Forum
u215354
u215354
Hej! No pa sem že spet jaz z drugo zgodbico. Upam da jo bo vsaj eden bral... I hope you like it!
..............................................................................................................................

...Vsega sem kriva jaz. Če ne bi spoznala njega, bi bilo vse vredu. Tako pa ni. Prizadela sem starša in vse druge...
.............................................................................................................................
Naj se vam predstavim. Sem Rose Smith. Že kot otrok sem bila malo čudno dekle. Verjetno se sprašujete, kaj je bilo na meni čudnega. Čudno je bilo to: na pogrebih, sem se od tišine začela smejati. Ko sem gledala Titanik, sem se smejala ko je umrl Jack (tu sem se smejala brez razloga)...
No in še tako naprej. Teh stvari je toliko, da bi rabila 5 dni, da bi vam vse naštela. Ali ni to čudno? Povejte mi, kdo od vas se smeji pri Titaniku, in se reži na pogrebih? Verjetno nihče. (ali se pač motim )
No tako je potekalo moje otroštvo. Nakar sem dopolnila 16 let. Takrat se mi je življenje postavilo na glavo. Razočarala sem svojo družino. Predvsem starša. Verjetno se sprašujete zakaj. Vse sem razočarala zaradi ljubezni do nekega fanto. In to drži kot pribito: ljubezen je bolezen. Ena velika bolezen. Za ljubezen se je treba boriti. In včasih se zgodi, ko se sploh ne zavedaš, te to odnese na napačne poti...
Bil je dan, ko sem praznovala 16 let. In kot večino najstnikov, sem tudi jaz imela zvečer zabavo, ki se je spremenila v nočno moro! Najprej je vse potekalo lepo in prav. Naenkrat pa je prišla moja prijateljica Lisa, in s seboj privlekla kup neznanih fantov in deklet. Seveda sem se takoj vzburila nanjo kaj se gre, da mi takole privleče ta na pol mrtve nažgane ljudi. In kaj mi je rekla? Rekla mi je, da če sem vsaj malo dobrodušen človek, naj jih pustim da so tu. Ok, sej so bli vsi že tako nažgani, da so sam popadal na tla in zaspali. Razen enega. Ta eden, se mi je priebliževal. Imel je temno rjave lase, in tiste modre oči, ki te kar očarajo. Prišel je k meni. Najin pogovor, v bistvu kričanje, ker so se vsi drli, je potekalo takole:
"Hej! Si ti slavljenka?"
"Ja to sem jaz"
"Vse najboljše (mi je podal roko) oprosti, da smo kar tako vdrli na zabavo, samo Lisa je rekla, da ima nekdo žur, in da smo lepo povabljeni. Šele potem je povedala, da je to rojstnodnevna zabava" OMG! Kako je prijazen!
"Nič hudega. Moje ime je Rose, me veseli"
"Oh oprosti, čisto sem pozabil, da se moram predstaviti! Moje ime je pa David, me veseli!" Podala sva si dlan. Naenkrat pa so se odprla vrata, in notri je prišla neko dekle, s porezanimi nogami in rokami. Res mi je zastal dih!
"Ashley! Kaj delaš tukaj? Ali si že spet poskusila narediti samomor?" to je rekel David. Od kje jo sploh pozna? Ashley je padla po tleh.
"David! Pomagaj mi, brez tebe bom umrla! Ljubim te!" je rekla
Od Lise sem izvedela, da je to njegovo bivše dekle, ki ga še ni prebolela, in hoče zdaj narediti samomor.
"Ojoj ljubi Bog! Hitro jo moramo peljati v bolnico, drugače bo še res umrla! Ima kdo tukaj izpit?" David je rekel da ga ima on. Pjance smo pustili tam, Lisa, jaz, David in seveda Ashley pa smo hitro odšli v bolnico...
...................................................................................................................
To je bil prvi del. Upam da vam je bil všeč! Opravičujem se za slovnične napake. Če bi katera rada imela posvečen next, naj mi pove!
17. september 2016
neeeeeext to je tako dobro da ne vem več kaj naj. Jaz bi imela posvečenega
17. september 2016
u210820
u210820
Next
17. september 2016
u215354
u215354
Hvala dream-all-day! Dobiš posvečen Next
17. september 2016
u215354
u215354
In hvala Kιη∂яy'ѕ gιяℓ* za Next!
17. september 2016
u215804
u215804
Next
17. september 2016
u215354
u215354
hwala!
17. september 2016
hvala za bodoči posvečen Next
17. september 2016
u215354
u215354
nema problema!
17. september 2016
u210820
u210820
np,cool zgodbica
17. september 2016
u215354
u215354
hwala ti! veliko mi pomeni da vam je všeč!
17. september 2016
u193768
u193768
Next
17. september 2016
u215354
u215354
hwala LiaBellaPotter! Nisem vedla, da vam bo všeč *-*
18. september 2016
u215354
u215354
Ojla! Ta Next posvečam dream-all-day. Upam da ti bo všeč!
........................................................................................................

Lisa in jaz sva ju čakali v čakalnici. Ashley je rekla, da mora bit David zraven nje. Ok, bolj kot pa da bi res nardila samomor. Kmalu sta prišla ven. Z Ashley je bilo na srečo še vse vredu. Ima nekaj prerezanih žil, ampak bo preživela Nato smo se odpravili domov. Ura je bila 1 zjutraj. Ker so še nekateri ležali po tleh, sem odšla po cev za zalivanje rož. Odprli smo vodo, in jih začeli škropiti. Ne morem verjeti, ampak uspelo nam je! Čez 5 sekund so vsi bili na nogah. Poterala sem jih domov, tako da smo vsali še jaz, Lisa in David. Lisa jo je tudi kar kmalu popihala domov. David pa tudi. Samo prej mi je še rekel:
"No, jaz zdaj grem. Upam da me ne boš preveč pogrešala!"
"Ja. Jutri ko bom vse to morala pospravit, te bom pa res! "
Nato je odšel. Šele zdaj sem se zavedala, kako zelo sem utrujena. Praznovanja te utrudijo!
Opravila sem svojo večerno rutino, in potem odšla spat.
.................................Čez 8 ur...................................
OMG! Sovražim ko ti budilka zvoni 10-krat bolj kot najglasnejše tuljenje rešilca! Sploh ne vem, kdo jo je sploh postavil na mojo nočno omarico.
Danes se mi sploh ni ljubilo vstati. Komu pa bi se? Ampak sem se morala. Vsaj nekaj me je potolažilo. Za zajtrk je bila Nutella! I LOVE IT!!! Sploh ne vem, kaj bi jaz delala na tem svetu, če ne bi bilo Nutelle!
Prisežem, da ko bom izvedela kdo jo je ustvaril, se mu bom klanjala do konca svojih dni! Tako kot se nekateri Bogu. On bo bil moj bog! No zdej pa že res preveč fantaziram. Zajtr sem jedla ZELO počasi! Mislim, da sem ga jedla 1 uro! Moj prijatelj Christian je enkrat jedel kosilo kar tri ure!! Si lahka mislite. Ali se meni to samo zdi, ali je to res zelo veliko časa???
Po 1 uri sem se končno spravila pospravljat. Medtem sem si pela tisto pesmico od Smrkcov. O ljubi Bog, kaj mi je danes? Verjetno je za to kriva čokolada, ki sem jo prej jedla. Po čokoladi se vedno začnem smejat kot nora
Ne moreš vejeti, ampak ratalo mi je pospravljat cele pol ure, brez da bi vmes počela kaj drugega! Čokolada res slabo vpliva name!
Naenkrat sem zaslišala, da mi zvoni telefon. Neznana številka. Kdo bi lahko bil?
.............................................................................................................
Če bi katera rada imela posvečen Next naj pove.
Mnenje, teorije? Kdo mislite da je klical?
18. september 2016
u215354
u215354
Ups, pozabila sem povedat, da Next posvečam dream-all-day. Upam da ti je bil všeč!
18. september 2016
u215354
u215354
Ane sej sem napisala! Zgleda da res rabim očala! Še enkrat se opravičujem!
18. september 2016
kot prvo, hvala za dvakratno posvečen Next mogoče kliče David?? Nimam pojma kje pa bi telefonsko staknil, mogoče je nori zalezovalec?? hec hec, no vsaj upam
Potem pela si je smrkce, hi hi, mogoče z opernim pevcem??? hi hi
"No, jaz zdaj grem. Upam da me ne boš preveč pogrešala!"
"Ja. Jutri ko bom vse to morala pospravit, te bom pa res!--- ta stavek je fenomenaln še zdaj se režim,

kot sem že povedala, ta zgodbica je ultrafenomenalna, izjemna, odlična, megafantastična. Kapo dol res.

Mogoče kliče David, da bosta potem skupaj in bomo vsi dobili sladkorno ker bosta tako lepa. Ali pa nam boš ubila vse upe in pobila celotno mesto (tudi to je možnost). Res me zanima kaj se bo zgodilo in Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next

Se opravičujem za to blebetanje in izpadx
18. september 2016
u215354
u215354
Hvala ti dram-all-day za razpis! Ja kot sem že povedala, res rabim očala! Pa sej če si dobila dvakrat posvečenega, ti tudi ne bo nič škodl! Glede klicatelja še tudi jaz razmišlajm.
Ja, mogoče pa bi se še kje kakšen operni pevec najel, pa bi skupi pela hi hi. Tisti stavek še sama ne vem, kje sem ga staknla. Naravni talent, ti pravim! Hvala da se ti zgodbica zdi ultrafenomenalna, izjemna, odlična, megafantastična! Hvala ti tudi za 17 nextov! In če bi se kdo tukaj moral opravičiti za blebletanje in izpad govora, sem to jaz
18. september 2016
ni problema, če je pa res. In nisem prepričana da so tisto sploh besede
18. september 2016
u215354
u215354
Ja hihi
18. september 2016
u215804
u215804
Next Next
18. september 2016
u215804
u215804
Bi lahko jaz imela naslednji Next posvecen?
18. september 2016
u215354
u215354
Ja, itak da ga maš lahka! Upam sam, da se ne bom zmotila, pa da ti ga ne bom 5 posvetila hihi
18. september 2016
u215804
u215804
Haha
18. september 2016
u215354
u215354
18. september 2016
u215804
u215804
18. september 2016
u210820