Forum
u40060
u40060
Ejla, sm Cher in sm stara 17 let. Zmojo bff Liso živim u velikem staovanju u New Yorku. Skupi hodiva na umetniško srenjo šolo (obedve sva fotografinji). Poznava se že od vrtca in že od takrat sva ble bff. In že od takret sva rade fotografjrale in lovile fante. Zdej ko živiva skupi se mava uska dan bol fajn. Zasluživa kr dosti sj delava študentsko delo pr eni agenciji in slikamo stolpnice v New Yorku. Najine družine živijo u Čikagu.

Boš brau mojo zgodbico?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

26. april 2012
u40060
u40060
Bilo je jutro in zbudil me je zvok pesmia, ki je prej nism še nikoli slišala. Bila mi je ušeč. Mel je tak poletni prizvok. Ustala sem in pogledala skozi okno. Bil je pomladni dan. Kmalu bo konec šole! Komi čakam! Odkorakala sem u kuhnjo, kjr je Lisa pekla jajca in nabivala tisto pesm. Pozdravila sem jo in jo uprašala kaj posluša. Ogorčeno me je pogledala: »Neveš kdo soo to!? Kje sploh živiš? Po mojem ne na zemlji! To so vendar One Direction! So boy bend. U nji
27. april 2012
u40060
u40060
So boy bend. Not je pet zlo lušnih fantov. Mislim prou waw. In mislim da naslednji mesec pridejo u New York! Upam da dobim ustopnice za koncert, kr čne bom ponorela,........« In tko je še naprej bluzla u tri krasne. Pojedla sm zajtrk in se oblekla. Z kolesi sva z Liso šle u šolo. In opazla sem da zgleda da sm bla danes zjutro pedini človek na svetu, k neve gdo so One Direction.
____________________________________________________________________________________________________
Kak next?
27. april 2012
u40060
u40060
Me

Lisa

27. april 2012
u40060
u40060
Ko sv z Liso končale pouk sva se odpravile na agencijo in tam naju je čakalo veliko presenečenje. Najina nadrejena Laura je prišla in naju pozdravila.''Oh, dekleti danes sta pa zgodnji. Za vaju imama posebno nalog. In prosim ne začet kričat,'' nama je rekla Laura. ''Ok,'' je rekla Lisa. ''Pridite,'' je nato zaklicala Laura. Iz zadnjega dela agencije je stopilo pet fantov. Bili so zelo srčkani. Pogledala se Liso, ker sem zaslišala da je zacela cvilit in cepetat. Že je hotela zakričati, ko sem ji pokrila usta in jo spomnila na obljubo.

J-jst, L-Lisa, La-Laura, Ha-Hary, Na-Naill, Za-Zayn, Li-Liam, Lo-Louis

La- Dekleti, naj vama predstavim Nailla, Liama, Harria, Louisa in Zayna. Kot vidim vesta gdo so. Vajina naloga je da jih cel mesec slikata. In to na koncertih, ulicah, trgovinah, doma,... Tudi ko kuhajo, čistijo, spijo, gledajo televizijo,... Zato boste mesec preživeli z njimi v apartmaju, ki ga je najela naša agencija. Tudi šolo bosta imeli opravičeno.
L-IIIiiiiiiiiiiIiIIiIIIiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!
J-Lisa, umjri se! Saj so amao fantje!
L-(Ogorčeno me pogleda) Mislila sem da sem ti že povedala zanje! To so vendar One Direction!
J-(šele tedaj mi je postalo jasno.waw! cel mesec bom v apartmaju z njimi)
Lo-Hey,girls! Veseli me da smo se spoznali.
Li-Hey! Ku ste kej?
Za-Hey,jst sm Zayn! Kako se kličete?
Ni-Hey!
Ha-Hhhh....Hmm. (zadeto je bulu u Liso)
Za-Kej je narobe s stabo?? Oh, you're in LOVEE..
J-(Vedela sm da Lisa ne bo nič rekla, zato sm jst začela pogovor) Hey! Jst sm Cher, to pa je Lisa. Zlo me veseli da smo se spoznali. Bi se zdej lahko odpravli? (pokazala sem proti vratom)
Li-Ne, mi ne smemo it kr po cesti do apartmaja. Če nas gdo vidi nam bo sledil do apartmaja in po nam ta mesec ne bojo dali miru.
La-Miha je pripeljal kombi zadaj agencije. Z njim boste šli do apartmaja. Lisa, Cher, vidve bosta potem šli do vajinega stanovanje po vaše stvari.

Usi smo se odpravili proti zadnjemu delu agencije. Tam z Liso nisva še nikoli bile. Za agencijo je bilo majhno parkirišče na katjerem je bil prkjran velik bel kombi. Usi smo se stlačili not in se odpeljala. Lisa in Harry sta se usedla skupaj in se le gledala. Ozrla sem se po ostalih in Zayn se mi je prijazno nasmehnil.
Za-In? Maš fanta?
J-Ne. Ti? Maš punco?
Z-Ne. Še!
J-Hehe.
27. april 2012
u40060
u40060
zdej morem nekam it pa hmali nextam
27. april 2012
u63958
u63958
next!!
29. april 2012
next!!!!
29. april 2012
neext
29. april 2012
next.!
29. april 2012
next
29. april 2012
u40060
u40060
Čez približno 20 minut smo prispeli pred veliko stavbo, z večnadstropnimi stanovanji. Stopili smo do vratarja, ta nas je ošinil s pogledom, nekaj zašepetal po slušalki in dobil po njej tudi odgovor. Odpru nam je vrata in ustopili smo. Stopli smo u dvigalo in z nim šli u nadstropje 4-5. Vrata dvigala so se odprla in zagledali smo veliko, moderno opremljeno stanovanje. V spodnjem nadstropju je bla jedilnica, kuhinja, dnevna soba, glasbena soba in terasa. Zgori so ble sobe in kopalnice. Blo je pet sob in pet kopalnic. Fanti so se zapodili usak v svojo sobo. Z Liso sva se spogledali. Odkorakala je do sobe v kateri je bil Harry in potrkala. Odpru ji je vrata in ona ga je uprašala če lahko spi pr njemu. On se ji je nasmehnil in pokimal. Ustopila je in za sabo zaprla vrata. Sama sm ostala na hodniku in razmišljala pr komu bom spala jst. Najbol me je vleko k Zaynu, samo nism vedla če bi on to hotu. Zato sem zavpila: ''Ej, fantje, name ste pa pozabli?'' Liam, Louis, Zayn in Naill so odprli vrata in me smeje pogledali. ''No, pr komu boš spala?'' me je uprašu Louis. Liam in Naill sta rekla da rajši spita sama in zaprla vrata. Zayn me je pogledal in se nasmehnil: ''Pridi k meni. Mene ne moti.'' Hvaležno sm ga pogledala in ustopla u njegovo sobo. Ko je zapru vrata sem slišala Louisa, ki je reku da tudi njega ne bi motlo če bi taka punca ku jst spala pr njemu. Zayn me je pogledu in reku naj pusti Louisa pr mjru, sej je samo ljubosumn.

Naše stanovanje:
29. april 2012
u40060
u40060

29. april 2012
neextt
29. april 2012
next fuul hudo .! c:
29. april 2012
u63958
u63958
next!!!
29. april 2012
next
29. april 2012
nekšt. :3 sam drgač je Niall ne Naill. -_-
30. april 2012
u40060
u40060
Sedla sem na postlo in Zayn se je usedu zravn mene. Zahvala sem se mu. Pol me je primu za roko in pogledu u oči. Z obrazom se je že zčnu približevat mojemu, ko je Liam prletu u sobo in zakričal:''Pico smo naročili!'' Ku da ni mugu potrkat in rečt ne pa zakričat.

Z Zaynom sva se spustila po stopnicah in se usedla na kauč kjer so sedeli drugi. Nasmehnila sem se Lisi ki je sedela u Harryjevem naročju. Bla sta tko lušna! Upala sm da bova taka tudi jst in Zayn. Ko je Zayn opazu kako opazujem Harryja in Liso mi je pomignil naj mu sedem u u naročje. Sedla sem mu in se začela igrat z njegovimi lasmi. Glavo sem naslonila na njegovo ramo in zaspala še predn je pršla pica.
30. april 2012
u40060
u40060
je bol kratko, k morem it u Ljubljano
30. april 2012
next ^^
30. april 2012
next fuul je dobra zgodbica.! c:
30. april 2012
next
30. april 2012
u63958