Forum
† ɳσʋα ƚυƙι.zαтσ мσנα zgσ∂вα ηє вσ ρσρσυηα кσт ѕσ ∂яυgє
∞ oɢlαševαɴje:тυкι вσм ηαя∂ιℓα ѕρяємємвσ ∂σνσℓιм σgℓαšєναηנє тσ∂α ν čιм мαηנšєм мєяιℓυ...

† UGLAVNEM UPAM DA VAM BO UšEč
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

"Lara!Da mi takoj izgineš iz kopalnice!Kaj pa misliš,smrklja,že več kot pol ure čepiš notri,mi pa naj čakamo milostljivo 'madam',da bo končala svojo toaleto,a?
"Takoj,oči,samo še nohte si polakiram,pa bom."
"Kaj!?Kaj delaš?Sem res slišal,da si lakiraš nohte?O,ne,mlada dama,pri štirinajstih letih pa tega ne boš počela.Takoj ven!"
"Saj se samo hecam.Še lase si umijem,pa bom gotova."
"Prav.Naj ti bo,ampak tokrat je zadnjič,da toliko časa zasedaš prostor,ki ga potrebujemo vsi,"me je zdaj skoraj nahrulil.

"Ja,oči,si bom zapomnila,"sem prezirljivo zavihala ustnice.
"Upam,da res,"je zagododrnjav še nekje od daleč,nato pa ga nisem več slišala.Ha,kako zanimivo.Vedno vsi potrebujejo kopalnico ravno takrat,kadar sem jaz notri.Vseh tistih triindvajset ur,kadar pa je prazna,nihče ne čuti niti najmanjše potrepe,da bi se zadrževalv njej.Vedno je tako.Včasih se mi zdi,da so enostavno ljubosumnina edini kotiček,kamor se lahko skriješ pred usemi in kjer se lahko v miru prepustiš svojim mislim.Domnevam,da je moja cela družina taka,ko pa se vsitako dolgo zadržujemo njej,in oči nii nobena izjema.Kje pa,on šele zaseda kopalnico,in zraven si upa govoriti,da sem JAZ tista ,zaradi katere morajo drugi trpeti.Kot daa sem jaz kriva ,da moramo stanovati u stanovanju z samo eno kopalnico!No ja,malo pretiravam.Mogoče sem res jaz tista,ki se rada skrivam v tem,zame posvečenem prostoru.Tu imam mir in tišino,to pa za druge prostore v našem stanovanju niti slučajno ne bi mogla trditi.Imam namreč sestro ,in to mlajšo.Ime ji je Dora in je stara 9 let.Pa naj kdo reče,če ni to najbolj grozna starost....

Za vsak slučaj:
Ime mi je Lara in stara sem 14 let.Imam mlajšo sestro Doro, ki je pravi hudič...
Groznega fotra..
In edino osebo ki se lahko nanjo zanesem..MAMA!!!MAMICAA!!
haha
živimo v skromnem stanovanju sobo si delim z Doro...
slike:
1.)Jaz

2.)Dora

3.)Oči

4.)Mami

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
upam da se vam dobr zdi in upam da jo boste bral.....
16. oktober 2013
u144414
u144414
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT PERFEKTNO JE <333333333
16. oktober 2013
u28319
u28319
Neeekštt:*
16. oktober 2013
u126564
u126564
neeeeeeeeeeext!
super začetek :-)
16. oktober 2013
u142077
u142077
next
16. oktober 2013
u142077
u142077
nextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnext
16. oktober 2013
u119427
u119427
nextt <33
16. oktober 2013
next
16. oktober 2013
u82298
u82298
next
16. oktober 2013
next
16. oktober 2013
u145095
u145095
nexttttt
16. oktober 2013
hwala za use nexte..
<33
jutr napišem drug del
16. oktober 2013
u145095
u145095
nzk ok
16. oktober 2013
u152450
u152450
nekštt!!
16. oktober 2013
next
16. oktober 2013
u144633
u144633
NEEXT!!!
16. oktober 2013
nekšt <33
16. oktober 2013
u142077
u142077
nextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnext
17. oktober 2013
u153768
u153768
Nexxxxxt!..
17. oktober 2013
Neeeeeeeext!
19. oktober 2013
† нωαℓα zα νѕє ηєχтє!!!
† тα ηєχт ρσѕνєčαм BooBear girl <33
† UGLAVNEM UPAM DA VAM BO UšEč

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
2.)
''Lara,že pet tisočkrat sem ti rekel,da izgini iz kopalnice!!''je jezno rekel očka in odkorakal v kuhijo.
Hitro sem si umila lase in se prihotapila v sobo da me očka nebi opazil.
Ker je moja mlajša sestra Dora že šla v šolo sem imela sobo zase,da sem se lahko preoblekla(ponavadi se moram v kopalnici) in se odpravila v kuhinjo za zajtr ni bilo nič saj mame ni doma,oče pa ne zna kuhati zato sem si sama naredila obilen zajtrk.
Palačinke:

Oblačila,ki sem jih nosila:

Vzela sem torbo in se hitro odpravila k avtobusni postaji pri kateri me je že čakala moja najboljša prijateljica Daša.
Skočile sva si v objem in se vsedle na sedeže.Ko sva prispele sva se odpravile do naše matične učilnice v kateri se je odvijal pouk...
vsedle sva se za klop na koncu učilnice in pouk se je začel...
ali pa tudi ne....
v zadnji klopi sva se tako smejale,da sva motile pouk in gospa Anja ni mogla nadeljevati z poukom zato naju je vrgla iz razreda..Toda nič hudega šle sva na stranišče in se začele ličiti(obema starši ne dovolijo zato se ličita samo v šoli).
Daša:

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
sori za beden next drugič se bom bolj potrudila,
sori ka nism dolg pisala pač šola upam da razumete...
19. oktober 2013
u119427
u119427
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxttttttttttttttt
19. oktober 2013
u153768
u153768
Nexxxt!! ....
19. oktober 2013
nekkšt <3
19. oktober 2013
u145095
u145095
nextt
19. oktober 2013
u144414
u144414
Hvala za posvečen neeeeext <33333 ;*** pa res fuuuul dobr pišeš !!!!
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext takooooooooooj ko je možnooooo <333 :-))))
19. oktober 2013
u152450
u152450
nekšt :3
19. oktober 2013
next
19. oktober 2013
next <3
20. oktober 2013
NEEEEEEEXT
20. oktober 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani