Forum
Heeej! No to zgodbico piševa skupaj z Niko (Pιкαcнυ.Pαn∂α❊) namesto zgodbe Love Hurt Enjoy :*

# 1. DEL

Sheila Fournannte

"Oooh, shit, ti mali pacek!" je zakričala Maggie in udarila Troya v ramo. Ta se je zarežal in si pogladil mesto udarca ter jo porinil v bazen. Nekaj vode je pljusknilo vame. Pred seboj sem postavila roke in zatisnila oči. Srce me boli, ko vidim kako se zabavajo brez mene. Vse tiste dni, ko so me želeli zraven in smo se vsi noro zabavali so nepogrešljivi. Zdaj tega ni več. Izpuhteli so, kot izpuhti voda s tal in se potem vrne v dežju nazaj. A tu ne bo tako... Dnevov ne bo več. Brez njih so moji dnevi pusti in prazni. "Sheila! Zakaj se nam ne pridružiš?" je zavpila Maggie in si postavila roko nad oči, zaradi žgočega sijočega sonca. "Ni mi do tega!" sem ji zavpila nazaj s čim bolj prijaznim tonom in se zopet spustila vase. Troy je skomignil z rameni in potegnil Maggie s seboj v vodo. Zapihal je prijetni poletni vetrič, ki me ponavadi pomiri. A tokrat me ni. In me tudi ne bo. Po licu mi je zdrsela topla slana solza, ki sem si jo hitro obrisala in si na oči dala velika sončna očala, da se ne bi opazilo mojih rdečih zabuhlih ok. Pograbila sem torbico poleg mene, brisačo in revijo ter se napotila proti garderobam. Odšla bom. Bolje kot pa da me srce le še bolj boli.

"SHEILA!" je zavpila Maggie, ko me je opazila in stekla za mano. Nisem več mogla zadrževati solz. Začela sem jokati kot v potoku in teči. Kaj kmalu sem prišla v hladen prostor imenovan garderoba. Zaklenila sem se v eno izmed kabin in se usedla na klop. Očitno me ni našla. Ko bi bila jaz tako popularna kot ona. Ima talent za petje in risanje, jaz pa za le za ples. Na hitro sem se obrisala z brisačo in se preoblekla ter stekla domov, saj ni bilo kaj daleč. Tekla sem po hribu v japonkah vsa v solzah. Ljudje, ki so se peljali mimo mene in šli uživat na bazen so me začudeno gledali.

Imela sem občutek, da bo enkrat vsega konec. Mojega trpljenja in obupa in da me čaka svetlejša prihodnost. Ozrla sem se proti nebu in obstala sredi ceste. Oblaki so se zibali po sinje modrem nebu vseh oblik. Slišala sem smeh z bazena in videla vesele malčke, ki so brskali po pesku na plaži. Njihova lička so bila lepa rdeče barve. Sama si se želim spustiti z vlakcem smrti v dolino in tako sprostiti vso negativno energijo in uživati. Živeti sanje. Prekiniti z depresijo. Ob tej misli sem ošvrknila desno roko. Zapekla me je vest ob pogledu na vse brazgotine in ureznine, ki sem jih skušala prekriti s pudrom. Stresla sem z lasmi in s počasnimi koraki nadaljevala pot do doma...

a) Next?
b) Mnenje?

Boš bral?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

02. julij 2013
Jaz sem sopisateljica!
02. julij 2013
u136174
u136174
neeeeeeeeeeext
02. julij 2013
neeeeeeeeeeeeext

o faking god,kak je to popolnoo!! *.*
02. julij 2013
Iiii hvala
02. julij 2013
Next :*
02. julij 2013
next
02. julij 2013
u126564
u126564
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
the best začetek *w*
02. julij 2013
u135108
u135108
Neeeeeeeeeeext.
Linaa nism vedla da toook dobr pišeš *w*
02. julij 2013
Hahahahah ja Lina perfektno piše ;D
Jaz že pišem in bo pol nekje bolj pozno next

+ Hvala vseem !
02. julij 2013
u137477
u137477
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeekšt.*o*
Lina, trenutno sem v bolnici zaradi tvoje popolnosti, ya know?*wwwww*
02. julij 2013
neeexttttttttttttttttt
fulla zakon je
02. julij 2013
neext!
02. julij 2013
OMG hvala za vse komentarčke *ww* Nika nexta zele ane NIKA?
02. julij 2013
Ja kmalu bo ja
02. julij 2013
u138223
u138223
NEEEXT !!!
02. julij 2013
u90139
u90139
next
02. julij 2013
Eto next ;D HVALA VSEM!

# 2. DEL

Maggie Fournannte
Troy me je močno potisnil v bazen. Začutila sem prijetno osvežitev, ko sem pristala v hladni vodi. »Ti bom že pokazala!«, sem zakričala ko sem se spet prikazala na površju. Začela sem ga škropiti. Skočil je v vodo in priplaval do mene. Slutila sem kaj bo naredil. »Ne, ne boš« sem rekla in se zasmejala. »O pa bom.« Že naslednji hip sem pristala pod vodo. Potunkal me je. Ko sem se spet prikazala na površju smo vsi planili v smeh. No nekdo je manjkal. Moja sestra Sheila. Seveda, kaj pa drugega. Pogledala sem okoli sebe, nikjer v bazenu je ni bilo. Nato sem pogledala še proti ležalnikom. Tam je sedela sama in ni izgledala preveč vesela. »Sheila zakaj se nam ne pridružiš?«, sem zakričala. Ona je le skomignila in rekla: »Ni mi do tega.« Zavzdihnila sem. To se dogaja že en mesec. Postala je tako zelo drugačna.

Spet sem pristala v vodi. Pa mi trenutno ni bilo do tega. Raje bi opazovala mojo sestro, nočem da se ji zgodi kaj hudega. Hitro sem priplavala nazaj na zrak. Ozrla sem se prot Shelii. Pravkar si je nase nataknila sončna očala. Zatem je vstala, pograbila svoje stvari in se napotila proti garderobi. Hitro sem odhitela iz bazena ter stekla za njo do garderobe. A zaradi gneče nisem videla kam je šla. Zaskrbljena sem odšla nazaj do bazena in prijateljev. »Ni mi več do plavanja. Shelia je odšla in verjetno se je napotila domov. Tudi jaz grem«, sem rekla drugim. »Zakaj te tako skrbi zanjo? Saj je vendar enako stara kot ti in mislim da zna poskrbeti sama zase«, se oglasi Troy. V hipu sem postala jezna nanj. »Ne razumete kakšna je zadnje čase. Sploh se noče več pogovarjati z mano.« Pogledala sem po prijateljih. Nobenega razumevajočega pogleda mi niso namenili. Obrnila sem se in odšla nazaj do svojih stvari. Še zadnjič sem se uzrla po prijateljih, potem pa razočarana odšla iz bazena.
Hodila sem približno deset minut, da sem prišla do doma. V našem mestu imamo namreč terme. Ko sem končno prispela pred našo ogromno hišo sem se nasmehnila. Moj varen dom. Ustavila sem se pred ograjo in vtipkala kodo za odpiranje. Že naslednji trenutek sem vstopila na naše dvorišče. Sprehodila sem se mimo bazena vse do vhodnih vrat. Iz žepa sem vzela kartico za odpiranje vrat. Ja, moderni sistem pač. Vtaknila sem jo v režo in vrata so se odprla.
Hitro sem se preobula ter stekla do Sheline sobe. Potrkala sem na vrata. »Pusti me Maggie! Ne potrebujem te. Ne rabiš mi ves čas slediti, saj veš da sem v redu«, sem zaslišala njen glas pomešan z smrkanjem. »Mogoče pa ne potrebuješ ti mene. Mislim da jaz potrebujem tebe«, sem rekla. Smrkanje na drugi strani je potihnilo in odprla so se vrata. Planila sem ji v objem.

02. julij 2013
u90139
u90139
a) ja
b) ja
ja ja u redu je!
02. julij 2013
u138223
u138223
dvojčici staaa. ^^ NEEEEEEEEEEEEXT! Ne lol, ni mi všeč ..
02. julij 2013
u136174
u136174
neeeeeeext
jaaaaaa
02. julij 2013
next
ja všeč mi je
02. julij 2013
Eva- če je pa različica love hurt! te bi mogla vejet da bota

Hvala vsem
02. julij 2013
u138223
u138223
joj kda sm js love hurt brala... smm že pozabla ka je blo.
02. julij 2013
slab spomin maš
02. julij 2013
u137642
u137642
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.*
vedve obe nadperfektno pišeta *___________________*
02. julij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
02. julij 2013
u143238
u143238