Forum
u199774
u199774
Živijo! sem Nina in ja to je 'nadeljevanje' zgodbice od CrayzGril <33
tukaj je tisto kar je ona napisala: https://m.igre123.com/forum/tema/ljubezen-na-podezelju/33989/1
ok zgodba pravi o 17 letni punci Amy ,ki živi na podeželju in to v zelo bogati družini.....Zgodba se zaplete ko na njihovo kmetijo pride 1 in njegova 16 letna sestra Amanda...
ok še prekopiran zadnj next:
Potem smo pustili Mica pa Iris mau sama. Jaz sem bila še neki časa Z Lucy,Saro,Anastazijo,Saro in seveda Alexom,ki se je držal zadaj.Zakaj,non-stop razmišljam o njem? To je neverjetno! Do sedaj sem imela samo enega fanta. Do njega nisem gojila takšnih čustev v enem letu,kakršne sem začutila ob Alexu po 3dneh.Seveda so vsi skakali okoli mene. Potem,pa sem kar naenkrat prejela sporočilo od Melise. Notri je pisalo: 'Amy! Sporočam ti,da se čez 2 tedna tj. 12.10. odpravljamo v Paris. Do takrat si izberi 8 pesmi,ki jih boš pela. Imej še 2 za rezervo. Ko bomo prišli v paris,bodo tam še enomesečne priprave za nastop. Vem ,da je malo časa,zato izberi karseda hitro in odidi vaditi ! Melisa.' S tem se bom ukvarjala pozneje. Sedaj rabim party. In res. Šli smo u eno diskoteko, in žural. Plesala sm z enim fatom,ko me je povabu.Alex je biu čist zelen od tega,ker je zavidu temu fantu.Vsaj zdelo se mi je tako.No,okrog 2:00 smo se vrnli u hotel in zaspal kr natleh,takoj ko smo pršl u sobo. Zjutraj sm se zbudila okrog 6:00 , ker me je zbudi stisk okoli pasu. Dvignila sm se,da bi vidla,kdo me stiska. In seveda! Biu je Alex. Počasi sm mu umaknla roko,ter ustala.Ampak ko sm se poskušala ustati,me je nagonsko stisnil k sebi.Bilo bi pijetno, če mu iz ust nebi smrdelo.sicer je tudi meni, in verjetno vsem.Počasi sem ga ruknila in ga zbudila.. 'Alex! Zbudi se no!' .. Zbudil se je in mi rekel. 'Amy,ljubica,zakaj si me zbudila,saj vidiš,da sem še zaspan!' je zamrmral. 'Alex blede se ti,sedaj pa spravi te svaje tace stran od mojih bokov!' sunila sem ga v rebra,da se je zbudil. 'pa pojdi no!' je še rekel,ter se obrnil. Verjetno še ne ve ,kaj govori. Nasmehnila sem se ter medtem ko sem si mela oči,skoraj spotaknila ob Mica,mi je imel glavo skrito pod posteljo. Odšla sem do omare,ter oblekla prvo,kar sem potegnila ven ... Potem sem odšla v kopalnico. Ko sem se pogledala v ogledalo,me je skoraj zadela kap. Izgledala sem kot zombi. Lase sem imela vsepovsod. Ličila so se mi razmazala.. grozna sem bila. Pa še smrdela sem. Odšla sem pod tuš,ter se iztuširala z ledeno mrzlo vodo. Ko sem prišla ven,sem se prvo oblekla,nato pa si na hitro posušila lase. Nato sem si obula čevlje,ter odšla ven. Potrebovala sem nekaj časa zase.. Odšla sem v park.. Rada imam park.. pa še zgodaj zjutraj je bilo, mesto klede pešcev in ljudi v parku skoraj prazno.. v Parku je bila samo deklica z psom,ter starejši par,ki se je sprehajal. Sedla sem na klopco,ter se zagledala. V svoje misli. Še vedno nisem dobro dojela,kaj se mi je zgodijo včeraj,saj me je najbol presenetila Iris. No,sedaj lahko razmislim o vsem. Ja. Sedaj gre pa zares. Nič več pozno nočnih zabav ali alkohola. Veliko vaje,za finale moram biti pripravljena,kot še nikoli. Nočem razočarati sebe,ter ljudi,ki so mi ves čas stali ob strani. In Alex. Ugotovila sem,da se do njega obnašam,kot navadna prasica. In sedaj živi pri nas. Skoraj nemogoče je,da se ga bom izogibala. Res je,da sem stara šele 17 let.. Ustvari sem bila še pred petimi meseci 16, in da je bila to verjetno samo velika zaljubljenost,ampak vem,da sem ga ljubila in ga mogoče še zdaj,ampak mogoče bo to s časom izginilo.. vsaj upam. Ampak,zakaj mi še zdaj zastane dih,ko se ga dotaknem,ali dobim mravljince,ko me pogleda?.. Aghh.... Dobro. Lahko je samo moj prijatelj in nič več.. In to mu bom tudi povedala. Še danes. In pogrešam dom. Z atijem in mami,se že tako skoraj vsak dan videvam preko skypa,ampak ne pogrešam samo njiju.. pogrešam živali,in vonj moje posteje.. Še celo divjega sosedovega psa Luxa, ki je vsak dan zalajal na mene,kadar sem jezdila mimo. Še dober mesec,potem pa bo vsega konec. Vse bo po starem. Nič več panike.. Dobro naslednja tema. Katere pesmi bom izbrala. Imam širok razpon glasilk,tako,da lahko iberem,katero koli pesem hočem. Ura oz. dve,sta minili v trenutku. Odšla sem si še kupit nekaj za jesti,potem pa sem se odpravila proti domu. Zunaj je stal Alex.Pil je kavo.Kot nalašč,trenutek,da mu povem,da sva lahko samo prijatelja. 

tako zaj pa sem že prej rekla da do nadeljevanje zgdbice dobim 2 nexta in letimo naprej
27. oktober 2015
nnnnneeeeeeeexxxxxxxxxxxxtttttttttt!!!!!!!!
28. oktober 2015
Next
28. oktober 2015
u199774
u199774
' končno' sem si rekla v mislih.prišla sem do njega pogledal me je z njegovim pogledom ki me stopi.v mislih sem si rekla 'nemorem nemorem mu reč ojoj'
j jaz a alex
a amy..
j alex kako ti naj to povem
a naravnost
j okej.. takole nemoreva več naprej...nekje v srcu te še imam a mislim da moreva ostat prijatelja..
a to bo pa težko in me pogledal v oči imel jih je rosne začela sem se jokat. prišel je do mene in me objel pogledla sem gor bila sem tako krhka... gledla sem njegove ustnice oči in spet tako še vedno sem jokala on je počel enkao samo da se ni jokal. nato me je objel še bolj trdnjeje okoli pasu in mi rekel
a pššššššt
približal se mi je hrepenela sem po njem po njegovi toplini.
končno je bilo tisto kar sem čakala POLJUBIL ME JE!! poljube sem vračala trajalo je 3 minute ko se mi je začel opričevat
a oprost res oprosti oprosti
j vreu je meni oprosti ker sem se do tebe obnašala kot prasica
a negovori si nekaj takega kaj ni res
j ja pa je
a nehajva se prepirat glej hrepenim po tebi..
j enako
alex me je prijel za roko in me pogledlal direktno v oči
a bi bila moja punca??
ostala sem tiho vn so prišli vsi gledali so naju amanda je samo prikimala
j am....
----------------------------------------------------------------------------------------------------
kaj mislite bo rekla amy??
03. november 2015
u193093
u193093
nnnnnnnnnnnneeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxtttttttt(nova bralka)
nwm ja al pa ne pa klofuto
mislim da zberem ne
04. november 2015
u202764
u202764
ja bo rekla itak saj sta z alexsom najlepši par
25. november 2015
u201358
u201358
sorry k oglašujem
http://www.igre123.com/forum/tema/hogwarts-story/115252/
25. november 2015