Forum
u136975
u136975
Hej!!Ime mi je Brina in odločla sm se napisat še eno zgodbo.Ja sj vem že spet!No se bom potrudla,da bom to zgodbo redno pisala.No bom pa kr začela.
-------------------------------------------------------
Živjo moje ime je Naomi.Moj rodni kraj je v Sloveniji natančneje v Celju.Moja mama je umrla še preden mi je bilo 10 let.Vsi so pravili,da je bila malo nora.Ob polnoči je hodila ven v gozd in se vrnila šele,ko je bil čas za kosilo.Oče se ji je grozil z ločitvijo in nekega dne se mama ni več vrnila.Čez čas pa so jo našli v jarku zraven mesta.Niso še natančno preiskali primera in še do zdaj ni jasno,če se je ubila sama ali jo je kdo drug.No pa nazaj v sedanjost.Imam tudi brata,ki je za dve leti starejši od mene.Torej je on zdaj star natanko 20 let.Imam pa tudi psička,ki mu je ime Runo.Star je že dve leti pa še vedno ni zrasel več kok do kolen.To je on:

Imam pa tudi najbolšo prijateljico.Stara je isto kot jaz in obe imava kot tajnici pri nekem podjetju.To je ona:

Poznava se že od najinega petega leta.Pred pol leta sva se preselili London.Poiskali sva si stanovanje in takoj našli službo.
To sem jaz:

Boste brali?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

31. avgust 2013
u149538
u149538
neeeeeeeeeextttt
nova bralka
31. avgust 2013
u136975
u136975
Prva
31. avgust 2013
u23133
u23133
neeeeeeeeeeeeeeext
31. avgust 2013
u23133
u23133
nova bralka
31. avgust 2013
u149538
u149538
2-ga hahahaha
31. avgust 2013
u147870
u147870
next nova bralka
31. avgust 2013
u149538
u149538
3-ta
hahahahaha-mojo maslo
31. avgust 2013
u136975
u136975
Brr,brrr,brrrrrrr"je zavonila budilka.V trenutku sem bila budna in budilko vrgla v steno in zavpila:"novo budilko rabimo"in se ulegla nazaj na posteljo.Ena,dva,tri"sem počasi štela.Štiri...pet...".Pa kaj ti je naredila ta budilka."me je točno čez pet sekund nadrla Nataša (BBF).Nasmehnila sem se ji in ji planila v objem.Ta budilka je že spet hotela jesti"sem rekla in se delala,da sem prestrašena.In ugani kdo je bila na njenem jedilniku danes"sem ji rekla.Zavila je z očmi in rekla:"joj res si otročja"je rekla in šla iz sobe.Lahko se zahvališ,da sem ti rešila življenje"sem se zadrla njo in se nasmehnila.Vzela sem obleke in šla v kopalnico,kjer sem se oblekla.Oblekla sem se v to in šla v kuhinjo jest.

Naredila sem si kosmiče in vžgala radio.Bila je nova glasba od April in naglas sem začela peti.Naenkrat pa se je v radio zakadilo in utihnilo.Pogledala sem pod mizo in videla Runoja,ki je grizel žice.Ti si res nor"sem mu rekla in ga dvignila v naročje in se pogovarjala z njim.Takem lastnik takšen pes"je rekla Nataša,ki je slonela na vratih.Nasmehnila sem se ji in rekla"ja tudi jaz te imam rada"in jo objela.Runo je začel lajati in skakati po vratih.Z Natašo sva se spogledali in rekli"Poštar".Šla sem odpreti in pred vrati je res stal..........Poštar.Kakšno presenečenje"sem rekla in se mu nasmehnila.Nekaj sem podpisala in šla v stanovanje Runo pa se je pognal za poštarjem.Skomignila sme z rameni in zaprla vrata.Odprla sem veliko škatlo notri pa je bilo...
----------------------------------------------
a)Kaj je bilo v škatli?
b)Mnenje/kritike?
c)Next??
31. avgust 2013
u136975
u136975
Tenx
31. avgust 2013
u146758
u146758
next+nova bralka
31. avgust 2013
next nova bralka
31. avgust 2013
u23133
u23133
v škatli so bile igračke za Runa
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
31. avgust 2013
u149538
u149538
/
/
jjjjjjjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
nnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxtttttttttttttt
pa nzk
31. avgust 2013
next
31. avgust 2013
u136975
u136975
Hehe hvala za tolk nextov
(sLOVEnija) ta next je zate
--------------------------------------------
...neke igrače in polno drugih reči.Pa kaj je to"sem si rekla in šla v kuhinjo.Amm Nataša pa kaj si ti to naročila?"sem jo napadla.Pogledala je notri in se nasmehnila.Začudeno sem jo pogledala in jo pogledala s pogledom"Vse mi povej"Ahh saj veš moj fant je rekel,da bo poslal Ronu igrače."je rekla in se nasmehnila.Saj res kje pa je Roni"je vprašala.Stekla sem ven in nekega fanta,ki je imel čez glavo poveznjeno kapuco in sončna očala.Šla sem do njega in videla Ronija,ki ga je vlekel za hlačnico.Bilo je zelo smešno zato sem se začela smejati.Končno ga je Roni spustil in fant se je skril za mano.Tako sem se smejala,da so mi začele teči solze po licu.Fant me je samo prestrašeno pogledal in ko sem ga pogledala nazaj sem videla nekaj mokrega na njegovih hlačah in padla na tla in se še začela bolj smejati.Pogledal me je kot,da sem nora in pobegnil na drevo.Končno sem prijela Ronija in ga dvignila.Za tako majhno ščene je bil precej težek.Pomahala sem fantu in odšla proti hiši.Seveda ni vedel,da sem vse skupaj snemala in šla sem notri in posnetek pokazala Nataši in še ona se je nasmejala do solz.

Hitro sem šla v kopalnico in si umila zobe in vzela torbico.Daj pohiti zamudili bova v službo"sem ji zaklicala in stekla ven.Prišla je za mano in zaklenila vrata.Ustavili sva bližnji taxi in povedali naslov podjetja.Prispeli sva spred visoko stavbo in plačali taxistu ter šli iz taxija.Prišli sva v veliko dvorano in šli do dvigala in počakali.Končno se je odprl in šli sva notri.Pritisnila sem gumb za 5 nadstropje in že sva se peljali navzgor.Šli sva vsaka v svojo pisarno.Zazvonil mi je telefon in bil je šef,ki je rekel naj pridem v njegovo pisarno.To pa ne bo dobro"sem si mislila.
--------------------------------
Se opravičujem za krajši next.
31. avgust 2013
u23133
u23133
next
31. avgust 2013
next
01. september 2013
u150899
u150899
Heej no zdej mam nov račun pa bom zdej pisala na ta račun.
Krajši next

-------------------------------
Šla sem v šefovo pisarno in potrkala.Naprej"sem slišala in vstopila.Hoteli ste me videti "stavek ki ga nikoli v življenju ne bi rekla,če ne bi slutila,da čaka iskanje nove službe. Usedla sem se na stol in čakala.Obrnjen je bil proti oknu in počasi se je obrnil.Bil je oblečen dolgočasno-kot vedno.Imel je majhen nasmešek na obrazu.Rad bi ti čestilal"je rekel.Z-zakaj?sem vprašala.POgledal me je s pogledom ne-ti-meni-zakaj.Vsa osupla sem ga pogledala in se še sama nasmehnila.Prijazno se je nasmehnil in mi podal mapo.Na njej je pisalo Naomi Bright.HItro sem odprla in začela brati.Naomi...povišana...pomočnica...Nehala sem brati in nisem mogla prikriti veselja.Ušel mi je krik in veselo sem stekla iz njegove pisarne.Zaloputnila sem vrata in že hotel it ko sem slišala šefa,ki je govor nekaj o mladini in obnašanju.Šla sem nazaj odprla vrata in pokukala skozi vrata in se mu zahvalila.Šla sem ven in treščila z vrati.

To je šef:

Šla sem do Natašine "pisarne" in ji stekla v objem.Naj uganem povišanasi ne?"me je rekla in se zasmejala.Kako si vedela"sem jo vprašala.POgedala me je in pomahala z enako mapo kot sem jo dobila jaz.Zakričala sem in jo podrla na tla.Že vem kaj bova počeli čez vikend"sem rekla in se nasmehnila.Kaj je zdaj na vrsti?PIknik v zraku,vozenje z raket,pristanek na Luni?"m eje vprašala in me prestrašeno pogledala.Ne skoraj najprej bova skočili s padali potem pa se mogoče ustavima na Luni"sem rekla in stekla iz njene pisarne.
----------------------
Vem ja bedn next.Oglašujte plisssss
10. september 2013
u23133
u23133
nextttttttttttt!
10. september 2013
u126990
u126990
nextt
20. september 2013
u150899
u150899
Napisala next pa je zbrisal.
Jst bom znorela
21. september 2013
u150899
u150899
No zdej ej tak bom začela novo zgodbo pisat namestt tte ko nism hotla tako zgodbo napisat.
25. september 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg