoči pa hodili po klubih. Nisva bili vlačugi ki bi se z vsakim dali dol, saj sva večino časa kradli z denarnic. Posledica tega je bila da sva se pogosto selili. Do zdaj sva najdlje ostali v najinem stanovanju. To je bil kar cel mesec. Morda to da se maščujeva njenemu bivšemu ni bila najbolj pametna ideja a po tem sta sloveli Alex in Crystal. Vedno sta si zadali nekaj kar je skoraj nemogoče.
"Alex ura je deset do dveh." se je zadrla Crystal iz kuhinje. Odložila sem revijo in si oblekla svoje stare hlače. Na sebi so imele že kar nekaj lukenj ki sem jih naredila sama. Bela majica z napisom "Freaks" se je tesno oprijemala mojega telesa na sebi pa sem nosila še jopico. V Avstraliji je namreč ravno obratno kot drugje po svetu. Junij in julij sta najhladnejša meseca in pridružuje se jima še avgust.
"Greva?" se je zopet oglasila Crystal. Prišla je v dnevno sobo in vzela ključe z omarice.
"Pojdiva." Skupaj sva se odpravili z stanovanja in Crystal je zaklenila. Ključe je pospravila v žep nato pa sva lahko končno zapustili blok. Zunaj sva čakali na taxi kakšnih pet minut ko nama je končno ustavil prijazen gospod. Usedli sva se noter in povedala sem naslov gospoda Willsona. Nekaj časa smo se peljali nato pa se je končno ustavil pred ogromno vilo. Plačala sem mu nato pa sva izstopili.
"Kar v njegovo hišo bova šli?" je vprašala Crystal. Pokimala sem in ogromna vrata so se odprla. Imel je veliko dvorišče z lepimi drevesi. Vili ni manjkal niti bazen in ogromna terasa. Ko sva stali pri vratih sva pozvonili in čakali da odpre.
"O dekleti. Kar vstopita." Odprla nama je njegova prijazna žena. Včasih se mi je zelo smilila saj ni imela pojma da jo mož vara z šestimi.
V hiši je bilo toplo. Hodnik je bil prebarvan na rumeno barvo. Na oknih so bila obešena prosojna zavesa z vzorci rož. Vse je spominjalo na srečen dom.
»Kar sezujta se.« je rekla in naju povabila notri.
*
»Ne morem verjeti da se to res dogaja. Maščevala se mu bom Alex. Prisežem da bom.« Kimala sem čeprav niti sama nisem vedela kaj naju je gnalo k tej odločitvi. Po vsej verjetnosti je ostal v Londonu zato sva bili namenjeni prav tja. Sama nisem imela opravka z njenim maščevanjem vendar sem ji vedno stala ob strani.
»Kdaj imava let?« je vprašala Crystal ko sva se pripeljali domov.
»Pojutrišnjem, okoli petih zjutraj. Dolgo bomo leteli.« Pokimala je in odklenila. Ura je bila štiri. Sklepala sem da sva bili pri Wilsonu dve uri kar pa ni malo. Težko ga je bilo prepričati v nekaj pri čemer se njemu ni obrestovalo.
»Naročila bom pico.« sem rekla in odšla po telefon.
~Zayn Javadd Malik~

»Daj no Zayn. Že cel teden ne ješ. Pridi no ven iz sobe.« Trmasto sem sedel na postelji zaklenjen. Nisem hotel da kdo moti. Zadnje čase so se težave kar vrstile. Turneja se je bližala, moja poroka z Perrie in vse je šlo narobe. Kot pravijo, ko enkrat poskusiš ni izhoda nazaj. Poskusil sem. Vbrizgal sem si drogo v žile. Še sam ne vem kaj mi je bilo a sem začutil potrebo po tem. Vsa stres ki sem ga doživljal nisem mogel stlačiti nikamor. Nabiral se je v meni a sam tega nisem zdržal. Nikomur nisem povedal. Zaprt sem bil vase in edina oseba ki me je lahko potolažila je bila Perrie. Ne vem kaj bi brez nje v teh časih. Nič me več ni zanimalo. Hotel sem biti sam.
»Zayn, Niall se je ponudil da ti da svoj sendvič.« sem zaslišal Liama.
»Kaj? Ne nisem.« Je šepetaje odvrnil Niall in verjetno mislil da ga nisem slišal. Naveličano sem se sprehodil do vrat in jih odklenil.
»O moj bog. Zayn si uredu?« sta vprašala naenkrat. Zavil sem z očmi in ju spustil noter.
»Zayn nekaj je prekleto narobe.« je zaklel Liam.
»Nič ni. Samo zaspan sem.« sem zagodrnjal in se ulegel na posteljo. Ura je bila deset zvečer.
»Oh daj no Zayn. Cel dan si ždel v sobi. Zakaj ne prideš dol? Olly je bil tukaj.« Pokril sem se z odejo in se delal da spim. Slišal sem godrnjanje, tihe korake in tresk z vrati.Bilo mi je hudo da sem se tako obnašal do svojih najboljših prijateljev ki so hoteli samo pomagati. Potreboval sem nekaj za kar še sam nisem vedel. Nekaj novega. Nekaj kar mi bo spremenilo življenje. Ampak vedel sem da kaj takega ne obstaja. Lahko sem se zanašal le na cigarete in zveste oboževalke ki so toliko naredile za našo slavo. A te dni sem pozabljal tudi na njih za kar mi je bilo prav tako žal. Paparacci so si seveda začeli izmišljevati nove zgodbe o tem da naj bi pobegnil z Londona ker me en dan ni bilo na spregled. Včasih gredo res predaleč. V žepu hlač sem poiskal telefon in si predvajal glasbo. Ob počasnih ritmih sem zaspal.
DROGIRA SE!SAJ BO VIDEL,KO BO PRIŠO K MENI!NIČ KHM KMH
POPOLNO JEE...FUCKING POPOLNOO ;$$$$$$$$$$
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTT
23. januar 2014
NEEEEEEXT!
*____*
popounost *OOO*
23. januar 2014
u142227
u142227
Omg!!! Vseeno kak si lahko to Zaynsterju naredila? Bogiiiiii
Popolnost! !!
Neeeext
23. januar 2014
u158730
u158730
Neeeext *______*
23. januar 2014
neeeeeeeeeeeeext
23. januar 2014
neext !!
23. januar 2014
u28319
u28319
Omgg! Moooj Zayn! Nej se ne drogira noo, akaj k bi ti use polepšala haha. Dej no plis<333 Ja pa seveda je popouno:33 Neeeeeeeeext:$$
23. januar 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
23. januar 2014
next omggg!!! kok ti nabolj pišeš<333
23. januar 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext;D
23. januar 2014
Ojij bogi Zayn!!!!!!!! Neeeeeeeeeeeext!!!!!!!
23. januar 2014
Omg bogi Zayn):
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
23. januar 2014
next
24. januar 2014
u130737
u130737
OMG TO JE PERFEKCIJA! *OOOOOOOOOOOOO*
Pa zakaj si dala Zayna drogirat? :'o
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!
24. januar 2014
ja ko zaj vidiš kak se ludi pritožujejo ko dobiš idejo . lol. NAJBOLJŠE PIŠEŠ TRISH <3333333333
NEEEEEEEEXXXXTTTT <3333
24. januar 2014
ooooooooooooooh zakaj si dala zayna na droge?????
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!
25. januar 2014
next!!
zakva je ON na DROGAH ??!!!
neeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!! (+ nova bralka)
25. januar 2014
WAW *O* OMG NEVERJETNO! KAKO LAHKO SPLOH TAKO POPOLNO NAPIŠEŠ? KAKO? WTF KAJ? NE MOJ ZAYN…NEMORE…WEEE;( MENE JE SKOR KAP, KO SEM ZAGLEDALA, DA SE ZAYN DROGIRA. PA NE MOJ ZAYN. PA RESNO SIGURNO SE BOSTA ZDAJ Z PERRIE RAZŠLA. IN TO PRED POROKO. OMG…;( AOOO PA JAZ SEM SE SKOR JOKALA IN KRIČALA, KO SEM ZVEDLA, DA SE ZAYN DROGIRA HAH-.- BAD BOY. OK OK OK. ZDAJ PA PROSIM NADALJUJ:* KER PIŠEŠ POPOLNO *O* IN DA MI TAKOJ NEXTAŠ. PROSIM TE NA KOLENIH:* PATRICIJA NEXTAJ! NEXT NEXT NEXT:*<3
25. januar 2014
neeeeeeeeeext!!!!!
FAAAAAAAAST PLEEEEEEEASEEEEEEE?!!!?

It is sooooooooo perfect!!!!
25. januar 2014
one word- POPOUNO *_*
in next
25. januar 2014
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next *w*
wiii popolnost!!!
26. januar 2014
u153451
u153451
wau res hvala usem za nexte pa komentarje zraven. res hvala usem da berete to mi tok pomen <3 do zdej sm delala naslovnici za zgodbico pač sm razdelila na dve sliki. zdej grem pa še next napisat. Mislim res hvala no <3
26. januar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg